Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Про внесення змін та доповнень до програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2016 рік

опубліковано: 1-09-2016, 16:46, переглядів: 499,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

 

УКРАЇНА

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я       Проект

дев’ятої   сесії  VII скликання


від 29.09.2016 №  

м. Гола Пристань

 

Про внесення змін та доповнень до програми

економічного, соціального та культурного 

розвитку Голопристанського району на 2016 рік

 

    З метою розв'язання нагальних проблем соціального та економічного розвитку району через об'єднання матеріальних та управлінських ресурсів, опрацювання механізмів спільної діяльності, керуючись статтею 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", районна рада 

 в и р і ш и л а:

   1. Затвердити зміни та доповнення до програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2016 рік (додаються), а саме:

   1). У розділі V "Цілі, завдання розвитку економіки та соціальної сфери району на 2016 рік":

   1.1). У підрозділі 2.3.1. "Управління об'єктами спільної власності територіальних громад району (повноваження не делеговані)":

-.Вилучити завдання 4.2.4 у зв'язку з чим, змінити подальшу нумерацію завдань по 4.2.10 включно.

-. Викласти в новій редакції завдання 4.2.6 (з врахуванням змін у нуморації), а саме "Будівлею станції юних техніків".

   1.2). Завдання 4 підрозділу 2.3.2 "Інвестиційна діяльність" доповнити словосполученням "і вчинення дій з реєстрації права на знаки для товарів та послуг бренду району" із визначенням відповідальних осіб відділ економічного розвитку та торгівлі та юридичний відділ апарату районної державної адміністрації.

   1.3). У підрозділі 3.3.1 "Житлово-комунальне господарство" розділу V "Цілі, завдання розвитку економіки та соціальної сфери району на 2016 рік" програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2016 рік (Далі - Програма):

   - Основні цілі доповнити цілями "підвищення спроможності населення Голопристанського району в енергозберігаючих заходах та економії використання енергоресурсів; популяризація економічних, екологічних і соціальних переваг енергозбереження, підвищення громадського освітнього рівня у цій сфері; сприяння становленню галузі енергоефективного будівництва і реконструкції житлових будівель, завдяки розвитку малого та середнього бізнесу в цій сфері; впровадження комплексу сучасних технологій з високим рівнем коефіцієнту корисної дії; зменшення обсягу субсидій для населення за спожиті енергоносії через енергонезалежність завдяки впровадженим енергоефективним заходам; покращання житлових умов громадян".

   - Кількісні критерії доповнити критерієм "кількість сімей, що скористалися кредитною підтримкою для впровадження заходів з енергозбереження та на заходи, орієнтовані на використання альтернативних до газу джерел енергії".

  - Змінити нумерацію завдання "Облаштування вуличного освітлення по центральній вулиці (вул.Леніна) села Нова Збур'ївка" з 4 на 5.

   - Доповнити завданням 6 "Відшкодування частини суми кредиту за кредитами, залученими фізичними особами на впровадження енергозберігаючих заходів (додаток 7)" із визначенням відповідальних виконавців та джерел і сум фінансування.

   1.4). Програму економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2016 рік доповнити додатком 7 "Стимулювання населення Голопристанського району до впровадження енергоефективних заходів" з відповідним записом у зміст.

    2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради  з питань бюджету, фінансів та соціально - економічного розвитку району.

 

 

Голова районної ради                                               В.О.Соловйов

Категорія: Проекти рішень

Календар новин

«    Грудень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року.

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року.

 

         В цей ...

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада