Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Про внесення змін та доповнень до Статуту Голопристанського районного будинку культури Голопристанської районної ради та затвердження Статуту у новій редакції

опубліковано: 7-12-2016, 20:34, переглядів: 490,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

 

У К Р А Ї Н А

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ   (Проект)

 одинадцятої сесії VІI скликання

 

 

від _____.2016 № _____

м. Гола Пристань

 

Про внесення змін та доповнень до Статуту Голопристанського районного будинку культури Голопристанської районної ради та затвердження Статуту у новій редакції

 

  Відповідно до Податкового кодексу України, Бюджетного кодексу України, Законів України "Про добровільне об'єднання територіальних громад", "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань", постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 року № 440 "Про затвердження Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру", враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства від 07 грудня 2016 року № 15-1, керуючись статтями 43, 59, 60, частиною 10 розділу V "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", районна рада

вирішила:

  1. Внести зміни та доповнення до Статуту Голопристанського районного будинку культури Голопристанської районної ради, а саме:

  1) доповнити розділ 1 "Загальні положення" пунктом 1.4 наступного змісту: "Голопристанський районний будинок культури" є комунальною неприбутковою установою".

  2) доповнити розділ 3 "Організація обслуговування населення" пунктом 3.6 наступного змісту: "Заклад має право на договірних засадах надавати послуги, передбачені Статутом, закладам, установам та організаціям об'єднаних територіальних громад, а також закладам, установам та організаціям, розташованих на території об'єднаних територіальних громад району".

  3) доповнити розділ 5 "Фінансово-господарська діяльність" пунктом 5.8 наступного змісту: "Отримані доходи (прибутки) або їх частина не підлягають розподілу серед засновників (учасників), працівників (крім оплати їхньої праці, нарахування єдиного соціального внеску), членів органів управління та інших пов’язаних з ними осіб".

  4) доповнити розділ 6 "Державний контроль за діяльністю закладу" пунктом 6.2 наступного змісту: "В разі припинення даної юридичної особи її активи передаються одній або кільком неприбутковим організаціям відповідного виду або підлягають зарахуванню до доходу бюджету".

  2. Затвердити Статут Голопристанського районного будинку культури  Голопристанської районної ради у новій редакції з урахуванням змін та доповнень, викладених у пункті 1 цього рішення (Статут в новій редакції додається).

  3. Доручити директору Голопристанського районного будинку культури  Голопристанської районної ради  Короленко Л.М. у місячний термін здійснити державну реєстрацію Статуту у новій редакції відповідно до вимог чинного законодавства України.

  4. Визнати таким, що втратило чинність рішення десятої сесії VII скликання від 22 листопада 2016 року № 195 "Про затвердження змін до Статуту Голопристанського районного будинку культури Голопристанської районної ради".

  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства.

 

 

Голова районної ради                                    В.О.Соловйов

 

Категорія: Проекти рішень

Календар новин

«    Січень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги