Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

ПРОТОКОЛ № 16/12

опубліковано: 5-10-2016, 18:39, переглядів: 717,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

ПРОТОКОЛ № 16/12

спільного засідання постійних комісій з питань бюджету, фінансів та соціально – економічного розвитку району та з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства

 

22-29 вересня 2016 року                                                             Зал засідань

 

Гола Пристань                                                                        10.00

22 вересня 2016 року

 

Присутні члени комісії:

 1. Коломієць Димитрій Васильович - голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціально – економічного розвитку району;
 2. Санашвілі Олег Отарович – голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарством;
 3. Досенко Віктор Анатолійович
 4. Коваленко Сергій Георгійович
 5. Питомець Олександр Іванович
 6. Подтабачний Вадим Олексійович
 7. Шевченко Тетяна Вікторівна
 8. Бондар Петро Павлович
 9. Данилів Валентина Стефанівна
 10. Долбушенко Зінаїда Вікторівна
 11. Кабакова Наталія Анатоліївна
 12. Камінський Володимир Вікторович
 13. Мануйленко Тетяна Вікторівна

 

Відсутні члени комісії з поважних причин:

 

1. Леонт'єв Ігор Сергійович

 

На засіданні комісій присутні та запрошені:

Соловйов

Віталій Олександрович

-

голова районної ради

Кравченко-Скалозуб О.В.

-

перший заступник голови районної державної адміністрації

Басараб

Іван Кирилович

-

заступник голови районної ради

Александрова

Тетяна Миколаївна

-

керуючий справами виконавчого апарату районної ради

Бритвін

Леонід Васильович

-

головний лікар комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня"

Волошина

Наталія Олександрівна

-

начальник фінансового управління районної державної адміністрації

Риженко Юлія Миколаївна

-

начальник відділу економіки та торгівлі районної державної адміністрації

Григоркін

Олександр Володимирович

-

головний редактор комунального підприємства редакція газети "Голопристанський вісник" та радіомовлення

Житнюк

Владислав Вадимович

-

головний лікар комунального підприємства "Голопристанська центр ПМСД "

Олексюк Олег Васильович

-

Начальник відділу культури Голопристанської районної державної адміністрації

Козакова
Галина Володимирівна

 -

начальник управління соціального захисту населення та охорони здоров’я районної державної адміністрації

Сокирко

Ольга Іванівна

-

головний бухгалтер комунального підприємства "Голопристанський центр ПМСД"

Шмагель

Галина Володимирівна

-

завідувач комунального закладу "Голопристанська районна бібліотека"

Ільницька С.А.

-

начальник комунальної установи "Централізована бібліотека по обслуговуванню закладів та установ культури"

Купчик  Василь Іванович

-

голова громадської організації "Ветеранів антитерористичної операції, учасників бойових дій в зоні антитерористичної операції, іх матерів та родин "Єдність" м.Гола Пристань та Голопристанського району Херсонської області"

Засіченко Людмила Василівна

-

Чорноморський сільський голова

Чумак Микола Миколайович

 

-

голова постійної комісії з питань гуманітарної політики, медицини та соціального захисту населення

Загороднюк Андрій  Іванович

 

-

голова постійної комісії з питань агропромислового розвитку та екології

Кобець Людмила Михайлівна

-

заступник головного лікаря комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня" з економічних питань

 

Членам комісій роздано порядок денний, регламент роботи комісій та проекти висновків і рекомендацій з питань порядку денного.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про рекомендації районній раді щодо внесення уточнених змін до рішення четвертої сесії районної ради VII скликання від 16 лютого 2016 року № 61 "Про районний бюджет на 2016 рік"  

Доповідає: начальник фінансового управління районної державної адміністрації Волошина Наталія Олександрівна

2. Про рекомендації районній раді "Щодо внесення змін до Статуту комунального закладу ""Голопристанська районна бібліотека" Голопристанської районної ради Херсонської області"

Доповідає: завідувач комунального закладу ""Голопристанська районна бібліотека" Голопристанської районної ради Херсонської області Шмагель Галина Вікторівна

3. Про рекомендації районній раді "Про врахування пропозицій районної державної адміністрації" при затвердженні структури комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня"

Доповідає: заступник головного лікаря комунального підприємства   "Голопристанська центральна районна лікарня" з економічних питань Кобець Людмила Михайлівна

 

РЕГЛАМЕНТ

спільного засідання постійних комісій з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району та з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства та

 

22 вересня 2016 року                                                                        Зал засідань

Гола Пристань                                                                                 10.00

 

 

1. Доповідь з першого питання                                               до 15 хв.

2. Доповідь  по другому та третьому питаннях                    до 5 хв. кожне

 

Виступи з питань порядку денного                                        до 3 хв.

 

Запитання до питань порядку денного

та відповіді на них                                                                    до 1 хв.

 

1. СЛУХАЛИ:

Волошину Н.О. - начальника фінансового управління районної державної адміністрації, яка ознайомила присутніх з пояснювальною запискою щодо уточненого  проекту рішення «Про внесення змін до рішення четвертої сесії районної ради VII скликання від 16 лютого 2016 року № 61 "Про районний бюджет на 2016 рік" ( пояснювальна записка додається до протоколу )

Також Наталія Олександрівна озвучила  листи , які надійшли від сільських рад щодо виділення коштів на утримання об’єктів  їх соціальної сфери і які не знайшли відображення в пропозиціях районної державної адміністрації.

 

ВИСТУПИЛИ:

Бондар П.П- депутат районної ради VII скликання зауважив, що члени комісій з ними не знайомі, тому будемо розглядати пропозиції , що озвучені

 Соловйов В.О.голова районної ради вніс пропозицію розглянути питання, які подаються головним розпорядником коштів районного бюджету і якщо будуть вільні кошти – повернутись до розгляду проблем, що зазначені в листах.

Александрова Т.М.- керуючий справами виконавчого апарату районної ради запропонувала , що питання фінансування громадської організації "Ветеранів АТО, учасників бойових дій в зоні АТО, їх матерів та родин "Єдність" м. Гола Пристань та Голопристанського району Херсонської області" розглядати першим із- за  значної чисельності членів цієї організації, які присутні на засіданні .

Купчик В.І.- голова громадської організації висловив обурення , що кошти на утримання вищезгаданої організації весь час «урізаються » депутатами районної ради.

Бондар П.П. - депутат районної ради VII скликання  поцікавився , на які цілі будуть направлені ці кошти. 

Отримавши пояснення від Волошиної Н.О., Петро Павлович зазначив, що він не підтримує пропозиції щодо виділення коштів будь - якій  іншій ветеранській  громадської організації і запропонував ці кошти виділити на медикаменти безпосердньо хлопцям, які знаходяться в зоні АТО.- одна справа фінансувати заходи відповідної програми, а інша справа утримувати громадську організацію.

Санашвілі О.О.- голова постійної  комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства зазначив, що в нас не вистачає коштів на захищені статті  медичної галузі, щоб ті ж самі учасники АТО мали змогу отримати відповідну медичну допомогу

Кравченко – Скалозуб О.В.- перший заступник голови районної державної адміністрації пояснила, що районна державна адміністрація погоджуються з депутатами, що необхідно в першу чергу виділяти кошти на незабезпеченість по захищених статтях, але не виносити дане питання на розгляд комісій  не можна.

Соловйов В.О.голова районної ради поцікавився , чи відповідає даний проект рішення вимогам 77 ст. БКУ, де зазначається, що в першу чергу  забезпечуються видатки по захищеним статтям, зокрема сільським радам не вистачає коштів на утримання ДНЗ та закладів культури, а ми фінансуємо громадську організацію.

Волошина Н.О. - начальник  фінансового управління районної державної адміністрації пояснила, що у вищезгаданої організації теж є захищені статті. 

Купчик В.І.- голова громадської організації « Єдність» закликав депутатів звернутися до своєї совісті і не наносити психологічні рани присутнім учасникам АТО,а все те, що вони зробили для захисту своєї держави історія розставить з часом на свої місця.

Загороднюк А.І. - голова постійної комісії з питань агропромислового розвитку та екології  підтримав Купчика В.І., зазначивши, що хлопцям просто необхідне таке гуртування для  спілкування між собою

Алексадрова Т.М.- керуючий справами виконавчого апарату районної ради зауважила депутатам ,що районна державна адміністрація переймається проблемами воїнів АТО, а депутати блокують вирішення даного питання, тим самим нарощуючи заборгованість по захищених статтях в районному бюджеті.

МануйленкоТ.В.- депутат районної ради VII скликання запропонувала виділити кошти на утримання даної організації, бо на сьогодні ми поставлені в такі умови, але спочатку нового  2017 року повинен бути зроблений організацією правильний кошторис з прикріпленими договорами  про отримання послуг і якщо це громадська організація , то вона повинна утримуватись «всім миром»

Соловйов В.О.голова районної ради погодився щодо виділення коштів з районного бюджету на обов’язкові платежі і запропонував Коломійцю Д.В. поставити на голосування кожну позицію, яка передбачена кошторисом

даної організації.

Депутати дійшли згоди на фінансування громадської організації "Ветеранів АТО, учасників бойових дій в зоні АТО, їх матерів та родин "Єдність" м. Гола Пристань та Голопристанського району Херсонської області" виділити кошти в сумі 38020 гривень в т.ч. оренда приміщення - 14,4 тис.грн., теплопостачання 13,3тис.грн., електроенергія - 3,17тис.грн., придбання вінків, квітів – 1,75 тис.грн., послуги електрозв’язку, інтернет- 2400 тис.грн., обслуговування оргтехніки, заправка картриджів, канцтовари – 3,0 тис.грн.

Бондар ПП. депутат районної ради VII скликання поцікавився кому будуть відшкодовані кошти в сумі 28750 тис.грн.

Кравченко – Скалозуб О.В.- перший заступник голови районної державної адміністрації пояснила, що районна державна адміністрація уклала угоду з ПП « Югземсервіс» відповідно 1150,0 грн. на одного учасника АТО на виготовлення технічної документації на земельну ділянку, отримання якої передбачено чинним законодавством.

Риженко Ю.М.- начальник відділу економічного розвитку та торгівлі районної державної адміністрації запропонувала виділити хоча 4000 гривень на навчання чотирьох користувачів щодо застосування програмного забезпечення АСКОД, враховуючи те, що Херсонська обласна рада на дані цілі виділяє  безкоштовні ліцензії в кількості 6 шт. 

Басараб І. К. - заступник голови районної ради, який запропонував кошти на компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян на суму 170000 гривень спрямувати на фінансування КП « Голопристанський  ЦПМСД » для організації робочих місць адміністративно - управлінського та допоміжного персоналу.

Шмагель Г.В. - завідувач комунального закладу "Голопристанська районна бібліотека" попросила із коштів, що спрямовуються на оплату теплопостачання  в сумі 123578 гривень виділити 40,8 тис.грн. для виплати надбавки працівникам бібліотеки.

Бондар П.П. депутат районної ради VII скликання  запропонував поставити дві пропозиції на голосування - районної державної адміністрації та

Шмагель Г.В.

Волошина Н.О.- начальник  фінансового управління районної державної адміністрації ознайомила присутніх з додатком №5 до проекту рішення , тобто розподілом коштів між сільськими радами на утримання ДНЗ та закладів культури .

Соловйов В.О.- голова районної ради запропонував перерозподілити кошти зекономлені по школах  естетичного виховання  в сумі 100,0 тис.грн., яких повинно вистачити на вересень та жовтень 2016 року, а саме : на дошкільну освіту Малокопанівській с/р – 25,4 тис.грн., Чорноморській с/р - 69,3 тис.грн. та Новософіївській с/р – 5,3 тис.грн. на утримання закладів культури.

Бондар П.П.- депутат районної ради VII скликання  запропонував виділяти кошти тим сільським радам,  які  не мають заборгованості по податкових зборах.

Кравченко – Скалозуб О.В.- перший заступник голови районної державної адміністрації відповіла , що борги є в кожній сільській раді.

Засіченко Л.В. - Чорноморський сільський голова зазначила, що треба звертати увагу не тільки на заборгованість, але яка сума податків надійшла до районного бюджету .

Бондар П.П.- депутат районної ради VII скликання  підсумував виступи присутніх і запропонував додаток№5 доопрацювати, так як члени комісій  не дійшли взаємної згоди.

Александрова Т.М. - керуючий справами виконавчого апарату районної ради запропонувала зробити перерву в засіданні комісій і до пленарного засідання  29.09.2016 відпрацювати  дане питання. Також Тетяна  Миколаївна внесла пропозицію виділити кошти в сумі 49,5 тис.грн. на заміну 8-ми вікон на енергозберігаючі в будівлі районної ради, проектно - кошторисна документація виготовлена. 

Бондар П.П.- депутат районної ради VII скликання  зазначив, що дане питання буде розглядатися на засіданні комісій  29.09.2016 року.

 

Далі  комісії продовжили свою роботу під головуванням Санашвілі О.О.

 

2. СЛУХАЛИ:

Шмагель Г.В. – завідувача комунального закладу "Голопристанська районна бібліотека" Голопристанської районної ради Херсонської області, яка повідомила, що у зв'язку зі змінами у податковому законодавстві необхідно внести доповнення до Статуту комунального закладу "Голопристанська районна бібліотека" Голопристанської районної ради Херсонської області". Повідомив, що такі питання вже розглядались, запропонував прийняти відповідні висновки і рекомендації.

 

ВИСТУПИЛИ:

Мануйленко Т.В., депутат районної ради, яка нагадала депутатам, що аналогічні питання вже тричі розглядались, тому запропонувала ставити на голосування питання щодо прийняття висновків і рекомендацій з цього питання.

 

Санашвілі О.О. – голова постійної комісії районної ради з питань управління об’єктами комунальної власності поставив на голосування пропозицію щодо прийняття висновків та рекомендацій з цього питання.

 

В результаті обговорення  другого питання комісії прийняли:

Висновки і рекомендації №16/12- 2  ( додаються ) 

 Голосували: «За»- одноголосно;

 

3. СЛУХАЛИ:

Кобець Л.М., заступник головного лікаря комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня" з економічних питань повідомила, що у зв'язку з затвердженням новоствореного комунального закладу "Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги" виникла потреба внести зміни до структури комунального закладу "Голопристанська центральна районна лікарня".

Людмила Михайлівна зазначила, що структура доопрацьована відповідно до висновків і рекомендацій спільного засідання постійних комісій мандатної з питань регламенту, депутатської діяльності та етики; з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства;  з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району 31.08.2016 № 7/11/15-12 до Голопристанської районної ради надані пропозиції щодо структури комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня"  в частині оптимізації адміністративно-управлінського та господарського-обслуговуючого персоналу.

 

ВИСТУПИЛИ:

Александрова Т.М., керівник апарату районної ради запитала на скільки у порівнянні із минулим зменшився штат працівників.

 

Кобець Л.М., заступник головного лікаря комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня" з економічних питань відповіла, що на 7 посад.

 

Соловйов В.О., голова районної ради, запитав, за рахунок яких посад йде зменшення штатів.

 

Кобець Л.М., заступник головного лікаря комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня" з економічних питань відповіла, що бухгалтерів, водіїв, обслуговувальний персонал.

 

Бондар П.П., який запропонував не відтерміновувати фінансування закладу, а здійснювати видатки на його утримання з 1 жовтня 2016 року.

В результаті обговорення  третього питання комісії прийняли:

Висновки і рекомендації №16/12- 3  ( додаються ) 

 Голосували: «За»- одноголосно;

 

29 вересня 2016 року, 8 год 30 хв., депутатська кімната 

 

Присутні члени комісії:

 1. Коломієць Димитрій Васильович - голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціально – економічного розвитку району;
 2. Санашвілі Олег Отарович – голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарством;
 3. Досенко Віктор Анатолійович
 4. Коваленко Сергій Георгійович
 5. Питомець Олександр Іванович
 6. Бондар Петро Павлович
 7. Данилів Валентина Стефанівна
 8. Кабакова Наталія Анатоліївна
 9. Камінський Володимир Вікторович
 10. Мануйленко Тетяна Вікторівна

 

Відсутні члени комісії з поважних причин:

1. Леонт'єв Ігор Сергійович

2. Подтабачний Вадим Олексійович

3. Шевченко Тетяна Вікторівна

4. Долбушенко Зінаїда Вікторівна

 

На засіданні комісій присутні та запрошені:

Соловйов

Віталій Олександрович

-

голова районної ради

Басараб

Іван Кирилович

-

заступник голови районної ради

Александрова

Тетяна Миколаївна

-

керуючий справами виконавчого апарату районної ради

Волошина

Наталія Олександрівна

-

начальник фінансового управління районної державної адміністрації

Чумак Микола Миколайович

 

-

голова постійної комісії з питань гуманітарної політики, медицини та соціального захисту населення

Олексюк Олег Васильович

-

Начальник відділу культури Голопристанської районної державної адміністрації

Ільницька С.А.

-

начальник комунальної установи "Централізована бібліотека по обслуговуванню закладів та установ культури"

Засіченко Людмила Василівна

-

Чорноморський сільський голова

 

Бондар П.П. – заступник голови комісії з питань бюджету, фінансів та соціально - економічного розвитку району зазначив, що на спільному засіданні присутні 11 членів , кворум є, можемо працювати.

Волошина Н.О. -  начальник  фінансового управління районної державної адміністрації  доповіла ,що незабезпеченість по ДНЗ на початок вересня 2016 року складала близько 1,5 млн.грн., по культурі – 122,0 тис.грн., сільські ради переглянули свої видатки і заборгованість зменшилась до 620,7 тис.грн.

На сьогодні пропонується виділити кошти, тим сільським радам , яким не вистачає фінансування на вересень-жовтень 2016 року. Якщо надійде на дані цілі стабілізаційна дотація з державного бюджету, то буде економія коштів по школах естетичного виховання .

Мануйленко Т.В.- депутат районної ради VII скликання  зауважила, що кошти  потрібно розрахувати на першу половину листопада, бо виникне заборгованість по авансу і не буде підстав його нарахувати .

Соловйов В.О.- голова районної ради вніс пропозицію виділити кошти на наступні соціальні об’єкти : на капітальний ремонт, заміну вікон та дверей на енергозберігаючі в будівлі Пам’ятнянської ЗОШ в с. Пам’ятне в сумі 50000 гривень, капітальний ремонт лівого крила Чорноморської ЗОШ в сумі 200000 гривень, на капітальний ремонт вигрібної ями в Чулаківській ЗОШ І – ІІІ ступенів в сумі 50000 гривень, на проведення капітального ремонту по заміні вікон на енергозберігаючі в будівлі районної ради  на суму 50000 гривень.

В результаті обговорення  першого  питання комісії прийняли:

 Висновки і рекомендації №16/12- 1 ( додаються ) 

 Голосували: «За»- одноголосно;

 

Голова постійної комісії                                                       Д.В.Коломієць

 

Голова постійної комісії                                                      О.О.Санашвілі

 

 

Категорія: Комісії » Постійні комісії районної ради VII скликання » З питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства

Календар новин

«    Жовтень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги