Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Про внесення змін та доповнень до програми економічного

опубліковано: 10-05-2016, 14:40, переглядів: 862,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

УКРАЇНА

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

шостої сесії VІІ скликання

від 29.04.2016 № 104

м. Гола Пристань

 

Про внесення змін та доповнень до програми економічного,

соціального та культурного розвитку Голопристанського району

на 2016 рік

 

З метою розв'язання нагальних проблем соціального та економічного розвитку району через об'єднання матеріальних та управлінських ресурсів, опрацювання механізмів спільної діяльності, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціально - економічного розвитку району від 31 березня 2016 року та 26 квітня 2016 року, керуючись статтею 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", районна рада

 

в и р і ш и л а:

         1. Схвалити проект змін та доповнень до Програми (додаються), а саме:

         1.) У розділі V "Цілі, завдання розвитку економіки та соціальної сфери району на 2016 рік":

- Доповнити завданнями 5.1 підрозділ 2.1 "Бюджетна та податкова політика" та завданням 5.1, 5.2 підрозділ 2.2.1 "Розвиток підприємництва".

- Викласти в нові редакції завдання 3, 4 та доповнити завданням 7.4 підрозділ 2.3.1 "Управління об'єктами спільної власності територіальних громад району (повноваження не делеговані)".

- Викласти в новій редакції завдання 4 підрозділу 2.3.2 "Інвестиційна діяльність".

- Викласти в новій редакції завдання 2 підрозділу 2.4.4 "Транспорт, дорожнє господарство, розвиток інформаційної сфери, телекомунікацій і зв'язку".

-  Доповнити завданнями 7.2.1 та 7.2.2 підрозділ 3.2.1 "Охорона здоров'я".

-  Доповнити завданнями 1.7, 1.7.1-1.7.9 галузі загальної середньої освіти підрозділу 3.2.2 "Освіта" та завданнями 10, 10.1,10.2 підрозділу 3.2.5 "Підтримка сім'ї, дітей та молоді".

- Доповнити завданням 3.1.1 підрозділ 3.2.3 "Культура і духовність. Охорона культурної спадщини".

- Змінити суму фінансування завдання 3.1 підрозділу 3.2.7 "Фізична культура і спорт".

- Викласти у нові редакції завдання 1.1 підрозділу 3.3.1 "Житлово-комунальне господарство".

         2). У додатку 3 до Програми "Перелік інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізуватися у 2016-2018 роках за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку":

         - Доповнити та уточнити інформацію по проекту "Краснознам'янська загальноосвітня школа по вул. Миру, 4, с.Краснознам'янка Голопристанського району - реконструкція даху будівлі".

         - Вилучити інформацію, викладену у рядках 2-9.

         - Вважати зміненою нумерацію об’єктів додатку з 1 по 19.         

3). У додатку 5 до Програми "Перелік об'єктів, які потребують проведення невідкладних робіт з будівництва, реконструкції та капітального ремонту":

- Доповнити та уточнити інформацію по проектах "Краснознам'янська загальноосвітня школа по вул. Миру, 4, с.Краснознам'янка Голопристанського району - реконструкція даху будівлі", "Капітальний ремонт спортивного та актового залу Залізнопортівської ЗОШ", "Капітальний ремонт лівого крила будівлі Чорноморської ЗОШ" галузі "Освіта" блоку І "Аварійні об’єкти, що мають проектно-кошторисну документацію".

-  У блоці III "Незавершені роботи":

     Викласти в новій редакції стовпчик 14 проекту "Будівництво та облаштування розвідувально-експлуатаційної свердловини пробуреної за кошти держбюджету для Чорноморської сільської ради Голопристанського району Херсонської області" розділу "Проведення ремонтних робіт, реконструкції та здійснення експлуатаційного утримання будівель і споруд комунальної власності сільських рад".

  Доповнити розділом "Проведення ремонтних робіт, реконструкції та здійснення експлуатаційного утримання будівель і споруд спільної власності територіальних громад" з двома проектами по реконструкції недобудованої будівлі харчоблоку під господарсько-медичний блок.

           - По блоку IV "Об'єкти, що мають проектно-кошторисну документацію":

    У розділі "Освіта" уточнити інформацію по проекту "Капітальний ремонт по утепленню спортивної зали та облаштуванню вентиляційної системи в Чулаківській ЗОШ".

    Доповнити розділ "Освіта" рядками 4-13 та вважати зміненою нумерацію об’єктів по розділу з 1 по 17.

     Визначити фінансування з районного бюджету та уточнити назву проекту з капітального ремонту покрівлі Долматівської ЗОШ".

      Доповнити розділом "Комунальна власність сільських рад" з об'єктом "Капітальний ремонт даху та покрівлі існуючої 2-х поверхової будівлі Чулаківського дитячого дошкільного закладу (ясла-садок), розташованого у с. Чулаківка по вул. Гагаріна, 5а, Голопристанського району, Херсонської області".

      Доповнити розділом "Проведення ремонтних робіт, реконструкції та здійснення експлуатаційного утримання будівель і споруд спільної власності територіальних громад району" з об'єктом "Заміна вікон на енергозберігаючі в  будівлі управління агропромислового розвитку за адресою м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 67, Херсонської області".

-  У блоці V "Об'єкти, що не мають проектно-кошторисної документації":

     Вилучити рядки 2 та 3 розділу "Освіта".

      Уточнити найменування робіт та визначити фінансування робіт за проектами, прописаними у рядках 2, 4,8 розділу "Освіта".

      Вилучити рядок 3 розділу "Проведення ремонтних робіт, реконструкції та здійснення експлуатаційного утримання будівель і споруд спільної власності територіальних громад району" та вважати зміненою нумерацію об’єктів по розділу з 1 по 24.

       Уточнити найменування робіт та визначити фінансування робіт за проектами, прописаними у рядках 15, 16, 19, 20 розділу "Проведення ремонтних робіт, реконструкції та здійснення експлуатаційного утримання будівель і споруд спільної власності територіальних громад району".

4). Доповнити перелік районних програм з питань економічного і соціального розвитку району у відповідних галузях та сферах діяльності, які планується виконувати у 2016 році з використанням усіх джерел фінансування додатку 6 до Програми комплексною програмою організації допомоги Голопристанському відділенню Новокаховського відділу поліції Головного управління національної поліції в Херсонській області.

         2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів та соціально -  економічного розвитку району.

 

 

 

 

Голова районної ради                                                          В.О.Соловйов

 

proekt-rshennya-26.04.2016.doc [55 Kb] (cкачувань: 10) : 11 May 2016 в 14:38

vnesennya-zmn-ta-doc.doc [404 Kb] (cкачувань: 12) : 11 May 2016 в 14:39

 

 

Категорія: Рішення » Рішення районної ради VII скликання » 2016рік » Сесія №4-11 » Сесія6

Календар новин

«    Жовтень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги