Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Про передачу будівлі Центру надання адміністративних послуг

опубліковано: 27-05-2016, 15:34, переглядів: 606,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

 

 
   


УКРАЇНА

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ПРОЕКТ

РІШЕННЯ

сьомої сесії VІІ скликання

 

від           .2016 № _____

м. Гола Пристань

 

Про передачу будівлі Центру надання адміністративних послуг, що є об'єктом спільної власності територіальних громад району, в оперативне управління та на баланс Голопристанському районному центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

 

 

Враховуючи висновки і рекомендації спільного засідання постійних комісій мандатної з питань регламенту, депутатської діяльності та етики та з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства від 26 травня 2016 року № 5/8-6, відповідно до статті 137 Господарського кодексу України, Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень", керуючись Конституцією України, статтями 43, 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", районна рада

вирішила:

1. Передати будівлю Центру надання адміністративних послуг (вул. Карла Маркса, 32, м. Гола Пристань), що є об'єктом спільної власності територіальних громад району, в оперативне управління та на баланс Голопристанському районному центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді для розміщення районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

2. Доручити районній державній адміністрації та директору Голопристанського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Алєксандровій Н.В. здійснити прийом-передачу вищезазначеного об'єкту відповідно до вимог чинного законодавства України та надати копію акту приймання-передачі до районної ради, в двадцятиденний термін.

3. Доручити директору Голопристанського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Алєксандровій Н.В. відповідно до вимог чинного законодавства здійснити державну реєстрацію речового права на вищезазначене майно.

4. Копію даного рішення направити до Голопристанської філії комунального підприємства "Херсонське бюро технічної інвентаризації" Херсонської обласної ради.

5. Внести зміни до рішення двадцять четвертої сесії районної ради
V скликання від 11 вересня 2008 року № 285 "Про затвердження переліку об’єктів спільної власності територіальних громад району", а саме:

а) змінити назву об’єкту нерухомого майна спільної власності територіальних громад району – "Будівля Центру надання адміністративних послуг " м. Гола Пристань, вул. Карла Маркса, 32 на "Нежитлова будівля"
м. Гола Пристань, вул. Карла Маркса, 32, у зв’язку з цим:

- пункт 21 таблиці додатку "Перелік майна (будівель та споруд) комунальної власності територіальних громад району" слід читати, як – " Нежитлова будівля" м. Гола Пристань, вул. Карла Маркса, 32.

б) у таблиці додатку "Перелік майна (будівель та споруд) комунальної власності територіальних громад району закріплених на праві оперативного управління за установами, організаціями, закладами, відділами та управліннями районної державної адміністрації":

- виключити пункт 16 "Будівля Центру надання адміністративних послуг " розділу ІV "Інші галузі";

- доповнити пунктом 14 розділу ІІ "У галузі соціального захисту населення" - "Нежитлова будівля", "м. Гола Пристань, вул. Карла Маркса, 32", "Голопристанський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді" з наступною зміною нумерації рядка.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства.

 

 

Голова районної ради                                                                    В.О.Соловйов

 

Теги: Центру

Категорія: Проекти рішень

Календар новин

«    Січень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги