Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Про подовження дії договору оренди, укладеного між комунальним підприємством редакція газети Голопристанський вісник" та радіомовлення та кредитною спілкою "Єдність"

опубліковано: 29-11-2016, 14:39, переглядів: 501,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

 

У К Р А Ї Н А

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

десятої сесії VII скликання

 

 

від 22.11.2016 № 184

м. Гола Пристань

 

Про подовження дії договору оренди,

укладеного між комунальним підприємством

редакція газети Голопристанський вісник"

та радіомовлення та кредитною спілкою "Єдність" 

 

  Розглянувши лист комунального підприємства редакція газети "Голопристанський вісник" та радіомовлення від 17 жовтня 2016 року    № 48/01-26 щодо подовження договору оренди від 06 червня 2011 року, з метою ефективного використання майна спільної власності територіальних громад району, відповідно до статей 143, 144 Конституції України, Закону України "Про оренду державного та комунального майна", Положення про порядок передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад району, затвердженого рішенням десятої сесії районної ради V скликання від 14 червня 2007 року № 123 (зі змінами та доповненнями), враховуючи висновки і рекомендації спільного засідання постійних комісій з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району, з питань гуманітарної політики, медицини та соціального захисту населення та з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства від 24 жовтня 2016 року № 17/8/13-4, керуючись статтями 43, 59, 60, частиною 10 розділу V "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", районна рада

вирішила:

  1. Подовжити дію договору оренди, укладеного між комунальним підприємством редакція газети "Голопристанський вісник" та радіомовлення та кредитною спілкою "Єдність" строком на 2 роки 11 місяців.

  2. Внести зміни до договору оренди від 06 червня 2011 року, укладеного між комунальним підприємством редакція газети "Голопристанський вісник" та радіомовлення та кредитною спілкою "Єдність", а саме: пункт 3.2 розділу 3 "Розрахунки" викласти у наступній редакції: "Загальний розмір орендної плати за місяць становить 663,30 грн., без ПДВ, та сплачується Орендарем не пізніше 5 числа поточного місяця шляхом перерахування грошових коштів на рахунок орендодавця або через касу".

  3. Затвердити звіт про оцінку адміністративної будівлі літ."А" будівель та споруд редакції районної газети "Голопристанський вісник", розташованої за адресою: вул.1-го Травня, 33 в м.Гола Пристань Херсонської області, що належить до спільної власності територіальних громад Голопристанського району (додається).

  4. Головному редактору комунального підприємства редакція газети "Голопристанський вісник" та радіомовлення Григоркіну О.В.:

1) в 10-денний термін укласти з кредитною спілкою "Єдність" додаткову угоду щодо подовження дії договору оренди та внесення змін до договору оренди, викладених у пункті 2 цього рішення та надати копію до Голопристанської районної ради;

2) здійснювати контроль за своєчасною сплатою орендарем орендної плати  відповідно до умов договору.

  5. В разі невиконання підпункту 1 пункту 4 цього рішення вважати таким, що рішення втратило чинність.

  6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства.

 

 

Голова районної ради                                                             В.О.Соловйов

 

Категорія: Рішення » Рішення районної ради VII скликання » 2016рік » Сесія №4-11 » Сесія10

Календар новин

«    Вересень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада щиро і сердечно вітає іменинників, які святкують день народження у серпні 2020 року

Голопристанська районна рада щиро і сердечно вітає іменинників, які святкують день народження у серпні 2020 року

Шановні іменинники!

         Від усього серця бажаємо вам міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту ...

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги