Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Надання методичної допомоги продовжується

опубліковано: 24-10-2016, 13:39, переглядів: 794,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

Надання методичної допомоги продовжується

 

   Триває надання методичної допомоги сільським радам району з одночасним оцінюванням їх роботи в рамках проведення конкурсу на кращу сільську раду.

   Для Новософіївського сільського голови Наталії Чопик це перше скликання у якості сільського голови, проте в органах місцевого самоврядування вона не новачок. Досвід її роботи на посаді секретаря ради дає свої знаки, мабуть тому, секретар ради сьомого скликання - Клавдія Янкова проводить роботу з організаційних питань на належному рівні.

   Рішенням другої сесії сільської ради VII скликання від 10 листопада 2015 року № 8 затверджено Положення про постійні комісії.

   На п’ятій сесії сільської ради VII скликання 04 березня 2016 року затверджено перелік питань для розгляду на засіданнях постійних комісій та на сесіях сільської ради у 2016 році.

   Розпорядженням сільського голови № 6-р від 27 січня 2016 року затверджено план навчання депутатів сільської ради VII скликання на 2016 рік.

   Рішенням шостої сесії сільської ради VII скликання від 18 квітня 2016 року  № 70 затверджено графік звітів депутатів сільської ради VII скликання перед виборцями у 2016 році.

Надання методичної допомоги продовжується
   День відвідування Бехтерської сільської ради порадував теплою, як для жовтня, насиченою сонячним світлом погодою. Гарного настрою додало і спілкування з секретарем ради Ольгою Іванченко, яка працює на займаній посаді вже друге скликання, якісно та професійно виконуючи свої обов’язки.
Надання методичної допомоги продовжується

 

   Дуже приємне враження залишилось у членів робочої групи після відвідування ДНЗ «Мрія», екскурсію по якому провела медична сестра Наталія Ходос. Дітлахи мають можливість відвідувати міні-музей «Вишиваночка», займатись фізичними вправами в спортивній залі, проводити різноманітні заходи у актовій залі, спостерігати за небесними світилами у «Зоряній кімнаті», виправляти мовлення у логопедичному кабінеті.

   Гордістю Бехтер є музична школа імені Бориса Кондратовича Сташенка, яку очолює Зінаїда Власова, де 71 учень навчаються нотній грамоті, музичній літературі, грі на музичних інструментах.

Надання методичної допомоги продовжується

   Депутат районної ради Микола Чумак, який очолює Бехтерську ЛА ЗПСМ, відданий своїй справі, згуртував біля себе 14 працівників, які разом з ним дбають про здоров’я односельців та жителів інших населених пунктів.

  Славні культурні традиції села продовжують працівники Бехтерського сільського будинок культури (директор Наталя Долудіна).

   Вміло скеровує роботу сільської ради бехтерський сільський голова Михайло Бурак - надійний, з активною життєвою позицією, який турбується про кожного жителя громади.

Надання методичної допомоги продовжується

Знайомство з Малокопанівською сільською радою розпочалось із цікавої та змістовної розповіді сільського голови Володимира Зорі про проект «Майбутнім громадянам – зелений світ», яким передбачається за рахунок розміщення на території ДНЗ «Вербиченька» (в.о. обов’язки завідувача Галина Мотичак) модульної будівлі, збільшити чисельність дітей до 100 осіб (в даний час садок відвідує 66 дітей) та вирішити питання з влаштування додаткових приміщень (басейн, актова та спортивна зали).

Надання методичної допомоги продовжується

  Секретар сільської ради Галина Саніна працює друге скликання поспіль, вболіває за територіальну громаду. Всі свої знання спрямовує на покращення організаційної роботи ради.

  Рішенням шостої сесії сільської ради VII скликання від 26 січня 2016 року № 36 затверджено графік звітів депутатів сільської ради VII скликання перед виборцями у 2016 році.

  Ведеться журнал реєстрації інформації, яка оприлюднюється відповідно до Законів України «Про доступ до публічної інформації» та «Про місцеве самоврядування в Україні».

  В VII скликанні сільською радою проведено 12 пленарних засідань сесій.

  На території сільської ради діє 10 сільських програм, які затверджені відповідними рішеннями сесій сільської ради.

  Активно працює сільський будинок культури (директор Світлана Шевчук). Близько 70 школярів приймають участь у різнопланових гуртках.

 

Надання методичної допомоги продовжується

   Добропільський сільський голова Сергій Зуденков, як справжній керівник, в роботі покладається на своїх підлеглих. А вони його не підводять. Секретар ради Алла Баранова - компетентна, виважена, високо професійна. Тож організаційна робота ради – на високому рівні. 

   Перелік питань для розгляду на засіданнях постійних комісій та на засіданнях сесій сільської ради в 2016 році затверджено рішенням третьої сесії сільської ради VII скликання від 04 грудня 2015 року № 22.

Надання методичної допомоги продовжується

Відповідні номенклатурні справи на кожну постійну комісію заведені.

  Протоколи засідань постійних комісій оформлені.

  В VII скликанні сільською радою проведено 12 пленарних засідань. План навчання депутатів сільської ради затверджено рішенням третьої сесії сільської ради VII скликання від 04 грудня 2015 року № 23. Навчання проводилось 4 рази, про що оформлено відповідні документи.

  Рішенням третьої сесії сільської ради VII скликання від 04 грудня 2015 року № 25 затверджено графік звітів депутатів сільської ради перед виборцями у 2016 році.

Надання методичної допомоги продовжується

  Результатом відвідування ДНЗ «Сонечко» (завідувач Світлана Губанова) та Культурно - дозвілевого комплексу Добропільської сільської ради (директор Тетяна Мацак) члени робочої групи залишились задоволені. Відчувається щира любов до своєї справи, до рідного села всіх, хто тут працює.

 

Надання методичної допомоги продовжується

Гладківська сільська рада, працює згідно    Регламенту, розробленого відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», затвердженого рішенням другої сесії VII скликання сільської ради від 04 листопада 2015 року № 2.

  Відповідні номенклатурні справи на кожну постійну комісію заведені.

  Протоколи засідань постійних комісій оформлені.

Надання методичної допомоги продовжується

В VII скликанні сільською радою проведено 9 пленарних засідань.

  Рішенням п’ятої сесії сільської ради VII скликання від 21 грудня 2015 року № 15 затверджено графік звітів депутатів сільської ради перед виборцями у 2016 році.

  На території сільської ради діє 16 сільських програм, які затверджені відповідними рішеннями сесій сільської ради.

Надання методичної допомоги продовжується

 

 В зв’язку із цим, хочеться відмітити роботу секретаря ради Ольги Бакай, яка дуже старанно, скрупульозно підходить до виконання своїх обов’язків.

 Територія та адміністративна будівля сільської ради знаходяться в відмінному стані.

Надання методичної допомоги продовжується

 

 

  Багато добрих слів прозвучало при відвідуванні ДНЗ «Ялинка» на адресу сільського голови – Олександра Форощука, який вже трете скликання займає цю відповідальну посаду. На другому поверсі садка проведено дуже гарний ремонт за кошти сільської ради. Тож, завідувач закладу Олена Гунько спокійна за малечу, яка відвідує садок.


Надання методичної допомоги продовжується

 

 

  Секретар Долматівської сільської ради Інна Шкільне байдужа до справи, працює над удосконаленням своєї роботи, надала членам робочої групи документи для ознайомлення.

 Рішенням другої сесії Долматівської ради VII скликання від 13 листопада 2015 року № 5 затверджено Положення про постійні комісії та утворені три постійні комісії.

 

Надання методичної допомоги продовжується

План роботи пленарних засідань сесій сільської ради в 2016 році затверджено рішенням четвертої сесії сільської ради VII скликання від 23 грудня 2015 року № 25. 

 В VIІ скликанні сільською радою проведено 12 пленарних засідань сесій.

 На території сільської ради діє 10 довгострокових програм, які затверджені рішеннями сесій сільської ради.

Надання методичної допомоги продовжується

  Рішенням одинадцятої сесії сільської ради VII скликання від 22 серпня 2016 року № 73 затверджено перелік об’єктів комунальної власності територіальної громади Долматівської сільської ради.

  Під мудрим керівництвом Долматівського сільського голови Анатолія Вакуленка, громада вирішує питання проведення ремонтів, забезпечення твердим паливом об’єктів комунальної власності, благоустрою населеного пункту та інше.

Надання методичної допомоги продовжується

  Дбають в Долматівці і про найменших жителів села. Завідувач ДНЗ «Колосок» Валентина Шапка провела членів робочої групи по закладу, ознайомила із програмами занять з дошкільниками.

   Культурний центр Долматівки – сільська бібліотека, в якій вже багато років працює Лідія Салова, по-справжньому закохана в свою справу і літературу.

 

Надання методичної допомоги продовжується

  В Нововолодимирівській сільській раді рішенням другої сесії сільської ради VII скликання від 03 листопада 2015 року № 6 затверджено Положення про постійні комісії. На тій же сесії утворено три постійні комісії.

   На п’ятій сесії сільської ради VII скликання 04 лютого 2016 року:

- затверджено перелік питань для розгляду на засіданнях постійних комісій та на сесіях сільської ради у 2016 році,

- затверджено план навчання депутатів сільської ради VII скликання на 2016 рік ,

- затверджено графік звітів депутатів сільської ради VII скликання перед виборцями у 2016 році.

Надання методичної допомоги продовжується

На шостій сесії сільської ради VII скликання 03 березня 2016 року внесено зміни та доповнення до Регламенту сільської ради щодо відкритого поіменного голосування та оприлюднення результатів голосування.

   На кожну постійну комісію заведено справи, згідно номенклатури справ сільської ради, де розміщені протоколи засідань відповідних комісій, висновки і рекомендації та проекти рішень.

   В VII скликанні сільською радою проведено 10 пленарних засідань.

   В Нововолодимирівській сільській раді затверджено 16 довгострокових програм.

   Вся робота проводиться на високому професійному рівні, з додержанням чинного законодавства секретарем ради Світланою Андріець.

  Новообраний сільський голова Лариса Шиліна - людина дуже відповідальна, об’єктивна, разом з тим, щира і відноситься з великою повагою до людей.

 Сільською радою проводиться робота, розпочата в попередніх скликаннях. Тут дбають про спорт, культуру, підростаюче покоління, про освітлення вулиць, не забувають про ветеранів. Приємно, що депутатський корпус та підприємці сільської ради не стоять осторонь цієї роботи, всіляко допомагають у вирішенні різноманітних питань.

 

 Таврійська сільська рада працює згідно Регламенту, розробленого відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», затвердженого рішенням другої сесії сільської ради VII скликання від 04 листопада 2015 року № 4.

   На другій сесії сільської ради VII скликання 04 листопада 2015 року затверджено Положення про постійні комісії та утворено три постійні комісії.

   В VII скликанні сільською радою проведено 12 пленарних засідань.

  В Таврійській сільській раді затверджено 11 довгострокових програм.

  Самоорганізація населення представлена опікунською радою та жіночою радами.

  При виконавчому комітеті сільської ради утворена і працює адміністративна комісія, яка проводить засідання відповідно до плану роботи та за необхідністю.

  Рішенням п’ятої сесії Таврійської сільської ради VI скликання від 04 лютого 2011 року № 38 затверджено перелік об’єктів та майна, що належать до комунальної власності Таврійської сільської ради.

  Прилегла територія та технічний стан будівлі Таврійської сільської ради перебувають у доброму стані.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Категорія: Інформація

Календар новин

«    Жовтень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги