Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Висновки і рекомендації спільного засідання постійних комісій від 24.10.2016 № 17/8/13-9

опубліковано: 31-10-2016, 13:20, переглядів: 505,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

 

УКРАЇНА 

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ


 Висновки і рекомендації

 

спільного засідання постійних комісій з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району, з питань гуманітарної політики, медицини та соціального захисту населення та з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства 

 

від 24.10.2016 № 17/8/13-9

м. Гола Пристань

 

Про рекомендації районній раді щодо припинення права оперативного управління та передачу з балансу на баланс нежитлової будівлі, розташованої за адресою: Херсонська область, м.Гола Пристань, вул.Карла Маркса, 32

 

  Розглянувши листи Голопристанської районної державної адміністрації від 10 жовтня 2016 року № 01-04/2779 “Про повернення Голопристанській районній раді Херсонської області в управління та на баланс майно комунальної власності району” та від 26 серпня 2016 року № 01-04/2346 “Щодо рішень районної ради”, враховуючи статті 317, 319, 327 Цивільного кодексу України, статтю 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтю 137 Господарського кодексу України, керуючись статтею 47 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", комісії дійшли висновку:

рекомендувати:

  1. районній раді:

  1) Припинити право оперативного управління Голопристанської районної державної адміністрації на нежитлову будівлю, розташовану за адресою: Херсонська область, м.Гола Пристань, вул.Карла Маркса, 32 з цільовим призначенням, визначеним як “Будівля Центру надання адміністративних послуг”.

  2) Передати в оперативне управління та на баланс комунальної установи “Централізована бухгалтерія по обслуговуванню закладів та установ культури” Голопристанської районної ради Херсонської області будівлю, розташовану за адресою: Херсонська область, м.Гола Пристань, вул.Карла   Маркса, 32.

  3) Внести зміни до рішення двадцять четвертої сесії районної ради V скликання від 11 вересня 2008 року № 285 “Про затвердження переліку об’єктів спільної власності територіальних громад району», а саме:

- змінити назву об’єкту нерухомого майна спільної власності територіальних громад району «Будівля Центру надання адміністративних послуг» м.Гола Пристань, вул.Карла Маркса, 32 на «нежитлова будівля», м.Гола Пристань, вул.Карла Маркса, 32, у зв’язку з цим пункт 21 таблиці додатку "Перелік майна (будівель та споруд) комунальної власності територіальних громад району" читати, як – " Нежитлова будівля" м. Гола Пристань, вул. Карла Маркса, 32.

- у таблиці додатку "Перелік майна (будівель та споруд) комунальної власності територіальних громад району закріплених на праві оперативного управління за установами, організаціями, закладами, відділами та управліннями районної державної адміністрації" пункт 16 "Будівля Центру надання адміністративних послуг " розділу ІV "Інші галузі" найменування об’єкту викласти у наступній редакції: «Нежитлова будівля».

Балансоутримувача будівлі змінити відповідно на «комунальна установа «Централізована бухгалтерія по обслуговуванню закладів та установ культури» Голопристанської районної ради Херсонської  області.  

  4) Районній державній адміністрації та начальнику комунальної установи “Централізована бухгалтерія по обслуговуванню закладів та установ культури” Голопристанської районної ради Херсонської області Ільницькій С.А. здійснити приймання-передачу майна, визначеного у підпункті 1 пункту 1 висновків і рекомендацій відповідно до вимог чинного законодавства України та надати до районної ради копію акту приймання –передачі в десятиденний термін з дня підписання сторонами.

  2. Контроль за виконанням цих рекомендацій покласти на голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

 

Голова комісії                                                 Д.В. Коломієць

 

Голова комісії                                                 М.М.Чумак

 

Голова комісії                                                 О.О.Санашвілі

 

Категорія: Комісії » Постійні комісії районної ради VII скликання » З питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства

Календар новин

«    Жовтень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги