Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

РІШЕННЯ восьмої сесії VІI скликання від 18.08.2016 № 139 Про безоплатну передачу майнових прав на юридичну особу КЗ "Голопристанська районна дитяча школа мистецтв"

опубліковано: 25-08-2016, 09:35, переглядів: 890,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

 

УКРАЇНА

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

восьмої сесії VІI скликання

 

від 18.08.2016 № 139

м. Гола Пристань

 

Про безоплатну передачу майнових прав

на юридичну особу КЗ "Голопристанська

районна дитяча школа мистецтв"

Голопристанської районної ради

Херсонської області, виходу районної ради

зі складу засновників юридичної особи

та передачу в оренду будівлі та споруд

дитячої школи мистецтв за адресою:

м. Гола Пристань, вул. Горького, 18,

основних засобів та цінних матеріалів

 

   Відповідно до Закону України "Про оренду державного та комунального майна", Цивільного кодексу України, враховуючи висновки і рекомендації спільного засідання постійних комісій з питань бюджету, фінансів та соціально - економічного розвитку району та з питань агропромислового розвитку та екології, з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району, з питань гуманітарної політики, медицини та соціального захисту населення та управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства від 21 липня 2016 року № 13/6/6/10-1, керуючись Конституцією України, статтями 43, 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" районна рада

вирішила:

       1. Безоплатно передати майнові права (крім прав зазначених у п. 3 цього рішення) територіальній громаді міста Гола Пристань в особі Голопристанської міської ради Херсонської області на юридичну особу комунальний заклад "Голопристанська районна дитяча школа мистецтв" Голопристанської районної ради Херсонської області, код в ЄДРПОУ 36400484.

       2. Вийти із складу засновників юридичної особи комунального закладу "Голопристанська районна дитяча школа мистецтв" Голопристанської районної ради Херсонської області, код в ЄДРПОУ 36400484.

         3. Надати дозвіл начальнику комунальної установи "Централізована бухгалтерія по обслуговуванню закладів та установ культури" Голопристанської районної ради Херсонської області Ільницькій С.А. на передачу в оренду комунального майна Голопристанській міській школі мистецтв Голопристанської міської ради Херсонської області, а саме:

     1) будівлю та споруди дитячої школи мистецтв за адресою: м. Гола Пристань, вул. Горького, 18 з орендною платою на рівні 1 (однієї) грн. в рік з подальшим урахуванням щомісячних індексів інфляції відповідно до вимог чинного законодавства України;

   2) основних засобів та цінних матеріалів, а саме: музичних інструментів, предметів довгострокового користування, предметів, матеріалів, обладнання та інвентарю з орендною платою на рівні 1 (однієї) грн. в рік з подальшим урахуванням щомісячних індексів інфляції відповідно до вимог чинного законодавства України.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства.

 

Голова районної ради                                          В.О.Соловйов

 

 

139-peredacha-maynovih-prav-na-yuridichnu-osobu.doc [35.5 Kb] (cкачувань: 14) : 25 August 2016 в 09:34

Категорія: Рішення » Рішення районної ради VII скликання » 2016рік » Сесія №4-11 » Сесія8

Календар новин

«    Жовтень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги