Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

РЕЗУЛЬТАТИ ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ

опубліковано: 30-06-2016, 16:16, переглядів: 888,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

РЕЗУЛЬТАТИ  ПОІМЕННОГО  ГОЛОСУВАННЯ

від  30 червня 2016 року     (сьома сесія VII скликання)

загальний склад ради  - 34 депутати

1. Поіменне голосування "Про хід виконання районної програми поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на
2015 – 2018 роки
"

За -29   Проти –Немає.   Утрималися –Немає.  Не голосували – Немає   Відсутні -5 

Рішення    прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

Відсутня

Боднар Світлана Леонідівна

Відсутня

Марміль Наталія Миколаївна  

За

Бондар Петро Павлович

За

Питомець Олександр Іванович

За

Брага Анатолій Григорович

За

Пинзару Наталія Вікторівна

За

Васильєва Людмила Миколаївна

Відсутня

Погорільська Меланія Броніславівна

Відсутня

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

За

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

За

Санашвілі Олег Отарович

За

Досенко Віктор Анатолійович  

За

Санін  Олександр Сергійович 

За

Єременко Олександр Іванович

Відсутній

Свиридова Ольга Іванівна 

За

Загороднюк Андрій Іванович

За

Соловйов Віталій Олександрович

За

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

За

Камінський Володимир Вікторович

За

Сушич Василь Федорович

За

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

За

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

За

Козаченко Андрій Олександрович

За

Чумак Микола  Миколайович

За

Коломієць Димитрій Васильович

За

Шевченко Тетяна Вікторівна

За

Леонт’єв Ігор Сергійович    

За

Шишкін Володимир Сергійович

За

 

2. Поіменне голосування "Про внесення доповнень до районної програми
поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку

та інвалідів на 2015 – 2018 роки" 

За - 25   Проти –1 .   Утрималися –3.  Не голосували – Немає.   Відсутні – 5.

Рішення    прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

Відсутня

Боднар Світлана Леонідівна

Відсутня

Марміль Наталія Миколаївна  

За

Бондар Петро Павлович

Проти

Питомець Олександр Іванович

За

Брага Анатолій Григорович

За

Пинзару Наталія Вікторівна

За

Васильєва Людмила Миколаївна

Відсутня

Погорільська Меланія Броніславівна

Відсутня

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

За

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

За

Санашвілі Олег Отарович

Утримався

Досенко Віктор Анатолійович  

За

Санін  Олександр Сергійович 

За

Єременко Олександр Іванович

Відсутній

Свиридова Ольга Іванівна 

За

Загороднюк Андрій Іванович

За

Соловйов Віталій Олександрович

За

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

За

Камінський Володимир Вікторович

За

Сушич Василь Федорович

За

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

Утримався

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

Утримався

Козаченко Андрій Олександрович

За

Чумак Микола  Миколайович

За

Коломієць Димитрій Васильович

За

Шевченко Тетяна Вікторівна

За

Леонт’єв Ігор Сергійович    

За

Шишкін Володимир Сергійович

За

 

3. Поіменне голосування "Про звіт щодо виконання районного бюджету за І квартал 2016 року"

За - 26     Проти – Немає.   Утрималися – 3.  Не голосували – Немає.   Відсутні -5 

Рішення   прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

Відсутня

Боднар Світлана Леонідівна

Відсутня

Марміль Наталія Миколаївна  

За

Бондар Петро Павлович

За

Питомець Олександр Іванович

За

Брага Анатолій Григорович

За

Пинзару Наталія Вікторівна

За

Васильєва Людмила Миколаївна

Відсутня

Погорільська Меланія Броніславівна

Відсутня

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

За

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

За

Санашвілі Олег Отарович

За

Досенко Віктор Анатолійович  

Утримався

Санін  Олександр Сергійович 

За

Єременко Олександр Іванович

Відсутній

Свиридова Ольга Іванівна 

За

Загороднюк Андрій Іванович

За

Соловйов Віталій Олександрович

За

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

За

Камінський Володимир Вікторович

За

Сушич Василь Федорович

За

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

За

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

Утримався

Козаченко Андрій Олександрович

За

Чумак Микола  Миколайович

За

Коломієць Димитрій Васильович

За

Шевченко Тетяна Вікторівна

За

Леонт’єв Ігор Сергійович    

Утримався

Шишкін Володимир Сергійович

За

 

4. Поіменне голосування "Про внесення змін до рішення четвертої сесії районної ради VII скликання від 16 лютого 2016 року № 61 "Про районний бюджет на 2016 рік" 

За - 28     Проти – Немає.   Утрималися –1.  Не голосували – Немає.   Відсутні – 5. 

Рішення  прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

Відсутня

Боднар Світлана Леонідівна

Відсутня

Марміль Наталія Миколаївна  

За

Бондар Петро Павлович

За

Питомець Олександр Іванович

За

Брага Анатолій Григорович

За

Пинзару Наталія Вікторівна

За

Васильєва Людмила Миколаївна

Відсутня

Погорільська Меланія Броніславівна

Відсутня

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

За

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

За

Санашвілі Олег Отарович

За

Досенко Віктор Анатолійович  

За

Санін  Олександр Сергійович 

За

Єременко Олександр Іванович

Відсутній

Свиридова Ольга Іванівна 

За

Загороднюк Андрій Іванович

За

Соловйов Віталій Олександрович

За

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

За

Камінський Володимир Вікторович

За

Сушич Василь Федорович

За

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

За

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

За

Козаченко Андрій Олександрович

За

Чумак Микола  Миколайович

Утримався

Коломієць Димитрій Васильович

За

Шевченко Тетяна Вікторівна

За

Леонт’єв Ігор Сергійович    

За

Шишкін Володимир Сергійович

За

 

5. Поіменне голосування "Про звіт районної державної адміністрації про  виконання делегованих районною радою повноважень" 

За - 26     Проти – Немає.   Утрималися – 2.  Не голосували – Немає .  Відсутні - 6 

Рішення   прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

Відсутня

Боднар Світлана Леонідівна

Відсутня

Марміль Наталія Миколаївна  

За

Бондар Петро Павлович

За

Питомець Олександр Іванович

За

Брага Анатолій Григорович

За

Пинзару Наталія Вікторівна

За

Васильєва Людмила Миколаївна

Відсутня

Погорільська Меланія Броніславівна

Відсутня

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

Утримався

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

За

Санашвілі Олег Отарович

За

Досенко Віктор Анатолійович  

За

Санін  Олександр Сергійович 

Відсутній

Єременко Олександр Іванович

Відсутній

Свиридова Ольга Іванівна 

За

Загороднюк Андрій Іванович

За

Соловйов Віталій Олександрович

За

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

За

Камінський Володимир Вікторович

За

Сушич Василь Федорович

За

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

За

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

За

Козаченко Андрій Олександрович

За

Чумак Микола  Миколайович

За

Коломієць Димитрій Васильович

За

Шевченко Тетяна Вікторівна

За

Леонт’єв Ігор Сергійович    

Утримався

Шишкін Володимир Сергійович

За

 

6. Поіменне голосування "Про затвердження проектної документації за робочим проектом "Капітальний ремонт по утепленню спортивної зали та облаштуванню вентиляційної системи в Чулаківській ЗОШ" 

За - 22   Проти – Немає.   Утрималися –Немає.  Не голосували –Немає.   Відсутні -12 

Рішення   прийнято

 

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

Відсутня

Боднар Світлана Леонідівна

Відсутня

Марміль Наталія Миколаївна  

За

Бондар Петро Павлович

За

Питомець Олександр Іванович

За

Брага Анатолій Григорович

Відсутній

Пинзару Наталія Вікторівна

Відсутня

Васильєва Людмила Миколаївна

Відсутня

Погорільська Меланія Броніславівна

Відсутня

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

Відсутній

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

За

Санашвілі Олег Отарович

За

Досенко Віктор Анатолійович  

За

Санін  Олександр Сергійович 

Відсутній

Єременко Олександр Іванович

Відсутній

Свиридова Ольга Іванівна 

За

Загороднюк Андрій Іванович

За

Соловйов Віталій Олександрович

За

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

Відсутній

Камінський Володимир Вікторович

За

Сушич Василь Федорович

Відсутній

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

За

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

За

Козаченко Андрій Олександрович

За

Чумак Микола  Миколайович

За

Коломієць Димитрій Васильович

За

Шевченко Тетяна Вікторівна

За

Леонт’єв Ігор Сергійович    

Відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

За

 

7. Поіменне голосування "Про затвердження кошторисних документацій"

За -24_   Проти – Немає.   Утрималися – Немає.  Не голосували –Немає.   Відсутні -10 

Рішення   прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

Відсутня

Боднар Світлана Леонідівна

Відсутня

Марміль Наталія Миколаївна  

За

Бондар Петро Павлович

За

Питомець Олександр Іванович

За

Брага Анатолій Григорович

За

Пинзару Наталія Вікторівна

Відсутня

Васильєва Людмила Миколаївна

Відсутня

Погорільська Меланія Броніславівна

Відсутня

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

Відсутній

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

За

Санашвілі Олег Отарович

За

Досенко Віктор Анатолійович  

За

Санін  Олександр Сергійович 

Відсутній

Єременко Олександр Іванович

Відсутній

Свиридова Ольга Іванівна 

За

Загороднюк Андрій Іванович

За

Соловйов Віталій Олександрович

За

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

Відсутній

Камінський Володимир Вікторович

За

Сушич Василь Федорович

за

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

За

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

За

Козаченко Андрій Олександрович

За

Чумак Микола  Миколайович

За

Коломієць Димитрій Васильович

За

Шевченко Тетяна Вікторівна

За

Леонт’єв Ігор Сергійович    

Відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

За

 

8. Поіменне голосування "Про внесення змін до програми розвитку культури і духовності у Голопристанському районі на 2014 – 2020 роки"

За -23.   Проти – Немає.   Утрималися – Немає.  Не голосували – Немає.   Відсутні - 11 

Рішення   прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

Відсутня

Боднар Світлана Леонідівна

Відсутня

Марміль Наталія Миколаївна  

За

Бондар Петро Павлович

 За

Питомець Олександр Іванович

За

Брага Анатолій Григорович

Відсутній

Пинзару Наталія Вікторівна

Відсутній

Васильєва Людмила Миколаївна

Відсутня

Погорільська Меланія Броніславівна

Відсутній

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

Відсутній

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

За

Санашвілі Олег Отарович

За

Досенко Віктор Анатолійович  

За

Санін  Олександр Сергійович 

Відсутній

Єременко Олександр Іванович

Відсутній

Свиридова Ольга Іванівна 

За

Загороднюк Андрій Іванович

За

Соловйов Віталій Олександрович

За

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

Відсутній

Камінський Володимир Вікторович

За

Сушич Василь Федорович

За

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

За

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

За

Козаченко Андрій Олександрович

За

Чумак Микола  Миколайович

За

Коломієць Димитрій Васильович

За

Шевченко Тетяна Вікторівна

За

Леонт’єв Ігор Сергійович    

Відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

За

 

9. Поіменне голосування "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, наданої в оренду гр. Сіткевичу Миколі Васильовичу"

За -21   Проти –Немає.   Утрималися – Немає.  Не голосували – Немає.   Відсутні - 13 

Рішення   прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

Відсутня

Боднар Світлана Леонідівна

Відсутня

Марміль Наталія Миколаївна  

За

Бондар Петро Павлович

За

Питомець Олександр Іванович

Відсутній

Брага Анатолій Григорович

Відсутній

Пинзару Наталія Вікторівна

Відсутня

Васильєва Людмила Миколаївна

Відсутня

Погорільська Меланія Броніславівна

Відсутня

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

Відсутній

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

За

Санашвілі Олег Отарович

Відсутній

Досенко Віктор Анатолійович  

За

Санін  Олександр Сергійович 

Відсутній

Єременко Олександр Іванович

Відсутній

Свиридова Ольга Іванівна 

За

Загороднюк Андрій Іванович

За

Соловйов Віталій Олександрович

За

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

Відсутній

Камінський Володимир Вікторович

За

Сушич Василь Федорович

За

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

За

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

За

Козаченко Андрій Олександрович

За

Чумак Микола  Миколайович

За

Коломієць Димитрій Васильович

За

Шевченко Тетяна Вікторівна

За

Леонт’єв Ігор Сергійович    

Відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

За

 

10. Поіменне голосування "Про затвердження списку присяжних для здійснення судочинства визначеного процедурним законом, Голопристанським районним судом"

За - 22   Проти – Немає.   Утрималися – Немає.  Не голосували – Немає.   Відсутні - 12 

Рішення   прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

Відсутня

Боднар Світлана Леонідівна

Відсутня

Марміль Наталія Миколаївна  

За

Бондар Петро Павлович

За

Питомець Олександр Іванович

За

Брага Анатолій Григорович

Відсутній

Пинзару Наталія Вікторівна

Відсутня

Васильєва Людмила Миколаївна

Відсутня

Погорільська Меланія Броніславівна

Відсутня

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

Відсутній

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

За

Санашвілі Олег Отарович

За

Досенко Віктор Анатолійович  

За

Санін  Олександр Сергійович 

Відсутній

Єременко Олександр Іванович

Відсутній

Свиридова Ольга Іванівна 

За

Загороднюк Андрій Іванович

За

Соловйов Віталій Олександрович

За

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

Відсутній

Камінський Володимир Вікторович

За

Сушич Василь Федорович

Відсутній

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

За

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

За

Козаченко Андрій Олександрович

За

Чумак Микола  Миколайович

За

Коломієць Димитрій Васильович

За

Шевченко Тетяна Вікторівна

За

Леонт’єв Ігор Сергійович    

Відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

За

 

11. Поіменне голосування "Про звіт директора Голопристанської районної станції юних техніків про роботу відповідно до Статуту та Контракту"

За - 21   Проти – Немає.   Утрималися –Немає.  Не голосували – Немає.   Відсутні - 13 

Рішення   прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

Відсутня

Боднар Світлана Леонідівна

Відсутня

Марміль Наталія Миколаївна  

За

Бондар Петро Павлович

За

Питомець Олександр Іванович

За

Брага Анатолій Григорович

Відсутній

Пинзару Наталія Вікторівна

Відсутня

Васильєва Людмила Миколаївна

Відсутня

Погорільська Меланія Броніславівна

Відсутня

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

Відсутній

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

За

Санашвілі Олег Отарович

За

Досенко Віктор Анатолійович  

Відсутній

Санін  Олександр Сергійович 

Відсутній

Єременко Олександр Іванович

Відсутній

Свиридова Ольга Іванівна 

За

Загороднюк Андрій Іванович

За

Соловйов Віталій Олександрович

За

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

Відсутній

Камінський Володимир Вікторович

За

Сушич Василь Федорович

Відсутній

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

За

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

За

Козаченко Андрій Олександрович

За

Чумак Микола  Миколайович

За

Коломієць Димитрій Васильович

Відсутній

Шевченко Тетяна Вікторівна

За

Леонт’єв Ігор Сергійович    

За

Шишкін Володимир Сергійович

За

 

12. Поіменне голосування "Про внесення змін та доповнень до рішення десятої сесії районної ради
V
скликання від 14 червня 2007 року № 123 "Про Положення про порядок передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад району"

За - 22   Проти – Немає.   Утрималися –Немає.  Не голосували – Немає.   Відсутні - 12 

Рішення   прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

Відсутня

Боднар Світлана Леонідівна

Відсутня

Марміль Наталія Миколаївна  

За

Бондар Петро Павлович

За

Питомець Олександр Іванович

За

Брага Анатолій Григорович

За

Пинзару Наталія Вікторівна

Відсутня

Васильєва Людмила Миколаївна

Відсутня

Погорільська Меланія Броніславівна

Відсутня

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

Відсутній

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

За

Санашвілі Олег Отарович

За

Досенко Віктор Анатолійович  

Відсутній

Санін  Олександр Сергійович 

Відсутній

Єременко Олександр Іванович

Відсутній

Свиридова Ольга Іванівна 

За

Загороднюк Андрій Іванович

За

Соловйов Віталій Олександрович

За

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

Відсутній

Камінський Володимир Вікторович

За

Сушич Василь Федорович

Відсутній

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

За

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

За

Козаченко Андрій Олександрович

За

Чумак Микола  Миколайович

За

Коломієць Димитрій Васильович

За

Шевченко Тетяна Вікторівна

За

Леонт’єв Ігор Сергійович    

Відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

За

 

13. Поіменне голосування "Про надання дозволу комунальному підприємству "Голопристанська центральна районна лікарня" на продовження терміну дії договору оренди частини приміщення колишнього інфекційного відділення площею 27,1 кв.м. фізичній особі-підприємцю

Сидоренку Сергію Вікторовичу"

За - 22   Проти – Немає.   Утрималися –Немає.  Не голосували – Немає.   Відсутні -12  

Рішення   прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

Відсутня

Боднар Світлана Леонідівна

Відсутня

Марміль Наталія Миколаївна  

За

Бондар Петро Павлович

За

Питомець Олександр Іванович

За

Брага Анатолій Григорович

За

Пинзару Наталія Вікторівна

Відсутня

Васильєва Людмила Миколаївна

Відсутня

Погорільська Меланія Броніславівна

Відсутня

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

Відсутній

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

За

Санашвілі Олег Отарович

За

Досенко Віктор Анатолійович  

За

Санін  Олександр Сергійович 

Відсутній

Єременко Олександр Іванович

Відсутній

Свиридова Ольга Іванівна 

За

Загороднюк Андрій Іванович

За

Соловйов Віталій Олександрович

За

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

Відсутній

Камінський Володимир Вікторович

За

Сушич Василь Федорович

Відсутній

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

За

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

За

Козаченко Андрій Олександрович

За

Чумак Микола  Миколайович

Відсутній

Коломієць Димитрій Васильович

За

Шевченко Тетяна Вікторівна

За

Леонт’єв Ігор Сергійович    

Відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

За

 

14. Поіменне голосування "Про внесення змін до рішення четвертої сесії районної ради VІІ скликання від 16 лютого 2016 року № 69 "Про надання дозволу Голопристанській районній дитячій школі мистецтв Голопристанської районної ради Херсонської області на передачу в оренду комунального майна Таврійській дитячій музичній школі"

За - 22     Проти – Немає.   Утрималися – Немає.  Не голосували – Немає.   Відсутні - 12 

Рішення   прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

Відсутня

Боднар Світлана Леонідівна

Відсутня

Марміль Наталія Миколаївна  

За

Бондар Петро Павлович

За

Питомець Олександр Іванович

За

Брага Анатолій Григорович

За

Пинзару Наталія Вікторівна

Відсутня

Васильєва Людмила Миколаївна

Відсутня

Погорільська Меланія Броніславівна

Відсутня

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

Відсутній

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

За

Санашвілі Олег Отарович

За

Досенко Віктор Анатолійович  

За

Санін  Олександр Сергійович 

Відсутній

Єременко Олександр Іванович

Відсутній

Свиридова Ольга Іванівна 

Відсутня

Загороднюк Андрій Іванович

За

Соловйов Віталій Олександрович

За

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

Відсутній

Камінський Володимир Вікторович

За

Сушич Василь Федорович

Відсутній

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

За

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

За

Козаченко Андрій Олександрович

За

Чумак Микола  Миколайович

За

Коломієць Димитрій Васильович

За

Шевченко Тетяна Вікторівна

За

Леонт’єв Ігор Сергійович    

Відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

За

 

15. Поіменне голосування "Про передачу будівлі Центру надання адміністративних послуг, що є об'єктом спільної власності територіальних громад району, в оперативне управління та на баланс Голопристанському районному центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді"

За - 22     Проти – немає.   Утрималися  - немає.  Не голосували – немає.   Відсутні - 12

Рішення   прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

Відсутня

Боднар Світлана Леонідівна

Відсутня

Марміль Наталія Миколаївна  

Відсутня

Бондар Петро Павлович

За

Питомець Олександр Іванович

За

Брага Анатолій Григорович

За

Пинзару Наталія Вікторівна

Відсутня

Васильєва Людмила Миколаївна

Відсутня

Погорільська Меланія Броніславівна

Відсутня

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

Відсутній

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

За

Санашвілі Олег Отарович

За

Досенко Віктор Анатолійович  

За

Санін  Олександр Сергійович 

Відсутній

Єременко Олександр Іванович

Відсутній

Свиридова Ольга Іванівна 

За

Загороднюк Андрій Іванович

За

Соловйов Віталій Олександрович

За

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

Відсутній

Камінський Володимир Вікторович

За

Сушич Василь Федорович

Відсутній

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

За

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

За

Козаченко Андрій Олександрович

За

Чумак Микола  Миколайович

За

Коломієць Димитрій Васильович

За

Шевченко Тетяна Вікторівна

За

Леонт’єв Ігор Сергійович    

Відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

За

 

16. Поіменне голосування "Про внесення змін до рішення двадцять дев'ятої сесії районної ради
VI скликання від 14 червня 2013 року № 379 та призначення головного лікаря комунального підприємства "Голопристанський центр ПМСД"

За - 21   Проти – 1.   Утрималися – Немає.  Не голосували – Немає.   Відсутні - 12 

Рішення   прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

Відсутня

Боднар Світлана Леонідівна

Відсутня

Марміль Наталія Миколаївна  

Відсутня

Бондар Петро Павлович

За

Питомець Олександр Іванович

За

Брага Анатолій Григорович

За

Пинзару Наталія Вікторівна

Відсутня

Васильєва Людмила Миколаївна

Відсутня

Погорільська Меланія Броніславівна

Відсутня

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

Відсутній

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

За

Санашвілі Олег Отарович

За

Досенко Віктор Анатолійович  

За

Санін  Олександр Сергійович 

Відсутній

Єременко Олександр Іванович

Відсутній

Свиридова Ольга Іванівна 

За

Загороднюк Андрій Іванович

За

Соловйов Віталій Олександрович

За

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

Відсутній

Камінський Володимир Вікторович

За

Сушич Василь Федорович

Відсутній

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

За

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

За

Козаченко Андрій Олександрович

За

Чумак Микола  Миколайович

Проти

Коломієць Димитрій Васильович

За

Шевченко Тетяна Вікторівна

За

Леонт’єв Ігор Сергійович    

Відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

За

 

17. Поіменне голосування "Про затвердження Статуту та структури комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня" в нових редакціях"

За - 22   Проти – Немає.   Утрималися –1.  Не голосували – Немає.   Відсутні - 11 

Рішення   прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

Відсутня

Боднар Світлана Леонідівна

Відсутня

Марміль Наталія Миколаївна  

За

Бондар Петро Павлович

За

Питомець Олександр Іванович

За

Брага Анатолій Григорович

За

Пинзару Наталія Вікторівна

Відсутня

Васильєва Людмила Миколаївна

Відсутня

Погорільська Меланія Броніславівна

Відсутня

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

Відсутній

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

За

Санашвілі Олег Отарович

За

Досенко Віктор Анатолійович  

За

Санін  Олександр Сергійович 

Відсутній

Єременко Олександр Іванович

Відсутній

Свиридова Ольга Іванівна 

За

Загороднюк Андрій Іванович

За

Соловйов Віталій Олександрович

За

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

Відсутній

Камінський Володимир Вікторович

За

Сушич Василь Федорович

Відсутній

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

За

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

Утримався

Козаченко Андрій Олександрович

За

Чумак Микола  Миколайович

За

Коломієць Димитрій Васильович

За

Шевченко Тетяна Вікторівна

За

Леонт’єв Ігор Сергійович    

Відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

За

 

18. Поіменне голосування "Про затвердження складу комісії по прийому-передачі

комунального майна "

За - 22   Проти – Немає.   Утрималися –Немає.  Не голосували – Немає.  Відсутні - 12 

Рішення   прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

Відсутня

Боднар Світлана Леонідівна

Відсутня

Марміль Наталія Миколаївна  

За

Бондар Петро Павлович

За

Питомець Олександр Іванович

За

Брага Анатолій Григорович

За

Пинзару Наталія Вікторівна

Відсутня

Васильєва Людмила Миколаївна

Відсутня

Погорільська Меланія Броніславівна

Відсутня

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

Відсутній

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

За

Санашвілі Олег Отарович

За

Досенко Віктор Анатолійович  

За

Санін  Олександр Сергійович 

Відсутній

Єременко Олександр Іванович

Відсутній

Свиридова Ольга Іванівна 

За

Загороднюк Андрій Іванович

Відсутній

Соловйов Віталій Олександрович

За

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

Відсутній

Камінський Володимир Вікторович

За

Сушич Василь Федорович

Відсутній

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

За

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

За

Козаченко Андрій Олександрович

За

Чумак Микола  Миколайович

За

Коломієць Димитрій Васильович

За

Шевченко Тетяна Вікторівна

За

Леонт’єв Ігор Сергійович    

Відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

За

 

19. Поіменне голосування "Про реформування друкованого засобу масової інформації – газети"Голопристанський вісник" та комунального підприємства редакція газети "Голопристанський вісник" та радіомовлення, співзасновником яких є Голопристанська районна рада"

За - 22   Проти – Немає.   Утрималися –Немає.  Не голосували – Немає.   Відсутні - 12 

Рішення   прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

Відсутня

Боднар Світлана Леонідівна

Відсутня

Марміль Наталія Миколаївна  

За

Бондар Петро Павлович

За

Питомець Олександр Іванович

За

Брага Анатолій Григорович

За

Пинзару Наталія Вікторівна

Відсутня

Васильєва Людмила Миколаївна

Відсутня

Погорільська Меланія Броніславівна

Відсутня

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

Відсутній

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

За

Санашвілі Олег Отарович

За

Досенко Віктор Анатолійович  

За

Санін  Олександр Сергійович 

Відсутній

Єременко Олександр Іванович

Відсутній

Свиридова Ольга Іванівна 

За

Загороднюк Андрій Іванович

Відсутній

Соловйов Віталій Олександрович

За

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

Відсутній

Камінський Володимир Вікторович

За

Сушич Василь Федорович

Відсутній

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

За

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

За

Козаченко Андрій Олександрович

За

Чумак Микола  Миколайович

За

Коломієць Димитрій Васильович

За

Шевченко Тетяна Вікторівна

За

Леонт’єв Ігор Сергійович    

Відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

За

 

20. Поіменне голосування "Про затвердження Статуту Голопристанської районної дитячої школи мистецтв Голопристанської районної ради Херсонської області в новій редакції"

За - 20   Проти – Немає.   Утрималися –1.  Не голосували – Немає.   Відсутні - 13 

Рішення __  прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

Відсутня

Боднар Світлана Леонідівна

Відсутня

Марміль Наталія Миколаївна  

За

Бондар Петро Павлович

Відсутній

Питомець Олександр Іванович

За

Брага Анатолій Григорович

За

Пинзару Наталія Вікторівна

Відсутня

Васильєва Людмила Миколаївна

Відсутня

Погорільська Меланія Броніславівна

Відсутня

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

Відсутній

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

За

Санашвілі Олег Отарович

За

Досенко Віктор Анатолійович  

За

Санін  Олександр Сергійович 

Відсутній

Єременко Олександр Іванович

Відсутній

Свиридова Ольга Іванівна 

За

Загороднюк Андрій Іванович

Відсутній

Соловйов Віталій Олександрович

За

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

Відсутній

Камінський Володимир Вікторович

За

Сушич Василь Федорович

Відсутній

Карпенко Андрій Романович

Утримався

Федотов Валерій Васильович

За

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

За

Козаченко Андрій Олександрович

За

Чумак Микола  Миколайович

За

Коломієць Димитрій Васильович

За

Шевченко Тетяна Вікторівна

За

Леонт’єв Ігор Сергійович    

Відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

За

 

21. Поіменне голосування "Про надання частини щорічної відпустки голові районної ради Соловйову Віталію Олександровичу"

За - 20   Проти – Немає.   Утрималися –Немає.  Не голосували – 1.   Відсутні - 13

Рішення   прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

Відсутня

Боднар Світлана Леонідівна

Відсутня

Марміль Наталія Миколаївна  

За

Бондар Петро Павлович

Відсутній

Питомець Олександр Іванович

За

Брага Анатолій Григорович

Відсутній

Пинзару Наталія Вікторівна

Відсутня

Васильєва Людмила Миколаївна

Відсутня

Погорільська Меланія Броніславівна

Відсутня

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

Відсутній

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

За

Санашвілі Олег Отарович

За

Досенко Віктор Анатолійович  

За

Санін  Олександр Сергійович 

Відсутній

Єременко Олександр Іванович

Відсутній

Свиридова Ольга Іванівна 

За

Загороднюк Андрій Іванович

за

Соловйов Віталій Олександрович

не голосував

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

Відсутній

Камінський Володимир Вікторович

За

Сушич Василь Федорович

Відсутній

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

За

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

За

Козаченко Андрій Олександрович

За

Чумак Микола  Миколайович

За

Коломієць Димитрій Васильович

За

Шевченко Тетяна Вікторівна

За

Леонт’єв Ігор Сергійович    

Відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

За

 

22. Поіменне голосування "Про затвердження розпоряджень голови районної ради, які видані в міжсесійний період".

За - 18     Проти – Немає.   Утрималися –Немає.  Не голосували – 3.   Відсутні - 13 

Рішення __  прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

Не голосував

Мануйленко Тетяна Вікторівна

Відсутня

Боднар Світлана Леонідівна

Відсутня

Марміль Наталія Миколаївна  

За

Бондар Петро Павлович

Відсутній

Питомець Олександр Іванович

За

Брага Анатолій Григорович

Відсутній

Пинзару Наталія Вікторівна

Відсутня

Васильєва Людмила Миколаївна

Відсутня

Погорільська Меланія Броніславівна

Відсутня

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

Відсутній

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

За

Санашвілі Олег Отарович

За

Досенко Віктор Анатолійович  

За

Санін  Олександр Сергійович 

Відсутній

Єременко Олександр Іванович

Відсутній

Свиридова Ольга Іванівна 

За

Загороднюк Андрій Іванович

За

Соловйов Віталій Олександрович

Не голосував

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

Відсутній

Камінський Володимир Вікторович

Не голосував

Сушич Василь Федорович

Відсутній

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

За

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

За

Козаченко Андрій Олександрович

За

Чумак Микола  Миколайович

За

Коломієць Димитрій Васильович

За

Шевченко Тетяна Вікторівна

За

Леонт’єв Ігор Сергійович    

Відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

За

 

23. Поіменне голосування "Про утворення робочої групи по підготовці чергової сесії районної ради
VII
скликання ".

За - 20   Проти – Немає.   Утрималися –Немає.  Не голосували – Немає.   Відсутні - 14 

Рішення   прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

Відсутня

Боднар Світлана Леонідівна

Відсутня

Марміль Наталія Миколаївна  

Відсутня

Бондар Петро Павлович

Відсутній

Питомець Олександр Іванович

За

Брага Анатолій Григорович

Відсутній

Пинзару Наталія Вікторівна

Відсутня

Васильєва Людмила Миколаївна

Відсутня

Погорільська Меланія Броніславівна

Відсутня

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

Відсутній

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

За

Санашвілі Олег Отарович

За

Досенко Віктор Анатолійович  

За

Санін  Олександр Сергійович 

Відсутній

Єременко Олександр Іванович

Відсутній

Свиридова Ольга Іванівна 

За

Загороднюк Андрій Іванович

За

Соловйов Віталій Олександрович

За

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

Відсутній

Камінський Володимир Вікторович

За

Сушич Василь Федорович

Відсутній

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

За

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

За

Козаченко Андрій Олександрович

За

Чумак Микола  Миколайович

За

Коломієць Димитрій Васильович

За

Шевченко Тетяна Вікторівна

За

Леонт’єв Ігор Сергійович    

Відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

За

               

 

Голова лічильної комісії

 

                 Шишкін В.С.                                                                  ____________

                    (Прізвище, ініціали)                                                                      (підпис)                      

 

Члени комісії:

 

                Долбушенко З.В._                                                         ____________

                 (Прізвище, ініціали)                                                                         (підпис)

                        

                        Камінський В.В.                                                                  ____________

                        (Прізвище, ініціали)                                                                          (підпис)

 



Категорія: Порядок денний пленарних засідань та результати поіменного голосування » 2016 рік » VII сесія

Календар новин

«    Жовтень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги