Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

РЕЗУЛЬТАТИ ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ

опубліковано: 29-04-2016, 14:37, переглядів: 792,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

РЕЗУЛЬТАТИ  ПОІМЕННОГО  ГОЛОСУВАННЯ

від  29 квітня 2016 року     (шоста сесія  VII скликання)

загальний склад ради  - 34 депутати

1. Поіменне голосування " Про звіт районної державної адміністрації про виконання делегованих районною радою повноважень ".  

За -17   Проти – Немає..   Утрималися –11.  Не голосували – Немає..   Відсутні -6 

Рішення  не  прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

утримався

Мануйленко Тетяна Вікторівна

за

Боднар Світлана Леонідівна

відсутня

Марміль Наталія Миколаївна  

за

Бондар Петро Павлович

за

Питомець Олександр Іванович

за

Брага Анатолій Григорович

за

Пинзару Наталія Вікторівна

відсутня

Васильєва Людмила Миколаївна

за

Погорільська Меланія Броніславівна

утрималась

Данилів Валентина Стефанівна

за

Подтабачний Вадим Олексійович

за

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

за

Санашвілі Олег Отарович

утримався

Досенко Віктор Анатолійович  

відсутній

Санін  Олександр Сергійович 

утримався

Єременко Олександр Іванович

за

Свиридова Ольга Іванівна 

за

Загороднюк Андрій Іванович

за

Соловйов Віталій Олександрович

утримався

Кабакова Наталія Анатоліївна

утрималась

Сребний Сергій Валентинович

утримався

Камінський Володимир Вікторович

за

Сушич Василь Федорович

за

Карпенко Андрій Романович

відсутній

Федотов Валерій Васильович

утримався

Коваленко Сергій Георгійович

за

Холодняк Віталій Миколайович

утримався

Козаченко Андрій Олександрович

за

Чумак Микола  Миколайович

за

Коломієць Димитрій Васильович

відсутній

Шевченко Тетяна Вікторівна

утрималась

Леонт’єв Ігор Сергійович    

відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

утрималась

 

2. Поіменне голосування " Про внесення змін та доповнень до програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2016 рік ". роки   

За - 28   Проти – Немає..   Утрималися –Немає..  Не голосували – Немає..   Відсутні – 6.

Рішення   прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

Мануйленко Тетяна Вікторівна

за

Боднар Світлана Леонідівна

відсутня

Марміль Наталія Миколаївна  

за

Бондар Петро Павлович

за

Питомець Олександр Іванович

за

Брага Анатолій Григорович

за

Пинзару Наталія Вікторівна

відсутня

Васильєва Людмила Миколаївна

за

Погорільська Меланія Броніславівна

за

Данилів Валентина Стефанівна

за

Подтабачний Вадим Олексійович

за

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

за

Санашвілі Олег Отарович

за

Досенко Віктор Анатолійович  

відсутній

Санін  Олександр Сергійович 

за

Єременко Олександр Іванович

за

Свиридова Ольга Іванівна 

за

Загороднюк Андрій Іванович

за

Соловйов Віталій Олександрович

за

Кабакова Наталія Анатоліївна

за

Сребний Сергій Валентинович

за

Камінський Володимир Вікторович

за

Сушич Василь Федорович

за

Карпенко Андрій Романович

відсутній

Федотов Валерій Васильович

за

Коваленко Сергій Георгійович

за

Холодняк Віталій Миколайович

за

Козаченко Андрій Олександрович

за

Чумак Микола  Миколайович

за

Коломієць Димитрій Васильович

відсутній

Шевченко Тетяна Вікторівна

за

Леонт’єв Ігор Сергійович    

відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

за

 

3. Поіменне голосування " Про внесення змін до рішення четвертої сесії районної ради VII скликання від 16 лютого 2016 року № 61 "Про районний бюджет на 2016 рік ". 

За - 29   Проти – Немає..   Утрималися – Немає.  Не голосували – Немає..   Відсутні - 5 

Рішення  прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

за

Мануйленко Тетяна Вікторівна

за

Боднар Світлана Леонідівна

відсутня

Марміль Наталія Миколаївна  

за

Бондар Петро Павлович

за

Питомець Олександр Іванович

за

Брага Анатолій Григорович

за

Пинзару Наталія Вікторівна

відсутня

Васильєва Людмила Миколаївна

за

Погорільська Меланія Броніславівна

за

Данилів Валентина Стефанівна

за

Подтабачний Вадим Олексійович

за

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

за

Санашвілі Олег Отарович

за

Досенко Віктор Анатолійович  

відсутній

Санін  Олександр Сергійович 

за

Єременко Олександр Іванович

за

Свиридова Ольга Іванівна 

за

Загороднюк Андрій Іванович

за

Соловйов Віталій Олександрович

за

Кабакова Наталія Анатоліївна

за

Сребний Сергій Валентинович

за

Камінський Володимир Вікторович

за

Сушич Василь Федорович

за

Карпенко Андрій Романович

за

Федотов Валерій Васильович

за

Коваленко Сергій Георгійович

за

Холодняк Віталій Миколайович

за

Козаченко Андрій Олександрович

за

Чумак Микола  Миколайович

за

Коломієць Димитрій Васильович

відсутній

Шевченко Тетяна Вікторівна

за

Леонт’єв Ігор Сергійович    

відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

за

 

4. Поіменне голосування " Про надання дозволу Голопристанському районному центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді на передачу в оренду комунального майна Нововолодимирівській сільській раді ". 

За - 28   Проти – Немає.   Утрималися – Немає..  Не голосували – 1.   Відсутні – 5. 

Рішення  прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

за

Мануйленко Тетяна Вікторівна

за

Боднар Світлана Леонідівна

відсутня

Марміль Наталія Миколаївна  

за

Бондар Петро Павлович

за

Питомець Олександр Іванович

за

Брага Анатолій Григорович

за

Пинзару Наталія Вікторівна

відсутній

Васильєва Людмила Миколаївна

за

Погорільська Меланія Броніславівна

за

Данилів Валентина Стефанівна

за

Подтабачний Вадим Олексійович

за

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

за

Санашвілі Олег Отарович

за

Досенко Віктор Анатолійович  

відсутній

Санін  Олександр Сергійович 

за

Єременко Олександр Іванович

за

Свиридова Ольга Іванівна 

за

Загороднюк Андрій Іванович

за

Соловйов Віталій Олександрович

за

Кабакова Наталія Анатоліївна

за

Сребний Сергій Валентинович

за

Камінський Володимир Вікторович

за

Сушич Василь Федорович

не голосував

Карпенко Андрій Романович

за

Федотов Валерій Васильович

за

Коваленко Сергій Георгійович

за

Холодняк Віталій Миколайович

за

Козаченко Андрій Олександрович

за

Чумак Микола  Миколайович

за

Коломієць Димитрій Васильович

відсутній

Шевченко Тетяна Вікторівна

за

Леонт’єв Ігор Сергійович    

відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

за

 

5. Поіменне голосування " Про надання дозволу Голопристанському районному центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді на передачу в оренду комунального майна Чорноморській сільській раді ".  

За - 28   Проти – Немає.   Утрималися – Немає.  Не голосували – 1.   Відсутні -5 

Рішення  прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

за

Мануйленко Тетяна Вікторівна

за

Боднар Світлана Леонідівна

відсутня

Марміль Наталія Миколаївна  

за

Бондар Петро Павлович

за

Питомець Олександр Іванович

за

Брага Анатолій Григорович

за

Пинзару Наталія Вікторівна

відсутня

Васильєва Людмила Миколаївна

за

Погорільська Меланія Броніславівна

за

Данилів Валентина Стефанівна

за

Подтабачний Вадим Олексійович

за

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

за

Санашвілі Олег Отарович

за

Досенко Віктор Анатолійович  

відсутній

Санін  Олександр Сергійович 

за

Єременко Олександр Іванович

за

Свиридова Ольга Іванівна 

за

Загороднюк Андрій Іванович

за

Соловйов Віталій Олександрович

за

Кабакова Наталія Анатоліївна

за

Сребний Сергій Валентинович

за

Камінський Володимир Вікторович

за

Сушич Василь Федорович

не голосував

Карпенко Андрій Романович

за

Федотов Валерій Васильович

за

Коваленко Сергій Георгійович

за

Холодняк Віталій Миколайович

за

Козаченко Андрій Олександрович

за

Чумак Микола  Миколайович

за

Коломієць Димитрій Васильович

відсутній

Шевченко Тетяна Вікторівна

за

Леонт’єв Ігор Сергійович    

відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

за

 

6. Поіменне голосування " Про надання дозволу Голопристанському районному будинку культури Голопристанської районної ради Херсонської області на передачу в оренду частини будівлі майнового комплексу районного будинку культури площею 13,0 кв.м. фізичній особі-підприємцю                                    Кутіщевій К.С.". 

За - 28   Проти – Нема..   Утрималися – Немає..  Не голосували –1.   Відсутні - 5 

Рішення  прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

за

Мануйленко Тетяна Вікторівна

за

Боднар Світлана Леонідівна

відсутня

Марміль Наталія Миколаївна  

за

Бондар Петро Павлович

за

Питомець Олександр Іванович

за

Брага Анатолій Григорович

за

Пинзару Наталія Вікторівна

відсутня

Васильєва Людмила Миколаївна

за

Погорільська Меланія Броніславівна

за

Данилів Валентина Стефанівна

за

Подтабачний Вадим Олексійович

за

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

за

Санашвілі Олег Отарович

за

Досенко Віктор Анатолійович  

відсутній

Санін  Олександр Сергійович 

за

Єременко Олександр Іванович

за

Свиридова Ольга Іванівна 

за

Загороднюк Андрій Іванович

за

Соловйов Віталій Олександрович

за

Кабакова Наталія Анатоліївна

за

Сребний Сергій Валентинович

не голосував

Камінський Володимир Вікторович

за

Сушич Василь Федорович

за

Карпенко Андрій Романович

за

Федотов Валерій Васильович

за

Коваленко Сергій Георгійович

за

Холодняк Віталій Миколайович

за

Козаченко Андрій Олександрович

за

Чумак Микола  Миколайович

за

Коломієць Димитрій Васильович

відсутній

Шевченко Тетяна Вікторівна

за

Леонт’єв Ігор Сергійович    

відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

за

 

7. Поіменне голосування "Про затвердження акту приймання-передачі будівлі літнього кінотеатру, що є об'єктом спільної власності територіальних громад району, в оперативне управління та на баланс Голопристанській дитячо-юнацькій спортивній школі". 

За - 28   Проти – Немає..   Утрималися – Немає.  Не голосували – 1.   Відсутні - 5 

Рішення  прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

за

Мануйленко Тетяна Вікторівна

за

Боднар Світлана Леонідівна

відсутня

Марміль Наталія Миколаївна  

за

Бондар Петро Павлович

за

Питомець Олександр Іванович

за

Брага Анатолій Григорович

за

Пинзару Наталія Вікторівна

відсутня

Васильєва Людмила Миколаївна

за

Погорільська Меланія Броніславівна

за

Данилів Валентина Стефанівна

за

Подтабачний Вадим Олексійович

за

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

за

Санашвілі Олег Отарович

за

Досенко Віктор Анатолійович  

відсутній

Санін  Олександр Сергійович 

за

Єременко Олександр Іванович

за

Свиридова Ольга Іванівна 

за

Загороднюк Андрій Іванович

за

Соловйов Віталій Олександрович

за

Кабакова Наталія Анатоліївна

за

Сребний Сергій Валентинович

не голосував

Камінський Володимир Вікторович

за

Сушич Василь Федорович

за

Карпенко Андрій Романович

за

Федотов Валерій Васильович

за

Коваленко Сергій Георгійович

за

Холодняк Віталій Миколайович

за

Козаченко Андрій Олександрович

за

Чумак Микола  Миколайович

за

Коломієць Димитрій Васильович

відсутній

Шевченко Тетяна Вікторівна

за

Леонт’єв Ігор Сергійович    

відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

за

8. Поіменне голосування "Про дострокове розірвання договору оренди між  управлінням агропромислового розвитку Голопристанської районної державної адміністрації  та

Голопристанським міськрайонним управлінням юстиції у Херсонській області".

За -29.   Проти – Нема..   Утрималися – Немає..  Не голосували – Немає..   Відсутні - 5 

Рішення  прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

за

Мануйленко Тетяна Вікторівна

за

Боднар Світлана Леонідівна

відсутня

Марміль Наталія Миколаївна  

за

Бондар Петро Павлович

за

Питомець Олександр Іванович

за

Брага Анатолій Григорович

за

Пинзару Наталія Вікторівна

відсутня

Васильєва Людмила Миколаївна

за

Погорільська Меланія Броніславівна

за

Данилів Валентина Стефанівна

за

Подтабачний Вадим Олексійович

за

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

за

Санашвілі Олег Отарович

за

Досенко Віктор Анатолійович  

відсутній

Санін  Олександр Сергійович 

за

Єременко Олександр Іванович

за

Свиридова Ольга Іванівна 

за

Загороднюк Андрій Іванович

за

Соловйов Віталій Олександрович

за

Кабакова Наталія Анатоліївна

за

Сребний Сергій Валентинович

за

Камінський Володимир Вікторович

за

Сушич Василь Федорович

за

Карпенко Андрій Романович

за

Федотов Валерій Васильович

за

Коваленко Сергій Георгійович

за

Холодняк Віталій Миколайович

за

Козаченко Андрій Олександрович

за

Чумак Микола  Миколайович

за

Коломієць Димитрій Васильович

відсутній

Шевченко Тетяна Вікторівна

за

Леонт’єв Ігор Сергійович    

відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

за

9. Поіменне голосування "Про надання дозволу управлінню агропромислового розвитку Голопристанської районної державної адміністрації на передачу в оренду частини будівлі майнового комплексу управління агропромислового розвитку площею 63,00 кв.м. Голопристанській районній державній адміністрації"  

За -29   Проти –Немає..   Утрималися – Немає..  Не голосували – Немає.   Відсутні - 5 

Рішення  прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

за

Мануйленко Тетяна Вікторівна

за

Боднар Світлана Леонідівна

відсутня

Марміль Наталія Миколаївна  

за

Бондар Петро Павлович

за

Питомець Олександр Іванович

за

Брага Анатолій Григорович

за

Пинзару Наталія Вікторівна

відсутня

Васильєва Людмила Миколаївна

за

Погорільська Меланія Броніславівна

за

Данилів Валентина Стефанівна

за

Подтабачний Вадим Олексійович

за

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

за

Санашвілі Олег Отарович

за

Досенко Віктор Анатолійович  

відсутній

Санін  Олександр Сергійович 

за

Єременко Олександр Іванович

за

Свиридова Ольга Іванівна 

за

Загороднюк Андрій Іванович

за

Соловйов Віталій Олександрович

за

Кабакова Наталія Анатоліївна

за

Сребний Сергій Валентинович

за

Камінський Володимир Вікторович

за

Сушич Василь Федорович

за

Карпенко Андрій Романович

за

Федотов Валерій Васильович

за

Коваленко Сергій Георгійович

за

Холодняк Віталій Миколайович

за

Козаченко Андрій Олександрович

за

Чумак Микола  Миколайович

за

Коломієць Димитрій Васильович

відсутній

Шевченко Тетяна Вікторівна

за

Леонт’єв Ігор Сергійович    

відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

за

 

10. Поіменне голосування " Про перенесення щорічної відпустки заступнику голови районної ради Басарабу Івану Кириловичу ".

За - 28   Проти – Немає..   Утрималися – Немає..  Не голосували – 1.   Відсутні - 5 

Рішення  прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

не голосував

Мануйленко Тетяна Вікторівна

за

Боднар Світлана Леонідівна

відсутня

Марміль Наталія Миколаївна  

за

Бондар Петро Павлович

за

Питомець Олександр Іванович

за

Брага Анатолій Григорович

за

Пинзару Наталія Вікторівна

відсутній

Васильєва Людмила Миколаївна

за

Погорільська Меланія Броніславівна

за

Данилів Валентина Стефанівна

за

Подтабачний Вадим Олексійович

за

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

за

Санашвілі Олег Отарович

за

Досенко Віктор Анатолійович  

відсутній

Санін  Олександр Сергійович 

за

Єременко Олександр Іванович

за

Свиридова Ольга Іванівна 

за

Загороднюк Андрій Іванович

за

Соловйов Віталій Олександрович

за

Кабакова Наталія Анатоліївна

за

Сребний Сергій Валентинович

за

Камінський Володимир Вікторович

за

Сушич Василь Федорович

за

Карпенко Андрій Романович

за

Федотов Валерій Васильович

за

Коваленко Сергій Георгійович

за

Холодняк Віталій Миколайович

за

Козаченко Андрій Олександрович

відсутній

Чумак Микола  Миколайович

за

Коломієць Димитрій Васильович

відсутній

Шевченко Тетяна Вікторівна

за

Леонт’єв Ігор Сергійович    

відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

за

11. Поіменне голосування " Про притягнення до дисциплінарної відповідальності директора Голопристанської районної дитячої школи мистецтв Зибіна В.І. ".

За - 25   Проти – Немає..   Утрималися – 4.  Не голосували – Немає..   Відсутні - 5 

Рішення  прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

за

Мануйленко Тетяна Вікторівна

утрималась

Боднар Світлана Леонідівна

відсутня

Марміль Наталія Миколаївна  

за

Бондар Петро Павлович

за

Питомець Олександр Іванович

за

Брага Анатолій Григорович

утримався

Пинзару Наталія Вікторівна

відсутня

Васильєва Людмила Миколаївна

за

Погорільська Меланія Броніславівна

за

Данилів Валентина Стефанівна

за

Подтабачний Вадим Олексійович

за

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

за

Санашвілі Олег Отарович

за

Досенко Віктор Анатолійович  

відсутній

Санін  Олександр Сергійович 

за

Єременко Олександр Іванович

за

Свиридова Ольга Іванівна 

утрималась

Загороднюк Андрій Іванович

за

Соловйов Віталій Олександрович

за

Кабакова Наталія Анатоліївна

за

Сребний Сергій Валентинович

за

Камінський Володимир Вікторович

утримався

Сушич Василь Федорович

за

Карпенко Андрій Романович

за

Федотов Валерій Васильович

за

Коваленко Сергій Георгійович

за

Холодняк Віталій Миколайович

за

Козаченко Андрій Олександрович

за

Чумак Микола  Миколайович

за

Коломієць Димитрій Васильович

відсутній

Шевченко Тетяна Вікторівна

за

Леонт’єв Ігор Сергійович     

відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

за

 

 

Голова лічильної комісії

 

              Погорільська М.Б.                                                             ____________

                    (Прізвище, ініціали)                                                            (підпис)                      

 

Члени комісії:

 

                     Шишкін В.С.                                                                   ____________

               (Прізвище, ініціали)                                                              (підпис)

                        

                   Холодняк В.М.                                                               ____________

                    (Прізвище, ініціали)                                                           (підпис)

 


Категорія: Порядок денний пленарних засідань та результати поіменного голосування » 2016 рік » VI сесія

Календар новин

«    Серпень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Оголошення

громадські слухання

  18 червня 2019 року о 09.00 відбудуться громадські слухання щодо проектів «Створення скринінг центру. Придбання сучасного цифрового рентгенодіагностичного обладнання та відео-ендоскопічної системи (відеогастроскоп і відеоколоноскоп) для комунального ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nХЕРСОНСЬКО, nнад, nтридцять, rsquo, Гола, Голопристанського, ОБЛАСТ, ОТРИМАЛА, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, бюджет, власност, дпов, загальноосв, карня, льно, надання, незалежност, нформац, пенс, питань, ради, районно, роботи, року, скликання, територ, умов, четверто, шення, щодо

Показати всі теги