Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Про передачу майна з балансу КУ "Фінансово-господарська група з обслуговування закладів та установ освіти" на баланс КЗ база відпочинку "Світоч", надання КЗ база відпочинку "Світоч" права господарського відання

опубліковано: 19-01-2017, 10:44, переглядів: 469,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

 

 У К Р А Ї Н А

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ    (ПРОЕКТ)

дванадцятої сесії VII скликання

 

від                № ____

м. Гола Пристань

 

Про передачу майна з балансу комунальної установи

"Фінансово-господарська група з обслуговування закладів та установ освіти" Голопристанської районної ради Херсонської області на баланс комунального закладу база відпочинку "Світоч", надання комунальному закладу база відпочинку "Світоч" права господарського відання

 

  Відповідно до статей 143, 144 Конституції України, статті 136 Господарського кодексу України, Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень", враховуючи висновки і рекомендації спільного засідання постійних комісій з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району та з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства від 18 січня 2017 року № 22/16-12, керуючись статтями 43, 59, 60, частиною 10 розділу V "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні"районна рада

вирішила:

  1. Передати майно згідно переліку, наданого комунальною установою "Фінансово-господарська група з обслуговування закладів та установ освіти" Голопристанської районної ради Херсонської області, з балансу комунальної установи "Фінансово-господарська група з обслуговування закладів та установ освіти" Голопристанської ради Херсонської області на баланс  бази відпочинку "Світоч".

  2. Начальнику комунальної установи "Фінансово-господарська група з обслуговування закладів та установ освіти" Голопристанської районної ради Херсонської області Мануйленко Т.В. та директору бази відпочинку "Світоч" Камінському В.В. здійснити приймання – передачу майна, зазначеного у пункті 1 цього рішення відповідно до вимог чинного законодавства та надати копію акту приймання-передачі до Голопристанської районної ради.

  3. Надати базі відпочинку "Світоч" право господарського відання на нерухоме майно бази відпочинку "Світоч", розташоване за адресою: Херсонська область, Голопристанський район, с.Залізний Порт, вул.Шкільна,  будинок 24-а.

  4. Директору бази відпочинку "Світоч" Камінському В.В. вчинити усі необхідні дії, спрямовані на реєстрацію права господарського відання згідно вимог чинного законодавства України. 

  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства.

 

 

Голова районної ради                                      В.О.Соловйов

 

Категорія: Проекти рішень

Календар новин

«    Грудень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року.

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року.

 

         В цей ...

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада