Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Про внесення змін та доповнень до програми економічного, соціального та культурного розвитку

опубліковано: 1-04-2016, 10:58, переглядів: 634,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

 

 

УКРАЇНА

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

шостої сесії VІІ скликання

від 29.04.2016 №

м. Гола Пристань

 

Про внесення змін та доповнень до програми економічного,

соціального та культурного розвитку Голопристанського

району на 2016 рік

 

З метою розв'язання нагальних проблем соціального та економічного розвитку району через об'єднання матеріальних та управлінських ресурсів, опрацювання механізмів спільної діяльності, керуючись статтею 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", районна рада 

 

в и р і ш и л а:

         1. Схвалити проект змін та доповнень до Програми (додаються), а саме:

         1). У розділі V "Цілі, завдання розвитку економіки та соціальної сфери району на 2016 рік":

- Доповнити завданнями 5.1, 6, 6.1  підрозділ 2.1 "Бюджетна та податкова політика" та завданням 5.1, 5.2 підрозділ 2.2.1 "Розвиток підприємництва".

- Викласти в нові редакції завдання 3, 4 та доповнити завданням 7.4 підрозділ 2.3.1 "Управління об'єктами спільної власності територіальних громад району (повноваження не делеговані)".

- Викласти в новій редакції завдання 4 підрозділу 2.3.2 "Інвестиційна діяльність".

- Викласти в новій редакції інформацію щодо джерел фінансування виконання завдань 2, 2.1 підрозділу 2.4.4 "Транспорт, дорожнє господарство, розвиток інформаційної сфери, телекомунікацій і зв'язку".

- . Доповнити завданнями 7.2.1 та 7.2.2 підрозділ 3.2.1 "Охорона здоров'я".

-  Доповнити  завданнями 1.7, 1.7.1-1.7.9 галузі загальної середньої освіти підрозділу  3.2.2 "Освіта" та завданнями 10, 10.1,10.2 підрозділу 3.2.5 "Підтримка сім'ї, дітей та молоді".

- Доповнити  завданням 3.1.1 підрозділ 3.2.3 "Культура і духовність. Охорона культурної спадщини".

- Змінити суму фінансування завдання 3.1 підрозділу 3.2.7 "Фізична

культура і спорт".

- Викласти у нові редакції завдання 1.1 підрозділу 3.3.1 "Житлово-комунальне господарство".

         2). У додатку 3 до Програми "Перелік інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізуватися у 2016-2018 роках за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку":

         - Доповнити інформацію по проекту "Краснознам'янська загально-освітня школа по вул.Миру, 4, с.Краснознам'янка Голопристанського району - реконструкція даху будівлі", зокрема по стовпчиках 12 та 13. 

         - Вилучити інформацію, викладену у рядках 2-8.

         3). У додатку 5 до Програми "Перелік об'єктів, які потребують проведення невідкладних робіт з будівництва, реконструкції та капітального ремонту":

- Доповнити інформацію по проекту "Краснознам'янська загально-освітня школа по вул.Миру, 4, с.Краснознам'янка Голопристанського району - реконструкція даху будівлі" блоку І "Аварійні об’єкти, що мають проектно-кошторисну документацію" та по проектах "Капітальний ремонт спортивного та актового залу Залізнопортівської ЗОШ" і "Капітальний ремонт лівого крила будівлі  Чорноморської ЗОШ", зокрема по стовпчику 13.

- Блок III "Незавершені роботи" доповнити розділом "Проведення ремонтних робіт, реконструкції та здійснення експлуатаційного утримання будівель і споруд спільної власності  територіальних громад" та викласти в новій редакції стовпчик 14 проекту  "Будівництво та облаштування розвідувально-експлуатаційної свердловини пробуреної за кошти держбюджету для Чорноморської сільської ради Голопристанського району Херсонської області".

         - Вилучити рядки 2 та 3 з розділу "Освіта" блоку  V "Об'єкти, що не мають проектно-кошторисної документації".

-  Доповнити рядками 4-14  блок IV   "Об'єкти, що мають проектно-кошторисну документацію"   та вважати зміненою нумерацію об’єктів по блоку з 1 по 18.

- Визначитися з фінансуванням з районного бюджету по об’єкту "Капітальний ремонт м'якої  покрівлі корпусу  старших класів Долматівської ЗОШ".

4). У блоці V "Об'єкти, що не мають проектно-кошторисної документації" визначитись з фінансуванням робіт за проектами, прописаними у рядках 2, 4,8 галузі "Освіта" та рядках 3,16, 17, 20, 21 напрямку  "Проведення ремонтних робіт, реконструкції та здійснення експлуатаційного утримання будівель і споруд спільної власності територіальних громад району".

5). Доповнити перелік районних програм з питань економічного і соціального розвитку району у відповідних галузях та сферах діяльності, які планується виконувати у 2016 році з використанням усіх джерел фінансування додатку 6 до Програми програмами, які будуть затверджені рішеннями  п’ятої сесії районної ради VII скликання.

         2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів та соціально-  економічного розвитку району.

 

Голова районної ради                                                          В.О.Соловйов

 

zmni-ta-dopovnennya-do-rshennya.doc [355.5 Kb] (cкачувань: 6) : 01 April 2016 в 10:58

 

 

 

Теги: ШЕННЯ

Категорія: Проекти рішень

Календар новин

«    Січень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги