Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Розпочато ремонт проблемної автодороги

опубліковано: 19-12-2016, 13:20, переглядів: 793,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

Розпочато ремонт проблемної автодороги


Розпочато ремонт проблемної автодороги

  Однією з болючих проблем Голопристанщини, та й, без перебільшення можна стверджувати, всієї нашої держави є вкрай незадовільний стан автомобільних доріг. Наприклад, автодорога Геройське-Стара Збур’ївка має протяжність 50,7 км і забезпечує сполучення не тільки з сільськими населеними пунктами нашого району, а й Очаківського району Миколаївської області, знаходиться у стані, що викликає серйозне занепокоєння. Загальна площа ямковості на ній становить 30 тис. кв. м, останні десять років поточний ремонт тут не проводився. І якщо його не провести найближчим часом, то можна взагалі втратити автобусне сполучення між селами у прибережній смузі Пониззя Дніпро і Дніпровського лиману. Це добре розуміли в кабінетах влади. Тому Голопристанська районна рада підтримала звернення стосовно кричущого стану доріг від Старозбур’ївської, Геройської сільських рад, екстреної (швидкої) медичної допомоги, райвідділу з надзвичайних ситуацій, дорожників, автоперевізників, лісівників і просила посприяти народних депутатів України Андрія Гордєєва та Федора Негоя у виділенні коштів з державного бюджету у сумі 10,8 млн грн – саме стільки потрібно, щоб дорога у напрямку найвіддаленіших населених пунктів більше не була «візитівкою», яка не додає позитивного іміджу нашому району. Також звернення з проханнями допомогти вирішити «дорожню» проблему направили до Кабінету Міністрів України та Херсонської обласної ради, Херсонської обласної державної адміністрації, Державного агентства автомобільних доріг України.

Розпочато ремонт проблемної автодороги

  Треба віддати належне депутатам районної ради: за їхню небайдужість і активну громадянську позицію. До народних обранців неодноразово доносили крик душі жителів тієї ж Старої Збур’ївки, де через суцільні ями на дорозі під час проходження автотранспорту почали руйнуватися домівки. І з районної скарбниці рішенням сесії районної ради №82 від 31.03.2016 р. було виділено 800 тис. грн на проведення поточних ремонтних робіт автодороги загального користування місцевого значення Геройське-Стара Збур’ївка. Співфінансування сільських рад склало 190 тис. грн (Ново­збур’ївська – 20 тис. грн, Старозбур’ївська і Рибальчеська – по 80 тис. грн кожна, Геройська – 10 тис. грн). Приємно відзначити, що рішенням VI сесії обласної ради VII скликання від 09.09.2016 №193 «Про внесення змін до рішення III сесії обласної ради VII скликання від 22 січня 2016 року №58 «Про обласний бюджет на 2016 рік» виділена субвенція на ремонт дорожнього покриття у сумі 500 тис. грн.

  Через складну тендерну процедуру швидко освоїти ці кошти було неможливо. Але, дякуючи наполегливості районних депутатів, минулого понеділка у центральній частині Старої Збур’ївки з’явилася потужна техніка Голопристанського «Автодору» - стартували довгоочікувані ремонтні роботи. Дорожники повідомили, що спочатку ліквідують ямковість, а потім – укладатимуть нове покриття (спеціальну суміш, зважаючи на прохолодну погоду, замовлено у Києві), поступово рухатимуться у напрямку Геройського. За їхньою злагодженою роботою того дня спостерігали не тільки місцеві дітлахи і старші люди, а й голова районної ради Віталій Соловйов, керівник старозбур’ївської територіальної громади Віктор Маруняк, депутат районної ради Петро Бондар, цікавилися найдрібнішими нюансами довгоочікуваного процесу боротьби з суцільною дорожньою руїною, доведення місця, яким рухаються легковики і вантажівки до нормального стану. Слід відзначити, що громадський контроль за якістю ремонтних робіт здійснюватиметься із залученням народних обранців, про їх результати доповідатимуть на апаратних нарадах при голові Херсонської обласної державної адміністрації – про це йдеться у відповідному дорученні Андрія Гордєєва, керівника виконавчої влади нашої області.

Категорія: Інформація

Календар новин

«    Січень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги