Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

РЕЗУЛЬТАТИ ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ

опубліковано: 18-08-2016, 15:51, переглядів: 888,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

РЕЗУЛЬТАТИ  ПОІМЕННОГО  ГОЛОСУВАННЯ

від 18 серпня 2016 року (восьма сесія VII скликання)

загальний склад ради - 34 депутата

 

1. Поіменне голосування "Про стан законності та заходи щодо її зміцнення, 

 вжиті органами прокуратури на території району у І півріччі 2016 року"

 

                      За – 26.   Проти – Немає.   Утрималися – Немає.  Не голосували – 1.  Відсутні – 7. 

Рішення  прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

За

Боднар Світлана Леонідівна

Відсутня

Марміль Наталія Миколаївна  

Відсутня

Бондар Петро Павлович

За

Питомець Олександр Іванович

За

Брага Анатолій Григорович

Відсутній

Пинзару Наталія Вікторівна

За

Васильєва Людмила Миколаївна

Відсутня

Погорільська Меланія Броніславівна

За

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

За

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

Відсутня

Санашвілі Олег Отарович

За

Досенко Віктор Анатолійович  

Відсутній

Санін  Олександр Сергійович 

Відсутній

Єременко Олександр Іванович

За

Свиридова Ольга Іванівна 

За

Загороднюк Андрій Іванович

За

Соловйов Віталій Олександрович

За

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

За

Камінський Володимир Вікторович

За

Сушич Василь Федорович

За

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

За

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

За

Козаченко Андрій Олександрович

За

Чумак Микола  Миколайович

За

Коломієць Димитрій Васильович

За

Шевченко Тетяна Вікторівна

За

Леонт’єв Ігор Сергійович    

не голосував

Шишкін Володимир Сергійович

За

 

2. Поіменне голосування "Про вилучення з оперативного управління комунального закладу "Голопристанська районна дитяча школа мистецтв" Голопристанської районної ради Херсонської області будівлі та споруд дитячої школи мистецтв за адресою: м. Гола Пристань, вул. Горького, 18, основних засобів та цінних матеріалів"

 

За – 26.   Проти – Немає.  Утрималися – Немає . Не голосували – 1.   Відсутні -7. 

Рішення  прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

За

Боднар Світлана Леонідівна

Відсутня

Марміль Наталія Миколаївна  

Відсутня

Бондар Петро Павлович

За

Питомець Олександр Іванович

За

Брага Анатолій Григорович

Відсутній

Пинзару Наталія Вікторівна

За

Васильєва Людмила Миколаївна

Відсутня

Погорільська Меланія Броніславівна

За

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

За

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

Відсутня

Санашвілі Олег Отарович

За 

Досенко Віктор Анатолійович  

Відсутній

Санін  Олександр Сергійович 

Відсутній

Єременко Олександр Іванович

За

Свиридова Ольга Іванівна 

За

Загороднюк Андрій Іванович

За

Соловйов Віталій Олександрович

За

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

За

Камінський Володимир Вікторович

За

Сушич Василь Федорович

За

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

За

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

За

Козаченко Андрій Олександрович

За

Чумак Микола  Миколайович

За

Коломієць Димитрій Васильович

За

Шевченко Тетяна Вікторівна

За

Леонт’єв Ігор Сергійович    

Не голосував

Шишкін Володимир Сергійович

За

 

3. Поіменне голосування "Про безоплатну передачу майнових прав на юридичну особу
КЗ "Голопристанська районна дитяча школа мистецтв" Голопристанської районної ради Херсонської області, виходу районної ради зі складу засновників юридичної особи та передачу в оренду будівлі та споруд дитячої школи мистецтв за адресою: м. Гола Пристань, вул. Горького, 18, основних засобів та цінних матеріалів"

 

За – 25.   Проти – Не має.   Утрималися – Немає.  Не голосували – 2.   Відсутні – 7. 

Рішення  прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

За

Боднар Світлана Леонідівна

Відсутня

Марміль Наталія Миколаївна  

Відсутня

Бондар Петро Павлович

За

Питомець Олександр Іванович

За

Брага Анатолій Григорович

Відсутній

Пинзару Наталія Вікторівна

За

Васильєва Людмила Миколаївна

Відсутня

Погорільська Меланія Броніславівна

За

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

За

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

Відсутня

Санашвілі Олег Отарович

За

Досенко Віктор Анатолійович  

Відсутній

Санін  Олександр Сергійович 

Відсутній

Єременко Олександр Іванович

За

Свиридова Ольга Іванівна 

За

Загороднюк Андрій Іванович

За

Соловйов Віталій Олександрович

За

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

За

Камінський Володимир Вікторович

За

Сушич Василь Федорович

За

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

За

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

За

Козаченко Андрій Олександрович

За

Чумак Микола  Миколайович

За

Коломієць Димитрій Васильович

Не голосував

Шевченко Тетяна Вікторівна

За

Леонт’єв Ігор Сергійович    

Не голосував

Шишкін Володимир Сергійович

За

 

4. Поіменне голосування "Про внесення змін та доповнень до програми економічного,

соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2016 рік"

 

За – 25.   Проти – Немає.   Утрималися – Немає.  Не голосували – 2.   Відсутні 7. 

Рішення  прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

За

Боднар Світлана Леонідівна

Відсутня

Марміль Наталія Миколаївна  

Відсутня

Бондар Петро Павлович

За

Питомець Олександр Іванович

За

Брага Анатолій Григорович

Відсутній

Пинзару Наталія Вікторівна

За

Васильєва Людмила Миколаївна

Відсутня

Погорільська Меланія Броніславівна

За

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

За

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

Відсутня

Санашвілі Олег Отарович

За

Досенко Віктор Анатолійович  

Відсутній

Санін  Олександр Сергійович 

Відсутній

Єременко Олександр Іванович

За

Свиридова Ольга Іванівна 

За

Загороднюк Андрій Іванович

За

Соловйов Віталій Олександрович

За

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

За

Камінський Володимир Вікторович

За

Сушич Василь Федорович

За

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

За

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

За

Козаченко Андрій Олександрович

За

Чумак Микола  Миколайович

За

Коломієць Димитрій Васильович

Не голосував

Шевченко Тетяна Вікторівна

За

Леонт’єв Ігор Сергійович    

Не голосував

Шишкін Володимир Сергійович

За

 

5. Поіменне голосування "Про внесення доповнень до довгострокової районної програми

відпочинку та оздоровлення дітей на 2015 та наступні роки"

 

За – 24.  Проти – Немає.   Утрималися – Немає.  Не голосували – 2.   Відсутні – 8.

Рішення  прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

За

Боднар Світлана Леонідівна

Відсутня

Марміль Наталія Миколаївна  

Відсутній

Бондар Петро Павлович

За

Питомець Олександр Іванович

За

Брага Анатолій Григорович

Відсутній

Пинзару Наталія Вікторівна

За

Васильєва Людмила Миколаївна

Відсутня

Погорільська Меланія Броніславівна

За

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

За

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

Відсутня

Санашвілі Олег Отарович

За

Досенко Віктор Анатолійович  

Відсутній

Санін  Олександр Сергійович 

Відсутній

Єременко Олександр Іванович

Не голосував

Свиридова Ольга Іванівна 

За

Загороднюк Андрій Іванович

За

Соловйов Віталій Олександрович

За

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

Не голосував

Камінський Володимир Вікторович

За

Сушич Василь Федорович

За

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

За

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

За

Козаченко Андрій Олександрович

За

Чумак Микола  Миколайович

За

Коломієць Димитрій Васильович

За

Шевченко Тетяна Вікторівна

За

Леонт’єв Ігор Сергійович    

Відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

За

 

6. Поіменне голосування "Про звіт щодо виконання районного бюджету

за І півріччя 2016 року" 

 

За – 23.   Проти – Немає.   Утрималися – Немає.  Не голосували – 3.   Відсутні – 8. 

Рішення  прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

За

Боднар Світлана Леонідівна

Відсутня

Марміль Наталія Миколаївна  

Відсутня

Бондар Петро Павлович

За

Питомець Олександр Іванович

За

Брага Анатолій Григорович

Відсутній

Пинзару Наталія Вікторівна

За

Васильєва Людмила Миколаївна

Відсутня

Погорільська Меланія Броніславівна

За

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

Не голосував

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

Відсутня

Санашвілі Олег Отарович

За

Досенко Віктор Анатолійович  

Відсутній

Санін Олександр Сергійович 

Відсутній

Єременко Олександр Іванович

Не голосував

Свиридова Ольга Іванівна 

За

Загороднюк Андрій Іванович

За

Соловйов Віталій Олександрович

За

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

За

Камінський Володимир Вікторович

За

Сушич Василь Федорович

За

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

За

Коваленко Сергій Георгійович

Не голосував

Холодняк Віталій Миколайович

За

Козаченко Андрій Олександрович

За

Чумак Микола  Миколайович

За

Коломієць Димитрій Васильович

За

Шевченко Тетяна Вікторівна

За

Леонт’єв Ігор Сергійович    

Відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

За

 

7. Поіменне голосування "Про внесення змін до рішення четвертої сесії районної ради

VІІ скликання від 16 лютого 2016 року № 61 "Про районний бюджет на 2016 рік"

  

За – 25.   Проти – Немає.   Утрималися – Немає.  Не голосували – 1.   Відсутні – 8. 

Рішення  прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

Не голосувала

Боднар Світлана Леонідівна

Відсутня

Марміль Наталія Миколаївна  

Відсутня

Бондар Петро Павлович

За

Питомець Олександр Іванович

За

Брага Анатолій Григорович

Відсутній

Пинзару Наталія Вікторівна

За

Васильєва Людмила Миколаївна

Відсутня

Погорільська Меланія Броніславівна

За

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

За

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

Відсутня

Санашвілі Олег Отарович

За

Досенко Віктор Анатолійович  

Відсутній

Санін  Олександр Сергійович 

Відсутній

Єременко Олександр Іванович

За

Свиридова Ольга Іванівна 

За

Загороднюк Андрій Іванович

За

Соловйов Віталій Олександрович

За

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

За

Камінський Володимир Вікторович

За

Сушич Василь Федорович

За

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

За

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

За

Козаченко Андрій Олександрович

За

Чумак Микола  Миколайович

За

Коломієць Димитрій Васильович

За

Шевченко Тетяна Вікторівна

За

Леонт’єв Ігор Сергійович    

Відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

За

 

8. Поіменне голосування "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, переданої в оренду гр. Александрову Валерію Валентиновичу"

 

За – 25.   Проти – Немає.   Утрималися – Немає.  Не голосували – 1.   Відсутні – 8. 

Рішення  прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

Не голосувала

Боднар Світлана Леонідівна

Відсутня

Марміль Наталія Миколаївна  

Відсутня

Бондар Петро Павлович

За

Питомець Олександр Іванович

За

Брага Анатолій Григорович

Відсутній

Пинзару Наталія Вікторівна

За

Васильєва Людмила Миколаївна

Відсутня

Погорільська Меланія Броніславівна

За

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

За

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

Відсутня

Санашвілі Олег Отарович

За

Досенко Віктор Анатолійович  

Відсутній

Санін  Олександр Сергійович 

Відсутній

Єременко Олександр Іванович

За

Свиридова Ольга Іванівна 

За

Загороднюк Андрій Іванович

За

Соловйов Віталій Олександрович

За

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

За

Камінський Володимир Вікторович

За

Сушич Василь Федорович

За

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

За

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

За

Козаченко Андрій Олександрович

За

Чумак Микола Миколайович

За

Коломієць Димитрій Васильович

За

Шевченко Тетяна Вікторівна

За

Леонт’єв Ігор Сергійович    

Відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

За

 

9. Поіменне голосування "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, наданих в оренду гр. Ільїну Олександру Івановичу"

 

За – 25.   Проти – Немає.   Утрималися – Немає.  Не голосували – 1.   Відсутні – 8. 

Рішення  прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

Не голосувала

Боднар Світлана Леонідівна

Відсутня

Марміль Наталія Миколаївна  

Відсутня

Бондар Петро Павлович

За

Питомець Олександр Іванович

За

Брага Анатолій Григорович

Відсутній

Пинзару Наталія Вікторівна

За

Васильєва Людмила Миколаївна

Відсутня

Погорільська Меланія Броніславівна

За

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

За

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

Відсутня

Санашвілі Олег Отарович

За

Досенко Віктор Анатолійович  

Відсутній

Санін  Олександр Сергійович 

Відсутній

Єременко Олександр Іванович

За

Свиридова Ольга Іванівна 

За

Загороднюк Андрій Іванович

За

Соловйов Віталій Олександрович

За

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

За

Камінський Володимир Вікторович

За

Сушич Василь Федорович

За

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

За

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

За

Козаченко Андрій Олександрович

За

Чумак Микола  Миколайович

За

Коломієць Димитрій Васильович

За

Шевченко Тетяна Вікторівна

За

Леонт’єв Ігор Сергійович    

Відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

За

 

10. Поіменне голосування "Про внесення змін до рішення сьомої сесії районної ради

VІІ скликання від 30 червня 2016 року № 129"

 

За – 25.   Проти – Немає.   Утрималися – Немає.  Не голосували – Немає.   Відсутні – 9. 

Рішення  прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

Відсутня

Боднар Світлана Леонідівна

Відсутня

Марміль Наталія Миколаївна  

Відсутня

Бондар Петро Павлович

За

Питомець Олександр Іванович

За

Брага Анатолій Григорович

Відсутній

Пинзару Наталія Вікторівна

За

Васильєва Людмила Миколаївна

Відсутня

Погорільська Меланія Броніславівна

За

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

За

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

Відсутня

Санашвілі Олег Отарович

За

Досенко Віктор Анатолійович  

Відсутній

Санін Олександр Сергійович 

Відсутній

Єременко Олександр Іванович

За

Свиридова Ольга Іванівна 

За

Загороднюк Андрій Іванович

За

Соловйов Віталій Олександрович

За

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

За

Камінський Володимир Вікторович

За

Сушич Василь Федорович

За

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

За

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

За

Козаченко Андрій Олександрович

За

Чумак Микола Миколайович

За

Коломієць Димитрій Васильович

За

Шевченко Тетяна Вікторівна

За

Леонт’єв Ігор Сергійович    

Відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

За

 

11. Поіменне голосування "Про призначення на посаду директора бази відпочинку "Світоч"

Камінського Володимира Вікторовича" 

 

За – 24.   Проти – Немає.   Утрималися – Немає.  Не голосували – 1.   Відсутні – 9. 

Рішення  прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

Відсутня

Боднар Світлана Леонідівна

Відсутня

Марміль Наталія Миколаївна  

Відсутня

Бондар Петро Павлович

За

Питомець Олександр Іванович

За

Брага Анатолій Григорович

Відсутній

Пинзару Наталія Вікторівна

За

Васильєва Людмила Миколаївна

Відсутня

Погорільська Меланія Броніславівна

За

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

За

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

Відсутня

Санашвілі Олег Отарович

За

Досенко Віктор Анатолійович  

Відсутній

Санін  Олександр Сергійович 

Відсутній

Єременко Олександр Іванович

За

Свиридова Ольга Іванівна 

За

Загороднюк Андрій Іванович

За

Соловйов Віталій Олександрович

За

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

За

Камінський Володимир Вікторович

Не голосував

Сушич Василь Федорович

За

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

За

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

За

Козаченко Андрій Олександрович

За

Чумак Микола  Миколайович

За

Коломієць Димитрій Васильович

За

Шевченко Тетяна Вікторівна

За

Леонт’єв Ігор Сергійович    

Відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

За

 

12. Поіменне голосування "Про преміювання голови районної ради
Соловйова Віталія Олександровича"

 

За – 24.   Проти – Немає.   Утрималися – Немає.  Не голосували – 1.   Відсутні – 9. 

Рішення  прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

Відсутня

Боднар Світлана Леонідівна

Відсутня

Марміль Наталія Миколаївна  

Відсутня

Бондар Петро Павлович

За

Питомець Олександр Іванович

За

Брага Анатолій Григорович

Відсутній

Пинзару Наталія Вікторівна

За

Васильєва Людмила Миколаївна

Відсутня

Погорільська Меланія Броніславівна

За

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

За

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

Відсутня

Санашвілі Олег Отарович

За

Досенко Віктор Анатолійович  

Відсутній

Санін  Олександр Сергійович 

Відсутній

Єременко Олександр Іванович

За

Свиридова Ольга Іванівна 

За

Загороднюк Андрій Іванович

За

Соловйов Віталій Олександрович

Не голосував

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

За

Камінський Володимир Вікторович

За

Сушич Василь Федорович

За

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

За

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

За

Козаченко Андрій Олександрович

За

Чумак Микола  Миколайович

За

Коломієць Димитрій Васильович

За

Шевченко Тетяна Вікторівна

За

Леонт’єв Ігор Сергійович    

Відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

За

 

 

Голова лічильної комісії

 

                Погорільська М.Б.                                                                   ____________

                    (Прізвище, ініціали)                                                                  (підпис)                      

 

Члени комісії:

 

                     Шишкін В.С.                                                                             ____________

                 (Прізвище, ініціали)                                                                      (підпис)

 

                     Камінський В.В.                                                                           ____________

                     (Прізвище, ініціали)                                                                       (підпис)

 

Категорія: Порядок денний пленарних засідань та результати поіменного голосування » 2016 рік » VIII сесія

Календар новин

«    Листопад 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року.

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року.

 

         В цей ...

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада