Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Про внесення змін та доповнень до Статуту Голопристанського районного будинку дитячої та юнацької творчості Голопристанської районної ради Голопристанського району Херсонської області та затвердження Статуту у новій редакції

опубліковано: 7-12-2016, 21:05, переглядів: 493,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

 

У К Р А Ї Н А

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ   (Проект)

одинадцятої сесії VІI скликання

 

від                №                

м. Гола Пристань

 

Про внесення змін та доповнень до Статуту Голопристанського районного будинку дитячої та юнацької творчості Голопристанської районної ради Голопристанського району Херсонської області та затвердження Статуту у новій редакції

  

  Відповідно до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань", Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», Бюджетного кодексу України, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства  від 07 грудня 2016 року № 15-10, керуючись статтями 43, 59, 60, частиною 10 розділу V "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", районна рада

вирішила:

 1. Внести зміни та доповнення до Статуту Голопристанського районного будинку дитячої та юнацької творчості Голопристанської районної ради Голопристанського району Херсонської області, а саме:

 1) доповнити пункт 1.2. розділу 1 “1. Загальні положення” абзацом наступного змісту: “БЮДТ має право на договірних засадах надавати послуги з позашкільної освіти, передбачені Статутом, дітям та юнацтву (учасникам навчально-виховного процесу), що проживають або перебувають на територіях об’єднаних територіальних громад, а також підприємствам, установам, організаціям, розташованим на територіях об’єднаних територіальних громад та підприємствам, установам, організаціям об’єднаних територіальних громад”.

 2) доповнити пункт 4.14 розділу 4 “4. Організація діяльності” абзацом наступного змісту: “БЮДТ може організовувати роботу у приміщеннях підприємств, установ, організацій,  розташованих на територіях об’єднаних територіальних громад, а також підприємств, установ, організацій об’єднаних територіальних громад за наявності відповідних угод (договорів).

 2. Затвердити Статут Голопристанського районного будинку дитячої та юнацької творчості Голопристанської районної ради Голопристанського району Херсонської області, у новій редакції з урахуванням змін та доповнень, викладених у пункті 1 цього рішення (Статут у новій редакції додається).

 3. Доручити директору Голопристанського районного будинку дитячої та юнацької творчості Голопристанської районної ради Голопристанського району Херсонської області Лосєвій З.М. здійснити державну реєстрацію Статуту у новій редакції відповідно до вимог чинного законодавства України.

 4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства.

 

Голова районної ради                                            В.О.Соловйов

 


Категорія: Проекти рішень

Календар новин

«    Листопад 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року.

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року.

 

         В цей ...

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада