Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Висновки і рекомендації від 19.10.2016 № 9/1/1

опубліковано: 25-10-2016, 16:56, переглядів: 527,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

 

УКРАЇНА

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Висновки і рекомендації

спільного засідання постійної комісії мандатної, з питань регламенту,

депутатської діяльності та етики і робочої групи по підготовці чергової сесії районної ради VII скликання

 

  від 19.10.2016  № 9/1/1

  м. Гола Пристань.

 

Про рекомендації районній раді щодо

затвердження звіту голови районної ради

про роботу відповідно до вимог

чинного законодавства

 

   Заслухавши звіт голови районної ради Соловйова В. О. «Про роботу районної ради відповідно до вимог чинного законодавства  за період з листопада 2015 року по жовтень 2016 року, постійна комісія та робоча група по підготовці чергової сесії районної ради VII скликання відзначають, що районною радою була проведена певна робота.

  В VІІ скликанні депутатський корпус районної ради налічує 34 депутати, які є висококваліфікованими та авторитетними людьми, компетентними у політичній діяльності, розв’язанні економічних і соціальних проблем.

  Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою ефективної роботи ради, на другій сесії районної ради VІІ скликання у листопаді 2015 року затверджено Регламент Голопристанської районної ради та Положення про постійні комісії районної ради, утворено 5 постійних комісій.

  На другій сесії районної ради VІI скликання утворена Президія районної ради VІI скликання та затверджено Положення про неї.

  За звітний період проведено 9 засідань Президії, на яких погоджувалися порядок денний сесій, проекти рішень, визначалися робочі органи на пленарні засідання.

  Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" зусилля районної ради були спрямовані на забезпечення виконання повноважень, визначених законом, а саме:

- затвердження програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2016 рік, цільових програм з інших питань, заслуховування звітів про їх виконання;

- затвердження районного бюджету, внесення змін до нього, затвердження звітів про його виконання; розподіл переданих з державного та обласного бюджетів коштів у вигляді дотацій, субвенцій відповідно між сільськими бюджетами;

- вирішення питань про передачу в оренду та управління об’єктів спільної власності територіальних громад району;

- прийняття рішень щодо делегування Голопристанській районній державній адміністрації окремих повноважень районної ради;

- заслуховування звіту голови районної державної адміністрації, його заступників, керівників управлінь, відділів та інших структурних підрозділів районної державної адміністрації про виконання програм соціально – економічного та культурного розвитку, бюджету, рішень ради із зазначених питань, а також про здійснення районною державною адміністрацією делегованих їй радою повноважень;

- вирішення інших питань, передбачених законодавством України та регламентом районної ради.

       Діяльність районної ради у звітному періоді була спрямована саме на вирішення питань економічного, соціального та культурного розвитку району, стабілізації суспільно-політичної ситуації, а рішення, прийняті районною радою, мають один вимір – відповідати інтересам громади.

  Всього у звітному періоді проведено 9 сесій районної ради, на яких прийнято 172 рішення.

  У звітному періоді на пленарних засіданнях районної ради затверджено 3 програми, це:

- затвердження програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2016 рік;

- районна програма сприяння розвитку громадянського суспільства "Свідома громадськість та відкрита влада" на період 2016 – 2017 років

- комплексна програма організації допомоги Голопристанському відділенню Новокаховського відділу поліції головного управління національної поліції в Херсонській області, а їх всього налічується 27.

  При прийнятті рішень районна рада дотримується всіх вимог чинного законодавства. Питання попередньо обговорюються на профільних комісіях, порядок денний погоджується  президією районної ради. Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» проекти рішень, а також прийняті рішення висвітлюються на офіційному веб-сайті Голопристанської районної ради.

  Депутати мали можливість завчасно ознайомитися з проектами рішень та довідковими матеріалами, щоб внести свої пропозиції, належно підготуватися до пленарного засідання ради. Жителі територіальних громад району теж можуть не лише дізнатися про питання, які розглядатимуться, а разом із депутатами взяти участь в обговоренні порушених проблем.

  За звітний період у виконавчий апарат районної ради не надійшло жодного протесту прокурора на рішення сесії районної ради, розпорядження голови ради та жодного припису прокурора на дії чи бездіяльність голови ради як посадової особи. Це свідчить про те, що районна рада при вирішенні питань, які належать до її компетенції та її посадові особи діяли виключно у правовому полі відповідно до основних принципів, викладених у частині 2 статті 19 Конституції України.

  Рішення районної ради приймаються різні за напрямком, але певним чином такі, що контролюють та впливають на виконання заходів програми економічного, соціального та культурного розвитку району

В районній раді утворено та діють 5 постійних комісій, їх діяльність відіграє надзвичайно важливу роль у підвищенні ефективності роботи ради. Свою діяльність здійснюють за планами, що погоджені членами комісії та затверджені районною радою. Робота у постійних комісіях є переконливим свідченням активної позиції депутатів.

   На пленарних засіданнях ради схвалені та підтримані звернення, клопотання депутатів районної ради VІІ скликання, які направленні виконавчим апаратом районної ради до Херсонської обласної ради щодо скасування рішення обласної ради відносно проекту перспективного плану формування територіальних громад Херсонської області, Президента України та Верховної Ради України  щодо невідкладного продовження мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення, Прем'єр-міністра України про передачу об'єкта права державної власності Державного підприємства "Геройське дослідно-промислове підприємство" у спільну власність територіальних громад Голопристанського району Херсонської області, Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо надання з Державного бюджету України медичної та освітньої субвенції районному бюджету, Кабінету Міністрів України та Херсонської обласної ради щодо виділення коштів на ремонт автомобільної дороги місцевого значення.

  Враховуючи вищезазначене, керуючись ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія та робоча група дійшли висновку:                                  

 

  1. Рекомендувати районній раді затвердити звіт голови районної ради Соловйова В. О. про роботу відповідно до вимог чинного законодавства.

  2. Контроль за виконанням цих рекомендацій залишаю за собою.

  

Голова комісії та                                         М. Б. Погорільська

робочої групи:                                      

                                      

Категорія: Комісії » Постійні комісії районної ради VII скликання » Мандатна, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики

Календар новин

«    Жовтень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги