Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

П Р О Т О К О Л п'ятої сесії VІІ скликання

опубліковано: 7-04-2016, 14:40, переглядів: 1157,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

 

 
   


УКРАЇНА

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

П Р О Т О К О Л

п'ятої сесії VІІ скликання

 

від 31.03.2016

м. Гола Пристань

 

Відкриває і веде сесію голова районної ради Соловйов В.О.

 

Соловйов В.О. Шановні депутати! Із загальної кількості 34 депутатів районної ради на п’ятій сесії присутні 32 депутати, відсутні з поважних причин 2 депутати - "Список депутатів додається до протоколу".

         На п’ятій сесії районної ради VІІ скликання присутні: начальник Голопристанського відділення Новокаховського відділу  ГУ Національної поліції в Херсонській області Войчек О.С., керівник апарату районної державної адміністрації Реутенко В.М., керівники управлінь, відділів районної державної адміністрації, сільські голови та керівники об'єктів комунальної власності, що не є депутатами районної ради - "Списки додаються до протоколу".

Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» пропоную відкрити п'яту  сесію районної ради сьомого  скликання. Інші пропозиції будуть? Немає. Хто за те, щоб розпочати роботу  п'ятої  сесії районної ради, прошу голосувати? Проти? Немає. Утримався? Немає.

         П'ята  сесія районної ради сьомого скликання оголошується відкритою.

 

Звучить Гімн України.

 

Соловйов В.О. Відповідно до Регламенту районної ради перед початком розгляду основних питань порядку денного пленарного засідання відводиться 30 хвилин для навчання депутатів, повідомлень та оголошень. Слово для оголошення надається голові громадської організації ветеранів АТО, учасників бойових дій АТО їх матерів та ради "Єдність" міста Гола Пристань та Голопристанського району Херсонської області Купчику Василю Івановичу.

 

Купчик В.І. - Повідомив про реєстрацію громадської організації «Воїнів АТО, учасників бойових дій воїнів АТО їх матерів та їх родин міста Гола Пристань та Голопристанського району", яка раніше називалась громадською організацією «Матерів воїнів АТО», зазначив що робота організації проводиться і надалі надається допомога воїнам АТО. Наголосив що перереєстрація організації відбулась тому, що раніше громадська організація не підпадала під організацію ветеранів, а тепер має всеукраїнський статус. Висловив надію на співпрацю з депутатським корпусом на плідну виважену роботу.

 

Соловйов В.О. Слово для оголошення надається голові правління Голопристанської районної робочої групи, член правління Міжнародного товариства прав людини "Українська секція" Цикурі Надії Леонідівні.

 

Цикура Н.Л. - Наголосила про дотримання законів України та равенство і права відповідно Конституції України. Зазначила про невідповідність рішень прийнятих адміністрацією щодо ліквідації об’єктів комунальної власності районної бібліотеки та районної школи мистецтв. Також наголосила про неналежне ставлення першого заступника голови районної державної адміністрації до громадської організації «Матерів воїнів АТО».

 

Соловйов В.О. Слово для оголошення надається голові профспілкового комітету шкіл естетичного виховання Шкроб Ользі Вікторівні.

 

Шкроб О.В. - Зазначила що Статут районної школи мистецтв, який пропонується прийняти сьогодні на сесії є незаконний, має  корупційну складову, не відповідає вимогам Закону про позашкільну освіту, положенню про початковий спеціалізований навчальний заклад школи мистецтв. Також наголосила що запропонована структура школи мистецтв не відповідає законам України. Висловила прохання депутатам зняти з порядку денного питання Статуту і структури школи мистецтв, в іншому випадку буде вимушене звернутися з позовом до суду про їх скасування.

 

Соловйов В.О. - Слово для оголошення надається заступнику голови районної ради Басарабу Івану Кириловичу.

 

Басараб І.К.  - (робить повідомлення, текст додається до протоколу).

 

Соловйов В.О. Слово для оголошення надається керуючому справами виконавчого апарату районної ради Александровій Тетяні Миколаївни.

 

Александрова Т.М. - Наголосила що сьогодні вперше буде проходити поіменне голосування та звернула увагу депутатів на необхідність дотримання регламенту районної ради та дисципліни на пленарному засіданні.

 

Соловйов В.О. - Слово для оголошення надається Добропільському сільському голові Зуденкову  Сергію Івановичу.

 

Зуденков С.І. - Звернувся до депутатів з проханням не затягувати вирішення питання фінансування  районної школи мистецтв.

 

Соловйов В.О. Слово для оголошення надається депутату районної ради Шевченко Тетяні Вікторівні.

 

Шевченко Т.В. - зачитала звернення медичних працівників до депутатів районної ради, (додається).

 

Соловйов В.О. Слово для оголошення надається Старозбур'ївському сільському голові Маруняку Віктору Васильовичу.

 

Маруняк В.В. - Звернув увагу, щоб при виділенні коштів із вільних залишків в сумі 700 тис гривень на капітальний ремонт частини дороги Н.Збур'ївка – Геройське депутати районної ради підійшли до цього питання зважено. Висловив прохання голові районної ради при розгляді цього питання зачитати лист від депутатів Старозбур'ївської сільської ради. Наголосив, що сільські ради будуть співфінансувати ці витрати і що ці кошти не з розвитку медичної галузі району. Зауважив якщо в Україні зникнуть дороги, то зникне і медицина і освіта, будуть проблеми з МЧС, з армією.

 

Соловйов В.О. У кого ще будуть повідомлення чи оголошення? Немає.

 

Соловйов В.О. Шановні депутати! Для організації роботи п'ятої сесії  необхідно обрати робочі органи сесії. Дозвольте  запропонувати вам склад робочих органів сесії, який погоджено президією районної ради.

Для підрахунку результатів голосування під час роботи сесії прошу обрати лічильну групу у складі:

 

Погорільська Меланія Броніславівна -  депутат районної ради VІІ скликання

Шишкін Володимир Сергійович         -  депутат районної ради VІІ скликання

Холодняк Віталій Миколайович    -       депутат районної ради VІІ скликання

 

ВИРІШИЛИ:

Обрати лічильну групу в запропонованому складі.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 32. Проти? Немає. Утримався? Немає. Лічильна група затверджена.

 

Соловйов В.О. Для ведення протоколу сесії, розгляду й систематизації запитів, пропозицій депутатів, звернень виборців, які надійдуть на адресу сесії, пропонується обрати секретаріат сесії в складі:

 

Марміль Наталія Миколаївна    -    депутат районної ради VІІ скликання

Свиридова Ольга Іванівна         -    депутат районної ради VІІ скликання

 

Лобинцева Анжеліка Адольфівна -  головний спеціаліст відділу

  організаційної роботи виконавчого

  апарату  районної ради

 

ВИРІШИЛИ:

Обрати секретаріат в запропонованому складі.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 32. Проти? Немає. Утримався? Немає. Секретаріат затверджено.

 

Соловйов В.О. Прошу лічильну групу та секретаріат  приступити до роботи.

 

Соловйов В.О. Для юридичного забезпечення роботи нашої сесії необхідно обрати юридичну групу. Пропоную обрати юридичну групу у  складі:

 

Коломієць Димитрій Васильович   -  депутат районної ради VІІ скликання

Санін Олександр Сергійович    -  депутат районної ради VІІ скликання

Матушевич Марина Миколаївна - начальник юридичного відділу

              виконавчого апарату районної

               ради

 

ВИРІШИЛИ:

Обрати юридичну групу в запропонованому складі.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 32. Проти? Немає. Утримався? Немає. Юридична група затверджена.

 

Соловйов В.О. Шановні депутати! Для організації висвітлення роботи у засобах масової інформації пропоную обрати прес-групу сесії у складі:

 

Камінський Володимир Вікторович     -  депутат районної ради VІІ

         скликання

Григоркін Олександр Володимирович -  головний редактор комунального

         підприємства редакція газети 

 «Голопристанський вісник» та

  радіомовлення

 

ВИРІШИЛИ:

Обрати прес-групу в запропонованому складі.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 32. Проти? Немає. Утримався? Немає. Прес-група затверджена.

 

Соловйов В.О. Нам необхідно затвердити порядок денний та регламент роботи п'ятої сесії районної ради. Порядок денний та регламент вам роздані. Чи є необхідність  їх зачитувати? Немає.

         У кого будуть зміни, доповнення, чи уточнення до порядку денного та регламенту? Слово надається заступнику голови районної ради Басарабу Івану Кириловичу.

Басараб І.К. – заступник голови районної ради, прошу виключити з порядку денного перше питання "Про звіт районної державної адміністрації про виконання делегованих районною радою повноважень" так як відсутній основний доповідач з цього питання, та перенести його розгляд на наступну сесію районної ради.

         Прошу Внести до порядку  денного питання:

         -  Про звернення  до Прем'єр-міністра України;

         - Про звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо надання з Державного бюджету України медичної та освітньої субвенції районному бюджету;

         - Про звернення до Кабінету Міністрів України та Херсонської обласної ради щодо виділення коштів на ремонт автомобільної дороги місцевого значення;

         -  Про утворення робочої групи по підготовці чергової сесії районної рад  VII скликання.

Соловйов В.О. Надійшла пропозиція виключи з порядку денного питання "Про звіт районної державної адміністрації про виконання делегованих районною радою повноважень" так як відсутній основний доповідач з цього питання, та перенести його розгляд на наступну сесію районної ради.

         Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За?  32 Проти?  Немає. Утримався? Немає. Приймається. Питання " Про звіт районної державної адміністрації про виконання делегованих районною радою повноважень" виключено з порядку денного та перенесено його розгляд на наступну сесію районної ради.

Соловйов В.О. Надійшла пропозиція включити до порядку денного питання   "Про звернення  до Прем'єр-міністра України". Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 32. Проти? Немає. Приймається. Питання "Про звернення  до Прем'єр-міністра України " вноситься до порядку денного.

Соловйов В.О. Надійшла пропозиція включити до порядку денного питання  "Про звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо надання з Державного бюджету України медичної та освітньої субвенції районному бюджету". Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 32. Проти? Немає. Приймається. Питання "Про звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо надання з Державного бюджету медичної та освітньої субвенції районному бюджету " вноситься до порядку денного.

Соловйов В.О. Надійшла пропозиція включити до порядку денного питання  " Про звернення до Кабінету Міністрів України та Херсонської обласної ради щодо виділення коштів на ремонт автомобільної дороги місцевого значення". Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 32. Проти? Немає. Приймається. Питання " Про звернення до Кабінету Міністрів України та Херсонської обласної ради щодо виділення коштів на ремонт автомобільної дороги місцевого значення" вноситься до порядку денного.

Соловйов В.О. Надійшла пропозиція включити до порядку денного питання  " Про утворення робочої групи по підготовці чергової сесії районної ради  VII скликання". Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 32. Проти? Немає. Приймається. Питання " Про утворення робочої групи по підготовці чергової сесії районної ради  VII скликання" вноситься до порядку денного.

Соловйов В.О. У кого будуть ще зміни, доповнення, чи уточнення до порядку денного та регламенту? Немає. Пропоную затвердити порядок денний та регламент роботи п'ятої сесії зі змінами і доповненнями, за які ми щойно проголосували. Інші пропозиції будуть? Немає.

 

ВИРІШИЛИ: 

Затвердити порядок денний п'ятої сесії районної ради VІI скликання зі змінами і доповненнями, які щойно проголосували.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 32 Проти? Немає. Утримався? Немає. Порядок денний затверджено.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

п'ятої сесії районної ради VІІ скликання

 

1. Про звіт про виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2015 рік.

            Доповідає: начальник відділу економічного розвитку та торгівлі

 районної державної адміністрації Риженко Ю.М.

2. Про внесення змін та доповнень до районної програми поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2015 – 2018 роки.

         Доповідає: начальник управління соціального захисту населення та

                              охорони здоров'я районної державної адміністрації

Козакова Г.В.

3. Про комплексну програму організації допомоги Голопристанському відділенню Новокаховського відділу поліції головного управління національної поліції в Херсонській області у забезпеченні охорони громадського порядку, безпеки громадян, профілактики злочинності на 2016 рік.

         Доповідає: керівник апарату районної державної адміністрації

                              Реутенко В.М.

4. Про звіт щодо виконання районного бюджету за 2015 рік.

            Доповідає: начальник фінансового управління районної державної

                                 адміністрації Волошина Н.О.

          

5. Про внесення змін до рішення четвертої сесії районної ради VII скликання від 16 лютого 2016 року № 61 "Про районний бюджет на 2016 рік".

            Доповідає: начальник фінансового управління районної державної

         адміністрації Волошина Н.О.

6. Про внесення змін до рішення четвертої сесії районної ради VII скликання від 16 лютого 2016 року № 61 "Про районний бюджет на 2016 рік". 

Доповідає: начальник фінансового управління районної державної

     адміністрації Волошина Н.О.

7. Про внесення доповнень до рішення другої сесії районної ради VII скликання від 12 листопада 2015 року № 17 "Про делегування повноважень районної ради районній державній адміністрації.

     Доповідає: голова постійної комісії мандатної з питань регламенту,

депутатської діяльності та етики Погорільська М.Б.

8. Про внесення змін та доповнень до Регламенту Голопристанської районної ради VII скликання.

     Доповідає: голова постійної комісії мандатної з питань регламенту,

  депутатської діяльності та етики Погорільська М.Б.

9. Про нову редакцію Плану комплектування відділень з видів спорту Голопристанської районної дитячо-юнацької спортивної школи на 2015 – 2016 навчальний рік.

         Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об'єктами

                              комунальної власності та житлово-комунального

                              господарства Санашвілі О.О.

10. Про відмову Голопристанській міській раді у пропозиціях викладених у пункті 3 депутатського запиту групи депутатів Голопристанської міської ради підтриманого рішенням четвертої сесії Голопристанської міської ради VII скликання від 29 січня 2016 року № 67.

         Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об'єктами

                              комунальної власності та житлово-комунального

                              господарства Санашвілі О.О.

11. Про недоцільність зарахування педагогічного і учнівського колективів міської школи мистецтв Голопристанської міської ради до Голопристанської районної дитячої школи мистецтв Голопристанської районної ради Херсонської області та пропозиції щодо реорганізації шкіл мистецтв.

         Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об'єктами

                              комунальної власності та житлово-комунального

                              господарства Санашвілі О.О.

12. Про внесення змін та доповнень до рішення четвертої сесії районної ради VII скликання від 16 лютого 2016 року № 74.

         Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об'єктами

                            комунальної власності та житлово-комунального

                            господарства Санашвілі О.О.

13. Про затвердження структури комунального закладу "Голопристанська районна бібліотека" Голопристанської районної ради Херсонської області.

         Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об'єктами

                              комунальної власності та житлово-комунального

                              господарства Санашвілі О.О.

14. Про внесення змін до рішення четвертої сесії районної ради VII скликання від 16 лютого 2016 року № 73.

         Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об'єктами

                              комунальної власності та житлово-комунального

                              господарства Санашвілі О.О.

15. Про затвердження структури Голопристанської районної дитячої школи мистецтв Голопристанської районної ради Херсонської області.

         Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об'єктами

                              комунальної власності та житлово-комунального

                              господарства Санашвілі О.О.

16. Про надання дозволу Голопристанській дитячо-юнацькій спортивній школі на продовження дії договору користування частини приміщення площею 46 кв.м.

         Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об'єктами

                              комунальної власності та житлово-комунального

                              господарства Санашвілі О.О.

17. Про надання дозволу комунальному закладу "Голопристанська районна бібліотека" Голопристанської районної ради Херсонської області на продовження дії договору оренди частини будівлі районної бібліотеки з організацією ветеранів України у Голопристанському районі.

         Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об'єктами

                              комунальної власності та житлово-комунального

                              господарства Санашвілі О.О.

18. Про надання дозволу комунальному підприємству "Голопристанська центральна районна лікарня" на продовження терміну дії договору оренди частини приміщення площею 20.7 кв.м. в корпусі хірургічного відділення центральної районної лікарні з товариством з обмеженою відповідальністю "ЛАБДИАГНОСТИКА".

         Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об'єктами

                             комунальної власності та житлово-комунального

                              господарства Санашвілі О.О.

19. Про внесення змін до рішення третьої сесії районної ради VII скликання від 22 грудня 2015 року № 54 "Про укладення Контракту з головним лікарем (керівником) комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня" Бритвіним Л.В.

         Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об'єктами

                              комунальної власності та житлово-комунального

                              господарства Санашвілі О.О.

20. Про затвердження Статуту комунального підприємства "Обрій" Голопристанської районної ради Херсонської області в новій редакції.

         Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об'єктами

                              комунальної власності та житлово-комунального

                              господарства Санашвілі О.О.

21. Про встановлення  заступнику голови  районної ради Басарабу Івану Кириловичу надбавки за вислугу років.

         Доповідає: голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та

                              соціально-економічного розвитку району Коломієць Д.В.

22. Про надання щорічної відпустки заступнику голови  районної ради Басарабу Івану Кириловичу .

            Доповідає: голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та

                                 соціально-економічного розвитку району Коломієць Д.В.

23. Про затвердження проектно-кошторисної документації по робочому проекту "Реконструкція даху будівлі Краснознам'янської ЗОШ по               вул. Миру, 4 в с. Краснознам'янка, Голопристанського району Херсонської області.

            Доповідає: начальник відділу економічного розвитку та торгівлі

         районної державної адміністрації Риженко Ю.М.

24.Про звернення  до Прем'єр-міністра України.

         Доповідає: заступник голови районної ради Басараб І.К.

25. Про звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо надання з Державного бюджету України медичної та освітньої субвенції районному бюджету.

         Доповідає: заступник голови районної ради Басараб І.К.

26. Про звернення до Кабінету Міністрів України та Херсонської обласної ради щодо виділення коштів на ремонт автомобільної дороги місцевого значення.

         Доповідає: заступник голови районної ради Басараб І.К.

27. Про утворення робочої групи по підготовці чергової сесії районної ради VII скликання.

         Доповідає: керуючий справами виконавчого апарату районної ради

      Александрова Т.М.

 

ВИРІШИЛИ: 

Затвердити  регламент роботи четвертої сесії районної ради VІI скликання.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 32 Проти? Немає. Утримався? Немає. Регламент затверджено.

 

РЕГЛАМЕНТ

роботи п'ятої  сесії районної ради VІІ скликання

 

1.  Доповідь з першого питання                        -                  до 20  хв.   

 

2.  Доповідь з  другого питання                      -                  до 10 хв.

 

3. Доповідь з третього питання                        -                  до 10 хв.

 

4. Доповідь з четвертого по шосте питання                  -                 до 10 хв. кожне

 

6. Доповідь з сьомого та в восьмого  питання -                  до 5 хв. кожне

 

7. Доповідь з дев'ятого по двадцяте                         

    питання                                                           -                 до 5 хв. кожне

 

8. Доповідь з двадцять першого та

     двадцять другого питання                                    -                  до 5 хв. кожне

 

9. Доповідь з двадцять третього питання                    -                 до 5 хв.

 

10. Доповідь з двадцять четвертого по

       двадцять шосте питання                              -                  до 5 хв. кожне

 

11. Доповідь з двадцять сьомого питання        -                  до 5 хв.

 

 

Виступи депутатів та запрошених

з питань порядку денного                                  -                 до 3 хв.

 

Запитання до питань порядку денного і відповіді на них      -         до 3 хв.

 

Перерва через кожні 1,5 – 2 години роботи     -                  до 20 хв.

 

1. СЛУХАЛИ:

Риженко Ю.М., яка  прозвітувала  про виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2015 рік  - "Звіт додається до протоколу".

 

ВИРІШИЛИ:

Затвердити звіт "Про виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2015 рік". 

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 32 Проти? Немає.  Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Рішення прийнято - "Результати поіменного голосування та рішення "Про звіт про виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2015 рік " додаються до протоколу".

 

2. СЛУХАЛИ:

Козакову Г.В.,  яка доповіла про необхідність внесення змін та доповнень  до районної програми поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2015 – 2018 роки – "Доповідь додається до протоколу".

 

ВИСТУПИЛИ:

Соловйов В.О. – зачитав проект рішення – (додається до протоколу).

 

ВИРІШИЛИ:

Внести зміни та доповнення до районної програми поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2015 – 2018 роки.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 32 Проти? Немає.  Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Рішення прийнято - "Результати поіменного голосування та рішення "Про внесення змін та доповнень  до районної програми поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2015 – 2018 роки " додаються до протоколу".

 

3. СЛУХАЛИ:

Реутенко В.М., який  запропонував проект програми організації допомоги Голопристанському відділенню Новокаховського відділу поліції головного управління національної поліції в Херсонській області у забезпеченні охорони громадського порядку, безпеки громадян, профілактики злочинності на 2016 рік – "додається до протоколу".

 

ВИСТУПИЛИ:

Соловйов В.О. – зачитав проект рішення - (додається до протоколу).

 

ВИРІШИЛИ:

Затвердити комплексну програму організації допомоги Голопристанському відділенню Новокаховського відділу поліції головного управління національної поліції в Херсонській області у забезпеченні охорони громадського порядку, безпеки громадян, профілактики злочинності на 2016 рік.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 32 Проти? Немає.  Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Рішення прийнято - "Результати поіменного голосування та рішення "Про комплексну програму організації допомоги Голопристанському відділенню Новокаховського відділу поліції головного управління національної поліції в Херсонській області у забезпеченні охорони громадського порядку, безпеки громадян, профілактики злочинності на 2016 рік " додаються до протоколу".

 

4. СЛУХАЛИ:

Волошину Н.О., яка прозвітувала про виконання районного бюджету за 2015 рік – "Звіт додається до протоколу".

 

ВИРІШИЛИ:

Затвердити звіт про виконання районного бюджету за 2015 рік.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 32 Проти? Немає.  Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Рішення прийнято - "Результати поіменного голосування та рішення "Про звіт про виконання районного бюджету за 2015 рік " додаються до протоколу".

 

5. СЛУХАЛИ:

Волошину Н.О.,  яка доповіла "Про внесення змін до рішення четвертої сесії районної ради VII скликання від 16 лютого 2016 року № 61 "Про районний бюджет на 2016 рік" – "Доповідь додається до протоколу".

 

ВИСТУПИЛИ:

Козакова Г.В. – начальник управління соціального захисту населення та охорони здоров'я районної державної адміністрації, яка запропонувала при виділенні стипендії інвалідам яким виповнилось 90 років з 15 тисяч залишити 12 тисяч і кошти  із 10 тисяч для переміщених осіб залишити 8 тисяч, а вивільнені п’ять тисяч направити на роботу мобільного офісу.

Мануйленко Т.В. – депутат районної ради VII скликання, яка запропонувала внести в проект рішення фінансування 11 тисяч гривень на проект спортивного залу Добропільської ЗОШ  та 21 тисячу гривень, на ремонт огорожі Новозбур’ївської ЗОШ № 3, кошти сільських рад.

Збільшити кошти в сумі 10 тис. грн. на роботу мобільного офісу управлінню соціального захисту населення та охорони здоров'я районної державної адміністрації.

Соловйов В.О. – голова районної ради,  запропонував сьогодні після сесії на засіданні постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціально – економічного розвитку району вивчити це питання і винести його на розгляд наступної сесії, яка відбудеться 29 квітня 2016 року.

         Також наголосив, що надійшли пропозиції відносно фінансування Новозбур’ївської та Добропільської сільських рад і запропонував прийняти проект рішення за основу.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення за основу.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 32 Проти? Немає.  Утримався? Немає. Не голосували? Немає.

 

ВИСТУПИЛИ:

Соловйов В.О. – голова районної ради запропонував внести зміни до проекту рішення стосовно включення фінансування Новозбур’ївської та Добропільської сільських рад.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 32 Проти? Немає.  Утримався? Немає. Не голосували? Немає.

 

ВИСТУПИЛИ:

Соловйов В.О. – голова районної ради, який запропонував прийняти проект рішення з п’ятого питання зі змінами та доповненнями, щойно проголосованими, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Внести зміни до рішення четвертої сесії районної ради VII скликання від 16 лютого 2016 року № 61 "Про районний бюджет на 2016 рік" зі змінами та доповненнями щойно проголосованими.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 32 Проти? Немає.  Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Рішення прийнято - "Результати поіменного голосування та рішення "Про внесення змін до рішення четвертої сесії районної ради VII скликання від 16 лютого 2016 року № 61 "Про районний бюджет на 2016 рік " додаються до протоколу".

 

6. СЛУХАЛИ:

Волошину Н.О., яка доповіла "Про внесення змін до рішення четвертої сесії районної ради VII скликання від 16 лютого 2016 року № 61 "Про районний бюджет на 2016 рік" – "Доповідь додається до протоколу".

 

ВИСТУПИЛИ:

Свиридова О.І. – депутат районної ради VII скликання запропонувала передбачити співфінансування в сумі 60  тисяч гривень на ремонт спортивного залу Чулаківської ЗОШ.

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував прийняти запропонований проект рішення за основу, а потім його обговорювати і вносити зміни і доповнення.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення з шостого питання за основу.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 20 Проти? Немає.2  Утримався? 10 Немає. Не голосували? Немає. Приймається

 

ВИСТУПИЛИ:

Мануйленко Т.В. – депутат районної ради VII скликання, запропонувала підтримати пропозицію депутата Свиридової О.І. про співфінансування Чулаківської ЗОШ. Задала питання яка різниці в назві будівля спортивного комплексу дитячо-юнацької спортивної школи і майнового комплексу дитячо-юнацької спортивної школи.

Басараб І.К. – заступник голови районної ради, відповів Мануйленко Т.В. що в переліку об’єктів комунальної власної районної ради, дитячо-юнацька спортивна школа значиться як майновий комплекс. В зв’язку з передачею будівлі літнього кінотеатру, якому змінено цільове призначення і дана назва будівля спортивного комплексу дитячо-юнацької спортивної школи. Звернув увагу, що в подальшому планується змінити саму форму і назву, щоб ця будівля входила в майновий комплекс дитячо-юнацької спортивної школи.

Мануйленко Т.В. – депутат районної ради VII скликання, запропонувала кошти виділити тільки на майновий комплекс дитячо-юнацької спортивної школи. 

Відносно оформлення права власності на будівлю центру адміністративних послуг в зв’язку з тим що ця будівля не буде використовуватись кошти на виготовлення документів на право власності не виділяти, а повернутись до цього питання в подальшому при необхідності.

Реутенко В.М. – керівник апарату районної державної адміністрації, зазначив що районна державна адміністрація дійсно просила будівлю для розміщення центру надання адміністративних послуг, але в зв’язку з тим що скрутне становище з фінансуванням, районна державна адміністрація не в змозі буде утримувати цю будівлю тому і вирішили відмовитись від неї.

         Запропонував виділити кошти на оформленню  права власності тільки не на будівлю центру а на будівлю по вул.. К.Маркса,32 що є спільною власністю територіальних громад району.

Соловйов В.О. – голова районної ради, зазначив що рішенням суду будівлю визнано як спільною власністю територіальних громад району, тому необхідно оформити право власності офіційно отримати свідоцтво на право власності.

         Запропонував залишити кошти на оформлення права власності.

Басараб І.К. – заступник голови районної ради, зазначив, що якщо не приступити до оформлення прав власності на цю будівлю, то міська рада звернеться до суду, визнає цю будівлю безгосподарською і оформить право власності за міською радою.

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував проголосувати пропозицію яка надійшла від депутата районної ради Мануйленко Т.В. стосовно виключення з проекту рішення фінансування на оформлення права власності на будівлю центру адміністративних послуг .

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 9 Проти? 21  Утримався?1  Не голосували? Немає. Пропозиція не підтримана.

 

ВИСТУПИЛИ:

Соловйов В.О. – голова районної ради, вніс пропозицію зняти 10 тисяч гривень для надання іншої субвенції державному бюджету для забезпечення комп’ютерною технікою державне казначейство у Голопристанському районі і 55 тисяч на матеріальне забезпечення сектору державної реєстрації для придбання комп’ютерної техніки і залишити їх нерозподіленими так, як відповідні зміни не включені до програми соціально-економічного та культурного розвитку Голопристанського району на 2016 рік.

Коломієць Д.В. – депутат районної ради VII скликання, запропонував 10 тисяч і 55 тисяч не виділяти до моменту внесення змін до програми.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 23 Проти? 7  Утримався?1  Не голосували? Немає. Пропозиція прийнята.

 

ВИСТУПИЛИ:

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував виділити на співфінансування кошти в сумі 60  тисяч гривень на ремонт спортивного залу Чулаківської ЗОШ.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 31 Проти? Немає.  Утримався?Немає.  Не голосували? Немає. Пропозиція прийнята.

 

ВИСТУПИЛИ:

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував внести зміни в проект рішення відповідно пропозиції депутата районної ради Мануйленко Т.В. щодо виділення коштів тільки на майновий комплекс дитячо-юнацької спортивної школи.

Басараб І.К. – заступник голови районної ради наголосив, що на дитячо-юнацьку спортивну школу є правоустановчий документ, а на літній кінотеатр якого змінено назву таких документів немає, тому якщо об'єднати кошти тільки на майновий комплекс дитячо-юнацької спортивної школи необхідно по новому проводити реєстрацію, зазначив, що у цих двох будівель різна поштова адреса.

Санашвілі О.О. – депутат районної ради VII скликання наголосив, що це питання вивчалось на комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства і за висновками і рекомендаціями комісії кошти  необхідно заложити на два об'єкти, що можливо було їх використати на ремонт цих будівель.

Мануйленко Т.В. – запропонувала виключити з проекту рішення два об’єкта  це майновий комплекс дитячо-юнацької спортивної школи та будівля дитячо-юнацької спортивної школи з проекту рішення з передбаченим для них фінансуванням і повернутись до розгляду цього питання на червневій сесії районної ради.

Соловйов В.О. – голова районної ради,запропонував проголосувати за пропозицію депутата районної ради Мануйленко Т.В. щодо виключення з проекту рішення двох об’єктів,  це майновий комплекс дитячо-юнацької спортивної школи та будівля дитячо-юнацької спортивної школи з проекту рішення з передбаченим для них фінансуванням і повернутись до розгляду цього питання на червневій сесії районної ради

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 24 Проти? Немає.  Утримався? 5.  Не голосували? Немає. Пропозиція прийнята. Питання щодо фінансування  будівлі дитячо-юнацької спортивної школи та майнового комплексу дитячо-юнацької спортивної школи виключено з проекту рішення.

 

ВИСТУПИЛИ:

Бондар П.П. – депутат районної ради VII скликання, звернув увагу, що на засіданні постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району було рекомендовано районній державній адміністрації внести в проект рішення зміни, а саме забезпечити виділення коштів на фінансування ремонту автомобільної дороги Н.Збурївка – Геройське. Перший заступник районної державної адміністрації запропонувала звернутися до обласної державної адміністрації за роз’ясненнями, щодо законності фінансування з районного бюджету ремонту автомобільної дороги.

         Від обласної державної адміністрації надійшов лист в якому зазначено, що відповідно п.10 ст. 91 Бюджетного кодексу України до видатків місцевих бюджетів віднесено проведення ремонту та утримання автомобільних доріг місцевого значення, капітальний ремонт вулиць та доріг які є складовими автомобільних доріг державного значення на умовах спів фінансування.

         Новозбур'ївська, Старозбур'ївська, Рибальчеська та Геройська сільські ради виділяють кошти на співфінансування ремонту дороги, вирішено питання виділення коштів  з обласного бюджету. Запропонував виділити кошти в сумі 800 тис. грн. з районного бюджету на співфінансування ремонту дороги.

Трофименко С.В. – Рибальчеський сільський голова який зауважив що Рибальчеська сільська рада виділить 100 тис. грн. , а при необхідності і більше на ремонт автомобільної дороги.

Шишкін В.С. – депутат районної ради VII скликання, звернув увагу що дорога має не тільки соціальне значення а і стратегічне, і туристичне, і має велике навантаження, запропонував підтримати пропозицію виділення коштів на ремонт дороги.

Басараб І.К. – заступник голови районної ради зазначив, що з приводу ремонту автомобільної дороги на адресу районної ради надходять листи від:  - Державної служби України з надзвичайних ситуацій – (лист додається до протоколу),

- служби автомобільних доріг у Херсонській області – (лист додається до протоколу),

- Голопристанської екстреної станції медичної допомоги – (лист додається до протоколу),

- авто перевізників "Автолайф" – (лист додається до протоколу),

- Старозбур'ївської лікарської амбулаторії – (лист додається до протоколу),

- Геройської сільської ради – (лист додається до протоколу),

- авто перевізників "Ямак" – (лист додається до протоколу),

- Старозбур'ївської сільської ради – (лист додається до протоколу).

Соловйов В.О – голова районної ради запропонував підтримати пропозицію депутата районної ради Бондаря П.П. щодо виділення 800 тис. грн. на співфінансування ремонту автомобільної дороги Н.Збур'ївка – Геройське. Зазначив якщо ці кошти не будуть використані, то вони будуть направлені на розвиток медичної галузі району.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 29 Проти? Немає. 2 Утримався? Немає..  Не голосували? Немає. Пропозиція прийнята.

 

ВИСТУПИЛИ:

Соловйов В.О – голова районної ради запропонував прийняти запропонований проект рішення "Про внесення змін до рішення четвертої сесії районної ради VII скликання від 16 лютого 2016 року № 61 "Про районний бюджет на 2016 рік ", як рішення районної ради з доповненнями щойно проголосованими.

 

ВИРІШИЛИ:

Внести зміни до рішення четвертої сесії районної ради VII скликання від 16 лютого 2016 року № 61 "Про районний бюджет на 2016 рік" зі змінами та доповненнями щойно проголосованими.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 31 Проти? 1  Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Рішення прийнято - "Результати поіменного голосування та рішення "Про внесення змін до рішення четвертої сесії районної ради VII скликання від 16 лютого 2016 року № 61 "Про районний бюджет на 2016 рік " додаються до протоколу".

 

Соловйов В.О. - голова районної ради. Відповідно регламенту роботи сесії оголосив перерву на 20 хвили.

 

Після перерви.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради. Запропонував лічильній групі провести реєстрацію присутніх депутатів.

 

Лічильна група проводить реєстрацію депутатів.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради. Наголосив, що після реєстрації в залі присутні 29 депутатів, є можливість продовжувати роботу.

 

7. СЛУХАЛИ:

Погорільську М.Б., яка ознайомила з проектом рішення " Про внесення доповнень до рішення другої сесії районної ради VII скликання від 12 листопада 2015 року № 17 "Про делегування повноважень районної ради районній державній адміністрації" – "Проект рішення додається до протоколу".

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про внесення доповнень до рішення другої сесії районної ради VII скликання від 12 листопада 2015 року № 17 "Про делегування повноважень районної ради районній державній адміністрації", як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 29 Проти? Немає.  Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Рішення прийнято - "Результати поіменного голосування та рішення "Про делегування повноважень районної ради районній державній адміністрації"  додаються до протоколу".

 

8. СЛУХАЛИ:

Погорільську М.Б., яка ознайомила з проектом рішення " Про внесення змін та доповнень до Регламенту Голопристанської районної ради VII скликання"– "Проект рішення додається до протоколу".

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про внесення змін та доповнень до Регламенту Голопристанської районної ради VII скликання", як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 29 Проти? Немає.  Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Рішення прийнято - "Результати поіменного голосування та рішення "Про внесення змін та доповнень до Регламенту Голопристанської районної ради VII скликання "  додаються до протоколу".

 

9. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – ознайомив з проектом рішення "Про нову редакцію Плану комплектування відділень з видів спорту Голопристанської районної дитячо-юнацької спортивної школи на 2015 – 2016 навчальний рік" - "Проект рішення додається до протоколу".

 

ВИСТУПИЛИ:

Басараб І.К. – заступник голови районної ради, пояснив, що План комплектування відділень з видів спорту Голопристанської дитячо-юнацької спортивної школи це план навантаження в якому зазначено кількість годин навантаження на тренерів, та види секцій, а саме це бокс, боротьба вільна, веслування на байдарках і каное, волейбол, волейбол пляжний, легка атлетика. Зазначив, що в план комплектування входить 25 груп – 212 дітей. Згідно плану навантаження це попередня підготовка, початкова підготовка і спеціально-базова підготовка.

Качур В.М. - директор Голопристанської дитячо-юнацької спортивної школи, зазначив, що  в минулому році при затвердженні плану комплектування дитячо-юнацькій спортивній школі було визначено 300 годин, на цей рік визначено 288 годин, це нагрузка на тренерів, тому виникла необхідність заміни плану.

Мануйленко Т.В. - депутат районної ради VII скликання, задала питання чи вкладається спортивна школа з планом комплектування в прийнятий  бюджет?

Волошина Н.О. – начальник фінансового управління районної державної адміністрація, відповіла на запитання Мануйленко Т.В., що все було обраховано з планом комплектування, який діяв на момент прийняття бюджету з урахуванням суми на підвищення заробітної плати.

Соловйов В.О. – голова районної ради запропонував прийняти запропонований проект рішення з дев'ятого питання за основу.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 29 Проти? Немає. Утримався? Немає.  Не голосували? Немає. Запропонований проект рішення "Про нову редакцію Плану комплектування відділень з видів спорту Голопристанської районної дитячо-юнацької спортивної школи на 2015 – 2016 навчальний рік" прийнятий за основу.

 

ВИСТУПИЛИ:

Басараб І.К. – заступник голови районної ради вніс пропозицію в зв’язку з тим, що дитячо-юнацькій спортивній школі присвоєно І категорію внести до проекту рішення доповнення а саме:

- ввести з 1 травня 2016 року до штатного розпису Голопристанської районної дитячо-юнацької спортивної школи посаду інструктора-методиста;

- районній державній адміністрації збільшити кошторисні призначення Голопристанській районній дитячо-юнацькій спортивній школі для виплати заробітної плати посади інструктора-методиста за рахунок резервного фонду районного бюджету;

- директору Голопристанської районної дитячо-юнацької спортивної школи Качуру В.М. внести зміни до штатного розпису дитячо-юнацької спортивної школи  та затвердити його відповідно до вимог чинного законодавства України.

Волошина Н.О. – начальник фінансового управління районної державної адміністрації наголосила, що  з урахуванням всіх пропозицій які було запропоновано профінансувати, коштів  в резервному фонді районного бюджету залишилось 13 тис. грн. та зазначила, що не готова відповісти, яка необхідна сума для збільшення асигнувань дитячо-юнацькій спортивній школі, наголосила що 13 тис. грн. недостатньо щоб профінансувати додаткову посаду, а при введенні додаткової посади стає загрозу утворення заборгованості заробітної плати.

Качур В.М. - директор Голопристанської районної дитячо-юнацької спортивної школи наголосив що в школі працює тільки директор і заступник, які мають додаткові навантаження, що повинен виконувати інструктор-методист, функції якого організовувати та проводити змагання. Дитячо-юнацькій спортивній школі потрібно чотири ставки інструктора-методиста. Ввести інструктора методиста за рахунок скорочення одиниці тренера не можливо тому,  що посада інструктора методиста віднесена до категорії спеціаліста.

Погорільська М.Б. – депутат районної ради зазначила, що необхідно оптимізувати штатний розпис і ввести потрібну одиницю, скоротити одну посаду, а ввести іншу, тому що коштів на введення додаткової одиниці в районному бюджеті немає.

Слюсар Н.О. – голова Голопристанської районної організації профспілки працівників освіти і науки України, зазначила що школа уже пережила дві хвилі оптимізації і на сьогоднішній день в Голопристанській  районній дитячо-юнацькій спортивній школі працює саме менша кількість тренерів  в області, тому зменшення тренерських посад є неможливим. Підтримала пропозицію щодо введення посади інструктора-методиста.

Мануйленко Т.В. – депутат районної ради зазначила, що постановою Кабінету Міністрів України заборонено вводити додаткові посадові одиниці до штатного розпису. Пояснила, що при розрахунку годин в дитячо-юнацькій спортивній школи уже виникає дефіцит коштів для виплати заробітної плати приблизно в 67 тис. грн..

Зазначила, що при введенні додаткової штатної  одиниці дефіцит коштів збільшиться майже до 100 тис. грн. Висловила думку про неможливість введення додаткової посади до штату Голопристанської районної дитячо-юнацької спортивної школи.

Соловйов В.О. – голова районної ради запропонував проголосувати за внесення зміни в проект рішення, пропозицію, яка надійшла від заступника голови районної ради Басараба І.К. про введення додаткової штатної одиниці інструктора-методиста  Голопристанської районної дитячо-юнацької спортивної школи.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 20 Проти? 9   Утримався? Немає.  Не голосували? Немає. Пропозиція про внесення зміни до рішення а саме: введення додаткової штатної одиниці інструктора-методиста Голопристанської районної дитячо-юнацької спортивної школи прийнята.

 

ВИСТУПИЛИ:

Соловйов В.О. – голова районної ради запропонував прийняти запропонований проект рішення "Про нову редакцію Плану комплектування відділень з видів спорту Голопристанської районної дитячо-юнацької спортивної школи на 2015 – 2016 навчальний рік"  зі змінами та доповненнями щойно проголосованими.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про нову редакцію Плану комплектування відділень з видів спорту Голопристанської районної дитячо-юнацької спортивної школи на 2015 – 2016 навчальний рік", зі змінами та доповненнями щойно проголосованими, як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 18 Проти? 8  Утримався? 3 Не голосували? Немає. Рішення прийнято - "Результати поіменного голосування та рішення "Про нову редакцію Плану комплектування відділень з видів спорту Голопристанської районної дитячо-юнацької спортивної школи на 2015 – 2016 навчальний рік "   зі змінами та доповненнями щойно проголосованими додаються до протоколу".

 

10. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – ознайомив з проектом рішення "Про відмову Голопристанській міській раді у пропозиціях викладених у пункті 3 депутатського запиту групи депутатів Голопристанської міської ради підтриманого рішенням четвертої сесії Голопристанської міської ради VII скликання від 29 січня 2016 року № 67" - "Проект рішення додається до протоколу".

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про відмову Голопристанській міській раді у пропозиціях викладених у пункті 3 депутатського запиту групи депутатів Голопристанської міської ради підтриманого рішенням четвертої сесії Голопристанської міської ради VII скликання від 29 січня 2016 року      № 67", як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 29 Проти? Немає.  Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Рішення прийнято - "Результати поіменного голосування та рішення "Про відмову Голопристанській міській раді у пропозиціях викладених у пункті 3 депутатського запиту групи депутатів Голопристанської міської ради підтриманого рішенням четвертої сесії Голопристанської міської ради VII скликання від 29 січня 2016 року № 67"  додаються до протоколу".

 

11. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – ознайомив з проектом рішення "Про недоцільність зарахування педагогічного і учнівського колективів міської школи мистецтв Голопристанської міської ради до Голопристанської районної дитячої школи мистецтв Голопристанської районної ради Херсонської області та пропозиції щодо реорганізації шкіл мистецтв" - "Проект рішення додається до протоколу".

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про недоцільність зарахування педагогічного і учнівського колективів міської школи мистецтв Голопристанської міської ради до Голопристанської районної дитячої школи мистецтв Голопристанської районної ради Херсонської області та пропозиції щодо реорганізації шкіл мистецтв", як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 28 Проти? Немає.  Утримався? 1 Не голосували? Немає. Рішення прийнято - "Результати поіменного голосування та рішення "Про недоцільність зарахування педагогічного і учнівського колективів міської школи мистецтв Голопристанської міської ради до Голопристанської районної дитячої школи мистецтв Голопристанської районної ради Херсонської області та пропозиції щодо реорганізації шкіл мистецтв"  додаються до протоколу".

 

12. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – ознайомив з проектом рішення "Про внесення змін та доповнень до рішення четвертої сесії районної ради VII скликання від 16 лютого 2016 року № 74"- "Проект рішення додається до протоколу".

 

ВИСТУПИЛИ:

Шмагель Г.В. - завідувач комунального закладу "Голопристанська районна бібліотека" Голопристанської районної ради Херсонської області задала питання наскільки всебічно вивчалося питання щодо зміни юридичної адреси?

Соловйов В.О. – голова районної ради, відповів Шмагель Г.В. що питання вивчалось всебічно і перший заступник голови районної державної адміністрації Кравченко –Скалозуб О.В. на засіданні постійної комісії внесла пропозицію, з метою виконання дохідної частини районного бюджету, враховуючи що податки сплачуватимуться за місцем реєстрації   закладу до бюджету міста, а не до районного бюджету, змінити юридичну адресу закладу, також був лист від районної державної адміністрації стосовно сприяння зміни юридичної адреси  (додається до протоколу).

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про внесення змін та доповнень до рішення четвертої сесії районної ради VII скликання від 16 лютого 2016 року № 74", як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 29 Проти? Немає.  Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Рішення прийнято - "Результати поіменного голосування та рішення "Про внесення змін та доповнень до рішення четвертої сесії районної ради VII скликання від 16 лютого 2016 року № 74"  додаються до протоколу".

 

13. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – ознайомив з проектом рішення "Про затвердження структури комунального закладу "Голопристанська районна бібліотека" Голопристанської районної ради Херсонської області" - "Проект рішення додається до протоколу".

 

ВИСТУПИЛИ:

Олексюк О.В. – начальник відділу культури районної державної адміністрації, наголосив, що коли було запропоновано зміни до структури районної бібліотеки, відділ культури районної державної адміністрації звернувся за консультацією до обласної універсальної наукової бібліотеки ім.. О.Гончара, на що обласна бібліотека відповіла:

         - Районна рада у відповідності зі статтею 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" має право вносити та затверджувати зміни до штатного розпису комунального закладу "Голопристанська районна бібліотека" з метою оптимізації структури закладу та економії бюджетних коштів.

         - Запропонована структура комунального закладу " Голопристанська районна бібліотека" містить порушення наказу Міністерства культури України № 900 від 22 серпня 2012 року "Про затвердження примірної структури та примірних штатних розписів комунальних бібліотек".

         Згідно пункту 1.2 "примірної структури та примірних штатних розписів комунальних бібліотек" кількість штатних одиниць в секторі не може бути меншою двох штатних одиниць.

Тому пропонуємо сектору обліку, обробки документів та використання фондів об'єднати з іншим структурним підрозділом.

         Тому районна державна адміністрація пропонує об'єднати "Методико-бібліографічний сектор" і "Сектор обробки і комплектування" в "Відділ обробки, комплектування фондів та методико-бібліографічної роботи", де  будуть працювати завідувач відділу, методист, бібліограф та бібліотекар.

Шмагель Г.В. - завідувач комунального закладу "Голопристанська районна бібліотека" Голопристанської районної ради Херсонської області, запропонувала залишити в структурі Голопристанської районної бібліотеки і дитячу районну бібліотеку також залишити в структурі заступника завідувача по роботі з дітьми. Звернула увагу, що в області немає бібліотеки, щоб не було заступника по роботі з дітьми.

Соловйов В.О. – голова районної ради запропонував прийняти  запропонований проект рішення "Про затвердження структури комунального закладу "Голопристанська районна бібліотека" Голопристанської районної ради Херсонської області" за основу.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення " Про затвердження структури комунального закладу "Голопристанська районна бібліотека" Голопристанської районної ради Херсонської області" за основу.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 29 Проти? Немає.  Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Запропонований проект рішення "Про затвердження структури комунального закладу "Голопристанська районна бібліотека" Голопристанської районної ради Херсонської області" прийнятий за основу.

 

ВИСТУПИЛИ:

Басараб І.К. – заступник голови районної ради запропонував підтримати проект рішення.

Соловйов В.О. – голова районної ради запропонував підтримати пропозицію, яку озвучив Олексюк О.В. щодо об'єднання "Методико-бібліографічного сектору" і "Сектору обробки і комплектування" в "Відділ обробки, комплектування фондів та методико-бібліографічної роботи".

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 29 Проти? Немає.  Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Пропозиція об'єднати "Методико-бібліографічний сектор" і "Сектор обробки і комплектування" в "Відділ обробки, комплектування фондів та методико-бібліографічної роботи" приймається.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про затвердження структури комунального закладу "Голопристанська районна бібліотека" Голопристанської районної ради Херсонської області", з доповненнями щойно проголосованими, як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 29 Проти? Немає.  Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Рішення прийнято - "Результати поіменного голосування та рішення "Про затвердження структури комунального закладу "Голопристанська районна бібліотека" Голопристанської районної ради Херсонської області "  додаються до протоколу".

 

14. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – ознайомив з проектом рішення "Про внесення змін до рішення четвертої сесії районної ради VII скликання від 16 лютого 2016 року № 73" - "Проект рішення додається до протоколу".

 

ВИСТУПИЛИ:

Зибін В.І. - директор Голопристанської районної дитячої школи мистецтв, зауважив, що відповідно законів України про освіту і про культуру Статут повинен розробляти сам заклад, а до Статуту, що виноситься на розгляд сесії заклад ніякого відношення не мав, вважає що це порушення, зазначив, що заклад буде вимушений діяти в рамках закону і звертатися до суду про скасування цього Статуту.

Олексюк О.В. – начальник відділу культури районної державної адміністрації зазначив що штатний розпис складався відповідного того, що діє на сьогоднішній день в школі мистецтв і врахована вся кількість працюючих.

         Звернув увагу на те, що директор школи мистецтв до сьогоднішнього дня одноосібно приймав рішення і видавав накази без погодження з відділом культури та засновника. Особисто приймав рішення щодо кількості відділень в закладі, відповідно встановлював надбавки завідувачам відділень.

Навів приклад що в районній школі мистецтв з 2007 року існує хореографічне відділення це працює два викладача, хоча в Статуті школи мистецтв зазначено, що в відділенні повинно працювати не менше трьох викладачів. Вважає, що це є порушенням і Статуту і законодавства.

 Басараб І.К. – заступник голови районної ради зазначив що на основі Статуту  який подала районна школа мистецтв, внесені зміни і доповнення, а сам Статут був розроблений школою мистецтв.

Соловйов В.О. – голова районної ради запропонував прийняти запропонований проект рішення "Про внесення змін до рішення четвертої сесії районної ради VII скликання від 16 лютого 2016 року № 73" за основу.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення " внесення змін до рішення четвертої сесії районної ради VII скликання від 16 лютого 2016 року № 73" за основу.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 29 Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Проект рішення "Про внесення змін до рішення четвертої сесії районної ради VII скликання від 16 лютого 2016 року № 73"  приймається за основу.

 

ВИСТУПИЛИ:

Басараб І.К. – заступник голови районної ради запропонував в розділ І Статуту внести доповнення, а саме: зробити посилання  на Закон України "Про позашкільну освіту" та інші законодавчі акти.

Соловйов В.О. – голова районної ради запропонував підтримати пропозицію Басараба І.К. щодо внесення доповнення до проекту рішення, а саме: зробити посилання  на Закон України "Про позашкільну освіту" та інші законодавчі акти.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 29 Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Доповнення до розділу І Статуту з посиланням на Закон України "Про позашкільну освіту" та інші законодавчі акти прийнято .

 

ВИСТУПИЛИ:

Соловйов В.О. – голова районної ради запропонував прийняти запропонований проект рішення "Про внесення змін до рішення четвертої сесії районної ради VII скликання від 16 лютого 2016 року № 73" зі змінами щойно проголосованими прийняти, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про внесення змін до рішення четвертої сесії районної ради VII скликання від 16 лютого 2016 року № 73", зі змінами щойно проголосованими, як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 29 Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Рішення прийнято - "Результати поіменного голосування та рішення "Про внесення змін до рішення четвертої сесії районної ради VII скликання від 16 лютого 2016 року № 73"  додаються до протоколу".

 

15. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – ознайомив з проектом рішення "Про затвердження структури Голопристанської районної дитячої школи мистецтв Голопристанської районної ради Херсонської області" - "Проект рішення додається до протоколу".

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення  "Про затвердження структури Голопристанської районної дитячої школи мистецтв Голопристанської районної ради Херсонської області", як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 29 Проти? Немає.  Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Рішення прийнято - "Результати поіменного голосування та рішення "Про затвердження структури Голопристанської районної дитячої школи мистецтв Голопристанської районної ради Херсонської області "  додаються до протоколу".

 

16. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – ознайомив з проектом рішення "Про надання дозволу Голопристанській дитячо-юнацькій спортивній школі на продовження дії договору користування частини приміщення площею 46 кв.м." - "Проект рішення додається до протоколу".

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про надання дозволу Голопристанській дитячо-юнацькій спортивній школі на продовження дії договору користування частини приміщення площею 46 кв.м.", як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 29 Проти? Немає.  Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Рішення прийнято - "Результати поіменного голосування та рішення "Про надання дозволу Голопристанській дитячо-юнацькій спортивній школі на продовження дії договору користування частини приміщення площею 46 кв.м."  додаються до протоколу".

 

17. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – ознайомив з проектом рішення "Про надання дозволу комунальному закладу "Голопристанська районна бібліотека" Голопристанської районної ради Херсонської області на продовження дії договору оренди частини будівлі районної бібліотеки з організацією ветеранів України у Голопристанському районі" - "Проект рішення додається до протоколу".

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про надання дозволу комунальному закладу "Голопристанська районна бібліотека" Голопристанської районної ради Херсонської області на продовження дії договору оренди частини будівлі районної бібліотеки з організацією ветеранів України у Голопристанському районі", як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 29 Проти? Немає.  Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Рішення прийнято - "Результати поіменного голосування та рішення "Про надання дозволу комунальному закладу "Голопристанська районна бібліотека" Голопристанської районної ради Херсонської області на продовження дії договору оренди частини будівлі районної бібліотеки з організацією ветеранів України у Голопристанському районі"  додаються до протоколу".

 

18. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – ознайомив з проектом рішення "Про надання дозволу комунальному підприємству "Голопристанська центральна районна лікарня" на продовження терміну дії договору оренди частини приміщення площею 20.7 кв.м. в корпусі хірургічного відділення центральної районної лікарні з товариством з обмеженою відповідальністю "ЛАБДИАГНОСТИКА" - "Проект рішення додається до протоколу".

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про надання дозволу комунальному підприємству "Голопристанська центральна районна лікарня" на продовження терміну дії договору оренди частини приміщення площею 20.7 кв.м. в корпусі хірургічного відділення центральної районної лікарні з товариством з обмеженою відповідальністю "ЛАБДИАГНОСТИКА", як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 29 Проти? Немає.  Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Рішення прийнято - "Результати поіменного голосування та рішення "Про надання дозволу комунальному підприємству "Голопристанська центральна районна лікарня" на продовження терміну дії договору оренди частини приміщення площею 20.7 кв.м. в корпусі хірургічного відділення центральної районної лікарні з товариством з обмеженою відповідальністю "ЛАБДИАГНОСТИКА "  додаються до протоколу".

 

19. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – ознайомив з проектом рішення "Про внесення змін до рішення третьої сесії районної ради VII скликання від 22 грудня 2015 року № 54 "Про укладення Контракту з головним лікарем (керівником) комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня"           Бритвіним Л.В." - "Проект рішення додається до протоколу".

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про внесення змін до рішення третьої сесії районної ради VII скликання від 22 грудня 2015 року № 54 "Про укладення Контракту з головним лікарем (керівником) комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня"           Бритвіним Л.В.", як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 29 Проти? Немає.  Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Рішення прийнято - "Результати поіменного голосування та рішення "Про внесення змін до рішення третьої сесії районної ради VII скликання від 22 грудня 2015 року № 54 "Про укладення Контракту з головним лікарем (керівником) комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня"           Бритвіним Л.В."  додаються до протоколу".

 

20. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – ознайомив з проектом рішення "Про затвердження Статуту комунального підприємства "Обрій" Голопристанської районної ради Херсонської області в новій редакції" - "Проект рішення додається до протоколу".

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про затвердження Статуту комунального підприємства "Обрій" Голопристанської районної ради Херсонської області в новій редакції", як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 25 Проти? Немає.  Утримався? 4 Не голосували? Немає. Рішення прийнято - "Результати поіменного голосування та рішення "Про затвердження Статуту комунального підприємства "Обрій" Голопристанської районної ради Херсонської області в новій редакції "  додаються до протоколу".

 

21. СЛУХАЛИ:

Коломійця Д.В., який ознайомив з проектом рішення "Про встановлення  заступнику голови  районної ради Басарабу Івану Кириловичу надбавки за вислугу років" - "Проект рішення додається до протоколу".

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про встановлення  заступнику голови  районної ради Басарабу Івану Кириловичу надбавки за вислугу років", як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 28 Проти? Немає.  Утримався? Немає. Не голосували? 1 Рішення прийнято - "Результати поіменного голосування та рішення "Про встановлення  заступнику голови  районної ради Басарабу Івану Кириловичу надбавки за вислугу років "  додаються до протоколу".

 

22. СЛУХАЛИ:

Коломійця Д.В., який  ознайомив з проектом рішення "Про надання щорічної відпустки заступнику голови  районної ради Басарабу Івану Кириловичу" - "Проект рішення додається до протоколу".

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про надання щорічної відпустки заступнику голови  районної ради Басарабу Івану Кириловичу", як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 28 Проти? Немає.  Утримався? Немає. Не голосували? 1 Рішення прийнято - "Результати поіменного голосування та рішення "Про надання щорічної відпустки заступнику голови  районної ради Басарабу Івану Кириловичу "  додаються до протоколу".

 

23. СЛУХАЛИ:

Риженко Ю.М., яка доповіла "Про затвердження проектно-кошторисної документації по робочому проекту "Реконструкція даху будівлі Краснознам'янської ЗОШ по               вул. Миру, 4 в с. Краснознам'янка, Голопристанського району Херсонської області" – "Доповідь додається до протоколу".

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про затвердження проектно-кошторисної документації по робочому проекту "Реконструкція даху будівлі Краснознам'янської ЗОШ по               вул. Миру, 4 в с. Краснознам'янка, Голопристанського району Херсонської області", як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 29 Проти? Немає.  Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Рішення прийнято - "Результати поіменного голосування та рішення "Про затвердження проектно-кошторисної документації по робочому проекту "Реконструкція даху будівлі Краснознам'янської ЗОШ по               вул. Миру, 4 в с. Краснознам'янка, Голопристанського району Херсонської області"  додаються до протоколу".

 

24. СЛУХАЛИ:

Басараба І.К., який ознайомив з проектом  зверненням   до Прем'єр-міністра України" - "Текст звернення додається до протоколу".

 

ВИРІШИЛИ:

Підтримати запропоноване  звернення та направити його  до Прем'єр-міністра України".

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 29 Проти? Немає.  Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Рішення прийнято –"Результати поіменного голосування та рішення "Про звернення  до Прем'єр-міністра України"  додаються до протоколу".

 

25. СЛУХАЛИ:

Басараба І.К., який ознайомив з проектом звернення до Кабінету Міністрів України щодо надання з Державного бюджету України медичної та освітньої субвенції районному бюджету в повному обсязі згідно бюджетного запиту" -  "Текст звернення додається до протоколу".

 

ВИРІШИЛИ:

Підтримати запропоноване  звернення та направити його до Кабінету Міністрів України щодо надання з Державного бюджету України медичної та освітньої субвенції районному бюджету в повному обсязі згідно бюджетного запиту".

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 28 Проти? Немає.  Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Рішення прийнято - "Результати поіменного голосування та рішення "Про звернення до Кабінету Міністрів України щодо надання з Державного бюджету медичної та освітньої субвенції районному бюджету в повному обсязі згідно бюджетного запиту "  додаються до протоколу".

 

26. СЛУХАЛИ:

Басараб І.К., який ознайомив з проектом  звернення до Кабінету Міністрів України та Херсонської обласної ради щодо виділення коштів на ремонт автомобільної дороги місцевого значення" -  "Текст звернення додається до протоколу".

 

ВИРІШИЛИ:

Підтримати запропоноване  звернення та направити його до Кабінету Міністрів України та Херсонської обласної ради щодо виділення коштів на ремонт автомобільної дороги місцевого значення".

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 29 Проти? Немає.  Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Рішення прийнято - "Результати поіменного голосування та рішення "Про звернення до Кабінету Міністрів України та Херсонської обласної ради щодо виділення коштів на ремонт автомобільної дороги місцевого значення "  додаються до протоколу".

 

27. СЛУХАЛИ:

Александрову Т.М., яка ознайомила з проектом рішення "Про утворення робочої групи по підготовці чергової сесії районної рад  VII скликання" -  "Проект рішення додається до протоколу".

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення " Про утворення робочої групи по підготовці чергової сесії районної ради  VII скликання", як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 29 Проти? Немає.  Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Рішення прийнято - "Результати поіменного голосування та рішення "Про утворення робочої групи по підготовці чергової сесії районної ради  VII скликання "  додаються до протоколу".

 

Соловйов В.О. Наголосив що всі питання порядку денного  п'ятої  сесії районної ради VІІ скликання розглянуто.  Запитав чи будуть у депутатів зауваження, пропозиції щодо ведення сесії? Оголосив  п'яту  сесію районної ради VІІ скликання закритою.

 

Звучить Гімн України.

 

 

 

Голова районної ради                                                                 В.О.Соловйов

 

Теги: УКРА

Категорія: Протоколи пленарних засідань » Протоколи відкритих пленарних засідань районної ради VII скликання

Календар новин

«    Січень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги