Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Про внесення змін та доповнень до програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2016 рік

опубліковано: 5-10-2016, 16:59, переглядів: 664,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

 

УКРАЇНА

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

дев'ятої сесії VІІ скликання

 

 

від 29.09.2016 № 150

м. Гола Пристань                                                  

 

Про внесення змін та доповнень

до програми економічного,

соціального та культурного

розвитку Голопристанського

району на 2016 рік

 

   З метою розв'язання нагальних проблем соціального та економічного розвитку району через об'єднання матеріальних та управлінських ресурсів, опрацювання механізмів спільної діяльності, керуючись статтею 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", районна рада

 в и р і ш и л а:

   1. Затвердити зміни та доповнення до програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2016 рік (додаються), а саме:

  У розділі V "Цілі, завдання розвитку економіки та соціальної сфери району на 2016 рік": 

  У підрозділі 2.3.1 "Управління об'єктами спільної власності територіальних громад району (повноваження не делеговані)":

  1). Вилучити завдання 4.2.4 в зв'язку з чим, змінити подальшу нумерацію  завдань з 4.2.4  по 4.2.10 та загальну суму фінансування завдань.

  2). Викласти в новій редакції завдання 4.2.6 (з врахуванням змін у нумерації), а саме "Будівлею станції юних техніків".

  3). Доповнити завдання 6 підзавданнями 6.1; 6.1.1; 6.1.2.

  4). Доповнити завданням 6 "Вчинення дій з реєстрації права на знаки для товарів та послуг бренду району" підрозділ 2.3.2 "Інвестиційна діяльність" із визначенням відповідальних виконавців та джерел і сум фінансування.

  У підрозділі 3.3.1 "Житлово-комунальне господарство":

  5). Змінити нумерацію завдання "Облаштування вуличного освітлення по центральній вулиці (вул.Леніна) села Нова Збур'ївка" з 4 на 5.

  6). Основні цілі доповнити цілями "підвищення спроможності населення Голопристанського району в енергозберігаючих заходах та економії використання енергоресурсів; популяризація економічних, екологічних і соціальних переваг енергозбереження, підвищення громадського освітнього рівня у цій сфері; сприяння становлен ню галузі енергоефективного будівництва і реконструкції житлових будівель, завдяки розвитку малого та середнього бізнесу в цій сфері; впровадження комплексу сучасних технологій з високим рівнем коефіцієнту корисної дії; зменшення обсягу субсидій для населення за спожиті енергоносії через енергонезалежність завдяки впровадженим енергоефективним заходам; покращання житлових умов громадян".

  7). Кількісні критерії доповнити критерієм "кількість сімей, що скористалися кредитною підтримкою для впровадження заходів з енергозбереження та на заходи, орієнтовані на використання альтернативних до газу джерел енергії".

  8). Доповнити завданням 6 "Відшкодування частини суми кредиту за кредитами, залученими фізичними особами на впровадження енергозберігаючих заходів (додаток 7)" із визначенням відповідальних виконавців та джерел і сум фінансування.

  В додатку 5 до Програми "Перелік об'єктів, які потребують проведення невідкладних робіт з будівництва, реконструкції та капітального ремонту":

  1). З переліку об'єктів галузі "Освіта" блоку II "Аварійні об'єкти, що не мають проектно-кошторисної документації" вилучити рядки 1,2,3 (Залізнопортівська, Чорноморська та Геройська  ЗОШ).

  2). Доповнити перелік об'єктів галузі "Освіта" блоку I "Аварійні об'єкти, що мають проектно-кошторисні документації" позиціями 2,3,4.

  3). В блоці IV "Об'єкти, що мають проектно-кошторисну документацію":

  У галузі "Освіта":

  Викласти в новій редакції інформацію по Кардашинській ЗОШ в рядку 17.

  Додати рядки 18-26 з повною інформацією по об’єктах.

   Перелік об’єктів напрямку  "Проведення ремонтних робіт, реконструкції та здійснення експлуатаційного утримання будівель і споруд спільної власності територіальних громад району" доповнити рядками 2,3,4.

  4). В блоці  V "Об'єкти, що не мають проектно-кошторисної документації":

   З переліку об'єктів галузі "Освіта" вилучити рядки 2, 4, 8, 16, 17, 18 (Новофедорівська, Садівська, Добропільська, Малокардашинська, Кардашинська та Новософіївська ЗОШ), як об'єкти, які мають проектну документацію та експертні звіти. Змінити нумерацію по галузі з 1 - 15.

   З переліку об'єктів напрямку  "Проведення ремонтних робіт, реконструкції та здійснення експлуатаційного утримання будівель і споруд спільної власності територіальних громад району" вилучити рядки 15, 16, 19 з інформацією по закладах охорони здоров'я сіл Нова Збур'ївка, Нова Володимирівка, Таврійське, як таких, що мають проектно-кошторисні документації. Змінити  нумерацію по напрямку з 1 - 21.

  2. Програму економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2016 рік доповнити додатком 7 "Стимулювання населення Голопристанського району до впровадження енергоефективних заходів" з відповідним записом у зміст.

   3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, та соціально- економічного  розвитку району.

 

 

 Голова районної ради                                        В.О.Соловйов

 

dodatok.doc [230 Kb] (cкачувань: 13) : 05 October 2016 в 17:01

 

Категорія: Рішення » Рішення районної ради VII скликання » 2016рік » Сесія №4-11 » Сесія9

Календар новин

«    Жовтень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги