Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Про хід виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2016 рік

опубліковано: 1-09-2016, 16:18, переглядів: 526,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

У К Р А Ї Н А

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

дев’ятої сесії VII скликання

 

від 29.09.2016  № ________

м. Гола Пристань

 

Про хід виконання програми економічного,

соціального та культурного розвитку

Голопристанського району на 2016 рік 

 

    Заслухавши та обговоривши інформацію про виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2016 рік (Далі - Програма), районна рада зазначає, що в районі проводиться  робота по виконанню заходів програми.

    Завершено збір ранніх зернових культур. Із збиральної площі 38,9 тис. га намолочено 124,7 тис. тонн зерна, що становить 113,5% до запланованого Програмою та 93,4% до відповідного періоду 2015 року. Середня урожайність по районі відповідає 36,0% проти 31,4 ц/га.

   Триває підготовка ґрунту під посів озимих культур урожаю 2017 року. Із плану 39,4 тис. га  підготовлено 64%.

На порядку денному збирання пізніх зернових, овочевих та баштанних культур. Станом на 11 серпня 2016 року зібрано картоплі – 60,6 тис. тонн (101,3% до запланованого Програмою), овочів 87,139 тис. тонн (29%), баштану – 16,9 тис. тонн (22,3%), плоди та ягоди - 36 тонн (1,7%).

У всіх категоріях господарств на 01 серпня 2016 року обліковується 5346 голів поголів’я великої рогатої худоби, в тому числі 3573 голів корів; 8329 голів свиней, 2350 голів овець, 128985 голів птиці. В порівнянні з 2015 роком зменшено поголів'я свиней по господарствах в цілому по всіх категоріях господарств.

    Річний показник Програми станом на 01 серпня 2016 року виконано на 56,0% по реалізації м'яса (101,5% до відповідного періоду 2015 року), на 69,7%  по виробництву молока (90,2%), на 68,9% - виробництву яєць (100,2% до січня-липня 2015 року).

    Державним підприємством "Геройське дослідно-промислове підприємство" проводяться ремонтні роботи садкових басейнів для забезпечення процесу нарощування солі нового врожаю 2016 року. Рішенням Господарського суду Херсонської області від 13 червня 2016 року повернено в користування підприємства земельну ділянку площею 140,1 га.

    За січень-липень 2016 року підтримкою програми "Власний дім" скористалися 7 сімей, отримавши кредитів на загальну суму 370,0 тис. гривень.

    Забезпечено всі соціальні гарантії населенню, передбачені законодавством.

   Зросли надходження податків та зборів до бюджетів усіх рівнів. Забезпечено збільшення власних надходжень до Пенсійного фонду України, середнього рівня пенсії.

    Середньомісячна заробітна плата штатного працівника за підсумками першого кварталу 2016 року на 44,4% перевищує рівень 2015 року на цю ж дату та відповідає 116,4% рівня, передбаченому Програмою. На 01 липня 2016 року заборгованість із заробітної плати ДП ДГ "Великий Клин" зменшилася в порівнянні з квітнем поточного року до 48,0 тис. гривень.

   Створено 622 нових робочих місць.

    У гуманітарній сфері збережено мережу закладів охорони здоров'я, освіти та культури.

    В галузі охорони здоров'я станом на 01серпня проведено капітальні ремонти покрівлі Новозбур'ївської лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини та системи опалення Нововолодимирівської лікарської амбулаторії; придбано 4 електрокардіографи, монітор пацієнта ЮМ 300-15, фетальний монітор, УЗД апарат, шафа сушильна ГП – 40, електрохірургічний апарат ZEVS 150(200), дефібрілятор КУ СП.

    На базі районної поліклініки для дорослих та дітей створено Голопристанську лікарську амбулаторію загальної практики сімейна-медицина та консультативну поліклініку.

    Відповідно до рішення третьої сесії районної ради VII скликання від 22 грудня 2015 року № 58 "Про визнання такими, що втратили чинність рішення 39 сесії районної ради VI скликання від 20.03.2014 року № 461; рішення 41 сесії районної ради VI скликання від 12.06.2014 року № 484 та пункти 4,5,6,7 рішення 29 сесії районної ради VI скликання від 14.06.2013 року № 379" проведено реорганізацію Бехтерської і Садівської дільничних лікарень загальної практики сімейна-медицина в Бехтерську та Садівську лікарські амбулаторії загальної практики сімейна-медицина. Переведено в підпорядкування ліжка цілодобового стаціонару Бехтерської та Садівської лікарських амбулаторій загальної практики-медицини до терапевтичного відділення центральної районної лікарні. Ці зміни внесено до Статуту КП "Голопристанська центральна районна лікарня ".

Проводиться робота для організації функціонування КП "Голопристанський ЦПМСД центру первинної медико-санітарної допомоги".

    Після закінчення інтернатури до роботи приступили два лікаря. Підвищили свою кваліфікацію 15 лікарів та 22 середніх медичних працівника лікувально-профілактичних закладів району.

    В галузі освіти за кошти районного бюджету здійснено переоснащення котельні Геройської загальноосвітньої школи. Завершені роботи по реконструкції існуючих приміщень під внутрішні санвузли в Малокардашинській та Кардашинській ЗОШ. Отримано експертні звіти та почато роботи по капітальному ремонту покрівель Долматівської та Садівської ЗОШ. Виготовлені кошторисні документації та отримані експертні звіти: по капітальним ремонтах (заміна вікон та дверей на енергозберігаючі) в Малокопанівській, Долматівській, Таврійській, Гладківській, Новософіївській, Великокардашинській, Бехтерській, Добропільській, Рибальченській, Пам`ятненській, Малокардашинській, Кардашинській ЗОШ; проектно-кошторисні документації та звіти по капітальному ремонту по утепленню спортивної зали та облаштуванню вентиляційної системи в Чулаківській ЗОШ; отримано експертний звіт на проведення капітального ремонту лівого крила школи в с.Чорноморське (оголошено відкриті торги). Проведено обстеження та видано технічний висновок про стан будівельних конструкцій та інженерного обладнання частини будівлі Залізнопортівської ЗОШ, виготовлено робочий проект на капітальний ремонт будівлі і передано для проведення експертизи.

Виготовлені та передані для проведення експертизи проектно-кошторисні документації на капітальні ремонти спортивного залу Новофедорівської ЗОШ з облаштуванням системи опалення; інженерних конструкцій спортивної зали Добропільської ЗОШ та капітальному ремонту м'якої покрівлі Бехтерської ЗОШ.

     В серпні розпочаті роботи по придбанню та встановленню лічильників води в 11 загальноосвітніх школах району та капітальному ремонту по заміні димохідної труби Старозбур`ївської ЗОШ.

    Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 року № 480-р внесено до переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2016 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку з фінансуванням з державного бюджету у розмірі 1067,0 тис. гривень проект по реконструкції даху Краснознам’янської загальноосвітньої школи.

       Встановлено охоронну сигналізацію на будівлю станції юних техніків.

      Проведено капітальні ремонти в ДНЗ "Мрія", "Колосок"; ремонтні роботи по ДНЗ "Мальва", "Теремок", "Вербиченька", "Золота рибка", "Веселка"; тривають капітальні ремонти у ДНЗ "Ялинка" та "Журавлик".

Великокардашинською сільською радою проводяться організаційні заходи щодо створення комплексу "Малокардашинський загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад".

    Покращено матеріально-технічну базу дошкільних навчальних закладів (придбано дитячі столи, ігрові куточки, килимове покриття, кухонний посуд, кухонну стінку, витяжку, електричну плиту).

     Діяльність закладів культури була спрямована на проведення заходів в рамках державних свят, на організацію культурного дозвілля населення та виявлення талановитої молоді, на підвищення ролі закладів культури сільської місцевості у встановлені їх як центрів організації дозвілля. Приймаючи участь у конкурсах на міжнародному та загальнодержавному рівні представники району здобули 23 відзнаки, на обласному рівні - здобули 48 перемог.

    Проведено державну атестацію Чулаківської дитячої школи мистецтв. За результатами атестації педагогічних працівників навчальних закладів та навчально-методичних установ сфери культури, 1 викладачу встановлено кваліфікаційну педагогічну категорію "Спеціаліст вищої категорії", двом викладачам - категорію "Спеціаліст Першої категорії", для 7 викладачів продовжено дію попереднього рішення атестаційної комісії.

     За кошти сільських рад придбано ноутбук для Сліпушинського сільського клубу, 4 прожектори для Київського та Добропільського сільських будинків культури.

     Керуючись статтею 43, 44 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи висновки та рекомендації спільного засідання постійних комісій мандатної з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства та з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району від 31 серпня 2016 року,  районна рада

 в и р і ш и л а:

1. Інформацію про хід виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2016 рік взяти до відома.

 

 

Голова районної ради                                        В.О. Соловйов

 

 

 

 


 


Теги: ШЕННЯ

Категорія: Проекти рішень

Календар новин

«    Вересень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада щиро і сердечно вітає іменинників, які святкують день народження у серпні 2020 року

Голопристанська районна рада щиро і сердечно вітає іменинників, які святкують день народження у серпні 2020 року

Шановні іменинники!

         Від усього серця бажаємо вам міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту ...

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, виконання, власност, внесення, господарства, громад, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, управл, щодо

Показати всі теги