Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Про надання дозволу комунальному підприємству редакція газети "Голопристанський вісник" та радіомовлення на передачу в оренду частини будівлі фізичній особі Проценку О.І.

опубліковано: 19-01-2017, 14:31, переглядів: 506,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

 

У К Р А Ї Н А

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ   (ПРОЕКТ)

дванадцятої сесії VII скликання

 

від ________ № ___

м. Гола Пристань

 

Про надання дозволу комунальному

підприємству редакція газети

"Голопристанський вісник" та

радіомовлення на передачу в оренду

частини будівлі фізичній особі Проценку О.І.

 

  Розглянувши лист головного редактора комунального підприємства редакція газети "Голопристанський вісник" та радіомовлення Григоркіна О.В. від 15 грудня 2016 року № 54/01-26 щодо надання згоди на передачу в оренду частини приміщення адміністративної будівлі комунального підприємства, відповідно до статей 143, 144 Конституції України, статті 60, частини 10 розділу V прикінцевих та перехідних положень Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про оренду державного та комунального майна", Положення про порядок передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад району, затвердженого рішенням десятої сесії районної ради V скликання від 14 червня 2007 року № 123 (зі змінами та доповненнями), враховуючи висновки і рекомендації спільного засідання постійних комісій з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району та з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства від 18 січня 2017 року № 22/16-7, керуючись статтями 43, 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", районна рада

вирішила:

  1.Надати дозвіл комунальному підприємству редакція газети "Голопристанський вісник" та радіомовлення на передачу в оренду фізичній особі Проценку Олегу Івановичу частини будівлі редакції газети "Голопристанський вісник" та радіомовлення, розташованої за адресою: м.Гола Пристань вул.1Травня, 33, площею 15,5кв.м. для розміщення офісного приміщення строком на 2 роки 11 місяців.

  2. Встановити розмір орендної плати  за базовий місяць ____грн. без урахування ПДВ.

  3.Затвердити проект договору оренди(додається) між комунальним підприємством редакція газети "Голопристанський вісник" та радіомовлення та фізичною особою  Проценком Олегом Івановичем.

  4.Головному редактору комунального підприємства редакція газети  "Голопристанський вісник" та радіомовлення Григоркіну О.В.:

- у десятиденний термін з моменту набрання чинності рішення районної ради укласти договір оренди з фізичною особою Проценком Олегом Івановичем  та надати у п’ятиденний строк  з дня підписання договору копію до Голопристанської районної ради.

- здійснювати контроль за своєчасної сплатою орендарем орендної плати відповідно до умов договору.

  5. В разі не укладення договору оренди з приватним підприємцем Проценком Олегом Івановичем у визначений термін, вважати таким , що рішення  втратило чинність.

  6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства.

 

 

Голова районної ради                                   В.О.Соловйов

Категорія: Проекти рішень

Календар новин

«    Листопад 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року.

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року.

 

         В цей ...

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада