Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Про внесення змін та доповнень до програми економічного

опубліковано: 21-07-2016, 14:54, переглядів: 541,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

 

ПРОЕКТ

 

 

УКРАЇНА

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

восьмої сесії VІІ скликання

від 18.08.2016 №

м. Гола Пристань

 

Про внесення змін та доповнень до програми економічного,

соціального та культурного розвитку Голопристанського району

на 2016 рік

 

З метою розв'язання нагальних проблем соціального та економічного розвитку району через об'єднання матеріальних та управлінських ресурсів, опрацювання механізмів спільної діяльності, враховуючи висновки і рекомендації спільного засідання постійних комісій з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району, агропромислового розвитку та екології, з питань гуманітарної політики, медицини та соціального захисту населення та з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства від 21.07.2016 № 13/6/6/10-3 «Про рекомендації районній раді щодо внесення змін та доповнень до програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2016 рік»,  керуючись статтею 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", районна рада

в и р і ш и л а: 

         1. Внести зміни та  доповнення до програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2016 рік (далі – Програма), затвердженої рішенням четвертої сесії районної ради VII скликання від            16 лютого 2016 року  № 60 "Про програму економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2016 рік " (додаються), а саме:

1.1. У розділі V "Цілі, завдання розвитку економіки та соціальної сфери району на 2016 рік":

1.1.1. Доповнити завданням 5.3 підрозділ 2.2.1 "Розвиток підприємництва".

1.1.2. Доповнити завданням 7.5 підрозділ 2.3.1 "Управління об'єктами спільної власності територіальних громад району (повноваження не делеговані)".

1.1.3. Підрозділ 2.4.4 "Транспорт, дорожнє господарство, розвиток інформаційної сфери, телекомунікацій і зв'язку" доповнити:

1.1.3.1. Ціллю "запровадження системи електронного документообігу з використанням електронного підпису з метою скорочення витрат на організацію внутрішнього документообігу та створення єдиного інформаційного простору" основні цілі.

1.1.3.2. Критерієм "кількість придбаних іменних ліцензій для роботи в системі електронного документообігу АСКОД" кількісні критерії.

1.1.3.3. Завданнями 2.2. та 3 з визначенням термінів виконання, відповідальних виконавців, джерел та сум фінансування.

1.3. У додатку 5 до Програми "Перелік об'єктів, які потребують проведення невідкладних робіт з будівництва, реконструкції та капітального ремонту":

1.3.1. В рядку 5 блоку IV "Об'єкти, що мають проектно-кошторисну документацію" змінити назву об'єкта з "Капітальний ремонт. Заміна вікон та дверей на енергозберігаючі в будівлі Бехтерської ЗОШ I-III ступенів Голопристанського району Херсонської області" на "Капітальний ремонт, заміна вікон та дверей на енергозберігаючі Бехтерської загальноосвітньої школи I-III ступеня, с. Бехтери Голопристанського району".

1.3.2. В рядках 16-18 блоку V "Об'єкти, що не мають проектно-кошторисної документації" змінити назви об'єктів:

- з " Капітальний ремонт. Заміна вікон та дверей на енергозберігаючі в будівлі Малакардашинської ЗОШ I-III ступенів Голопристанського району Херсонської області" на "Капітальний ремонт, заміна дверей та вікон на енергозберігаючі Малакардашинської загальноосвітньої школи I-III ступеня, с. Мала Кардашинка Голопристанського району";

- з "Капітальний ремонт. Заміна вікон та дверей на енергозберігаючі в будівлі Кардашинської ЗОШ I-III ступеня Голопристанського району Херсонської області" на "Капітальний ремонт, заміна вікон та дверей на енергозберігаючі Кардашинської загальноосвітньої школи I-III ступеня, с. Кардашинка Голопристанського району";

         - з "Капітальний ремонт покрівлі Новософіївської ЗОШ I-III ступеня" на "Капітальний ремонт покрівлі Новософіївської загальноосвітньої школи I-III ступеня, с. Новософіївка Голопристанського району".

2. Районній державній адміністрації довести зазначені  зміни та доповнення до Програми до виконавців та здійснювати контроль за їх виконанням.

         3.   Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району.

 

Заступник голови

районної ради                                                                      І.К. Басараб

 

 

 

 rshennya-pro-vnesennya-do-ekonomchno-socalnogo.doc [86 Kb] (cкачувань: 4) : 21 July 2016 в 14:54

Категорія: Проекти рішень

Календар новин

«    Грудень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року.

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року.

 

         В цей ...

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада