Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Р І Ш Е Н Н Я сьомої сесії VII скликання від 30.06.2016 №114 Про хід виконання районної програми поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2015–2018 роки

опубліковано: 5-07-2016, 15:59, переглядів: 552,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

 

                                       УКРАЇНА                                       

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я                    

сьомої  сесії   VII скликання

 

від 30.06.2016 №114

м. Гола Пристань

 

 Про хід  виконання районної програми поліпшення

 життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту 

 людей похилого віку та інвалідів на 2015–2018 роки

 

 

   Заслухавши та обговоривши інформацію районної державної адміністрації  «Про хід виконання районної програми поліпшення, життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2015–2018 роки», узагальнену інформацію   голови постійної комісії з гуманітарних питань, медицини та соціального захисту населення, голови робочої групи Чумака М.М. по вивченню питання в сільських радах,  районна рада зазначає, що  в районі діє програма поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2015–2018 роки та проводиться відповідна  робота по виконанню її заходів. Проводиться  обстеження матеріально-побутових умов ветеранів і осіб з обмеженими фізичними можливостями. Надається матеріальна допомога   з районного бюджету   та з бюджетів сільських рад.

            На обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома територіального  центру  соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  знаходиться  361  одинокий пенсіонер, якими опікуються 30 соціальних робітників. Проводяться профілактично-медичні огляди підопічних. При необхідності вирішується питання влаштування їх на стаціонарне лікування.

Забезпечено розширення переліку соціальних послуг, що надаються територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг):  діють комп’ютерні курси, здійснюється надання послуг з ремонту одягу та прання білизни, соціально - педагогічні, психологічні та „ соціальне таксі ”. У 2   з ремонту взуття. 02 жя 2

У 2015 році для фінансової підтримки громадських організацій: організації ветеранів України у Голопристанському районі, „ Контингент ” (воїнів-інтернаціоналістів та чорнобильців) та громадської організації  «Рада матерів та дружин воїнів АТО»    використано  94,7 тис. грн.

 Використано 15,6 тис. грн. для надання пільг інвалідам по зору I  та II  групи  на  оплату  за  житло, комунальні послуги, електроенергію, газ та телефонний зв’язок у розмірі 100% вартості послуг у межах середніх норм споживання.

Протягом року 11 ветеранів війни,  яким виповнилося 90 років і більше    отримували щомісячної стипендії в сумі  100,00 грн.  Використано 10,97 тис. грн.

  Своєчасно виплачується компенсація фізичним особам, які надають соціальні послуги інвалідам, дітям-інвалідам та особам з обмеженими фізичними можливостями, які потребують постійної сторонньої допомоги. З районного бюджету на  2015 рік виділено кошти в сумі 55 тис. грн., які повністю використані.

  Надано  одноразову матеріальну допомогу малозабезпеченим верствам населення району, які опинилися у скрутному становищі внаслідок непередбачених обставин та сім’ям військовослужбовців, які приймають участь в АТО,  на суму 162,00 тис.грн.  

Районним бюджетом використано  254.00 тис.грн. для надання одноразової  матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань мобілізованим військовослужбовцям та учасникам бойових дій, які безпосередньо приймали участь у антитерористичній операції.

В 2015 році    оздоровлено п’ятеро ветеранів праці на загальну суму 24 тис. грн. В відділеннях  комунальної установи «Голопристанська районна центральна лікарня»  функціонують 5 палат на 8 ліжок для ветеранів. Всі палати для ветеранів забезпечені холодильниками, телевізорами та санвузлами.

  В 2015 році 348 ветеранів та учасників бойових дій одержали безкоштовне амбулаторне медикаментозне лікування на суму 774,18 тис.грн., використано 172,7 тис. грн. на пільгове зубопротезування  ветеранів війни та праці з урахуванням коштів державного бюджету, для придбання   слухових апаратів  ветеранам війни - 24 тис. грн.                 

Створено централізований банк даних інвалідів і дітей-інвалідів, які потребують забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації, спеціальним автотранспортом, санаторно-курортним лікуванням, виробами медичного призначення.

    Облаштовані  пандусами: аптеки, сільські ради, районна державна адміністрація, пенсійний фонд, банківські установи, продовольчі магазини, управління соціального захисту населення та охорони здоров’я.

  Надаються індивідуальні консультації дітям-інвалідам, їх батькам та вчителям, розроблено рекомендації, поради, пам’ятки. Проводиться корекційно - відновлювальна робота з дітьми з вадами у психофізичному розвитку.   У чотирьох загальноосвітніх навчальних закладах Голопристанського району в 9 класах організовано навчання 14 дітей з особливими потребами. Протягом звітного періоду працевлаштовано 15 інвалідів. 1 особа виявила бажання отримати одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації

підприємницької діяльності. 10 осіб з обмеженими можливостями брали участь у громадських   та інших роботах тимчасового характеру на території району .

Серед дітей-інвалідів проводяться комплексні спортивні заходи за програмою Спартакіади України "Повір у себе". Діти – інваліди постійно  беруть участь у шкільних і районних туристичних змаганнях,  спортивно – масових розважальних святах, систематично залучаються до участі у шкільних змаганнях (шахи, шашки, теніс),  приймають участь у Дні фізкультурника, Олімпійському тижні, «Козацькому гарті» та «Козацьких забавах».

  Враховуючи вищевикладене, висновки і рекомендації постійної комісії  з   гуманітарних питань, медицини та соціального захисту населення  від 24 травня   2016 року,   керуючись ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  районна рада

 

в и р і ш и л а:


Інформацію «Про хід виконання районної програми поліпшення, життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2015–2018 роки»   взяти до відома.

З метою усунення недоліків, що мають місце у виконанні вищезазначеної програми   

 

рекомендувати:

 

           1. Районній державній адміністрації:

 1) Постійно здійснювати дієвий контроль за виконанням заходів програми.

            2. Сільським радам:

 1)  Розглянути хід виконання програми на сесіях сільських рад;

 2) Активізувати проведення роз’яснювальної роботи серед ветеранів війни, інвалідів та громадян, які постраждали від аварії на ЧАЄС, щодо можливості придбання медикаментів за пільговими рецептами у разі амбулаторного лікування, отримання пільг на житлово-комунальні послуги, оформлення субсидій, тощо;

3) Під час складання списків на пільгове зубопротезування   враховувати середньомісячний сукупний дохід сім’ї відповідно до розміру соціальної податкової пільги, яка становить 1930 грн. з 01.01.2016 року;

4) Провести роботу по залученню  додаткових (спонсорських)  коштів на фінансування заходів програми.                                                                                                           

  3. Круглозерській сільській  раді розробити та затвердити  сільську програму поліпшення, життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів.

        4. Великокардашинській сільській раді: 

1) облаштувати пандус в будівлі  Великокардашинського  СБК.

         5. Чулаківській сільській раді  облаштувати пандус в будівлі  аптеки.

         6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань гуманітарної політики, медицини та соціального захисту населення.

 

 

 

 

 

Голова районної ради                                                                                          В.О. Соловйов

 

-114-pro-hd-vikonannya-programi-soc-zahistu.doc [61 Kb] (cкачувань: 3) : 05 July 2016 в 16:46

 

Категорія: Рішення » Рішення районної ради VII скликання » 2016рік » Сесія №4-11 » Сесія7

Календар новин

«    Листопад 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року.

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року.

 

         В цей ...

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада