Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Відбулася восьма сесія районної ради VІІ скликання

опубліковано: 23-08-2016, 14:29, переглядів: 841,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

Відбулася восьма сесія районної ради VІІ скликання

 

    18 серпня 2016 року в сесійній залі районної ради відбулося пленарне засідання восьмої сесії районної ради VІІ скликання, відкриття та ведення якої здійснював голова районної ради Соловйов В.О.

    Із загальної кількості 34 депутатів районної ради на восьмій сесії  були присутні 27 депутатів, відсутні з поважних причин 7.

    У роботі сесії приймали участь: перший заступник голови районної державної адміністрації Кравченко-Скалозуб О.В., Новокаховський місцевий прокуратур Король О.Л., заступник керівника Новокаховської місцевої прокуратури, радник юстиції Шишенко Д.О., керівник апарату обласної державної адміністрації Клюцевський В.І., заступник начальника, начальник відділу по роботі із закладами культури і мистецтв управління культури обласної державної адміністрації Мазур І.Р., керівники управлінь, відділів районної державної адміністрації, сільські голови, Голопристанський міський голова Бабич О. В., заступник Голопристанського міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Лінник С.Г. та депутати міської ради, керівники комунальних підприємств, установ, організацій, що перебувають у спільній власності територіальних громад району та не є депутатами районної ради, посадові особи виконавчого апарату районної ради.

    Відповідно до Регламенту районної ради перед початком розгляду основних питань порядку денного пленарного засідання було відведено 30 хвилин для навчання депутатів, повідомлень та оголошень.

   Начальник юридичного відділу виконавчого апарату районної ради Матушевич М.М. ознайомила депутатів районної ради зі статтею 35 "Особливості врегулювання конфлікту інтересів, що виник у діяльності окремих категорій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування" Закону України "Про запобігання корупції".

   Головний спеціаліст відділу правопросвітництва та взаємодії з суб'єктами надання первинної правової допомоги Голопристанського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Коваленко В.В. інформувала про права внутрішньо переміщених осіб, у тому числі про права на безоплатну вторинну правову допомогу.

   Керівник апарату районної державної адміністрації Реутенко В.М. ознайомив депутатів з деякими документами, які надійшли до районної державної адміністрації.

   Для організації роботи восьмої сесії районної ради були обрані робочі органи сесії: секретаріат, лічильна та юридична групи, прес-група.

Із зацікавленістю депутати вислухали інформацію по першому питанню порядку денного "Про стан законності та заходи щодо її зміцнення, вжиті органами прокуратури на території району у І півріччі 2016 року" доповідав керівник Новокаховської місцевої прокуратури Король О.Л., який зазначив, що протягом першого півріччя 2016 року наглядову діяльність органів прокуратури району зосереджено на захисті конституційних прав і свобод громадян, державних та публічних інтересів, додержанні вимог законів України органами влади, а також органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність та досудове розслідування. Для досягнення цієї мети було вжито ряд організаційних та практичних заходів щодо посилення боротьби зі злочинністю, її профілактики, усунення причин і умов, які сприяють вчиненню правопорушень, стабілізації криміногенної ситуації, захисту прав і свобод громадян.

    В свою чергу депутатами було задано ряд питань доповідачу, на які отримано конкретні відповіді.

Наступні два питання порядку денного восьмої сесії районної ради стосувалися комунального закладу "Голопристанська районна дитяча школа мистецтв" Голопристанської районної ради.

   Після обговорення проектів рішень депутати районної ради вирішили: безоплатно передати майнові права територіальній громаді міста Гол Пристань в особі Голопристанської міської ради Херсонської області на юридичну особу комунальний заклад "Голопристанська районна дитяча школа мистецтв" Голопристанської районної ради Херсонської області, вийти із складу засновників юридичної особи та передати в оренду комунальне майно Голопристанській міській школі мистецтв Голопристанської міської ради Херсонської області.

    Голопристанський міський голова Бабич О.В. висловив слова подяки за прийняті рішення.

    Начальник відділу економічного розвитку та торгівлі районної державної адміністрації Риженко Ю.М. доповіла про необхідність внесення змін та доповнень до програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2016 рік, а начальник відділу грошових виплат та компенсацій управління соціального захисту населення та охорони здоров’я районної державної адміністрації Мальцева А.Ю. - про внесення доповнень до довгострокової районної програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2015 та наступні роки.

   По двом питанням фінансового блоку доповідала начальник фінансового управління районної державної адміністрації Волошина Н.О., яка прозвітувала про виконання районного бюджету за І півріччя 2016 року та доповіла про внесення змін до рішення четвертої сесії районної ради VІІ скликання від 16 лютого 2016 року № 61 "Про районний бюджет на 2016 рік".

    Розглядались питання за пропозиціями постійної комісії з питань агропромислового розвитку та екології та прийняті відповідні рішення про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, переданих в оренду.

    Рішенням районної ради призначено на посаду директора бази відпочинку "Світоч" Камінського Володимира Вікторовича.

   Всього на восьмій сесії районної ради було розглянуто 12 питань порядку денного, по яким прийняті відповідні рішення.

Категорія: Нормативна база » Про інформацію

Календар новин

«    Січень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги