Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Про роботу постійної комісії мандатної, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики та робочої групи по підготовці чергової сесії районної ради VII скликання

опубліковано: 27-10-2016, 11:35, переглядів: 720,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

Про роботу постійної комісії мандатної, з питань регламенту,

депутатської діяльності та етики та робочої групи по підготовці чергової сесії районної ради VII скликання


Про роботу постійної комісії мандатної, з питань регламенту,  депутатської діяльності та етики та робочої групи по підготовці чергової сесії районної ради VII скликання

  19 жовтня 2016 року в депутатській кімнаті Голопристанської районної ради відбулось спільне засідання постійної комісії мандатної, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики та робочої групи по підготовці чергової сесії районної ради VII скликання під головуванням депутата районної ради Погорільської Меланії Броніславівни.

  Жваво та емоційно пройшло обговорення питань порядку денного:

1. Про рекомендації районній раді щодо затвердження звіту голови районної ради про роботу відповідно до вимог чинного законодавства.

Доповідала: голова постійної комісії мандатної, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, голова робочої групи по підготовці чергової сесії районної ради VII скликання Погорільська М.Б.

2. Про рекомендації районній раді щодо затвердження Регламенту Голопристанської районної ради VII скликання в новій редакції.

Доповідала: голова постійної комісії мандатної, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, голова робочої групи по підготовці чергової сесії районної ради VII скликання Погорільська М.Б. 

Співдоповідач: депутат районної ради VII скликання Бондар П.П. 

3. Про рекомендації районній раді щодо затвердження розпоряджень голови районної ради, що видані в міжсесійний період.

Доповідала: керуючий справами виконавчого апарату районної ради Александрова Т.М.

 

Про роботу постійної комісії мандатної, з питань регламенту,  депутатської діяльності та етики та робочої групи по підготовці чергової сесії районної ради VII скликання

  Особливо багато дискусій викликало обговорення другого питання порядку денного щодо затвердження Регламенту Голопристанської районної ради VII скликання в новій редакції. Активно працювали всі присутні депутати районної ради та члени робочої групи по підготовці до чергової сесії районної ради VII скликання. Але особливо ретельно підійшли до цього питання депутати районної ради Бондар Петро Павлович та Мануйленко Тетяна Вікторівна, які дуже відповідально опрацювали всі пропозиції, дотримуючись вимог діючого законодавства.

  До проекту Регламенту Голопристанської районної ради VII скликання було внесено 11 змін та доповнень та прийнято рекомендації районній раді щодо затвердження їх на  черговій сесії районної ради  VII скликання.

  На спільне засідання постійної комісії і робочої групи було запрошено  керівництво районної ради – заступника голови районної ради Басараба І.К. та керуючого справами виконавчого апарату районної ради Александрову Т.М.,  а також голови всіх постійних комісій.

  З усіх питань, які були розглянуті на спільному засіданні постійної комісії і робочої групи, прийняті відповідні висновки і рекомендації. 

  Засідання пройшло у присутності представників ЗМІ.

Категорія: Інформація

Календар новин

«    Жовтень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги