Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

ПРОТОКОЛ № 9 засідання комісії з питань бюджету

опубліковано: 4-05-2016, 14:50, переглядів: 584,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПРОТОКОЛ № 9

 засідання комісії з питань бюджету, фінансів та соціально – економічного розвитку району

 

26.04.2016

м. Гола Пристань

 

Присутні:

Члени комісії з питань бюджету, фінансів та соціально – економічного розвитку району:

  1. Коломієць Димитрій Васильович   – голова комісії;
  2. Бондар Петро Павлович ;
  3. ДолбушенкоЗінаїда Вікторівна;
  4. Камінський Володимир Вікторович;
  5. Мануйленко Тетяна Вікторівна;

 

 

Присутні:

Соловйов Віталій Олександрович   – голова районної ради

Басараб Іван Кирилович – заступник голови районної ради

Александрова Тетяна Миколаївна – керуючий справами виконавчого апарату районної ради

Спеціалісти виконавчого апарату районної ради  

Загородна Віліна Іванівна

 

 

Запрошені:

Кравченко - Скалозуб Олена Валентинівна – перший заступник голови районної державної адміністрації

Волошина Наталія Олександрівна - начальник фінансового управління районної державної адміністрації

               Загороднюк Андрій Іванович – голова постійної комісії з агропромислового

               розвитку та екології

Козакова Галина Володимирівна – начальник управління соціального захисту населення та охорони здоров’я районної державної адміністрації

Риженко Юлія Миколаївна – начальник відділу економіки та торгівлі районної державної адміністрації

               Санашвілі Олег Отарович – голова постійної комісії з питань управління

               об’єктами комунальної власності та житлово – комунального господарства

               Чумак Микола Миколайович – голова  постійної комісії з питань

               гуманітарної політики, медицини та соціального захисту населення

               Погорільська  Меланія Броніславівна – голова постійної комісії мандатної, з

               питань регламенту, депутатської діяльності та етики.

 

 

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ 

 

1. Про рекомендації районній раді  щодо  внесення уточнених змін та доповнень до програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського  району на 2016 рік . 

      

                   Доповідає: начальник відділу економічного розвитку та торгівлі

                                      районної державної адміністрації Риженко Ю.М.

 

2. Про внесення змін до рішення четвертої сесії районної ради VII скликання від 16 лютого 2016 року № 61 "Про районний бюджет на 2016 рік"

( уточнений проект )

                     Доповідає: начальник фінансового управління районної

                              державної адміністрації Волошина Н.О.

3. Про рекомендації районній раді щодо перенесення щорічної відпустки заступнику голови районної ради Басарабу І.К.

                     Доповідає: керуючий справами виконавчого апарату районної

                                        ради Александрова Тетяна Миколаївна

 

 

Регламент  засідання постійної  комісії:

1. Доповідь з першого і другого  питання                                         до 20 хв.

2. Доповідь з третього  питання                                          до 10 хв.

3. Виступи з питання порядку денного                                           до 3 хв.

 

 

1.СЛУХАЛИ:

Риженко Ю.М. – начальника економічного розвитку та торгівлі районної державної адміністрації, яка ознайомила присутніх з уточненим проектом змін та доповнень до програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2016 рік (далі - Програма), які були запропоновані депутатами  на засіданні комісії 31.03.2016 ( пояснювальна записка додається до протоколу)

ВИСТУПИЛИ:

Бондар П.П.- депутат районної ради VII скликання, який   запропонував п. 2 підрозділу 2.4.4 «Транспорт, дорожнє господарство, розвиток інформаційної сфери, телекомунікацій і зв’язку»  викласти в новій редакції відповідно до ст..91 БКУ п. « в», а саме: "Будівництво, реконструкція, ремонт та утримання доріг місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах, а також капітальний та поточний ремонт вулиць і доріг населених пунктів та інших доріг, які є складовими автомобільних доріг державного значення (як співфінансування на договірних засадах).

Соловйов В.О.- голова районної ради, запропонував п’яту колонку вищезгаданого п.2 підрозділу 2.4.4 доповнити орієнтовними сумами відповідно до рівня бюджету ( державний – 40,0 млн.грн.; обласний – 5,0  млн.грн.; районний – 3,0 млн.грн.; сільський – 1,0 млн.грн.)

Кравченко – Скалозуб О.В.- перший заступник голови районної державної адміністрації погодилася із внесеними пропозиціями, а також ознайомила присутніх з комплексом заходів щодо вирішення питання проведення капітального та/чи поточного ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення  О 220806 с.Стара Збур'ївка –Геройське" з фінансуванням з районного бюджету у розмірі 800 тис.грн.

Басараб І.К. – заступник голови районної ради  запропонував доповнити розділ "Освіта" проектами "Капітальний ремонт. Заміна вікон та дверей на енергоберігаючі в будівлі Малокардашинської ЗОШ I-III ступенів Голопристанського району Херсонської області", "Капітальний ремонт. Заміна вікон та дверей на енергоберігаючі в будівлі Кардашинської ЗОШ I-III ступенів Голопристанського району Херсонської області", "Капітальний ремонт покрівлі Новософіївської ЗОШ I-III ступенів».

Риженко Ю.М.- доповнила, що ці об’єкти будуть внесені    до додатку 5 Програми, як такі, що включені до плану заходів з реалізації стратегії розвитку Херсонської області з орієнтовною вартістю фінансування робіт відповідно 300,0 тис.грн.; 150,0 тис.грн. та 325,1 тис.грн. ( на умовах

співфінансування ).

Басараб І.К.- вніс пропозицію про  включення до Програми позиції щодо виділення іншої субвенції державному бюджету на забезпечення комп’ютерної  технікою Управління Державної казначейської служби у Голопристанському районі.

Соловйов В.О.- зазначив, що виникає  аналогічне питання щодо забезпечення комп’ютерною технікою сектору державної реєстрації районної державної адміністрації, а саме в якому форматі викласти дану позицію в   Програмі

Кравченко – Скалозуб О.В. – вказала на необхідність включення до Програми позицій озвучених Соловйовим  В.О та Басарабом І.К., а також надала пояснення, яким чином їх можливо реалізувати.  

В результаті обговорення першого питання комісія прийняла:

Висновки і рекомендації № 9-1 ( додаються )

Голосували: «За» - 5;

 

2.СЛУХАЛИ:

Волошину Н.О.- начальника  фінансового управління районної державної адміністрації, яка ознайомила присутніх з пояснювальною запискою щодо уточненого  проекту рішення «Про внесення змін до рішення четвертої сесії районної ради VII скликання від 16 лютого 2016 року № 61 "Про районний бюджет на 2016 рік" ( пояснювальна записка додається до протоколу )

ВИСТУПИЛИ:

Бондар П.П. - депутат районної ради VII скликання,  висловив занепокоєння з приводу того, чи достатньо коштів в сумі 398,0 тис.грн. на придбання дров, вугілля та брикетів по школах району.

Мануйленко Т.В.- депутат районної ради  VII скликання пояснила, що по фінансових звітах коштів вистачає, але  потрібно провести  перевірку фактичних  залишків палива.

Також Тетяна Вікторівна надала детальне обґрунтування потреби  по кожній позиції розподілу залишку коштів освітньої субвенції.

Соловйов В.О.- голова районної ради запропонував  не перерозподіляти видатки по управлінню соціального захисту населення та охорони здоров’я районної державної адміністрації, а саме по районній програмі поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2015-2018 роки шляхом скорочення видатків по компенсації безоплатного проїзду громадянам, які постраждали від аварії на ЧАЕС на суму 2000 гривень, матеріальній допомозі переміщеним особам на суму 2000 гривень та матеріальній допомозі малозабезпеченим громадянам на суму 1000 гривень, стипендії інвалідам війни та учасникам бойових дій, яким виповнилося 90 років на суму 3000 гривень, санаторно-курортному лікуванню на суму 2000 гривень, виплаті грошової компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги на суму 1000 гривень, пільгах, що надаються населенню (крім ветеранів війни і праці, військової служби, органів внутрішніх справ та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи), на оплату житлово-комунальних послуг і природного газу в сумі 4000 гривень та  спрямувати їх на надання пільг окремим категоріям громадян з послугу зв'язку в сумі 10000 гривень та на забезпечення роботи мобільного соціального офісу в сумі 5000 гривень, мотивуючи це тим, що кошти не можуть бути використані,  так як спочатку потрібно внести зміни до вищезгаданої програми.

Крім того, Віталій Олександрович зазначив, що пільги окремим категоріям громадян з послугу зв'язку повинні бути відшкодовані за рахунок коштів державного бюджету.

Козакова Г.В.- начальник управління соціального захисту населення та охорони здоров’я районної державної адміністрації наполягала на необхідності внесення змін саме таких кодів функціональної класифікації видатків з метою запобігання виникнення соціальної напруги серед окремої категорії громадян  та  покращення роботи з надання відповідних послуг населенню.

В результаті обговорення другого  питання комісія прийняла:

Висновки і рекомендації № 9 -2 ( додаються )

Голосували: «За»-5;

3.СЛУХАЛИ:

 Александрову  Т.М. - керуючого справами виконавчого апарату районної ради  щодо перенесення щорічної відпустки заступнику голови районної ради     Басарабу І.К. відповідно до його заяви  з 30 травня 2016 року по 30 червня 2016 року включно ( 19 червня та 28 червня – святкові дні ) за термін праці з 28 квітня 2015 року по 27 квітня 2016 року з виплатою матеріальної допомоги на оздоровлення в розмірі середньомісячної заробітної плати.

В результаті обговорення третього  питання комісія прийняла:

Висновки і рекомендації № 9 -3 ( додаються )

Голосували: «За»-5;

 

 

 

Голова комісії                                                                       Д.В. Коломієць

 

Секретар комісії                                                                   Н.А. Кабакова

 

 

Категорія: Комісії » Постійні комісії районної ради VII скликання » З питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району

Календар новин

«    Жовтень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги