Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

ПРОТОКОЛ № 21 спільного засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціально – економічного розвитку району, робочої групи

опубліковано: 5-01-2017, 17:06, переглядів: 560,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПРОТОКОЛ № 21

 

спільного засідання постійної  комісії з питань бюджету, фінансів та

соціально – економічного розвитку району, робочої групи по підготовці чергової сесії районної ради VII скликання та громадських слухань  

 

29.12.2016                                                     

м. Гола Пристань                                                                                

 

 Присутні:

Члени постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціально – економічного розвитку району:

  1. Бондар Петро Павлович;
  2. Кабакова Наталія Анатоліївна;
  3. Камінський Володимир Вікторович;
  4. Мануйленко Тетяна Вікторівна.

 

Члени робочої групи:

1. Басараб Іван Кирилович – заступник голови районної ради

2. Волошина Наталія Олександрівна – начальник фінансового управління районної державної адміністрації

3. Загородна Віліна Іванівна- головний спеціаліст виконавчого апарату районної ради

4. Погорільська Меланія Броніславівна- голова постійної комісії мандатної, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики

6. Санашвілі Олег Отарович- голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства

7. Чумак Микола Миколайович – голова постійної комісії з питань  гуманітарної політики, медицини та соціального захисту населення

Присутні:

Соловйов Віталій Олександрович – голова районної ради

Александрова Тетяна Миколаївна – керуючий справами виконавчого апарату районної ради

Дімова Жанна Омелянівна – начальник юридичного відділу виконавчого апарату районної ради

 

Запрошені:

1.Кравченко - Скалозуб Олена Валентинівна - перший заступник голови районної державної адміністрації

2.Ільницька Світлана Анатолівна - начальник комунальної установи "Централізована бухгалтерія по обслуговуванню закладів та установ культури" Голопристанської районної ради Херсонської області

3.Козакова Галина Володимирівна - начальник управління соціального захисту населення та охорони здоров'я районної державної адміністрації

4.Короленко Лариса Михайлівна - директор Голопристанського районного  будинку культури Голопристанської районної ради

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про районний бюджет на 2017 рік .

Доповідає: начальник фінансового управління районної державної адміністрації  Волошина Н.О.

 

 

Регламент роботи засідання постійної комісії.

1. Доповідь з першого питання                                   до 20 хв.

Виступи з питання порядку денного                            до 3 хв.

Запитання до питання порядку денного

та відповіді на них                                                         до 1 хв.

 

ВИСТУПИЛИ:

Бондар П.П. -заступник голови комісії з питань бюджету, фінансів та соціально- економічного розвитку району, який зачитав присутнім висновки і рекомендації спільного засідання постійної  комісії з питань бюджету, фінансів та соціально – економічного розвитку району та робочої групи по підготовці чергової сесії районної ради VII скликання від 16 грудня 2016 № 20-2 і зауважив, що вони не враховані районною державною адміністрацією, але члени комісії та робочої групи будуть наполягати щодо включення їх до проекту районного бюджету на 2017 рік.


Кравченко – Скалозуб О.В. - перший заступник голови районної державної адміністрації, яка зазначила, що на жаль не можна врахувати всі позиції висновків та рекомендацій тому виникла потреба відкликати попередній  проект районного бюджету на 2017 рік в зв’язку з прийняттям Верховною Радою України від 21.12.2016 року Закону України «Про державний бюджет України на 2017 рік», в якому окремо для Гладківської ОТГ визначені показники міжбюджетних трансфертів на 2017 рік та надати новий пакет документів.

 

Соловйов В.О.- голова районної ради зауважив, що в районній раді є юридичний висновок в якому зазначається, що якщо затверджений порядок денний пленарного засідання сесії, то попередній проект рішення не відкликається і він може бути розглянутий, як доопрацьований, тому враховуючи заяву районної державної адміністрації було зроблено перерву в пленарному засіданні сесії до 29 грудня 2016 року відповідно до розпорядження голови районної ради.

 

 

1.СЛУХАЛИ:

Волошину Н.О.-начальника фінансового управління районної державної адміністрації, яка ознайомила присутніх з пояснювальною запискою щодо проекту рішення «Про внесення змін до рішення четвертої сесії районної ради VII скликання від 16 лютого 2016 року № 61 "Про районний бюджет на 2016 рік" (додається до протоколу), зокрема зазначила , що  ріст доходів районного бюджету до очікуваних показників 2016 року збільшено на 46%  і враховуючи мінімальну загальну забезпеченість по загальноосвітніх закладах району, на оплату праці спеціалістів та молодшого обслуговуючого персоналу  (медсестри, секретарі, завгоспи, кухарі, водії та ін. ) не вистачає коштів близько 8,0 млн.грн.

 

ВИСТУПИЛИ:

Санашвіллі О.О. - голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, запропонував Волошиній Н.О. озвучити тільки зміни, а не зачитувати повністю пояснювальну записку .

 

Соловйов В.О. - голова районної ради уточнив, що за даними Департаменту фінансів обласної державної адміністрації ріст складає 126 %.

 

Бондар П.П. – заступник голови комісії попросив пояснити переглянути видатки  по всіх закладах та установах районного бюджету, які були надані районною державною адміністрацією від 09.12. 2016 та порівняти з новим проектом  рішення відповідно додатку 2. і просив пояснити, чому різниця складає майже 14,5 млн. грн.

 

Волошина Н.О.

начальник фінансового управління районної державної адміністрації, пояснила, що зменшення відбулося за рахунок відокремлення Гладківської ОТГ, а саме: податок на доходи фізичних осіб близько 2,5 млн. грн., майже 8,0 млн. освітня субвенція та близько 4,0 млн. додаткової та базової дотації.

 

 

Соловйов В.О. - голова районної ради поцікавився, чи є необхідність корегувати додаток 3, яким передбачені між бюджетні трансферти з районного бюджету  сільським радам на заклади дошкільної освіти  та культури. 


Кра

вченко – Скалозуб О.В

. - перший заступник голови районної державної адміністрації, яка зазначила, що формула, яка використовувалися для даних розрахунків дозволяє отримати більший розмір субвенції навіть тим сільським радам, в яких мінімальні власні надходження, тобто формула носить більш соціальний характер.

 

 

Бондар П.П. – заступник голови комісії вкотре наполягав надавати до розгляду депутатам повну розшифровку по кодам тимчасової класифікації видатків, де зазначаються інші видатки та медичні та освітні субвенції, а також попросив пояснити чому скоротилася видатки по комунальних закладах районної ради. Запропонував збільшити дохідну частину бюджету.

 

Волошина Н.О. – начальник фінансового управління районної державної адміністрації, що доходи не можуть бути безграничними.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, поцікавився, де б районна державна адміністрація вишукувала кошти, якби не передали міській раді Голопристанську ДШМ, оптимізували комунальний заклад «Голопристанська районна бібліотека», провели перереєстрацію  Голопристанської ДЮСШ.

 

Бондар П.П. – заступник голови комісії запропонував не скорочувати видатки по комунальних установах, а збільшити на цю суму дефіцит бюджету (близько 3,0 млн. грн.) і разом з районною державною адміністрацією працювати над наповненням бюджету.

 

Кравченко – Скалозуб О.В. -  перший заступник голови районної державної адміністрації, яка зазначила, що весь дефіцит бюджету акумульований саме на окремих статтях загальноосвітніх закладів, так як змінився принцип їх фінансування, тобто ми зможемо його частково зменшити, за рахунок перевиконання дохідної частини, проведення оптимізації, але все одно потрібно буде звертатись за допомогою до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради .

 

Соловйов В.О. - голова районної ради зазначив, що він погоджується з Петром Павловичем, що потрібно не скорочувати видатки по комунальних закладах тому, що районна державна адміністрація такими своїми діями дискредитує політику держави в Голопристанському районі, так як виступає представником Президента України і запропонував або збільшити дохідну частину бюджету і спільними зусиллями працювати над її наповненнями (легалізація робочих місць, робота з приватними підприємствами, сплати всіх податків та зборів ), або збільшити дефіцит бюджету з 8,0 млн грн.  до 11,0 млн.грн.

 

Кравченко – Скалозуб О.В.-  перший заступник голови районної державної адміністрації, зазначила, що в зв'язку з тим, що в районному бюджеті врахували кошти медичної субвенції від Гладківської ОТГ та міста Гола Пристань райдержадміністрація звернулася з проханням до останніх надати свої пропозиції щодо розподілу їхньої субвенції між первинною та вторинною ланкою медичної галузі. Щодо розподілу видатків за кодами економічної класифікації видатків, то це право залишається за отримувачами субвенції.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради запропонував зробити перерву та просити районну державну адміністрацію, враховуючи пропозиції депутатів районної ради, викласти розподіл видатків районного бюджету в 2017 році (додаток 2) в новій редакції для оголошення на пленарному засіданні сесії районної ради.

 

Члени комісії та робочої групи підтримали пропозицію одноголосно.

 

ПІСЛЯ ПЕРЕРВИ

Бондар П.П. – заступник голови комісії повідомив,що членам робочої групи розданий новий розподіл видатків (додаток 2) з врахуванням пропозицій та зауважень, які прозвучали на засіданні.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради запропонував включити до проекту рішення субвенції від Новософіївської та Малокопанівської сільських рад в сумі по 150,0 тис.грн. на ремонт об’єктів їх соціальної сфери для того, щоб в січні 2017 року мати змогу прийняти участь у конкурсі, який проводить Фонд регіонального розвитку в Херсонській області.

 

В результаті обговорення першого питання комісія та робоча група по підготовці чергової сесії районної ради VII скликання прийняли:

Висновки і рекомендації № 21-1 (додаються

)

Голосували: «За»- одноголосно.


 Голова комісії                                                Д.В.Коломієць

Секретар                                                          Н.А.Кабакова


 

Категорія: Комісії » Постійні комісії районної ради VII скликання » З питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району

Календар новин

«    Грудень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року.

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року.

 

         В цей ...

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада