Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Депутати районної ради вітали ветеранів

опубліковано: 11-05-2016, 08:19, переглядів: 668,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

Депутати районної ради вітали ветеранів

71 рік минув від незабутнього травня 1945 року, але й сьогодні величний подвиг захисників і визволителів нашої рідної землі залишається невичерпним джерелом патріотизму та вірного служіння своєму народу.
         Нетлінною є пам’ять народна про тих, хто бився на фронтах, воював у партизанських загонах та підпіллі, виніс окупацію, концтабори, хто у повоєнний час відроджував рідну землю.
         Важко знайти слова, якими можна було б передати всю вдячність за безсмертний подвиг переможців у найжорстокішій війні, яку не знало людство.

         За дорученням  голови районної ради Віталія Олександровича Соловйова, з метою вшанування ветеранів війни, чий подвиг для нас є символом патріотизму, незламної  віри і сили нашого народу,    депутати районної ради Васильєва Людмила Миколаївна, Коломієць Димитрій Васильович, Санашвілі Олег Отарович, Бондар Петро Павлович, Сушич Василь Федорович,  Брага Анатолій Григорович та Чумак Микола Миколайович відвідали населені пункти Голопристанщини, від яких вони були обрані до районної ради, привітали їх жителів з Днем перемоги  над нацизмом у Другій світовій війні та вручили Почесні грамоти районної ради з виплатою матеріального стимулювання Дзюбенко Зої Андріївні з с. Кохани, Кузьміну Олександру Івановичу, який мешкає в с. Добропілля,               Кумпану Анатолію Володимировичу,  який проживає в с. Нова Збур’ївка, Душиновій Вірі Вікторівні з с. Новософіївка, Єременку Василю Миколайовичу – жителю с. Чорноморське та за активну участь у культурному житті району, збереження та популяризацію національних українських традицій – колективу Бехтерського сільського будинку культури (керівник Вишняк Вікторія Вікторівна).

         Свята пам’ять про Другу світову війну залишається з нами як високий зразок сили духу, самопожертви, тяжкої ратної праці, і,  водночас,  вічної скорботи за тими, хто віддав життя за свободу Вітчизни.

 

Категорія: Інформація

Календар новин

«    Грудень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року.

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року.

 

         В цей ...

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада