Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Відбулася дев’ята сесія районної ради VII скликання

опубліковано: 4-10-2016, 10:16, переглядів: 741,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

Відбулася дев’ята сесія районної ради VII скликання

 

    29 вересня 2016 року відбулася дев’ята сесія районної ради VII скликання, на якій були присутні 24 депутата районної ради.

    На сесію були запрошені керівництво районної державної адміністрації, сільські голови та керівники об’єктів комунальної власності.

Відбулася дев’ята сесія районної ради VII скликання

 

    На розгляд сесії було винесено 28 питань, по 24-м з яких прийняті рішення, а по 4-м питанням, які стосуються затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки, – не прийняті в зв’язку з відсутністю заявників, до яких у депутатів виникало ряд питань.

   Цікавою була інформація начальника відділу економічного розвитку та торгівлі районної державної адміністрації Юлії Риженко, яка за допомогою слайдів показала депутатам стан виконання заходів програми економічного, соціального та культурного розвитку району на 2016 рік.

Відбулася дев’ята сесія районної ради VII скликання

    Другим питанням депутатами були внесені зміни та доповнення до цієї ж програми.

    За пропозиціями районної державної адміністрації з відповідним коригуванням депутатами районної ради внесені зміни до районного бюджету на 2016 рік.

   Що стосується питання «Про хід виконання програми розвитку фізичної культури та спорту в Голопристанському районі на 2012 – 2016 роки», робота районної державної адміністрації з даного питання депутатами визнана малоефективною та запропоновано ряд заходів з метою покращення роботи в даному напрямку.

   Депутатами затверджено графік звітів перед виборцями у 2016 році.

   З метою завершення реформування медичної галузі затверджено перелік майна, що передається комунальним підприємством «Голопристанська центральна районна лікарня» комунальному підприємству «Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги», затверджено структуру ЦРЛ в новій редакції, задоволено пропозицію районної державної адміністрації щодо скорочення 10 ліжок інфекційного відділення центральної районної лікарні, відмовлено у скороченні 25 ліжок терапевтичного відділення ЦРЛ.

   Виділені кошти в сумі 3 млн. 212 тис. 600 грн. на функціонування центру первинної медико-санітарної допомоги (з 01 жовтня 2016 року).

   Прийняті рішення з інших питань управління об’єктами комунальної власності.

   Насамкінець, депутатами одноголосно прийнято звернення до Херсонської обласної ради щодо фінансової підтримки Великокардашинської сільської ради.

 

Категорія: Інформація

Календар новин

«    Жовтень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги