Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Голопристанський район з бюджетом 2017 року!

опубліковано: 30-12-2016, 10:59, переглядів: 783,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

Голопристанський район з бюджетом 2017 року!


  Голопристанський район з бюджетом 2017 року!

  ІІ частина пленарного засідання одинадцятої сесії районної ради VII скликання, на яке виносилось єдине питання «Про районний бюджет на 2017 рік», була призначена на 29 грудня 2016 року.

  Доопрацьований проект цього документа наданий районною державною адміністрацією в другій половині дня 28 грудня 2016 року. Тому депутатам для ознайомлення було надано «домашнє завдання» до ранку.

  29 грудня 2016 року о 8.30 проведено спільне засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району  та робочої групи за участі керівництва районної державної адміністрації.

  Документ опрацьовувався достеменно, мали місце непорозуміння, у зв’язку з чим була оголошена перерва по доопрацюванню додатка по видаткам з районного бюджету.

  В перерві депутати та запрошені не нудьгували. Їх прийшли вітати Дід Мороз та Снігуронька, та до уваги присутніх була подана концертна програма підготовлена працівниками Голопристанського районного будинку культури.

Голопристанський район з бюджетом 2017 року!

  Після перерви та прийняття постійною комісією з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району  та робочою групою висновків і рекомендацій відбулася ІІ частина пленарного засідання одинадцятої сесії районної ради VII скликання, на якій після доповіді першого заступника районної державної адміністрації Олени Кравченко-Скалозуб та співдоповіді заступника голови постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району Петра Бондаря за півгодини одноголосно депутатами районної ради затверджений бюджет на 2017 рік.

 Голопристанський район з бюджетом 2017 року!

  Прийняття цього доленосного документа підтримано оплесками.

  Голова районної ради Віталій Соловйов щиро вітав всіх присутніх з наступаючим новим роком та побажав плідної праці у 2017 році.

Категорія: Інформація

Календар новин

«    Вересень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада щиро і сердечно вітає іменинників, які святкують день народження у серпні 2020 року

Голопристанська районна рада щиро і сердечно вітає іменинників, які святкують день народження у серпні 2020 року

Шановні іменинники!

         Від усього серця бажаємо вам міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту ...

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги