Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Висновки і рекомендації від 07.12.2016 № 15-2

опубліковано: 14-12-2016, 14:25, переглядів: 484,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

У К Р А Ї Н А

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ


Висновки і рекомендації

постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства

 

від 07.12.2016 № 15-2

м. Гола Пристань

 

Про внесення змін до висновків і рекомендацій

спільного засідання постійних комісій

від 25 листопада 2016 року № 18/14-24

 

  Розглянувши лист головного лікаря комунального підприємства "Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги" Голопристанської районної ради Херсонської області Житнюка В.В. від 06 грудня 2016 року щодо необхідності внесення змін до Статуту підприємства, відповідно до Податкового кодексу України, Бюджетного кодексу України, Законів України "Про добровільне об'єднання територіальних громад", "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань", постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 року № 440 "Про затвердження Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру", враховуючи статті 43, 59, 60, частину 10 розділу V "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", керуючись статтею 47 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", комісія дійшла висновку:

 1. Внести зміни та доповнення до висновків і рекомендацій спільного засідання постійних комісій з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району, управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства від 18 листопада 2016 року № 18/14-24 "Про рекомендації районній раді щодо внесення змін до Статуту комунального підприємства Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги» Голопристанської районної ради Херсонської області та затвердження структури", а саме:

  1) підпункт 1 пункту 1 доповнити абзацами:

  а) доповнити пункт 3.1 розділу 3 "Мета та предмет діяльності" Статуту абзацом наступного змісту: "Центр має право на договірних засадах здійснювати надання послуг з надання первинної медико-санітарної допомоги населенню об’єднаних територіальних громад".

  б) в розділі 8. "Майно та фінансування" Статуту пункт 8.7 вважати пунктом 8.9.

  в) розділ 8 "Майно та фінансування" Статуту доповнити пунктами 8.7, 8.8,  які викласти в наступній редакції:

  8.7. Доходи (прибутки) Центру використовуються виключно для фінансування видатків на утримання Центру, реалізації мети (цілей, завдань) та напрямів діяльності, визначених цим Статутом.

  8.8. Забороняється розподіл отриманих доходів (прибутків) або їх частини серед засновників Центру, працівників (крім оплати їхньої праці, нарахування єдиного соціального внеску), членів органів управління та інших пов’язаних з ними осіб."

  г) в розділі 10 "Припинення діяльності" Центру пункт 10.1 викласти в наступній редакції:

  "10.1. Припинення діяльності Центру здійснюється шляхом його реорганізації (злиття, приєднання, поділу, перетворення) або ліквідації - за рішенням Власника, а у випадках, передбачених законом України, - за рішенням суду.

  У разі припинення діяльності Центру (у результаті його ліквідації, злиття, поділу, приєднання або перетворення) здійснюється передача активів одній або кільком неприбутковим організаціям відповідного виду або зарахування до доходу бюджету."

  2) пункт 2 пункту 1викласти в новій редакції такого змісту:

  "Затвердити Статут комунального підприємства "Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги" Голопристанської районної ради Херсонської області у новій редакції з урахуванням змін та доповнень, викладених у пункті 1 цього рішення (Статут в новій редакції додається)."

  3) пункт 1 доповнити підпунктом 3 наступного змісту:

  "Доручити головному лікарю комунального підприємства "Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги" Голопристанської районної ради Херсонської області Житнюку В.В. у місячний термін здійснити державну реєстрацію Статуту у новій редакції відповідно до вимог чинного законодавства України."

  4) пункт 1 доповнити підпунктом 4 наступного змісту:

  "Визнати таким, що втратило чинність рішення десятої сесії VII скликання від 22 листопада 2016 року № 191 "Про затвердження змін до Статуту комунального підприємства "Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги" Голопристанської районної ради Херсонської області".

  2. Проект рішення сформований за висновками і рекомендаціями спільного засідання постійних комісій з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району, управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства від 25 листопада 2016 року № 18/14-24 викласти в новій редакції з врахуванням цих висновків і рекомендацій

та рекомендувати: 

  1. Голові постійної комісії Санашвілі О.О. внести пропозиції щодо зміни назви 33 питання порядку денного одинадцятої сесії районної ради VII скликання та викласти його в новій редакції, а саме:

  "Про внесення змін та доповнень до Статуту комунального підприємства "Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги" Голопристанської районної ради Херсонської області та затвердження Статуту у новій редакції".

  2. Контроль за виконанням цих рекомендацій залишаю за собою.

 

 

Голова комісії                                          О.О.Санашвілі

 


Категорія: Комісії » Постійні комісії районної ради VII скликання » З питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства

Календар новин

«    Січень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги