Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Звіт депутата

опубліковано: 21-12-2016, 09:07, переглядів: 1670,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

Звіт депутата

   Відповідно до ст. 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» та рішення дев’ятої сесії районної ради VІІ скликання від 29 вересня 2016 року № 155 «Про затвердження графіку звітів депутатів районної ради VIІ скликання перед виборцями у 2016 році» депутати районної ради проводять звіти перед виборцями на територіях відповідних сільських рад згідно графіка.

Звіт депутата

  Для проведення звітів депутатів, виконавчий апарат районної ради, керівники органів місцевого самоврядування та керівники установ і організацій проводили відповідні заходи щодо сприяння депутатам в організації їх звітів перед виборцями, надавалися інформаційні та довідкові матеріали, приміщення, проводилось оповіщення виборців про час і місце звітів.

    Зокрема, депутат районної ради Басараб І.К. звітував перед виборцями на території Садівської сільської ради. 

Враховуючи те, що в поточному скликанні Садівська сільська рада не представлена в депутатському корпусі районної ради, а для тісної співпраці територіальної громади з районним представницьким органом місцевого самоврядування у вирішенні соціально-економічних питань жителів сіл Садове, Пам'ятне, Братського, Вільної Дружини та Іванівки, районна рада закріпила депутата Басараба І.К. за вказаною сільською радою, тому зацікавленість у зустрічі та звіті депутата була високою.

  Звіт відкрив Садівський сільський голова Цуркан В.М., на якому були присутні 58 виборців територіальної громади, які представляли депутатський корпус та виконавчий комітет сільської ради, трудові колективи Садівської та Пам'ятненської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів, Пам'ятненського дитячого садка, лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, приватне сільськогосподарське підприємство «Україна», фермерське господарство «Тора», приватні підприємці та представники жителів 5 населених пунктів сільської ради.

   Депутат районної ради прозвітував перед виборцями про свою діяльність у раді та її органах, про прийняті радою та її органами рішення, про хід їх виконання, про особисту участь в обговоренні, прийнятті та в організації виконання рішень ради, а також доручень виборців.

  Виборцями ставилися запитання щодо ремонту доріг, функціонування дитячих садків та їх фінансування (відкриття другої групи в Пам’ятненському  дитячому садку, капітальний ремонт не працюючого дитячого садка в с. Садове та введення його в експлуатацію), подальше забезпечення паливними дровами лікарської амбулаторії та жителів Садівської сільської ради в умовах  тимчасової заборони вирубки деревини у лісах, лісових масивах та лісосмугах всіх категорій згідно рішення дев’ятої сесії Херсонської обласної ради VІІ скликання від 18 листопада 2016 року № 264, фінансування цілодобового стаціонару в Садівській лікарській амбулаторії ЗПСМ, збереження та фінансування об’єктів соціального призначення, перехід на повну автономізацію Пам’ятненської ЗОШ І-ІІІ ступенів, відкриття навчального комплексу школа-сад на базі дитячого садка с. Памятне та Памятненської ЗОШ І-ІІІ ступенів, забезпечення бюджетних установ та закладів ялинками до новорічних свят та інші.

  При обговоренні звіту, виборці дали депутату наказ у вирішенні вищевказаних питань, як таких, що потребують найскорішого вирішення та випливають з потреб жителів Садівської територіальної громади.

  Депутат Басараб І.К. провів зустріч з трудовим колективом медпрацівників лікарської амбулаторії, на якій обговорилися нагальні питання подальшого функціонування закладу та сільської медицини району в ході реформування медичної галузі. Разом з завідувачем лікарської амбулаторії Щуровим О.І. оглянули будівлю лікарської амбулаторії (комунальна власність) та умови праці, в яких працює колектив. Перевірив функціонування цілодобового стаціонару, в якому поспілкувався з пацієнтами, що лікуються та хід опалювального сезону.

  В Садівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів депутат Басараб І.К., разом з директором школи Шапуренко А.В., оглянули стан будівлі, навчальні класи та коридори школи після проведеного капітального ремонту м’якої покрівлі даху школи, на яку в 2016 році, депутатами районної ради з районного бюджету виділено 779,8 тис. грн. Визначено, що будівля школи потребує капітальних вкладень на заміну вікон на енергозберігаючі. Перевірив хід опалювального сезону та забезпеченість паливом школи.

  Метою відвідування Пам’ятненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів було питання контролю за використанням бюджетних коштів на капітальний ремонт, заміну вікон на енергозберігаючі в будівлі школи виділених депутатами районної ради з районного бюджету в сумі 50 тис. грн. та Садівською сільською радою в сумі 50 тис. грн. як співфінансування.

  Депутат зустрівся з директором школи Качан Л.М., з якою оглянули будівлю школи. Кошти освоєні. Замінено 20 вікон. Необхідно замінити ще 81   вікно та провести капітальний ремонт лівого крила водяного опалення школи, що потребує значних капіталовкладень. Школа забезпечена паливом.   Хід опалювального сезону в школі задовільний.

У відвідуванні вищезазначених закладів, разом з депутатом районної ради Басарабом І.К., приймав участь Садівський сільський голова Цуркан В.М.

  В цей же день заступник голови районної ради Басараб І.К. побував з робочою поїздкою в Олександрівській (Краснознам'янська) сільській раді та відвідав Олександрівську (Краснознам'янська) загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів.

  Ознайомився з ходом виконання графіка будівельно-монтажних робіт реконструкції даху Олександрівської (Краснознам'янська) загальноосвітньої щколи І-ІІІ ступенів. На реконструкцію даху депутатами районної ради, в поточному році, було виділено з районного бюджету 129,1тис. грн. субвенції обласному бюджету (співфінансування). Графік робіт дотримується.

  Разом з директором школи Симчук Л.Г. оглянули будівлю школи (вікна та двері потребують заміни) та функціонування опалення, теплотраса якого потребує негайного ремонту.

  Проведена зустріч з трудовим колективом школи.  Вирішено питання подальшого медичного обслуговування жителів Олександрівської (Краснознам'янська) сільської ради шляхом закріплення медичного працівника Чорноморської лікарської амбулаторії на час декретної відпустки медичного працівника фельдшерського пункту с. Краснознам'янська.

  Під час робочої поїздки, в оперативному порядку, вирішені питання які хвилювали жителів сіл, а інші питання, які потребують капіталовкладень для збереження та покращення матеріально-технічної бази об’єктів соціальної інфраструктури будуть вноситися до районних цільових програм з їх подальшим вирішенням.

  Виборці та трудові колективи Садівської та Олександрівської (Краснознам'янська) сільських рад дякували депутатам районної ради за плідну співпрацю у вирішенні нагальних питань місцевого самоврядування, фінансування капітальних видатків на ремонти загальноосвітніх шкіл, дитячих садочків, доріг та збереження мережі освітніх, медичних та культурних закладів.

Категорія: Інформація

Календар новин

«    Січень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги