Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Про безоплатну передачу майнових прав на юридичну особу

опубліковано: 21-07-2016, 15:11, переглядів: 722,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

 

УКРАЇНА

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

восьмої сесії VІI скликання

 

від 18.08.2016 №

м. Гола Пристань

 

 

Про безоплатну передачу майнових прав

на юридичну особу КЗ «Голопристанська

районна дитяча школа мистецтв»

Голопристанської районної ради

Херсонської області, виходу районної ради

зі складу засновників юридичної особи

та передачу в оренду будівлі та споруд

дитячої школи мистецтв за адресою:

м. Гола Пристань, вул. Горького, 18,

основних засобів та цінних матеріалів

 

Враховуючи висновки і рекомендації спільного засідання постійних комісій з питань бюджету, фінансів та соціально - економічного розвитку району та з питань агропромислового розвитку та екології, з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району, з питань гуманітарної політики, медицини та соціального захисту населення та управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства від 21.07.2016 №_________, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Безоплатно передати майнові права (крім прав зазначених у п. 3 цього рішення) територіальній громаді міста Гола Пристань в особі Голопристанської міської ради Херсонської області на юридичну особу комунальний заклад «Голопристанська районна дитяча школа мистецтв» Голопристанської районної ради Херсонської області, код в ЄДРПОУ 36400484.

2. Вийти із складу засновників юридичної особи комунального закладу «Голопристанська районна дитяча школа мистецтв» Голопристанської районної ради Херсонської області, код в ЄДРПОУ 36400484.

3. Надати дозвіл начальнику комунальної установи «Централізована бухгалтерія по обслуговуванню закладів та установ культури» Голопристанської районної ради Херсонської області Ільницькій С.А. на передачу в оренду комунального майна:

1) будівлю та споруди дитячої школи мистецтв за адресою: м. Гола Пристань, вул. Горького, 18 Голопристанській міській школі мистецтв Голопристанської міської ради Херсонської області з орендною платою на рівні 1 (однієї) грн. з подальшим урахуванням щомісячних індексів інфляції відповідно до вимог чинного законодавства України.

2) основних засобів та цінних матеріалів, а саме: музичних інструментів, предметів довгострокового користування, предметів, матеріалів, обладнання та інвентарю Голопристанській міській школі мистецтв Голопристанської міської ради Херсонської області з орендною платою на рівні 1 (однієї) грн. з подальшим урахуванням щомісячних індексів інфляції відповідно до вимог чинного законодавства України.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства.

 

Заступник голови районної ради І.К. Басараб

 

 

 

 

 

Категорія: Проекти рішень

Календар новин

«    Січень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги