Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Про вилучення з оперативного управління

опубліковано: 21-07-2016, 15:05, переглядів: 737,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

 

 

УКРАЇНА

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

восьмої сесії VІI скликання

 

від 18.08.2016 №

м. Гола Пристань

 

 

Про вилучення з оперативного управління

комунального закладу «Голопристанська

районна дитяча школа мистецтв»

Голопристанської районної ради

Херсонської області будівлі та споруд

дитячої школи мистецтв за адресою:

м. Гола Пристань, вул. Горького, 18,

основних засобів та цінних матеріалів

 

Враховуючи висновки і рекомендації спільного засідання постійних комісій з питань бюджету, фінансів та соціально - економічного розвитку району та з питань агропромислового розвитку та екології, з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району, з питань гуманітарної політики, медицини та соціального захисту населення та управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства від 21.07.2016 №_________, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Вилучити з оперативного управління комунального закладу «Голопристанська районна дитяча школа мистецтв» Голопристанської районної ради Херсонської області будівлю та споруди дитячої школи мистецтв за адресою: м. Гола Пристань, вул. Горького, 18, основні засоби та цінні матеріали, а саме: музичні інструменти, предмети довгострокового користування, предмети, матеріали, обладнання та інвентар.

2. Передати в оперативне управління будівлю і споруди дитячої школи мистецтв за адресою: м. Гола Пристань, вул. Горького, 18, основні засоби та цінні матеріали, а саме: музичні інструменти, предмети довгострокового користування, предмети, матеріали, обладнання та інвентар комунальній установі «Централізована бухгалтерія по обслуговуванню закладів та установ культури» Голопристанської районної ради Херсонської області.

3. Затвердити комісію по прийому-передачі комунального майна між комунальним закладом «Голопристанська районна дитяча школа мистецтв» Голопристанської районної ради Херсонської області та комунальною установою "Централізована бухгалтерія по обслуговуванню закладів та установ культури" Голопристанської районної ради Херсонської області у складі згідно додатку.

4. Доручити директору «Голопристанської районної дитячої школи мистецтв» Голопристанської районної ради Херсонської області Зибіну В.І. та начальнику комунальної установи "Централізована бухгалтерія по обслуговуванню закладів та установ культури" Голопристанської районної ради Херсонської області Ільницькій С.А. здійснити прийом-передачу вищезазначеного комунального майна відповідно до вимог чинного законодавства України та надати копію акту приймання-передачі до районної ради, в двадцятиденний термін.

5. Комісії, зазначеній у пункті 3 цього рішення, надати на затвердження до районної ради акти приймання-передачі.

6. Доручити начальнику комунальної установи "Централізована бухгалтерія по обслуговуванню закладів та установ культури" Голопристанської районної ради Херсонської області Ільницькій С.А. відповідно до вимог чинного законодавства здійснити державну реєстрацію речового права на вищезазначене майно.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства.

 

Заступник голови районної ради І.К. Басараб

 

 

 

 

Категорія: Проекти рішень

Календар новин

«    Вересень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада щиро і сердечно вітає іменинників, які святкують день народження у серпні 2020 року

Голопристанська районна рада щиро і сердечно вітає іменинників, які святкують день народження у серпні 2020 року

Шановні іменинники!

         Від усього серця бажаємо вам міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту ...

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, виконання, власност, внесення, господарства, громад, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, управл, щодо

Показати всі теги