Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Про внесення змін та доповнень до Статуту комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня" та затвердження Статуту у новій редакції

опубліковано: 7-12-2016, 19:36, переглядів: 654,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

У К Р А Ї Н А

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ (Проект)

одинадцятої сесії VІI скликання 

 

від           2016  № _____

м. Гола Пристань

 

Про внесення змін та доповнень до Статуту комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня" та затвердження Статуту у новій редакції

 

  Відповідно до статті 133 Податкового кодексу України, Бюджетного кодексу України, Законів України "Про добровільне об'єднання територіальних громад", "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань", постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 року № 440 "Про затвердження Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру", враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства від 07 грудня 2016 року № 15-3, керуючись статтями 43, 59, 60, частиною 10 розділу V "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", районна рада                       

вирішила:

  1. Внести зміни та доповнення до Статуту комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня", а саме:

  1) доповнити пункт 3.1 розділу 3 "Мета і предмет діяльності Підприємства" абзацом наступного змісту:

"Підприємство має право на договірних засадах надавати медичні послуги населенню об’єднаних територіальних громад, підприємствам, установам, організаціям, розташованим на території об’єднаних територіальних громад та підприємствам, установам та організаціям об'єднаних територіальних громад відповідно до профілю роботи та визначеної спеціалізації Підприємства."

  2) доповнити розділ 4 "Умови та порядок надання медичних послуг Підприємством" пунктами 4.3 та 4.4. наступного змісту:

  "4.3. Забороняється розподіл отриманих доходів (прибутків) або їх частини серед засновників (учасників), членів такої організації, працівників (крім оплати їхньої праці, нарахування єдиного соціального внеску), членів органів управління та інших пов’язаних з ними осіб.

  4.4. Доходи (прибутки) неприбуткового підприємства використовуються виключно для фінансування видатків на утримання комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня", реалізації мети (цілей, завдань) та напрямів діяльності, визначених чинним законодавством та цим Статутом.".

  3) доповнити розділ 11 "Ліквідація та реорганізація Підприємства" пунктом 11.4 наступного змісту:

"Активи некомерційного підприємства (бюджетної установи) в результаті її ліквідації, злиття, поділу, приєднання або перетворення передаються неприбутковим організаціям відповідного виду або зараховуються до доходу бюджету."

  2. Затвердити Статут комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня" у новій редакції з урахуванням змін та доповнень, викладених у пункті 1 цього рішення (Статут у новій редакції додається).

 3. Доручити головному лікарю комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня" Бритвіну Л.В. здійснити державну реєстрацію Статуту у новій редакції відповідно до вимог чинного законодавства України.

  4. Визнати таким, що втратило чинність рішення десятої сесії VII скликання від 22 листопада 2016 року № 193 "Про затвердження змін до Статуту комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня".

  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства.

 

 

Голова районної ради                                        В.О.Соловйов

 

 

 

Категорія: Проекти рішень

Календар новин

«    Січень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги