Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

П Р О Т О К О Л № 7 засідання постійної комісії з питань агропромислового розвитку та екології

опубліковано: 31-08-2016, 15:52, переглядів: 559,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

П Р О Т О К О Л  № 7

 засідання постійної комісії з питань агропромислового розвитку та екології

 

від 26.08.2016

м. Гола Пристань                                                                                    10-00

Присутні члени комісії:

1.Боднар С.Л.

2.Загороднюк А.І.

3.Сребний С.В.
4.Сушич В.Ф.

 

Відсутні з поважних причин члени комісії:

1.Брага А.Г.

2.Єременко О.І.

 

Запрошені:

1.Басараб І.К. – заступник голови районної ради

2.Ковальов О.І. – уповноважена особа заявників з питань затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок

3.Орлик І.В. – головний спеціаліст організаційного відділу виконавчого апарату районної ради, куратор комісії

4.Пантак О.В. – уповноважена особа заявників з питань затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок

5.Сипко В.А. – начальник відділу житлово-комунального господарства та надзвичайних ситуації районної державної адміністрації

6.Фисуненко В.Г. – начальник Голопристанського РВ УДСНС у Херсонській області

7.Чухрай О.І. – Великокардашинський сільський голова

 

Порядок денний:

         1.     Про хід виконання районної  програми пожежної безпеки на 2012 – 2016 роки.

Доповідає: - начальник відділу житлово-комунального господарства та надзвичайних ситуацій Сипко В.А.

  - начальник Голопристанського РВ УДСНС у Херсонській області Фисуненко В.Г. 

         2. Про рекомендації районній раді щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, право оренди на які виставляється на земельні торги у формі аукціону.

Доповідає: голова постійної комісії з питань агропромислового розвитку та екології Загороднюк А.І.

        3. Про рекомендації районній раді щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, наданих в оренду гр. Бахмату Сергію Олександровичу.

Доповідає: голова постійної комісії з питань агропромислового розвитку та екології Загороднюк А.І.

       4. Про рекомендації районній раді щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, наданої в приватну власність Брілінському Ігору Олександровичу.

Доповідає: голова постійної комісії з питань агропромислового розвитку та екології Загороднюк А.І.

      5. Про рекомендації районній раді щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка перебуває в оренді гр. Чечіль Євгенії Олексіївні.

Доповідає: голова постійної комісії з питань агропромислового розвитку та екології Загороднюк А.І.

      6. Про рекомендації районній раді щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, наданих в приватну власність гр. Школі Наталії Михайлівні.

Доповідає: голова постійної комісії з питань агропромислового розвитку та екології Загороднюк А.І.

      7. Про рекомендації районній раді щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, наданої в оренду гр. Пересідлому Валерію Миколайовичу.

Доповідає: голова постійної комісії з питань агропромислового розвитку та екології Загороднюк А.І.

 

Регламент:

1.  Інформація   з першого 

     питання порядку денного                            -                   до 15  хв.

2.  Інформація   з другого по сьоме 

     питання порядку денного                            -                  до   5  хв.  кожне

3.  Виступи в обговоренні питань                     -                  до   3  хв.

4. Запити по кожному питанню

    і відповіді на них                                             -                  до  3  хв.

 

1.СЛУХАЛИ:

Сипко В.А. – начальника відділу житлово-комунального господарства та надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації – Інформація від 12.08.2016 № 01-04/2099 «Про виконання заходів програми пожежної безпеки на 2012 – 2016 роки» додається до протоколу.

Фисуненка В.Г. – начальника Голопристанського РВ УДСНС у Херсонській області – Довідка Голопристанського РВ УДСНС у Херсонській області від 11.08.2016 № 77/32/842 «Про виконання заходів програми пожежної безпеки на 2012 – 2016 роки»  додається до протоколу.

 

ВИСТУПИЛИ:

Чухрай О.І. – Великокардашинський сільський голова  в доповнення до виступу доповідачів із зазначеного питання зауважив на те, що на виконання заходів програми створено добровільну пожежну дружину, також погоджено з ДП «Голопристанське ЛМГ» склад сил та засобів, що залучаються для гасіння пожеж згідно з оперативно-мобілізаційним планом, розпорядженням  сільського голови затверджено порядок інформування у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій.

Загороднюк А.І. – голова комісії з питань агропромислового розвитку та екології, який запропонував відповідний  проект висновків і рекомендацій.

 

Після обговорення прийнято висновки і рекомендації  № 7-1 (додаються).

Голосували «За» одноголосно.

 

2.СЛУХАЛИ:

Загороднюка А.І. – голову комісії з питань агропромислового розвитку та екології, який ознайомив присутніх  із  листом товарної біржі Аграрна біржа» щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних  ділянок право оренди на які виставляється на земельні торги у формі аукціону – Лист товарної біржі «Аграрна біржа» щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних  ділянок право оренди на які виставляється на земельні торги у формі аукціону  з відповідним пакетом документів знаходиться в протоколі дев’ятої сесії районної ради VII скликання.

 

ВИСТУПИЛИ:

Боднар С.Л. – секретар постійної  комісії з питань агропромислового розвитку та екологіі, яка запропонувала рекомендувати районній раді затвердити вищезазначену документацію. 

 

Після обговорення прийнято висновки і рекомендації  № 7-2 (додаються).

Голосували «За» одноголосно.

 

3.СЛУХАЛИ:

Загороднюка А.І. – голову комісії з питань агропромислового розвитку та екології, який ознайомив присутніх  із  заявою гр. Бахмата Сергія Олександровича щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних  ділянок, наданих в оренду гр. Бахмату Сергію Олександровичу – Заява гр. Бахмата С.О. щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних  ділянок загальною площею 151,5534 га на території Збур’їсвької сільської ради Голопристанського району Херсонської області з відповідним пакетом документів знаходиться в протоколі дев’ятої сесії районної ради VII скликання.  

 

ВИСТУПИЛИ:

Боднар С.Л. – секретар постійної  комісії з питань агропромислового розвитку та екологіі, яка не погодилася з нормативно грошовою оцінкою земельних ділянок.

Пантак О.В. – уповноважена особа заявника з питання затвердження технічної документації пояснив, що згідно довідки ДП «Херсонський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» про якісний стан ґрунтового покриву даної земельної ділянки, це – пасовище. Бал бонітету від 24 до 30.

 

Після обговорення прийнято висновки і рекомендації  № 7-3 (додаються).

Голосували  «За» одноголосно.

 

4.СЛУХАЛИ:

Загороднюка А.І. – голову комісії з питань агропромислового розвитку та екології, який ознайомив присутніх  із  заявою гр. Брилінського Ігора Олександровича щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки, наданої в приватну власність  гр. Брілінському Ігору Олександровичу – Заява гр. Брілінського І.О. щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки  площею 14,0000 га для ведення фермерського господарства на території Великокардашинської сільської ради Голопристанського району Херсонської області з відповідним пакетом документів знаходиться в протоколі дев’ятої сесії районної ради VII скликання.

 

ВИСТУПИЛИ:

Боднар С.Л. – секретар постійної  комісії з питань агропромислового розвитку та екологіі, яка не погодилася з нормативно-грошовою оцінкою земельної ділянки.

Ковальов О.І. – уповноважена особа заявника з питання затвердження технічної документації пояснив, що згідно довідки ДП «Херсонський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» про якісний стан ґрунтового покриву даної земельної ділянки, бал бонітету сіножатей – від 1 до 11.Середня вартість 1 га сіножатей по району – 13.

 

Після обговорення прийнято висновки і рекомендації  № 7-4 (додаються).

Голосували  «За» одноголосно.

 

5.СЛУХАЛИ:

Загороднюка А.І. – голову комісії з питань агропромислового розвитку та екології, який ознайомив присутніх із заявою гр. Чечіль Євгенії Олексіївни щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки, яка перебуває в оренді у гр. Чечіль Євгенії Олексіївни – Заява гр. Чечіль Є.О. щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 50,0004 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Добропільської сільської ради Голопристанського району Херсонської області з відповідним пакетом документів знаходиться в протоколі дев’ятої сесії районної ради VII скликання.

 

ВИСТУПИЛИ:

Сребний С.В. – член постійної  комісії з питань агропромислового розвитку та екологіі, який не погодилася з нормативно-грошовою оцінкою земельної ділянки.

Ковальов О.І. – уповноважена особа заявника з питання затвердження технічної документації пояснив, що згідно довідки ДП «Херсонський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» про якісний стан ґрунтового покриву даної земельної ділянки, середній бал бонітету ріллі по господарству – 28. Відповідно цього показника зроблено розрахунки.

 

Після обговорення прийнято висновки і рекомендації  № 7-5 (додаються).

Голосували  «За» одноголосно.

 

6.СЛУХАЛИ:

Загороднюка А.І. – голову комісії з питань агропромислового розвитку та екології, який ознайомив присутніх  із  заявою гр. Школи Наталії Михайлівни щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, наданих в приватну власність  гр. Школі Наталії Михайлівні – Заява гр. Школи Н.М. щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних  ділянок  для ведення фермерського господарства на території Великокардашинської сільської ради Голопристанського району Херсонської області з відповідним пакетом документів знаходиться в протоколі дев’ятої сесії районної ради VII скликання.

 

ВИСТУПИЛИ:

Сушич В.Ф. – член постійної  комісії з питань агропромислового розвитку та екологіі, який не погодився з нормативно-грошовою оцінкою земельних ділянок.

Ковальов О.І. – уповноважена особа заявника з питання затвердження технічної документації пояснив, що згідно довідки ДП «Херсонський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» про якісний стан ґрунтового покриву даної земельної ділянки, середня вартість 1 га сіножатей по району в цінах 1995 року – 660 грн. Розрахунки зроблено відповідно до цих показників.

 

Після обговорення прийнято висновки і рекомендації  № 7-6 (додаються).

Голосували  «За» одноголосно.

 

7.СЛУХАЛИ:

Загороднюка А.І. – голову комісії з питань агропромислового розвитку та екології, який ознайомив присутніх із заявою гр. Пересідлого Валерія Миколайовича щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки, наданої в оренду гр. Пересідлому Валерію Миколайовичу – Заява гр. Пересідлого В.О. щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки  площею 21,3253 га для ведення фермерського господарства із земель державної власності сільськогосподарського призначення на території Гладківської сільської ради Голопристанського району Херсонської області з відповідним пакетом документів додається до протоколу.

 

ВИСТУПИЛИ:

Боднар С.Л. – секретар постійної  комісії з питань агропромислового розвитку та екологіі, яка запропонувала рекомендувати районній раді затвердити вищезазначену документацію. 

Загорорднюк А.І. – голова постійної комісії з питань агропромислового розвитку та екологіі, який підтримав пропозицію Боднар С.Л.

 

Після обговорення прийнято висновки і рекомендації  № 7-7 (додаються).

Голосували  «За» одноголосно.

 

 

Голова комісії                                                                      А.І.Загороднюк

 

Секретар комісії                                                                   С.Л.Боднар

Категорія: Комісії » Постійні комісії районної ради VII скликання » З питань агропромислового розвитку та екології

Календар новин

«    Січень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги