Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Висновки і рекомендації від 31.08.2016 № 7/11/15-18

опубліковано: 6-09-2016, 18:40, переглядів: 578,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

 

УКРАЇНА 

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Висновки і рекомендації

спільного засідання постійних комісій мандатної з питань регламенту, депутатської діяльності та етики; з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району

 

від 31.08.2016 № 7/11/15-18

м. Гола Пристань

 

Про рекомендації районній раді щодо затвердження Статуту комунальної установи "Фінансово-господарська група з обслуговування закладів та установ освіти" Голопристанської районної ради Херсонської області у новій редакції

 

   Заслухавши пропозиції начальника комунальної установи "Фінансово-господарська група з обслуговування закладів та установ освіти" Голопристанської районної ради Херсонської області Мануйленко Т.В. від 12 серпня 2016 року № 322, враховуючи юридичний висновок юридичного відділу виконавчого апарату районної ради від 19 серпня 2016 року щодо внесення змін та доповнень до Статуту установи, відповідно до статті 133 Податкового кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 року № 440 "Про затвердження Порядку ведення Реєстру неприбуткових  установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру", Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань", керуючись статтею 47 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", комісії дійшли висновку:

рекомендувати:

   1. Начальнику комунальної установи "Фінансово-господарська група з обслуговування закладів та установ освіти" Голопристанської районної ради Херсонської області Мануйленко Т.В. в термін до 20 вересня 2016 року:

  1) привести Статут комунальної установи "Фінансово-господарська група з обслуговування закладів та установ освіти" Голопристанської районної ради Херсонської області у відповідність до вимог статті 133 Податкового кодексу України, а саме:

-  абзац перший пункту 2.1 розділу ІІ Статуту викласти у наступній редакції: "Головною метою створення Комунальної установи є задоволення потреби комунальних закладів та установ Голопристанської районної ради в забезпеченні належної організації бухгалтерського обліку та звітності щодо виконання кошторису видатків, реалізація державної політики України у сфері матеріально-технічного забезпечення і організація роботи з охорони праці установ та закладів освіти Голопристанського району, які утримуються за рахунок районного та державного бюджетів (далі – установи та заклади освіти району)."

- Доповнити розділ VII Статуту "Фінансово-господарська діяльність Комунальної установи" пунктом 7.5 наступного змісту: "Доходи (прибутки) Комунальної установи використовуються виключно для фінансування видатків на утримання Комунальної установи, реалізації мети (цілей, завдань, предмету) та напрямів діяльності, визначених цим Статутом".

- Доповнити розділ VII Статуту комунальної установи "Фінансово-господарська діяльність Комунальної установи" пунктом 7.6 наступного змісту: "Забороняється розподіл отриманих доходів (прибутків) або їх частини серед засновників Комунальної установи, працівників (крім оплати їхньої праці, нарахування єдиного соціального внеску), членів органів управління та інших пов'язаних з ними осіб".

- Розділ ХІ "Реорганізація або ліквідація Комунальної установи" доповнити пунктом 11.4 у наступній редакції "У разі припинення Комунальної установи  (у результаті її ліквідації, злиття, поділу, приєднання або перетворення) активи установи зараховуються до доходу Голопристанського районного бюджету.

   2)   Пункт 2.4. Статуту вважати пунктом 2.2.7.

   3) Розділ VI Статуту "Матеріально-технічна база комунальної установи" доповнити пунктом 6.8 у наступній редакції: "Комунальна установа відповідно до чинного законодавства України користується землею, іншими природними ресурсами і несе відповідальність за дотримання вимог та норм з їх охорони".

  4) Пункт 13.2 розділу XIII "Прикінцеві положення" викласти у наступній редакції: "Затвердження структури Комунальної установи, Статуту, чисельності та обсягу фінансування".

  5) Подати до Голопристанської районної ради Статут установи у новій редакції з урахуванням запропонованих комісією змін для подальшого його затвердження Голопристанською районною радою.

   2. Підготувати та направити:

   1) на адресу Державної Фіскальної служби України лист з клопотанням надати роз'яснення щодо можливості неприбуткових бюджетних установ надавати платні послуги, порядок та умови надання яких не передбачені відповідними постановами Кабінету Міністрів України, проте віднесених Статутом закладу до видів їх основної діяльності.

   2) на адресу Головного управління Державної Фіскальної служби у Херсонській області лист з клопотанням надати роз'яснення щодо оподаткування неприбуткової комунальної установи та її відповідність вимогам статті 133 Подакового кодексу України в разі надання нею платних послуг із зазначенням структури установи (відповідно до запропонованих комунальною установою змін) та переліком платних послуг, що планує надавати установа.

   3. Районній раді:

   1) Затвердити Статут комунальної установи "Фінансово-господарська група з обслуговування закладів та установ освіти" Голопристанської районної ради Херсонської області у новій редакції за умови внесення змін, запропонованих у пункті 1 цих висновків.

   2) Доручити начальнику комунальної установи "Фінансово-господарська група з обслуговування закладів та установ освіти" Голопристанської районної ради Херсонської області Мануйленко Т.В. зареєструвати Статут у новій редакції.

   4. Контроль за виконанням цих рекомендацій покласти на голову постійної комісії з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

 

 

 

Заступник голови постійної комісії                                 О.С.Санін

 

Голова постійної комісії                                                  О.О.Санашвілі

 

Голова постійної комісії                                                  Д.В.Коломієць

Категорія: Комісії » Постійні комісії районної ради VII скликання » З питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства

Календар новин

«    Грудень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року.

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року.

 

         В цей ...

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада