Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

ПРОТОКОЛ № 18 засідання комісії з питань бюджету, фінансів та соціально–економічного розвитку району

опубліковано: 21-11-2016, 09:19, переглядів: 586,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПРОТОКОЛ № 18

 засідання комісії з питань бюджету, фінансів та соціально – економічного розвитку району 

 

15.11.2016

м. Гола Пристань

Присутні:

Члени комісії з питань бюджету, фінансів та соціально – економічного розвитку району:

  1. Коломієць Димитрій Васильович – голова комісії;
  2. Данилів Валентина Стефанівна;
  3. Долбушенко Зінаїда Вікторівна;
  4. Кабакова Наталія Анатоліївна;
  5. Камінський Володимир Вікторович;
  6. Мануйленко Тетяна Вікторівна.

 

Присутні:

Соловйов Віталій Олександрович – голова районної ради

Басараб Іван Кирилович – заступник голови районної ради

Александрова Тетяна Миколаївна – керуючий справами виконавчого апарату районної ради

Спеціалісти виконавчого апарату районної ради:

Чепіженко Олена Іванівна  

Загородна Віліна Іванівна

 

Запрошені:

Кравченко - Скалозуб Олена Валентинівна - перший заступник голови районної державної адміністрації

Кокшарова Ніна Григорівна – в.о. заступника голови районної державної адміністрації

Волошина Наталія Олександрівна - начальник фінансового управління районної державної адміністрації.

Бритвін Леонід Васильович- головний лікар комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня"

Гомон Катерина Сергіївна – в.о. обов’язки начальника відділу культури районної державної адміністрації

Житнюк Владислав Вадимович – головний лікар комунального підприємства «Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги»

Козакова Галина Володимирівна - начальник управління соціального захисту населення та охорони здоров'я районної державної адміністрації

Сокирко Ольга Іванівна - головний бухгалтер комунального підприємства "Голопристанський центр ПМСД"

Шмагель Галина Володимирівна – завідувач комунального закладу

«Голопристанська районна бібліотека» Голопристанської районної ради Херсонської області

Санашвілі Олег Отарович – голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово – комунального господарства

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ   

1. Про внесення змін до рішення четвертої сесії районної ради VII скликання від 16 лютого 2016 року № 61 "Про районний бюджет на 2016 рік"  

Доповідає: начальник фінансового управління районної державної адміністрації Волошина Наталія Олександрівна

 

Регламент роботи засідання постійної комісії.   

1. Доповідь з першого питання                                                    до 20  хв.

 

Виступи з питання порядку денного                                           до 3 хв.

 

Запитання до питання порядку денного

та відповіді на них                                                                        до 1 хв.

 

1.СЛУХАЛИ:

Волошину Н.О.- начальника фінансового управління районної державної адміністрації, яка ознайомила присутніх з пояснювальною запискою щодо проекту рішення «Про внесення змін до рішення четвертої сесії районної ради VII скликання від 16 лютого 2016 року № 61 "Про районний бюджет на 2016 рік" (додається до протоколу)

 

ВИСТУПИЛИ:

Соловйов В.О.- голова районної ради запропонував кошти в сумі 100,0 тис.грн., виділені для капітального ремонту Гладківської лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, спрямувати на капітальний ремонт заміну вікон та дверей на енергозберігаючі в будівлі Гладківської ЗОШ I-III ступенів, таким чином виконавши домовленості між обласною державною адміністрацією та Голопристанським районом. Для всіх присутніх Віталій Олександрович пояснив, що Херсонська обласна державна адміністрація збільшила стабілізаційну дотацію для нашого району, в т.ч. для Гладківської ЗОШ за умови співфінансування з районного бюджету, а для лікарської амбулаторії цих коштів однаково не вистачає.

Також голова районної ради попросив надати роз’яснення щодо коштів, які виділяються лікарні для погашення заборгованості за пільгові медикаменти сільських мешканців на суму 47745,55 грн.

 

Волошина Н.О.- пояснила, що коли між ЦРЛ і Центром ПМСД розподілялася медична субвенція, то в лікарні на 1-е жовтня залишилася невикористані кошти на пільгові медикаменти в сумі 126,0 тис.грн. Їх лікарня передала Центру ПМСД, як кошти медичної субвенції на пільгові медикаменти, хоча вони виділялися з районного бюджету. Голопристанська ЦРЛ протягом листопада фінансує ФАПИ та лікарські амбулаторії, а потім Центр ПМСД їм повертає кошти на відшкодування за електроенергію і ці кошти можна було б спрямувати  на пільгові медикаменти, але враховуючи той факт, що це кінець бюджетного року, то їх неможливо буде використати на пільгові медикаменти, вони залишаться в районному бюджеті як вільні залишки.

 

Кравченко - Скалозуб О.В.- перший заступник голови районної державної адміністрації  запропонувала Волошиній Н.О. повернути кошти на пільгові медикаменти, тим самим показавши незабезпеченість по інших статтях видатків головного розпорядника коштів .

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував районній державній адміністрації вивчити це питання, щоб не було фінансових порушень  і не нарощувати соціальну напругу серед населення, враховуючи той факт, що міська рада передала кошти в сумі 60,0 тис.грн. для пільгової категорії міського населення.

 

Мануйленко Т.В. - депутат районної ради VII скликання, яка запропонувала здійснити перерозподіл коштів в межах бюджетних асигнувань, виділених КУ

«Фінансово - господарська група по обслуговуванню закладів та установ освіти», а саме збільшити асигнування на :

- поточні витрати по загальноосвітніх школах в сумі 216,0 тис.грн. та Новозбур’ївському міжшкільному навчально - виробничому комбінату - 50,0 тис.грн.;

- виготовлення проектно - кошторисних документацій будівництва котельні та  капітального ремонту системи опалення Малокопанівської ЗОШ I - III ступенів в сумі 75,0 тис.грн.;

- капітальний ремонт котельні Великокардашинської ЗОШ I – III ступенів з встановленням вентиляторів загального призначення в сумі

29,0 тис.грн.

  Крім того, Тетяна Вікторівна запропонувала змінити призначення коштів, виділених на капітальний ремонт вигрібної ями в Чулаківській ЗОШ І – ІІІ ступенів в сумі 50,0 тис.грн. рішенням дев’ятої сесії VII скликання від 29 вересня 2016 № 152, на виготовлення проектно - кошторисної документації зовнішньої системи каналізації та облаштування вигрібної ями в Чулаківській ЗОШ І – ІІІ ступенів в цій же сумі.

  На кожну свою пропозицію Мануйленко Т.В. дала вичерпне пояснення.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради запропонував виділити кошти для виготовлення проектно - кошторисної документації на капітальний ремонт системи опалення Новософіївської ЗОШ І – ІІІ ступенів в сумі 100,0 тис. грн., так як даний об’єкт внесено до Плану стратегічного розвитку Херсонської області та на заміну 3-х дверей на енергозберігаючі в Малакардашинській ЗОШ І – ІІІ ступенів в сумі 31,0 тис. грн.

 

Коломієць Д.В. – голова комісії ознайомив присутніх з листами, що надійшли на адресу комісії, щодо виділення додаткових коштів :

- для  виготовлення технічної документації в сумі 1120,0 грн. на будівлю, закріплену за районної бібліотекою по вул. 1 Травня, 37  м. Гола Пристань

( лист КЗ « Голопристанська  районна бібліотека » від 11.11.2016 № 01-20/64);

-  Добропільській сільській раді  в сумі 5,0 тис.грн. на утримання дошкільного навчального закладу « Сонечко » ( лист Добропільської сільської ради депутату  Коломійцю Д.В. від 15.11.2016 № 02-14/315 );

-   КП «Голопристанський центр первинної медико - санітарної допомоги » Голопристанської районної ради Херсонської області для покращення матеріально - технічної бази в сумі 30,0 тис.грн. (лист КП « Голопристанський центр первинної медико - санітарної допомоги» від 14.11.2016  № 79 );

-  Голопристанській ДЮСШ на заміну опалювального котла та верхньої труби помпи ( лист Голопристанської ДЮСШ від 31.10.2016 № 03-8/164 ).

 

Після надання пояснень завідувача Голопристанської районної бібліотеки Шмагель Г.В., голови районної ради Соловйова В.О., головного лікаря КП «Голопристанський центр первинної медико - санітарної допомоги» Житнюка В.В. та Басараба І.К. було прийняті відповідні рекомендації.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, попросив пояснити законність фінансування  затратної частини бюджету щодо надання іншої субвенції державному бюджету в сумі 138,0 тис.грн. на оплату теплопостачання та електроенергії, в тому числі районній державній адміністрації 83,9 тис.грн., фінансовому управлінню - 3,7 тис.грн., управлінню соціального захисту населення та охорони здоров’я - 35,2 тис.грн., управлінню агропромислового розвитку 15,2 тис.грн. Також Віталій Олександрович зазначив, що в проекті рішення про внесення змін до програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2016 рік зазначено, що це на виконання делегованих повноважень і відповідно статті 85 БКУ, тому закономірно виникає питання законності запропонованого рішення.

 

Волошина Н.О. - начальник фінансового управління районної державної адміністрації зазначила, що фінансування проводитиметься  тільки після внесення змін у відповідну програму і керуючись статтею 85 Бюджетного Кодексу України .

 

Кравченко-Скалозуб О.В. – перший заступник голови районної державної адміністрації пояснила , що делеговані повноваження – це первинне, а ст.85 БКУ – як шлях реалізації, але погодилася з думкою голови  районної ради Соловйова В.О., що це питання потрібно доопрацювати і подати на пленарне засідання районної ради 23.12.2016  один із варіантів.

 

В результаті обговорення першого питання комісія прийняла:

Висновки і рекомендації № 18-1 ( додаються )

Голосували: «За»-6

 

Голова комісії                                                      Д.В.Коломієць

 

Секретар                                                            Н.А.Кабакова

Категорія: Комісії » Постійні комісії районної ради VII скликання » З питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району

Календар новин

«    Жовтень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги