Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Про хід виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2016 рік

опубліковано: 5-10-2016, 16:39, переглядів: 648,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

 

У К Р А Ї Н А

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 РІШЕННЯ

дев’ятої сесії VII скликання

від 29.09.2016 № 149

м. Гола Пристань

 

Про хід виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Голоприс-танського району на 2016 рік

 

   Заслухавши та обговоривши інформацію про виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2016 рік (Далі - Програма), районна рада зазначає, що в районі проводиться  робота по виконанню заходів програми.

  Завершено збір ранніх зернових культур. Намолочено 124,7 тис. тонн зерна, що становить 113,5% до запланованого Програмою та 93,4% до відповідного періоду 2015 року. Середня урожайність по району відповідає 8 місцю поміж районів області.

  Підготовлено сто відсотків  ґрунту під посів озимих культур урожаю 2017 року. Тривають осінньо–польові роботи.

  Станом на 28 вересня 2016 року зібрано  картоплі – 61,1 тис. тонн (102,1% до запланованого Програмою), овочів – 261,3 тис. тонн (87%),  соняшнику  - 34,4 тис. тонн (81,5%),  баштанних  - 72,3 тис. тонн (95%). 

  Річний показник Програми станом на 01 вересня 2016 року виконано на 67,2% по реалізації м'яса, на 75,0%  по виробництву молока та яєць.

  За січень-липень 2016 року підтримкою програми "Власний дім" скористалися 7 сімей, отримавши кредитів на загальну суму 370,0 тис. гривень.

  Забезпечено всі соціальні гарантії населенню, передбачені законодавством.

  Зросли надходження податків та зборів до бюджетів усіх рівнів. Забезпечено збільшення власних надходжень до Пенсійного фонду України, середнього рівня пенсії та заробітної плати. Створено 732 нових робочих місця.

  В галузі охорони здоров'я проведено капітальні ремонти покрівлі Новозбур'ївської лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини та системи опалення Нововолодимирівської лікарської амбулаторії; придбано 10 одиниць обладнання на суму 451,9 тис. гривень (у 2015 р. – 49,5 тис. гривень).

  На базі районної поліклініки для дорослих та дітей створено Голопристанську лікарську амбулаторію загальної практики сімейна-медицина та консультативну поліклініку. Проведено реорганізацію Бехтерської і Садівської дільничних лікарень загальної практики сімейна-медицина в Бехтерську і Садівську лікарські амбулаторії загальної практики сімейна-медицина та переведено в підпорядкування терапевтичного відділення центральної районної лікарні їх ліжка цілодобового стаціонару. Після закінчення інтернатури до роботи приступили два лікаря, підвищили свою кваліфікацію 15 лікарів та 22 середніх медичних працівника.

  В галузі освіти проведено 20 перерахунків, виготовлення проектно-кошторисних документацій, отримано експертні звіти. Здійснено переоснащення котельні Геройської загальноосвітньої школи. Завершені роботи по реконструкції існуючих приміщень під внутрішні санвузли в Малокардашинській та Кардашинській ЗОШ. Проведені капітальні ремонти покрівель різних частин будівлі Садівської ЗОШ. Почато капітальні ремонти: спортивної зали Добропільської ЗОШ; покрівель Новософіївської та Садівської ЗОШ; спортивного залу та опалення Новофедорівської ЗОШ. Придбано та встановлено лічильники води у 11 ЗОШ. Реконструкцію даху будівлі Краснознам'янської ЗОШ внесено до переліку інвестиційних проектів що фінансуватимуться у 2016 році. Включені до переліку до фінансування  у поточному році за рахунок субвенції з державного бюджету роботи по капітальному ремонту покрівлі Новософіївської ЗОШ, заміні вікон та дверей по   Бехтерській ЗОШ, по першій черзі  реконструкції недобудованої будівлі харчоблоку під господарсько-медичний блок.

  Діяльність закладів культури була спрямована на проведення заходів в рамках державних свят, на організацію культурного дозвілля населення. Збережено рівень соціальних гарантій для працівників закладів культури району. Проведено державну атестацію Чулаківської дитячої школи мистецтв.

   Керуючись статтею 43, 44 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи висновки та рекомендації спільного засідання постійних комісій мандатної з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, з питань бюджету, фінансів та соціально – економічного розвитку району від 31 серпня 2016 року № 7/11/15-20, районна рада

в и р і ш и л а:

   1. Інформацію про хід виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2016 рік взяти до відома.

 

 Голова районної ради                           В.О. Соловйов

 

 Категорія: Рішення » Рішення районної ради VII скликання » 2016рік » Сесія №4-11 » Сесія9

Календар новин

«    Жовтень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги