Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Питання життєдіяльності району на порядку денному постійних комісій

опубліковано: 2-12-2016, 15:47, переглядів: 671,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

Питання  життєдіяльності  району на порядку денному постійних комісій


Питання  життєдіяльності  району на порядку денному постійних комісій

25 листопада, в залі засідань районної ради, відбулося спільне засідання постійних  комісій з питань бюджету, фінансів та соціально – економічного розвитку району та з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, в якому взяли участь керівництво районної ради, представники Голопристанської районної державної адміністрації,  керівники  комунальних підприємств та сільські голови.

  Питання порядку денного спільного засідання комісій, а їх налічувалось 25,  розглядались блоками.

  Шість перших питань порядку денного обговорювалися під головуванням очільника комісії з питань бюджету, фінансів та соціально – економічного розвитку району Коломійця Д.В. Це про внесення змін до бюджету та програми економічного, соціального та культурного розвитку  Голопристанського району, звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2016 року, проект районного бюджету на 2017 рік та інші.

   Питання  життєдіяльності  району на порядку денному постійних комісій

  З 7 по 25 включно розглядались питання віднесені до компетенції комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства (голова Санашвілі О.О.), а саме: надання дозволу комунальним підприємствам на передачу в оренду частини приміщень, подовження договорів оренди та інше. 

  Як завжди, члени комісій виважено та відповідально віднеслись до розгляду пропозицій, які надані районною державною адміністрацією, тому депутатами були внесені додаткові пропозиції і зміни та рекомендовано районній державній адміністрації врахувати їх при підготовці уточнених проектів рішень економічного блоку, які будуть розглянуті повторно на засіданні комісії з питань бюджету, фінансів та соціально – економічного розвитку району 15 грудня 2016 року.

  З усіх питань, які були розглянуті на спільному засіданні постійних комісій, прийняті відповідні висновки і рекомендації, які взяті в основу проектів рішень XI сесії районної ради VII скликання.

  Засідання пройшло у присутності представників ЗМІ.

Категорія: Інформація

Календар новин

«    Січень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги