Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

РЕЗУЛЬТАТИ ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ від 29 вересня 2016 року (дев'ята сесія VII скликання)

опубліковано: 29-09-2016, 18:05, переглядів: 850,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

РЕЗУЛЬТАТИ  ПОІМЕННОГО  ГОЛОСУВАННЯ

від 29 вересня 2016 року (дев'ята сесія VII скликання)

загальний склад ради - 34 депутати

1. Поіменне голосування "Про хід виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2016 рік"

 

За - 21   Проти – Немає.   Утрималися – Немає. 

Не голосували – 3.   Відсутні – 10. 

Рішення  прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

Не голосувала

Боднар Світлана Леонідівна

Відсутня

Марміль Наталія Миколаївна  

За

Бондар Петро Павлович

За

Питомець Олександр Іванович

За

Брага Анатолій Григорович

Відсутній

Пинзару Наталія Вікторівна

Відсутня

Васильєва Людмила Миколаївна

За

Погорільська Меланія Броніславівна

За

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

Відсутній

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

Відсутній

Санашвілі Олег Отарович

За

Досенко Віктор Анатолійович  

За

Санін  Олександр Сергійович 

Відсутній

Єременко Олександр Іванович

Відсутній

Свиридова Ольга Іванівна 

За

Загороднюк Андрій Іванович

Не голосував

Соловйов Віталій Олександрович

За

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

За

Камінський Володимир Вікторович

За

Сушич Василь Федорович

Не голосував

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

За

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

Відсутній

Козаченко Андрій Олександрович

За

Чумак Микола  Миколайович

За

Коломієць Димитрій Васильович

За

Шевченко Тетяна Вікторівна

Відсутня

Леонт’єв Ігор Сергійович    

Відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

За

 

2. Поіменне голосування "Про внесення змін та доповнень до програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2016 рік"

 

За – 21.   Проти – Немає.   Утрималися – Немає. 

Не голосували – Немає.   Відсутні - 13 

Рішення  прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

Відсутня

Боднар Світлана Леонідівна

Відсутня

Марміль Наталія Миколаївна  

За

Бондар Петро Павлович

За

Питомець Олександр Іванович

За

Брага Анатолій Григорович

Відсутній

Пинзару Наталія Вікторівна

Відсутня

Васильєва Людмила Миколаївна

За

Погорільська Меланія Броніславівна

За

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

Відсутній

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

Відсутня

Санашвілі Олег Отарович

За 

Досенко Віктор Анатолійович  

За

Санін  Олександр Сергійович 

Відсутній

Єременко Олександр Іванович

Відсутній

Свиридова Ольга Іванівна 

За

Загороднюк Андрій Іванович

Відсутній

Соловйов Віталій Олександрович

За

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

За

Камінський Володимир Вікторович

За

Сушич Василь Федорович

Відсутній

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

За

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

Відсутній

Козаченко Андрій Олександрович

За

Чумак Микола  Миколайович

За

Коломієць Димитрій Васильович

За

Шевченко Тетяна Вікторівна

Відсутня

Леонт’єв Ігор Сергійович    

Відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

За

 

3. Поіменне голосування "Про внесення змін та доповнень до районної програми поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів

на 2015 – 2018 роки"

 

За – 22.   Проти – Немає. Утрималися – Немає.

Не голосували – Немає. Відсутні – 12. 

Рішення  прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

За

Боднар Світлана Леонідівна

Відсутня

Марміль Наталія Миколаївна  

За

Бондар Петро Павлович

За

Питомець Олександр Іванович

За

Брага Анатолій Григорович

Відсутній

Пинзару Наталія Вікторівна

Відсутня

Васильєва Людмила Миколаївна

За

Погорільська Меланія Броніславівна

За

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

Відсутній

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

Відсутня

Санашвілі Олег Отарович

За

Досенко Віктор Анатолійович  

За

Санін  Олександр Сергійович 

Відсутній

Єременко Олександр Іванович

Відсутній

Свиридова Ольга Іванівна 

За

Загороднюк Андрій Іванович

Відсутній

Соловйов Віталій Олександрович

За

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

За

Камінський Володимир Вікторович

За

Сушич Василь Федорович

Відсутній

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

За

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

Відсутній

Козаченко Андрій Олександрович

За

Чумак Микола  Миколайович

За

Коломієць Димитрій Васильович

За

Шевченко Тетяна Вікторівна

Відсутня

Леонт’єв Ігор Сергійович    

Відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

За

 

4. Поіменне голосування "Про внесення змін до рішення четвертої сесії районної ради VII скликання від 16 лютого 2016 року № 61 "Про районний бюджет на 2016 рік"

 

За – 23.   Проти – Немає.   Утрималися – Немає. 

Не голосували – Немає.   Відсутні – 11. 

Рішення  прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

За

Боднар Світлана Леонідівна

Відсутня

Марміль Наталія Миколаївна  

За

Бондар Петро Павлович

За

Питомець Олександр Іванович

За

Брага Анатолій Григорович

Відсутній

Пинзару Наталія Вікторівна

Відсутня

Васильєва Людмила Миколаївна

За

Погорільська Меланія Броніславівна

За

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

Відсутній

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

Відсутня

Санашвілі Олег Отарович

За

Досенко Віктор Анатолійович  

За

Санін  Олександр Сергійович 

Відсутній

Єременко Олександр Іванович

Відсутній

Свиридова Ольга Іванівна 

За

Загороднюк Андрій Іванович

За

Соловйов Віталій Олександрович

За

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

За

Камінський Володимир Вікторович

За

Сушич Василь Федорович

Відсутній

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

За

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

Відсутній

Козаченко Андрій Олександрович

За

Чумак Микола  Миколайович

За

Коломієць Димитрій Васильович

За

Шевченко Тетяна Вікторівна

Відсутня

Леонт’єв Ігор Сергійович    

Відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

За

 

5. Поіменне голосування "Про хід виконання програми розвитку фізичної культури та спорту в Голопристанському районі на 2012 – 2016 роки" 

 

За – 23.   Проти – Немає. Утрималися – Немає.

Не голосували – Немає. Відсутні – 11. 

Рішення  прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

За

Боднар Світлана Леонідівна

Відсутня

Марміль Наталія Миколаївна  

За

Бондар Петро Павлович

За

Питомець Олександр Іванович

За

Брага Анатолій Григорович

Відсутній

Пинзару Наталія Вікторівна

Відсутня

Васильєва Людмила Миколаївна

За

Погорільська Меланія Броніславівна

За

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

Відсутній

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

Відсутня

Санашвілі Олег Отарович

За

Досенко Віктор Анатолійович  

За

Санін  Олександр Сергійович 

Відсутній

Єременко Олександр Іванович

Відсутній

Свиридова Ольга Іванівна 

За

Загороднюк Андрій Іванович

За

Соловйов Віталій Олександрович

За

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

За

Камінський Володимир Вікторович

За

Сушич Василь Федорович

Відсутній

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

За

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

Відсутній

Козаченко Андрій Олександрович

За

Чумак Микола  Миколайович

За

Коломієць Димитрій Васильович

За

Шевченко Тетяна Вікторівна

Відсутня

Леонт’єв Ігор Сергійович    

Відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

За

 

6. Поіменне голосування "Про звіт начальника комунальної установи "Централізована бухгалтерія по обслуговуванню закладів та установ культури" Голопристанської районної ради Херсонської області про роботу відповідно до Статуту та Контракту" 

 

За – 23.   Проти – Немає. Утрималися – Немає.

Не голосували – Немає. Відсутні – 11. 

Рішення  прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

За

Боднар Світлана Леонідівна

Відсутня

Марміль Наталія Миколаївна  

За

Бондар Петро Павлович

За

Питомець Олександр Іванович

За

Брага Анатолій Григорович

Відсутній

Пинзару Наталія Вікторівна

Відсутня

Васильєва Людмила Миколаївна

За

Погорільська Меланія Броніславівна

За

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

Відсутній

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

Відсутня

Санашвілі Олег Отарович

За

Досенко Віктор Анатолійович  

За

Санін Олександр Сергійович 

Відсутній

Єременко Олександр Іванович

Відсутній

Свиридова Ольга Іванівна 

За

Загороднюк Андрій Іванович

За

Соловйов Віталій Олександрович

За

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

За

Камінський Володимир Вікторович

За

Сушич Василь Федорович

Відсутній

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

За

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

Відсутній

Козаченко Андрій Олександрович

За

Чумак Микола  Миколайович

За

Коломієць Димитрій Васильович

За

Шевченко Тетяна Вікторівна

Відсутня

Леонт’єв Ігор Сергійович     

Відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

За

 

7. Поіменне голосування "Про затвердження графіка звітів депутатів районної ради VII скликання перед виборцями у 2016 році"

  

За – 23.   Проти – Немає.  Утрималися – Немає.

Не голосували – Немає. Відсутні – 11. 

Рішення  прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

За

Боднар Світлана Леонідівна

Відсутня

Марміль Наталія Миколаївна  

За

Бондар Петро Павлович

За

Питомець Олександр Іванович

За

Брага Анатолій Григорович

Відсутній

Пинзару Наталія Вікторівна

Відсутня

Васильєва Людмила Миколаївна

За

Погорільська Меланія Броніславівна

За

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

Відсутній

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

Відсутня

Санашвілі Олег Отарович

За

Досенко Віктор Анатолійович  

За

Санін  Олександр Сергійович 

Відсутній

Єременко Олександр Іванович

Відсутній

Свиридова Ольга Іванівна 

За

Загороднюк Андрій Іванович

За

Соловйов Віталій Олександрович

За

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

За

Камінський Володимир Вікторович

За

Сушич Василь Федорович

Відсутній

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

За

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

Відсутній

Козаченко Андрій Олександрович

За

Чумак Микола  Миколайович

За

Коломієць Димитрій Васильович

За

Шевченко Тетяна Вікторівна

Відсутня

Леонт’єв Ігор Сергійович    

Відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

За

 

8. Поіменне голосування "Про внесення доповнень до Положення про постійні комісії Голопристанської районної ради"

 

За – 23.  Проти – Немає.  Утрималися – Немає. 

Не голосували – Немає. Відсутні – 11. 

Рішення  прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

За

Боднар Світлана Леонідівна

Відсутня

Марміль Наталія Миколаївна  

За

Бондар Петро Павлович

За

Питомець Олександр Іванович

За

Брага Анатолій Григорович

Відсутній

Пинзару Наталія Вікторівна

Відсутня

Васильєва Людмила Миколаївна

За

Погорільська Меланія Броніславівна

За

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

Відсутній

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

Відсутня

Санашвілі Олег Отарович

За

Досенко Віктор Анатолійович  

За

Санін Олександр Сергійович 

Відсутній

Єременко Олександр Іванович

Відсутній

Свиридова Ольга Іванівна 

За

Загороднюк Андрій Іванович

За

Соловйов Віталій Олександрович

За

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

За

Камінський Володимир Вікторович

За

Сушич Василь Федорович

Відсутній

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

За

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

Відсутній

Козаченко Андрій Олександрович

За

Чумак Микола Миколайович

За

Коломієць Димитрій Васильович

За

Шевченко Тетяна Вікторівна

Відсутня

Леонт’єв Ігор Сергійович    

Відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

За

 

9. Поіменне голосування "Про затвердження Плану комплектування відділень з видів спорту Голопристанської районної дитячо-юнацької спортивної школи на 2016 – 2017 навчальний рік" 

За – 22.  Проти – Немає. Утрималися – 1. 

Не голосували – Немає. Відсутні – 11. 


Рішення  прийнято

 

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

За

Боднар Світлана Леонідівна

Відсутня

Марміль Наталія Миколаївна  

За

Бондар Петро Павлович

За

Питомець Олександр Іванович

За

Брага Анатолій Григорович

Відсутній

Пинзару Наталія Вікторівна

Відсутня

Васильєва Людмила Миколаївна

За

Погорільська Меланія Броніславівна

За

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

Відсутній

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

Відсутня

Санашвілі Олег Отарович

За

Досенко Віктор Анатолійович  

За

Санін  Олександр Сергійович 

Відсутній

Єременко Олександр Іванович

Відсутній

Свиридова Ольга Іванівна 

За

Загороднюк Андрій Іванович

За

Соловйов Віталій Олександрович

За

Кабакова Наталія Анатоліївна

Утрималась

Сребний Сергій Валентинович

За

Камінський Володимир Вікторович

За

Сушич Василь Федорович

Відсутній

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

За

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

Відсутній

Козаченко Андрій Олександрович

За

Чумак Микола  Миколайович

За

Коломієць Димитрій Васильович

За

Шевченко Тетяна Вікторівна

Відсутня

Леонт’єв Ігор Сергійович    

Відсутня

Шишкін Володимир Сергійович

За

 

10. Поіменне голосування "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, право оренди на які виставляється на земельні торги  у формі аукціону"

 

За – 21.   Проти – Немає. Утрималися – Немає.

Не голосували –  Немає. Відсутні – 13. 

Рішення  прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

За

Боднар Світлана Леонідівна

Відсутня

Марміль Наталія Миколаївна  

За

Бондар Петро Павлович

За

Питомець Олександр Іванович

За

Брага Анатолій Григорович

Відсутній

Пинзару Наталія Вікторівна

Відсутня

Васильєва Людмила Миколаївна

За

Погорільська Меланія Броніславівна

Відсутня

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

Відсутній

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

Відсутня

Санашвілі Олег Отарович

За

Досенко Віктор Анатолійович  

За

Санін Олександр Сергійович 

Відсутній

Єременко Олександр Іванович

Відсутній

Свиридова Ольга Іванівна 

За

Загороднюк Андрій Іванович

За

Соловйов Віталій Олександрович

За

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

За

Камінський Володимир Вікторович

За

Сушич Василь Федорович

Відсутній

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

За

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

Відсутній

Козаченко Андрій Олександрович

За

Чумак Микола Миколайович

За

Коломієць Димитрій Васильович

За

Шевченко Тетяна Вікторівна

Відсутня

Леонт’єв Ігор Сергійович    

Відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

Відсутній

 

11. Поіменне голосування "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, наданих в оренду гр. Бахмату Сергію Олександровичу"

 

За - Немає. Проти – 8.  Утрималися – 13.  Не голосували – Немає. Відсутні – 13. 

Рішення не прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

Проти

Мануйленко Тетяна Вікторівна

Утрималась

Боднар Світлана Леонідівна

Відсутня

Марміль Наталія Миколаївна  

Утрималась

Бондар Петро Павлович

Утримався

Питомець Олександр Іванович

Проти

Брага Анатолій Григорович

Відсутній

Пинзару Наталія Вікторівна

Відсутня

Васильєва Людмила Миколаївна

Проти

Погорільська Меланія Броніславівна

Відсутня

Данилів Валентина Стефанівна

Утрималась

Подтабачний Вадим Олексійович

Відсутній

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

Відсутня

Санашвілі Олег Отарович

Утримався

Досенко Віктор Анатолійович  

Утримався

Санін  Олександр Сергійович 

Відсутній

Єременко Олександр Іванович

Відсутній

Свиридова Ольга Іванівна 

Утрималась

Загороднюк Андрій Іванович

Утримався

Соловйов Віталій Олександрович

Утримався

Кабакова Наталія Анатоліївна

Проти

Сребний Сергій Валентинович

Утримався

Камінський Володимир Вікторович

Проти

Сушич Василь Федорович

Відсутній

Карпенко Андрій Романович

Утримався

Федотов Валерій Васильович

Утримався

Коваленко Сергій Георгійович

Проти

Холодняк Віталій Миколайович

Відсутній

Козаченко Андрій Олександрович

Утримався

Чумак Микола  Миколайович

Проти

Коломієць Димитрій Васильович

Проти

Шевченко Тетяна Вікторівна

Відсутня

Леонт’єв Ігор Сергійович    

Відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

Відсутній

 

12. Поіменне голосування "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, наданої в приватну власність гр. Брілінському Ігору Олександровичу"

 

За – 2.   Проти – 8.  Утрималися – 11.  Не голосували – Немає.   Відсутні – 13. 

Рішення не прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

Утрималась

Боднар Світлана Леонідівна

Відсутня

Марміль Наталія Миколаївна  

Проти

Бондар Петро Павлович

Проти

Питомець Олександр Іванович

Проти

Брага Анатолій Григорович

Відсутній

Пинзару Наталія Вікторівна

Відсутня

Васильєва Людмила Миколаївна

Проти

Погорільська Меланія Броніславівна

Відсутня

Данилів Валентина Стефанівна

Утрималась

Подтабачний Вадим Олексійович

Відсутній

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

Відсутня

Санашвілі Олег Отарович

Проти

Досенко Віктор Анатолійович  

Утримався

Санін  Олександр Сергійович 

Відсутній

Єременко Олександр Іванович

Відсутній

Свиридова Ольга Іванівна 

Утрималась

Загороднюк Андрій Іванович

За

Соловйов Віталій Олександрович

Утримався

Кабакова Наталія Анатоліївна

Утрималась

Сребний Сергій Валентинович

Проти

Камінський Володимир Вікторович

Утримався

Сушич Василь Федорович

Відсутній

Карпенко Андрій Романович

Утримався

Федотов Валерій Васильович

Утримався

Коваленко Сергій Георгійович

Утримався

Холодняк Віталій Миколайович

Відсутній

Козаченко Андрій Олександрович

Утримався

Чумак Микола  Миколайович

Проти

Коломієць Димитрій Васильович

Проти

Шевченко Тетяна Вікторівна

Відсутня

Леонт’єв Ігор Сергійович    

Відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

Відсутній

 

 

13. Поіменне голосування "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка перебуває в оренді гр. Чечіль Євгенії Олексіївни"

 

За – 9.   Проти – Немає.  Утрималися – 12. 

Не голосували – Немає.   Відсутні – 13. 

Рішення не прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

Утрималась

Боднар Світлана Леонідівна

Відсутня

Марміль Наталія Миколаївна  

Утрималась

Бондар Петро Павлович

Утримався

Питомець Олександр Іванович

За

Брага Анатолій Григорович

Відсутній

Пинзару Наталія Вікторівна

Відсутня

Васильєва Людмила Миколаївна

Утрималась

Погорільська Меланія Броніславівна

Відсутня

Данилів Валентина Стефанівна

Утрималась

Подтабачний Вадим Олексійович

Відсутній

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

Відсутня

Санашвілі Олег Отарович

Утримався

Досенко Віктор Анатолійович  

Утримався

Санін  Олександр Сергійович 

Відсутній

Єременко Олександр Іванович

Відсутній

Свиридова Ольга Іванівна 

Утрималась

Загороднюк Андрій Іванович

За

Соловйов Віталій Олександрович

Утримався

Кабакова Наталія Анатоліївна

Утрималась

Сребний Сергій Валентинович

За

Камінський Володимир Вікторович

Утримався

Сушич Василь Федорович

Відсутній

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

Утримався

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

Відсутній

Козаченко Андрій Олександрович

За

Чумак Микола  Миколайович

За

Коломієць Димитрій Васильович

За

Шевченко Тетяна Вікторівна

Відсутня

Леонт’єв Ігор Сергійович    

Відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

Відсутній

 

14. Поіменне голосування "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, наданих в приватну власність гр. Школі Наталії Михайлівні"

 

За – 2.   Проти – 8.   Утрималися – 11.  Не голосували – Немає.   Відсутні – 13. 

Рішення не прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

Утрималась

Боднар Світлана Леонідівна

Відсутня

Марміль Наталія Миколаївна  

Проти

Бондар Петро Павлович

Утримався

Питомець Олександр Іванович

Проти

Брага Анатолій Григорович

Відсутній

Пинзару Наталія Вікторівна

Відсутня

Васильєва Людмила Миколаївна

Проти

Погорільська Меланія Броніславівна

Відсутня

Данилів Валентина Стефанівна

Утрималась

Подтабачний Вадим Олексійович

Відсутній

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

Відсутня

Санашвілі Олег Отарович

Утримався

Досенко Віктор Анатолійович  

Утримався

Санін  Олександр Сергійович 

Відсутній

Єременко Олександр Іванович

Відсутній

Свиридова Ольга Іванівна 

Проти

Загороднюк Андрій Іванович

За

Соловйов Віталій Олександрович

Утримався

Кабакова Наталія Анатоліївна

Утрималась

Сребний Сергій Валентинович

Проти

Камінський Володимир Вікторович

Проти

Сушич Василь Федорович

Відсутній

Карпенко Андрій Романович

Утримався

Федотов Валерій Васильович

Утримався

Коваленко Сергій Георгійович

Утримався

Холодняк Віталій Миколайович

Відсутній

Козаченко Андрій Олександрович

Утримався

Чумак Микола  Миколайович

Проти

Коломієць Димитрій Васильович

Проти

Шевченко Тетяна Вікторівна

Відсутня

Леонт’єв Ігор Сергійович    

Відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

Відсутній

 

15. Поіменне голосування "Про внесення змін та доповнень до рішення десятої сесії районної ради
V
скликання від 14 червня 2007 року № 123 "Про Положення про порядок передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад району"

 

За – 21.   Проти – Немає.   Утрималися – Немає. 

Не голосували – Немає.   Відсутні – 13. 

Рішення  прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

За

Боднар Світлана Леонідівна

Відсутня

Марміль Наталія Миколаївна  

За

Бондар Петро Павлович

За

Питомець Олександр Іванович

За

Брага Анатолій Григорович

Відсутній

Пинзару Наталія Вікторівна

Відсутня

Васильєва Людмила Миколаївна

За

Погорільська Меланія Броніславівна

Відсутня

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

Відсутній

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

Відсутня

Санашвілі Олег Отарович

За

Досенко Віктор Анатолійович  

За

Санін  Олександр Сергійович 

Відсутній

Єременко Олександр Іванович

Відсутній

Свиридова Ольга Іванівна 

За

Загороднюк Андрій Іванович

За

Соловйов Віталій Олександрович

За

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

За

Камінський Володимир Вікторович

За

Сушич Василь Федорович

Відсутній

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

За

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

Відсутній

Козаченко Андрій Олександрович

За

Чумак Микола  Миколайович

За

Коломієць Димитрій Васильович

За

Шевченко Тетяна Вікторівна

Відсутня

Леонт’єв Ігор Сергійович    

Відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

Відсутній

 

16. Поіменне голосування "Про погодження дострокового розірвання договору оренди укладеного між комунальним підприємством редакція газети "Голопристанський вісник" та радіомовлення та товариством з обмеженою відповідальністю "Юг Інвест Капітал"

 

За – 21.   Проти – Немає.   Утрималися – Немає. 

Не голосували – Немає.  Відсутні – 13. 

Рішення  прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

За

Боднар Світлана Леонідівна

Відсутня

Марміль Наталія Миколаївна  

За

Бондар Петро Павлович

За

Питомець Олександр Іванович

За

Брага Анатолій Григорович

Відсутній

Пинзару Наталія Вікторівна

Відсутня

Васильєва Людмила Миколаївна

За

Погорільська Меланія Броніславівна

Відсутня

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

Відсутній

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

Відсутня

Санашвілі Олег Отарович

За

Досенко Віктор Анатолійович  

За

Санін  Олександр Сергійович 

Відсутній

Єременко Олександр Іванович

Відсутній

Свиридова Ольга Іванівна 

За

Загороднюк Андрій Іванович

За

Соловйов Віталій Олександрович

За

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

За

Камінський Володимир Вікторович

За

Сушич Василь Федорович

Відсутній

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

За

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

Відсутній

Козаченко Андрій Олександрович

За

Чумак Микола  Миколайович

За

Коломієць Димитрій Васильович

За

Шевченко Тетяна Вікторівна

Відсутня

Леонт’єв Ігор Сергійович    

Відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

Відсутній

 

17. Поіменне голосування "Про надання дозволу комунальному підприємству "Голопристанська центральна районна лікарня" на передачу в оренду комунальному закладу "Обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" Херсонської обласної ради нерухомого майна спільної власності територіальних громад району"

 

За – 21.   Проти – Немає.   Утрималися – Немає. 

Не голосували – Немає.   Відсутні – 13. 

Рішення  прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

За

Боднар Світлана Леонідівна

Відсутня

Марміль Наталія Миколаївна  

За

Бондар Петро Павлович

За

Питомець Олександр Іванович

За

Брага Анатолій Григорович

Відсутній

Пинзару Наталія Вікторівна

Відсутня

Васильєва Людмила Миколаївна

За

Погорільська Меланія Броніславівна

Відсутня

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

Відсутній

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

Відсутня

Санашвілі Олег Отарович

За

Досенко Віктор Анатолійович  

За

Санін  Олександр Сергійович 

Відсутній

Єременко Олександр Іванович

Відсутній

Свиридова Ольга Іванівна 

За

Загороднюк Андрій Іванович

За

Соловйов Віталій Олександрович

За

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

За

Камінський Володимир Вікторович

За

Сушич Василь Федорович

Відсутній

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

За

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

Відсутній

Козаченко Андрій Олександрович

За

Чумак Микола  Миколайович

За

Коломієць Димитрій Васильович

За

Шевченко Тетяна Вікторівна

Відсутня

Леонт’єв Ігор Сергійович    

Відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

Відсутній

 

18. Поіменне голосування "Про внесення змін до рішення двадцять четвертої сесії районної ради
V скликання від 11 вересня 2008 року № 285 "Про затвердження переліку об’єктів спільної власності територіальних громад району"

 

За – 21.   Проти – Немає.   Утрималися – Немає. 

Не голосували – Немає.   Відсутні – 13. 

Рішення прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

За

Боднар Світлана Леонідівна

Відсутня

Марміль Наталія Миколаївна  

За

Бондар Петро Павлович

За

Питомець Олександр Іванович

За

Брага Анатолій Григорович

Відсутній

Пинзару Наталія Вікторівна

Відсутня

Васильєва Людмила Миколаївна

За

Погорільська Меланія Броніславівна

Відсутня

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

Відсутній

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

Відсутня

Санашвілі Олег Отарович

За

Досенко Віктор Анатолійович  

За

Санін  Олександр Сергійович 

Відсутній

Єременко Олександр Іванович

Відсутній

Свиридова Ольга Іванівна 

За

Загороднюк Андрій Іванович

За

Соловйов Віталій Олександрович

За

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

За

Камінський Володимир Вікторович

За

Сушич Василь Федорович

Відсутній

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

За

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

Відсутній

Козаченко Андрій Олександрович

За

Чумак Микола  Миколайович

За

Коломієць Димитрій Васильович

За

Шевченко Тетяна Вікторівна

Відсутня

Леонт’єв Ігор Сергійович    

Відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

Відсутній

 

19. Поіменне голосування "Про затвердження Статуту та Структури комунального закладу "Голопристанська районна бібліотека" Голопристанської районної ради Херсонської області в нових редакціях"

 

За – 21.   Проти – Немає.   Утрималися – Немає. 

Не голосували – Немає.   Відсутні – 13. 

Рішення  прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

За

Боднар Світлана Леонідівна

Відсутня

Марміль Наталія Миколаївна  

За

Бондар Петро Павлович

За

Питомець Олександр Іванович

За

Брага Анатолій Григорович

Відсутній

Пинзару Наталія Вікторівна

Відсутня

Васильєва Людмила Миколаївна

За

Погорільська Меланія Броніславівна

Відсутня

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

Відсутній

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

Відсутня

Санашвілі Олег Отарович

За

Досенко Віктор Анатолійович  

За

Санін  Олександр Сергійович 

Відсутній

Єременко Олександр Іванович

Відсутній

Свиридова Ольга Іванівна 

За

Загороднюк Андрій Іванович

За

Соловйов Віталій Олександрович

За

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

За

Камінський Володимир Вікторович

За

Сушич Василь Федорович

Відсутній

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

За

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

Відсутній

Козаченко Андрій Олександрович

За

Чумак Микола  Миколайович

За

Коломієць Димитрій Васильович

За

Шевченко Тетяна Вікторівна

Відсутня

Леонт’єв Ігор Сергійович    

Відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

Відсутній

 

20. Поіменне голосування "Про затвердження Статуту Голопристанської районної станції

 юних техніків в новій редакції"

 

За – 21.   Проти – Немає.  Утрималися – Немає. 

 Не голосували –  Немає.  Відсутні – 13. 

Рішення прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

За

Боднар Світлана Леонідівна

Відсутня

Марміль Наталія Миколаївна  

За

Бондар Петро Павлович

За

Питомець Олександр Іванович

За

Брага Анатолій Григорович

Відсутній

Пинзару Наталія Вікторівна

Відсутня

Васильєва Людмила Миколаївна

За

Погорільська Меланія Броніславівна

Відсутня

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

Відсутній

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

Відсутня

Санашвілі Олег Отарович

За

Досенко Віктор Анатолійович  

За

Санін  Олександр Сергійович 

Відсутній

Єременко Олександр Іванович

Відсутній

Свиридова Ольга Іванівна 

За

Загороднюк Андрій Іванович

За

Соловйов Віталій Олександрович

За

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

За

Камінський Володимир Вікторович

За

Сушич Василь Федорович

Відсутній

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

За

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

Відсутній

Козаченко Андрій Олександрович

За

Чумак Микола  Миколайович

За

Коломієць Димитрій Васильович

За

Шевченко Тетяна Вікторівна

Відсутня

Леонт’єв Ігор Сергійович    

Відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

Відсутній

 

21. Поіменне голосування "Про затвердження списку (переліку) майна, що передається комунальним підприємством "Голопристанська центральна районна лікарня" комунальному підприємству "Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги"

 

За – 21.   Проти – Немає.  Утрималися – Немає. 

 Не голосували –  Немає.  Відсутні – 13. 

Рішення прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

За

Боднар Світлана Леонідівна

Відсутня

Марміль Наталія Миколаївна  

За

Бондар Петро Павлович

За

Питомець Олександр Іванович

За

Брага Анатолій Григорович

Відсутній

Пинзару Наталія Вікторівна

Відсутня

Васильєва Людмила Миколаївна

За

Погорільська Меланія Броніславівна

Відсутня

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

Відсутній

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

Відсутня

Санашвілі Олег Отарович

За

Досенко Віктор Анатолійович  

За

Санін  Олександр Сергійович  

Відсутній

Єременко Олександр Іванович

Відсутній

Свиридова Ольга Іванівна 

За

Загороднюк Андрій Іванович

За

Соловйов Віталій Олександрович

За

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

За

Камінський Володимир Вікторович

За

Сушич Василь Федорович

Відсутній

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

За

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

Відсутній

Козаченко Андрій Олександрович

За

Чумак Микола  Миколайович

За

Коломієць Димитрій Васильович

За

Шевченко Тетяна Вікторівна

Відсутня

Леонт’єв Ігор Сергійович    

Відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

Відсутній

 

22. Поіменне голосування "Про затвердження структури комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня" в новій редакції"

 

За – 21.   Проти – Немає.  Утрималися – Немає.   

Не голосували –  Немає.  Відсутні – 13. 

Рішення прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

За

Боднар Світлана Леонідівна

Відсутня

Марміль Наталія Миколаївна  

За

Бондар Петро Павлович

За

Питомець Олександр Іванович

За

Брага Анатолій Григорович

Відсутній

Пинзару Наталія Вікторівна

Відсутня

Васильєва Людмила Миколаївна

За

Погорільська Меланія Броніславівна

Відсутня

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

Відсутній

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

Відсутня

Санашвілі Олег Отарович

За

Досенко Віктор Анатолійович  

За

Санін  Олександр Сергійович 

Відсутній

Єременко Олександр Іванович

Відсутній

Свиридова Ольга Іванівна 

За

Загороднюк Андрій Іванович

За

Соловйов Віталій Олександрович

За

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

За

Камінський Володимир Вікторович

За

Сушич Василь Федорович

Відсутній

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

За

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

Відсутній

Козаченко Андрій Олександрович

За

Чумак Микола  Миколайович

За

Коломієць Димитрій Васильович

За

Шевченко Тетяна Вікторівна

Відсутня

Леонт’єв Ігор Сергійович    

Відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

Відсутній

 

23. Поіменне голосування "Про скорочення ліжок звичайного стаціонару інфекційного відділення комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня"

 

За – 21.   Проти – Немає.  Утрималися – Немає.   

Не голосували –  Немає.  Відсутні – 13. 

Рішення прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

За

Боднар Світлана Леонідівна

Відсутня

Марміль Наталія Миколаївна  

За

Бондар Петро Павлович

За

Питомець Олександр Іванович

За

Брага Анатолій Григорович

Відсутній

Пинзару Наталія Вікторівна

Відсутня

Васильєва Людмила Миколаївна

За

Погорільська Меланія Броніславівна

Відсутня

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

Відсутній

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

Відсутня

Санашвілі Олег Отарович

За

Досенко Віктор Анатолійович  

За

Санін  Олександр Сергійович 

Відсутній

Єременко Олександр Іванович

Відсутній

Свиридова Ольга Іванівна 

За

Загороднюк Андрій Іванович

За

Соловйов Віталій Олександрович

За

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

За

Камінський Володимир Вікторович

За

Сушич Василь Федорович

Відсутній

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

За

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

Відсутній

Козаченко Андрій Олександрович

За

Чумак Микола  Миколайович

За

Коломієць Димитрій Васильович

За

Шевченко Тетяна Вікторівна

Відсутня

Леонт’єв Ігор Сергійович    

Відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

Відсутній

 

24. Поіменне голосування "Про відмову у скороченні ліжок звичайного стаціонару терапевтичного відділення комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня"

 

За – 21.   Проти – Немає.  Утрималися – Немає. 

 Не голосували –  Немає.  Відсутні – 13. 

Рішення прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

За

Боднар Світлана Леонідівна

Відсутня

Марміль Наталія Миколаївна  

За

Бондар Петро Павлович

За

Питомець Олександр Іванович

За

Брага Анатолій Григорович

Відсутній

Пинзару Наталія Вікторівна

Відсутня

Васильєва Людмила Миколаївна

За

Погорільська Меланія Броніславівна

Відсутня

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

Відсутній

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

Відсутня

Санашвілі Олег Отарович

За

Досенко Віктор Анатолійович  

За

Санін  Олександр Сергійович 

Відсутній

Єременко Олександр Іванович

Відсутній

Свиридова Ольга Іванівна 

За

Загороднюк Андрій Іванович

За

Соловйов Віталій Олександрович

За

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

За

Камінський Володимир Вікторович

За

Сушич Василь Федорович

Відсутній

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

За

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

Відсутній

Козаченко Андрій Олександрович

За

Чумак Микола  Миколайович

За

Коломієць Димитрій Васильович

За

Шевченко Тетяна Вікторівна

Відсутня

Леонт’єв Ігор Сергійович    

Відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

Відсутній

 

25. Поіменне голосування "Про надання дозволу комунальному підприємству "Голопристанська центральна районна лікарня" на передачу в оренду будівлі інфекційного відділення майнового комплексу центральної районної лікарні комунальному підприємству "Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги"

 

За – 21.   Проти – Немає.  Утрималися – Немає.   

Не голосували –  Немає.  Відсутні – 13. 

Рішення прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

За

Боднар Світлана Леонідівна

Відсутня

Марміль Наталія Миколаївна  

За

Бондар Петро Павлович

За

Питомець Олександр Іванович

За

Брага Анатолій Григорович

Відсутній

Пинзару Наталія Вікторівна

Відсутня

Васильєва Людмила Миколаївна

За

Погорільська Меланія Броніславівна

Відсутня

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

Відсутній

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

Відсутня

Санашвілі Олег Отарович

За

Досенко Віктор Анатолійович  

За

Санін  Олександр Сергійович 

Відсутній

Єременко Олександр Іванович

Відсутній

Свиридова Ольга Іванівна 

За

Загороднюк Андрій Іванович

За

Соловйов Віталій Олександрович

За

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

За

Камінський Володимир Вікторович

За

Сушич Василь Федорович

Відсутній

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

За

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

Відсутній

Козаченко Андрій Олександрович

За

Чумак Микола  Миколайович

За

Коломієць Димитрій Васильович

За

Шевченко Тетяна Вікторівна

Відсутня

Леонт’єв Ігор Сергійович    

Відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

Відсутній

 

26. Поіменне голосування "Про визнання рішення сьомої сесії районної ради VІІ скликання від

30 червня 2016 року № 128 таким, що втратило чинність"

 

За – 21.   Проти – Немає.  Утрималися – Немає. 

 Не голосували –  Немає.  Відсутні – 13. 

Рішення прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

За

Боднар Світлана Леонідівна

Відсутня

Марміль Наталія Миколаївна  

За

Бондар Петро Павлович

За

Питомець Олександр Іванович

За

Брага Анатолій Григорович

Відсутній

Пинзару Наталія Вікторівна

Відсутня

Васильєва Людмила Миколаївна

За

Погорільська Меланія Броніславівна

Відсутня

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

Відсутній

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

Відсутня

Санашвілі Олег Отарович

За

Досенко Віктор Анатолійович  

За

Санін  Олександр Сергійович 

Відсутній

Єременко Олександр Іванович

Відсутній

Свиридова Ольга Іванівна 

За

Загороднюк Андрій Іванович

За

Соловйов Віталій Олександрович

За

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

За

Камінський Володимир Вікторович

За

Сушич Василь Федорович

Відсутній

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

За

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

Відсутній

Козаченко Андрій Олександрович

За

Чумак Микола  Миколайович

За

Коломієць Димитрій Васильович

За

Шевченко Тетяна Вікторівна

Відсутня

Леонт’єв Ігор Сергійович    

Відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

Відсутній

 

27. Поіменне голосування "Про утворення робочої групи по підготовці чергової сесії районної ради

 VII скликання"

 

За – 21.   Проти – Немає.  Утрималися – Немає. 

 Не голосували –  Немає.  Відсутні – 13. 

Рішення прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

За

Боднар Світлана Леонідівна

Відсутня

Марміль Наталія Миколаївна  

За

Бондар Петро Павлович

За

Питомець Олександр Іванович

За

Брага Анатолій Григорович

Відсутній

Пинзару Наталія Вікторівна

Відсутня

Васильєва Людмила Миколаївна

За

Погорільська Меланія Броніславівна

Відсутня

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

Відсутній

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

Відсутня

Санашвілі Олег Отарович

За

Досенко Віктор Анатолійович  

За

Санін  Олександр Сергійович 

Відсутній

Єременко Олександр Іванович

Відсутній

Свиридова Ольга Іванівна 

За

Загороднюк Андрій Іванович

За

Соловйов Віталій Олександрович

За

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

За

Камінський Володимир Вікторович

За

Сушич Василь Федорович

Відсутній

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

За

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

Відсутній

Козаченко Андрій Олександрович

За

Чумак Микола  Миколайович

За

Коломієць Димитрій Васильович

За

Шевченко Тетяна Вікторівна

Відсутня

Леонт’єв Ігор Сергійович    

Відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

Відсутній

 

28. Поіменне голосування "Про звернення до Херсонської обласної ради щодо фінансової підтримки Великокардашинської сільської ради"

 

За – 21.   Проти – Немає.  Утрималися – Немає. 

 Не голосували –  Немає.  Відсутні – 13. 

Рішення прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

За

Боднар Світлана Леонідівна

Відсутня

Марміль Наталія Миколаївна  

За

Бондар Петро Павлович

За

Питомець Олександр Іванович

За

Брага Анатолій Григорович

Відсутній

Пинзару Наталія Вікторівна

Відсутня

Васильєва Людмила Миколаївна

За

Погорільська Меланія Броніславівна

Відсутня

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

Відсутній

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

Відсутня

Санашвілі Олег Отарович

За

Досенко Віктор Анатолійович  

За

Санін  Олександр Сергійович 

Відсутній

Єременко Олександр Іванович

Відсутній

Свиридова Ольга Іванівна 

За

Загороднюк Андрій Іванович

За

Соловйов Віталій Олександрович

За

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

За

Камінський Володимир Вікторович

За

Сушич Василь Федорович

Відсутній

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

За

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

Відсутній

Козаченко Андрій Олександрович

За

Чумак Микола  Миколайович

За

Коломієць Димитрій Васильович

За

Шевченко Тетяна Вікторівна

Відсутня

Леонт’єв Ігор Сергійович    

Відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

Відсутній

Голова лічильної комісії

          Погорільська М.Б.                                        ____________

            (Прізвище, ініціали)                                         (підпис)                      

Члени комісії:

           Шишкін В.С.                                                    ____________

          (Прізвище, ініціали)                                          (підпис)

                        

        Камінський В.В.                                                ____________

      (Прізвище, ініціали)                                              (підпис)

        Мануйленко Т.В.                                             ____________

       (Прізвище, ініціали)                                            (підпис) 

        Карпенко А.Р.                                                ____________

        (Прізвище, ініціали)                                           (підпис)


Категорія: Порядок денний пленарних засідань та результати поіменного голосування » 2016 рік » IX сесія

Календар новин

«    Березень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги