Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Несплачений внесок – втрачена пенсія

опубліковано: 14-11-2016, 09:39, переглядів: 608,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

Несплачений внесок – втрачена пенсія

 

Несплачений внесок – втрачена пенсія

   Коли настає час пенсійного віку й треба оформлювати пенсію, багато хто дізнається, що розмір їх пенсії є набагато меншим, ніж розраховували, а для декого, взагалі втрачено право на призначення пенсії. 

  Навіть якщо людина отримує велику зарплату, це ще не є гарантією високої пенсії: заробітки, з яких не були сплачені пенсійні внески, не беруться до уваги під час розрахунку розміру пенсії. До того ж для багатьох громадян є «нормою» отримання заробітної плати в «конвертах».

  Як відомо, з 1 січня 2004 року наша країна перейшла до системи пенсійного страхування. Законом України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” замість “трудового стажу” введено термін “страховий стаж” – період, протягом якого особа підлягає загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.

  Якщо суму сплачених за відповідний місяць страхових внесків менша, ніж мінімальний страховий, цей період зараховується до страхового стажу як повний місяць за умови здійснення в порядку, визначеному правлінням Пенсійного фонду, відповідної доплати до суми страхових внесків таким чином, щоб загальна сума сплачених коштів за відповідний місяць була не меншою ніж мінімальний страховий внесок.

  Фізичні особи підприємці в 2004-2010 роках  сплачували єдиний та фіксований податок від якого до бюджету Пенсійного фонду надходили відрахування відповідно 42 та 10 відсотків, до страхового стажу  враховувались від 15 до 1 дня пропорційно мінімальному страховому внеску, тому при призначенні пенсій цього стажу більшість підприємців не дораховує.

   Відтепер важливо не тільки скільки років людина працювала, а й протягом якого періоду вона сплачувала страхові внески до Пенсійного фонду і з якого заробітку сплачувались ці внески.

   Для проведення аналізу наявного страхового стажу необхідно звернутись до управління с заявою та зареєструватись на ВЕБ  порталі , для цього необхідно написати заяву та отримати код входу на свою сторінку .

 

 

Завідувач сектору

платежів до пенсійної системи                                            Л.Рудь

Категорія: Інформація

Календар новин

«    Жовтень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги