Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

ПРОТОКОЛ № 14 засідання комісії з питань бюджету, фінансів та соціально – економічного розвитку району

опубліковано: 18-08-2016, 16:00, переглядів: 596,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПРОТОКОЛ № 14

 засідання комісії з питань бюджету, фінансів та соціально – економічного розвитку району

 

12.08.2016

м. Гола Пристань

 

Присутні:

Члени комісії з питань бюджету, фінансів та соціально – економічного розвитку району:

  1. Коломієць Димитрій Васильович – голова комісії;
  2. Бондар Петро Павлович ;
  3. Долбушенко Зінаїда Вікторівна;
  4. Кабакова Наталія Анатоліївна ;
  5. Мануйленко Тетяна Вікторівна;

 

 

Присутні:

Соловйов Віталій Олександрович   – голова районної ради

Басараб Іван Кирилович – заступник голови районної ради

Александрова Тетяна Миколаївна – керуючий справами виконавчого апарату районної ради

Спеціаліст виконавчого апарату районної ради  

Загородна Віліна Іванівна

 

 

Запрошені:

Кравченко - Скалозуб Олена Валентинівна - перший заступник голови районної державної адміністрації

Волошина Наталія Олександрівна - начальник фінансового управління районної державної адміністрації

Григоркін Олександр Володимирович - головний редактор комунального підприємства редакції газети  "Голопристанський вісник"

Дьяченко Ігор Григорович - голова громадської організації «Ветеранів АТО, учасників бойових дій в зоні АТО, їх матерів та родин «Єдність» м. Гола Пристань Голопристанського району Херсонської області

Ільчишина Мирослава Олегівна – заступник голови громадської організації
«Ветеранів АТО, учасників бойових дій в зоні АТО, їх матерів та родин

«Єдність» м. Гола Пристань  Голопристанського району Херсонської області

Козакова Галина Володимирівна – начальник управління соціального захисту населення та охорони здоров’я районної державної адміністрації

 

Голови постійних комісій районної ради:

Загороднюк Андрій Іванович – голова постійної комісії з агропромислового розвитку та екології

Чумак Микола Миколайович – голова з питань гуманітарної політики, медицини та соціального захисту населення.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ 

 

1. Про рекомендації районній раді щодо внесення доповнень до довгострокової районної програми відпочинку та оздоровлення  дітей на 2015 рік та наступні роки                        

Доповідає: начальник управління соціального захисту населення та охорони здоров’я районної державної адміністрації Козакова Галина Володимирівна

2.  Про рекомендації районній раді щодо внесення змін до рішення четвертої сесії районної ради VII скликання від 16 лютого 2016 року № 61 "Про районний бюджет на 2016 рік"

Доповідає: начальник фінансового управління районної   державної адміністрації Волошина Наталія Олександрівна

 

1. Доповідь з першого питання                                                    до 15 хв.

2. Доповідь з другого                                                                    до 10 хв.

 

Виступи з питання порядку денного                                           до 3 хв.

 

Запитання до питання порядку денного

та відповіді на них                                                                        до 1 хв.

 

 

1.СЛУХАЛИ:

Козакову Г.В. -  начальника  управління соціального захисту населення та охорони здоров’я районної державної адміністрації, яка ознайомила присутніх з доповненнями до довгострокової районної програми відпочинку та оздоровлення  дітей на 2015 рік та наступні роки .

Зокрема, Галина Володимирівна зазначила, що з метою створення сприятливих умов для якісного оздоровлення та повноцінного відпочинку дітей, забезпечення їх змістовного дозвілля та задоволення інтересів і духовних запитів відповідно до індивідуальних потреб кожного, створення необхідних умов для фізичного, психічного, соціального та морального здоров'я дітей пільгових категорій (діти сироти, позбавлені батьківського піклування, обдаровані, багатодітні, малозабезпечені, діти учасників бойових дій та учасників антитерористичної операції, дітей загиблих учасників АТО із Донецької, Луганської, Львівської, Івано-Франківської та інших областей,  вносяться доповнення до довгострокової районної програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2015 та наступні роки, затвердженої рішенням сорок дев’ятої сесії районної ради  VІ скликання від  18 червня 2015 року № 592, а саме :доповнити Заходи по виконанню довгострокової районної програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2016 рік:

 пунктом 20 «Забезпечити оздоровлення та відпочинок 35 дітей пільгових категорій (діти-сироти, позбавлені батьківського піклування, обдаровані, багатодітні, малозабезпечені, діти учасників бойових дій та учасників антитерористичної операції, дітей загиблих учасників АТО із Донецької, Луганської, Львівської, Івано-Франківської та інших областей» за кошти районного бюджету в сумі 70 000, 00 грн.

ВИСТУПИЛИ:

Мануйленко Т.В.- депутат районної ради  VII скликання, яка поцікавилася , чому контроль за виконанням вищезгаданого заходу  покладено на відділ освіти районної державної адміністрації, а висвітлює дане питання управління соціального захисту населення та охорони здоров’я районної державної адміністрації.

Козакова Г.В. - начальник  управління соціального захисту населення та охорони здоров’я районної державної адміністрації повідомила, що представники відділу освіти, в силу об’єктивних причин, не мали змоги підготувати дане питання.

Кравченко – Скалозуб О.В.- перший заступник голови районної державної адміністрації пояснила, що термін оздоровлення дітей має складати не менше 21 дня. В нашому  випадку кошти  передбачено на 14 днів, отже це підпадає під категорію відпочинку дітей і відповідно контроль за виконанням покладається на відділ освіти районної державної адміністрації.

 В результаті обговорення першого  питання комісія прийняла:

 Висновки і рекомендації № 14 -1 ( додаються )

 Голосували: «За»-5;

 

 2.СЛУХАЛИ:

Волошину Н.О.- начальника  фінансового управління районної державної адміністрації, яка ознайомила присутніх з пояснювальною запискою щодо уточненого  проекту рішення «Про внесення змін до рішення четвертої сесії районної ради VII скликання від 16 лютого 2016 року № 61 "Про районний бюджет на 2016 рік" ( пояснювальна записка додається до протоколу )

Також Наталія Олександрівна озвучила пропозицію начальника  управління соціального захисту населення та охорони здоров’я районної державної адміністрації Козакової Г.В. щодо придбання двох одиниць комп’ютерної техніки для забезпечення роботи «мобільного соціального офісу» в сумі 24,0 тис.грн.

 

ВИСТУПИЛИ:

Мануйленко Т.В.- депутат районної ради  VII скликання, доповіла членам комісії, що до запропонованого проекту рішення не внесені пропозиції від КУ «Фінансово – господарська група  по обслуговуванню закладів та установ освіти » , які з різних  причин не були вчасно включені (в основному це перерозподіл коштів, а також виділення додаткових коштів на ремонт покрівлі Садівської  ЗОШ в сумі 360,0 тис.грн.)

Соловйов В.О.- голова районної ради запропонував збільшити субвенцію районного бюджету на суму 167,0 тис.грн. за рахунок надходження іншої субвенції від сільських рад: Бехтерської – 100,0 тис.грн., Добропільської- 67,0 тис. грн. для капітального ремонту їхніх шкіл.

Коломієць Д.В. – голова комісії, запропонував членам комісії проголосувати по кожній позиції пояснювальної записки, наданої районною державною адміністрацією.

Бондар П.П. - депутат районної ради VII скликання попросив уточнити за яким порядком будуть проводитися компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категорія громадян, на які пропонується сума 170,0 тис.грн. і які категорії пільговиків  сюди  включені.

Кравченко – Скалозуб О.В.- перший заступник голови районної державної адміністрації пояснила, що це відноситься до всіх пільгових категорій , включаючи пенсіонерів за віком. Що стосується порядку використання вищезазначених коштів, то він не затверджений, хоча робота в цьому напрямку проводиться з Головним територіальним управлінням юстиції у Херсонській області.

Коломієць Д.В. – голова комісії, зазначив, що на його думку ці виплати повинні проводися з державного бюджету.

Бондар П.П. - депутат районної ради VII скликання, який висловив своє негативне відношення щодо фінансування будь-яких громадських організацій, в т.ч. "Ветеранів АТО, учасників бойових дій в зоні АТО, їх матерів та родин "Єдність" м. Гола Пристань та Голопристанського району Херсонської області".

 Александрова Т.М. - керуючий справами виконавчого апарату районної ради,  пояснила присутнім, що яка б сума не була підтримана  депутатами , фінансування вищезгаданої організації буде можливе тільки після внесення змін до програми поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2015 – 2018 роки, яке планується розглянути на наступній сесії районної ради в вересні 2016 року.

Дьяченко І.Г. - голова громадської організації « Ветеранів АТО, учасників бойових дій в зоні АТО, їх матерів та родин « Єдність» м. Гола Пристань Голопристанського району Херсонської області, який пояснив, що кошти , які передбачені , як матеріальне стимулювання дуже мізерні і направляються в основному, на те , щоб добратись до осель військовослужбовців для надання певної допомоги, оскільки наш районний найбільший по площі не тільки в Херсонській області , а загалом в Україні.

Соловйов В.О. - голова районної ради поцікавився, як будуть використовуватися кошти в сумі майже 200,0 тис.грн, які передбачені на утримання вищезазначеної організації протягом року, а фактичне фінансування можливе тільки протягом трьох місяців, чи сума буде меншою пропорційно до четвертого кварталу .

Коломієць Д.В.- голова комісії, зазначив, що це протизаконно, коли ми виділяємо кошти на утримання громадської організації, а зміни до відповідної програми не внесені. Голова комісії запропонував  повернутися до розгляду даного питання після внесення змін до програми, а керівникам вищезгаданої організації разом з районною державною адміністрацією надати на розгляд комісії узгоджений кошторис витрат на залишкові три місяці поточного року.

Соловйов В.О.- голова районної ради вніс пропозицію зменшити видатки іншої субвенції обласному бюджету на капітальний ремонт загальноосвітніх закладів району (співфінансування) по заміні вікон та дверей на енергозберігаючі в будівлях  Долматівської ЗОШ- 60,0 тис.грн., Гладківської ЗОШ -90,0 тис.грн., Малокопанівської ЗОШ – 70,0 тис.грн., Новософіївської ЗОШ – 50,0 тис.грн., Таврійської ЗОШ – 60,0 тис.грн., Добропільської ЗОШ- 20,0 тис.грн.,  Великокардашинської ЗОШ- 48,0 тис.грн. та Чулаківській ЗОШ- 60,0 тис.грн. по капітальному ремонту по утепленню спортивного залу та облаштування вентиляційної системи і спрямувати їх на завершення  капітальних  робіт по загальноосвітніх школах (Малокардашинській , Кардашинській, Бехтерській, Новософіїській), на які виділена субвенція з державного бюджету, а також виділити додатково кошти на ремонт покрівлі Садівської ЗОШ – 360,0 тис.грн., заміну вікон на металопластикові в Новозбур’ївській ЗОШ № 2 - 76,0 тис.грн.

Всі члени комісії підтримали дану пропозицію.

В результаті обговорення другого питання комісія прийняла:

Висновки і рекомендації № 14-2 ( додаються )

Голосували: «За» - 5;

 

 

Голова комісії                                                                      Д.В. Коломієць

 

Секретар комісії                                                                   Н.А. Кабакова

 

 

Категорія: Комісії » Постійні комісії районної ради VII скликання » З питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району

Календар новин

«    Листопад 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року.

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року.

 

         В цей ...

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада