Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

П Р О Т О К О Л № 4 засідання постійної комісії мандатної

опубліковано: 4-05-2016, 14:46, переглядів: 650,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

П Р О Т О К О Л  № 4

засідання постійної комісії мандатної з питань регламенту, депутатської діяльності та етики

 

26 квітня 2016 року

 

Депутатська кімната 

м. Гола Пристань

 

09.00

 

Присутні:

Погорільська Меланія Броніславівна – голова комісії

Члени комісії та робочої групи:

  1. Санін Олександр Сергійович
  2. Пинзару Наталія Вікторівна
  3. Федотов Валерій Васильович
  4. Холодняк Віталій Миколайович

       5.  Шишкін Володимир Сергійович

 

 

 

У роботі комісії та робочої групи приймають участь:

 

Соловйов

Віталій Олександрович

-

голова районної ради

Басараб Іван Кирилович

 

-

заступник голови районної ради

Александрова

Тетяна Миколаївна

-

керуючий справами виконавчого апарату районної ради

Матушевич

Марина Миколаївна

-

начальник юридичного відділу виконавчого апарату районної ради

Олексюк Олег Васильович

-

начальник відділу культури районної державної адміністрації

Зибін Віктор Іванович

-

директор Голопристанської районної дитячої школи мистецтв Голопристанської районної ради Херсонської області

На засідання комісії та робочої групи запрошені:

 

Бондар

Петро Павлович

-

 член президії Голопристанської районної ради VII скликання

Санашвілі Олег Отарович

-

член президії Голопристанської районної ради VII скликання, голова постійної комісії з питань управління об’єктами  комунальної  власності та житлово-комунального господарства

 

 

Членам комісії та робочої групи роздано порядок денний, регламент роботи комісії та проект висновків і рекомендацій з питання порядку денного постійної комісії.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

1. Про притягнення директора Голопристанської районної дитячої школи мистецтв Голопристанської районної ради Херсонської області Зибіна В.І. до дисциплінарної відповідальності.

Доповідає: начальник відділу культури районної державної адміністрації Олексюк О.В.

 

РЕГЛАМЕНТ

засідання постійної комісії мандатної з питань регламенту, депутатської діяльності та етики

 

1. Доповідь з першого питання                                            до 15 хв.

2. Виступи з питання порядку денного                                 до 3 хв.

3. Запитання до питання порядку денного

    та відповіді на них                                                            до 1 хв.

 

 

1.СЛУХАЛИ:

Олексюка О.В. – начальника відділу культури районної державної адміністрації, який доповів членам постійної комісії про виявлену недостачу 5 бандур на суму 2453 грн. у Голопристанській районній дитячій школі мистецтв Голопристанської районної ради Херсонської області за результатами проведеної інвентаризації основних засобів Голопристанської районної дитячої школи мистецтв.

 

ВИСТУПИЛИ:

Погорільська М.Б. – голова комісії, запропонувала Зибіну В.І. директору Голопристанської районної дитячої школи мистецтв надати пояснення з виявленого інвентаризацією факту.

 

Зибін В.І. – директор Голопристанської районної дитячої школи мистецтв пояснив, що зазначені бандури у кількості 5 шт. були передані у тимчасове користування Старозбур’ївській дитячій музичній школі, оскільки в зазначеній школі з’явився викладач – фахівець.

 

Погорільська М.Б. – голова комісії, зазначила. що для прийняття рішень про надання в оренду чи відчуження в інший спосіб комунального майна спільної власності територіальних громад Голопристанського району потрібна згода власника – Голопристанської районної ради.

 

Зибін В.І. – директор Голопристанської районної дитячої школи мистецтв, повідомив, що раніше до 2009 року, базова школа, а саме Голопристанська районна дитяча школа мистецтв надавала в межах об’єднання шкіл естетичного виховання Голопристанського району не тільки методичну допомогу, а і передавала інструменти минаючи рішення районної ради.

 

Пинзару Н.В. – член комісії, наголосила на необхідності виконання директором дитячої школи мистецтв норм чинного законодавства при передачі в оренду комунального майна.

 

Басараб І.К. – заступник голови районної ради, зауважив, що Таврійською музичною школою не одноразово надавались запити до Голопристанської районної ради щодо передачі в оренду музичних інструментів «бандур». Після прийняття районною радою рішення про передачу в оренду бандур Таврійській музичній школі Голопристанською районною дитячою школою мистецтв було надано бандури у кількості 5 шт. в неналежному стані, а саме не придатні до використання. У зв’язку з чим, розпорядженням голови районної ради від 06.04.2016 № 6-р створено комісію щодо вивчення невиконання рішення четвертої сесії районної ради VІІ скликання від 16 лютого 2016 року №69. За результатами засідання зазначеної комісії було запропоновано розглянути на засіданні постійної комісії мандатної з питань регламенту, депутатської діяльності та етики питання щодо притягнення до дисциплінарної відповідальності директора Голопристанської районної дитячої школи мистецтв Зибіна В.І.

 

Бондар П.П. – член президії, зазначив, що директором Голопристанської районної дитячої школи мистецтв Зибіним В.І. неналежно виконано рішення Голопристанської районної ради VІІ скликання від 16 лютого 2016 року №69, «бандури», які придатні до використання, відповідно до рішення ради мали б бути передані до Таврійської дитячої музичної школи, а не до Старозбур’ївської дитячої музичної школи за одноосібним рішенням Зибіна В.І.

 

Санашвілі О.О. – член президії, звернув увагу присутніх на те, що зазначений проступок Зибіна В.І. є грубим порушенням вимог чинного законодавства та наполягав на необхідності застосування дисциплінарного стягнення щодо нього.

 

Александрова Т.М. – керуючий справами виконавчого апарату районної ради, зауважила, що згідно до вимог статті 147 Кодексу законів про працю України за порушення трудової дисципліни до працівника може бути застосовано тільки один з заходів стягнення або догана. або звільнення.

 

Погорільська М.Б. – голова комісії, запитала Зибіна В.І. чи визнає він свою провину та чи згоден із запропонованими депутатами рішеннями цього факту.

 

Зибін В.І. – директор Голопристанської районної дитячої школи мистецтв, зазначив, що музичні інструменти купувались дуже давно, поновлення та ремонт яких відбувалося за власний кошт школи, і порушення за даним фактом не вбачає.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, зауважив, що умовами контракту зобов’язано керівника узгоджувати з органом управління майном питання щодо передачі комунального майна.

 

Погорільська М.Б. – голова комісії, запропонувала членам комісії прийняти висновки і рекомендації, з урахуванням внесених доповнень.

 

Прийнято висновки і рекомендації № 4-1 (додаються).

 

Голосували: "ЗА" – одноголосно.

 

 

 

Голова комісії                                                                                    М.Б. Погорільська

 

 

Секретар комісії                                                                             О.С. Санін

 

Категорія: Комісії » Постійні комісії районної ради VII скликання » Мандатна, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики

Календар новин

«    Січень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги