Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Звіт голови районної ради про роботу відповідно до вимог чинного законодавства

опубліковано: 24-11-2011, 17:02, переглядів: 1558,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

Звіт

голови районної ради про роботу відповідно до вимог чинного законодавства

 

 

Шановні депутати та запрошені!

         На органи місцевого самоврядування покладено відповідальність за соціально-економічний розвиток територіальних громад міст і сіл, а відтак – добробут їх мешканців.

         Відповідно звіт голови районної ради відображає діяльність районної ради у межах повноважень, визначених Конституцією та законами України і узагальнює виконання депутатами районної ради обов'язків, визначених в першу чергу Законом України "Про статус депутатів місцевих рад".

         Звітуючи за період з листопада 2010 по листопад 2011 року, хочу зазначити, що відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" зусилля районної ради були спрямовані на забезпечення виконання повноважень, визначених законом, а саме:

-         затвердження програми соціально-економічного та культурного розвитку Голопристанського району, цільових програм з інших питань, заслуховування звітів про їх виконання;

-         затвердження районного бюджету на 2011 рік, внесення змін до нього, затвердження звітів про його виконання, розподіл переданих з державного та обласного бюджетів коштів у вигляді дотацій, субвенцій відповідно між сільськими бюджетами;

-         вирішення питань про продаж, передачу в оренду об'єктів комунальної власності, які перебувають в управлінні районної ради;

-         делегування районній державній адміністрації окремих повноважень районної ради;

-         заслуховування заступників голови районної державної адміністрації, керівників управлінь, відділів та інших структурних підрозділів районної державної адміністрації про виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку району, бюджету, рішень ради із зазначених питань, а також про здійснення районною державною адміністрацією делегованих їй радою повноважень;

-         вирішення інших питань, передбачених законодавством України та Регламентом районної ради.

Можу впевнено сказати, що діяльність районної ради була спрямована у звітному періоді саме на вирішення питань економічного і соціального розвитку району, стабілізації суспільно-політичної ситуації, а рішення, прийняті районною радою, мають одну мету – відповідати інтересам громади.

Депутатський корпус склав серйозний екзамен на зрілість, довів свою здатність працювати продуктивно, знаходити виважені компромісні рішення.

Незважаючи на різні політичні уподобання, отримавши довіру виборців, районна рада не перетворилася на арену політичних баталій.

Сьогодні ми маємо дієздатну раду високого інтелектуального і професійного рівня.

У Голопристанській районній раді працюють 44 депутати. Майже всі вони –  висококваліфіковані, авторитетні люди, з великим життєвим досвідом, компетентні у політичній діяльності, розв'язанні економічних і соціальних проблем. Слід зазначити, що частина депутатів районної ради представляють інтереси своїх виборців друге і більше скликань поспіль. Це:

Басараб Іван Кирилович,

Бритвін Леонід Васильович,

Брага Анатолій Григорович,

Верещак Антоніна Григорівна,

Горач Олексій Олексійович,

Гурнак Віктор Григорович,

Єременко Олександр Іванович,

Качан Олександр Михайлович,

Кобець Ганна Василівна,

Козакова Галина Володимирівна,

Коломієць Димитрій Васильович,

Коротун Сергій Володимирович,

Марсак Микола Григорович,

Савицький Петро Іванович,

Синенко Олександр Олександрович,

Слюсар Наталія Олександрівна,

Сумленний Микола Тимофійович,

Тимченко Раїса Акимівна,

Шевцов Петро Васильович;

Шевчук Віктор Георгійович.

Саме це є свідченням про ступінь довіри до депутатів районної ради.

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні",

з метою ефективної роботи ради на другій сесії районної ради VI скликання у листопаді 2010 року затверджено Регламент районної ради, склад постійних комісій, яких на сьогодні налічується 6 та президію районної ради, до складу якої увійшли голови постійних комісій, керівники 3 депутатських фракцій.

         Основною формою роботи районної ради є проведення є сесія ради, яка складається із пленарних засідань та засідань постійних комісій.

         Всього у звітному періоді проведено 13 сесій районної ради.

         Протягом року прийнято 125 рішень – різних за напрямком, але певним чином таких, які контролюють та впливають на виконання програми економічного та соціального розвитку району:

-         9 питань, спрямованих на розвиток галузі медицини, соціального захисту населення;

-         10 питань вирішено для галузей освіти, культури, фізичної культури і спорту;

-         4 питання розглянуто у сфері охорони навколишнього середовища;

-         6 питань, спрямованих на розвиток агропромислового комплексу;

-         52 питання вирішено у сфері обліку, управління та приватизації власності районною радою;

-         23 питання фінансового напрямку.

         Для розгляду питань, які потребували попереднього вивчення та підготовки проектів рішень, рішенням сесії утворювались робочі групи, які очолювали голови профільних постійних комісій, зокрема:

-         Про виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району за 2010 рік;

-         Про виконання районного бюджету за 2010 рік;

-         Про хід виконання комплексної програми розвитку закладів культури району на 2008 – 2013 роки;

-         Про хід виконання районної програми "Здоров'я нації" на 2003 – 2011 роки.

    Перед кожним пленарним засіданням сесій проводила засідання президія районної ради, яка попередньо погоджувала та рекомендувала на затвердження районній раді порядок денний та регламент пленарного засідання.

         Зупинюся на роботі постійних комісій районної ради VI скликання.

 

1. Мандатна комісія з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, захисту прав і свобод людини, законності і правопорядку, місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою.

         Очолює дану комісію депутат районної ради Олексюк Олег Васильович.

До складу комісії входять 6 депутатів районної ради, з них:

Кобець Ганна Василівна – депутат районної ради III – VI скликань;

Сумленний Микола Тимофійович – депутат районної ради IV – VI скликань;

Шишкін Володимир Сергійович – депутат районної ради V – VI скликань.

Також членами комісії є депутати, які вперше обрані до районної ради, це:     Олексюк Олег Васильович

Савченко Микола Миколайович

Федорченко Олександр Сергійович.

         Куратором комісії є начальник юридичного відділу виконавчого апарату районної ради Лінник Світлана Григорівна.

         Постійна комісія районної ради мандатна, з питань депутатської діяльності, етики, законності і правопорядку, місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою є органом районної ради, відповідальним і підзвітним їй. Обрана із числа депутатів районної ради для вивчення, попереднього розгляду і підготовки питань, які належать до її відання, здійснення контролю за виконанням рішень ради. Свою діяльність здійснює на принципах законності, захисту прав і законних інтересів громадян, соціальної справедливості, колегіальності, гласності і врахування громадської думки, поєднання місцевих і державних інтересів, інтересів особи і всього населення району, обов'язковості прийняття рішень органів місцевого самоврядування в рамках закону.

         За звітний період комісією проведено 8 засідань, розглянуто 34 питань, прийнято 33 висновки і рекомендації, які доведені до виконавців. Виконання рішень президії, сесій постійно тримаються на контролі даної комісії.

         В III кварталі цього року було проведено спільне засідання з постійною комісією з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства, праці, соціального захисту населення та роботи з ветеранськими організаціями, на якому розглядалося питання "Про дотримання чинного законодавства щодо пільгових перевезень громадян на території Голопристанського району".

         У підготовці питань з комісією та в їх розгляді співпрацюють керівники відділів та управлінь районної державної адміністрації, установ та організацій, що знаходяться на території району, голови міськсільрад.

         Постійно на засіданнях депутатської комісії заслуховуються повідомлення депутатів районної ради про виконання своїх депутатських повноважень та доручень ради.

         Комісія працює плідно. При підготовці питань, які виносяться на розгляд сесії та президії районної ради, своєю активністю сприяють депутати районної ради Олексюк Олег Васильович, Кобець Ганна Василівна, Сумленний Микола Тимофійович, Шишкін Володимир Сергійович.

 

2. Постійна комісія з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, соціального розвитку села, екології та раціонального використання природних ресурсів.

         До складу комісії входять 8 депутатів:

Брага Анатолій Григорович – голова комісії,

Гурнак Віктор Григорович – заступник голови,

Лакіза Людмила Олександрівна – секретар комісії;

         члени комісії:

Єременко Олександр Іванович,

Коротун Сергій Володимирович,

Монюк Степан Ярославович,

Рижилов Андрій Віталійович,

Тупіков Віталій Миколайович.

        Куратором комісії є головний спеціаліст з питань діяльності рад виконавчого апарату районної ради Орлик Ірина Владиславівна.

        За період з листопада 2010 по листопад 2011  року комісією було проведено 7 засідань, на яких розглядалися питання пріоритетності соціального розвитку села  та агропромислового комплексу. В загальному контексті розглянуто 51 питання, з них 17 питань розвитку села  та агропромислового комплексу.

Членами комісії була проведена робота по перевірці господарств всіх форм власності з питання:

 - Прийняття у спільну власність територіальних громад району внутрішньогосподарських меліоративних систем сільських рад;

          Вивчався стан справ щодо  виконання районної програми "Ліси Голопристанщини" на 2002 – 2015 роки на територіях сільських рад.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

         На засіданнях комісії схвалено та рекомендовано районній раді затвердити:

-         районну Програму охорони та відтворення довкілля рекреаційно-курортної зони Голопристанського району на 2011 – 2015 роки,

-         Програму розвитку земельних відносин та охорони земель у Голопристанському районі на 2011 – 2013 роки.

          Робота комісії тісно пов’язана з роботою інших постійних комісій районної ради (проведено три спільних засідання).

  До активної участі та співпраці у роботі комісії залучалися:

         - заступники голови районної державної адміністрації, начальники та спеціалісти її відділів та управлінь

Куркотілов Олексій Павлович,

Мінєєв Володимир Анатолійович,

Бурлаков Олександр Григорович,

Левченко Іраїда Тимонівна;

         -  керівники та спеціалісти підприємств та організацій району

Петренко Володимир Афанасійович – начальник Приморського управління водного господарства,

Рагінський Костянтин Олександрович – начальник відділу експлуатації меліоративних систем Приморського управління водного господарства,

Афанасьєва Лідія Григорівна – директор ДП "Збур'ївське ЛМГ",

Гондарук Ольга Миколаївна – головний лісничий ДП "Голопристанське ЛМГ";

          - сільські голови

Чухрай Олексій Іванович – Великокардашинський сільський голова,

Трофименко Сергій Володимирович – Рибальчеський сільський голова,

Біла Віра Григорівна – Краснознам'янський сільський голова

та депутати районної ради.

         Активно та з усією відповідальністю до засідань комісії, доручень районної ради ставляться такі депутати, як Брага Анатолій Григорович, Гурнак Віктор Григорович та Монюк Степан Ярославович, якими надаються пропозиції по більш ефективному вирішенню питань розвитку агропромислового комплексу району.

 

3. Постійна комісія з питань планування, бюджету та фінансів, регіональної економіки, впровадження інвестицій, розвитку підприємництва та курортно-туристичної діяльності.

      До складу комісії входять 9 депутатів районної ради:

Шевцов Петро Васильович – голова комісії;

Коломієць Димитрій Васильович – заступник голови комісії;

Марсак Микола Григорович – секретар комісії;

Бритвін Леонід Васильович;

Биков Сергій Миколайович;

Власенко Михайло Федорович;

Морев Олексій Олександрович;

Степанок Людмила Василівна;

Синенко Олександр Олександрович.

        Куратором комісії є головний спеціаліст з питань планування, бюджету та фінансів виконавчого апарату районної ради  Загородна Віліна Іванівна.

Всі депутати активно працюють, приймають участь в обговоренні питань та відвідують засідання комісій, але найбільш активних хочеться відзначити: Коломійця Д.В.,  Бикова С.М.,  Власенка М.Ф., Степанок Л.В., Синенка О.О.

За період з листопада 2010 по листопад 2011 року комісією  з питань планування, бюджету та фінансів регіональної економіки, впровадження інвестицій, розвитку підприємництва та курортно-туристичної діяльності було проведено 9 засідань, в т.ч.3 спільних засідань з постійними комісіями з питань обліку, управління  та з питань обліку, управління об’єктами комунальної власності, приватизації та житлово – комунального господарства та з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, соціального розвитку села, екології та раціонального використання природних ресурсів,  мандатною, з питань регламенту , депутатської діяльності та етики, захисту прав і свобод людини, законності і правопорядку, місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою. Проведено  спільне засідання з президією районної ради.

 Розглянуто 48 питань, а саме: проекти районного бюджету та програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2011 рік , звіти про їх виконання, внесення змін до районного бюджету та районних програм, про проект програми розвитку інвестиційної діяльності Голопристанського району на період до 2015 року, про результати ревізій в сільських радах та інше.

На адресу комісії надходить величезна кількість листів. За звітний період їх надійшло більше 40 і всі про виділення коштів з районного бюджету .

         Оскільки дефіцит бюджету не дозволяє задовольнити запити в коштах в повному обсязі, тому, в першу чергу, бралися до уваги ті потреби бюджетних установ, які потребують негайного вирішення.

         Враховуючи те, що переважна більшість питань, які розглялисяться на комісії  це - внесення змін до районного бюджету і  відповідно до програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району, то члени комісії найчастіше співпрацювали з начальником фінансового управління Богдановою Г.Р. та начальником управління економіки райдержадміністрації Риженко Ю.М., які завжди вміло і доступно інформують членів комісії при обговоренні та прийнятті відповідних висновків та рекомендацій.

         Поряд з позитивними моментами роботи комісії мають місце недоліки, зокрема відсутність співпраці з сільськими радами.

З метою більш активної роботи комісії в подальшому вважаю за потрібне збільшувати кількість виїзних засідань для вивчення стану справ щодо наповнення сільських бюджетів та надання допомоги в усуненні виявлених недоліків, налагодити ділові контакти з відповідними комісіями міської та  сільських рад району.

 

4. Постійна комісія з питань освіти, культури, молоді та спорту, гласності та взаємодії із засобами масової інформації, політичними партіями та громадськими організаціями.

         В складі комісії працює 5 депутатів:

Слюсар Наталія Олександрівна – голова комісії,

Булах Ігор Миколайович – заступник голови комісії,

Луцюк Леонід Миколайович – секретар комісії,

         Члени комісії:

Грибко Олексій Сергійович,

Жданюк Євген Ігорович.

        Куратором комісії є головний спеціаліст з питань діяльності рад виконавчого апарату районної ради Лобинцева  Анжеліка Адольфівна.

         За звітний період комісією проведено 7 засідань. В полі зору та в постійному контролі комісії знаходиться 20 районних довгострокових програм.

         8 районних програм були детально опрацьовані, схвалені і рекомендовані сесіям на затвердження.

         Всі 52 питання, які вивчала і розглядала комісія за планом роботи і в порядку контролю, були вкрай важливими, але серед них найактуальніші – про виконання районною державною адміністрацією заходів програм:

-         економічного, соціального та культурного розвитку району;

-         відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2011 року;

-         розвитку закладів культури (питання готувалося на розгляд сесії в III кварталі).

          Для детального вивчення питань члени комісії відвідували міську та сільські ради. По результатах вивчення питань приймались відповідні висновки і рекомендації, які доводились до виконавців та здійснювався контроль за їх виконанням.

         Важливим аспектом в роботі комісії був розгляд питань по функціонуванню і проведенню ремонтних робіт в загальноосвітніх школах та дошкільних навчальних закладах району.

         Одним із приоритетних  питань в роботі комісії було питання розвитку закладів культури району.

         У підготовці питань та їх розгляді з комісією співпрацювали керівники відділів та управлінь районної державної адміністрації, установ та організацій району, голови міської та сільських рад.

         Почуття відповідальності, активна життєва позиція, бажання захищати інтереси своїх виборців відрізняє депутатів Слюсар Наталію Олександрівну, Булаха Ігоря Миколайовича та Луцюка Леоніда Миколайовича.

 

5. Постійна комісія з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства, праці, соціального захисту населення та роботи з ветеранськими організаціями.

До складу комісії входять шість депутатів районної ради.

Голова комісії - Качан Олександр Михайлович.

Члени комісії:

Козакова Галина Володимирівна,

          Верещак Антоніна Григорівна,

          Воскобойник Людмила Миколаївна,

          Савицький Петро Іванович,

          Харечко Віра Євгенівна.

         Куратор комісії – начальник відділу організаційної роботи виконавчого апарату районної ради Комаров Володимир Григорович.

         За період з листопада 2010 по листопад 2011 року комісією проведено 6 засідань, на яких розглянуто 33 питання.

-         Про стан дотримання чинного законодавства щодо пільгового перевезення громадян на території району;

-         Про хід виконання районної програми протидії захворювання на туберкульоз;

-         Вивчалися проекти програм що належать до компетенції комісії для розгляду та затвердження їх на сесіях, в порядку контролю  рішення сесій, виконання висновків і рекомендацій комісії,  тощо.

За ініціативою комісії було направлено звернення до Кабінету Міністрів України щодо регулювання цін при призначенні субсидій.

         Спільно з робочою групою комісія готувала питання для розгляду на сесії районної ради «Про хід виконання районної програми «Здоров’я нації». Членами комісії здійснювались виїзди до сільських рад району з метою вивчення питання на місцях, узагальнювались інформації щодо стану справ.

         Комісією проведено спільні засідання з постійними комісіями з питань гуманітарної політики, та мандатної з питань регламенту.

         Приймалися відповідні висновки і рекомендації, які направлялися виконавцям та стоять на контролі у комісії.

         Комісія плідно співпрацює з управлінням праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації (Козакова Г.В.), з комунальним підприємством Голопристанська центральна районна лікарня (Бритвін Л.В.), з комунальним підприємством закладу охорони здоров’я Голопристанська центральна районна аптека № 14 (Черкашенко О.В.)., з Голопристанським районним товариством Червоний хрест (Копачинський В.В.).

         Всі члени комісії, без виключення, беруть активну участь в підготовці питань.

6. Постійна комісія з питань обліку, управління об'єктами комунальної власності, приватизації та житлово-комунального господарства.

         До складу комісії входять 7 депутатів:

Телицин Микола Єфремович – голова комісії,

Конотоп Віктор Миколайович – заступник голови комісії,

Тимченко Раїса Акимівна – секретар комісії,

     члени комісії:

Горач Олексій Олексійович,

Рудницький Анатолій Вікторович,

Стецюк Олександр Валентинович,

Шевчук Віктор Григорович.

     Куратором комісії є головний спеціаліст виконавчого апарату районної ради з питань приватизації Миргород Юрій Володимирович

За звітний період було проведено 8 засідань комісії, з них 2 спільних засідання з комісією з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, соціального розвитку села, екології та раціонального використання природних ресурсів та з комісією з питань планування, бюджету та фінансів, регіональної економіки, впровадження інвестицій, розвитку підприємництва та курортно-туристичної діяльності.

         Розглянуто 74 питання, із них по 61 на пленарних засіданнях районної ради прийняті відповідні рішення з питань, що стосуються ефективності роботи об’єктів комунальної власності, оренди приміщень  об’єктів комунальної власності, виконання районною державною адміністрацією заходів районних програм. При їх підготовці детально вивчалися первинні матеріали та закони України, проводилася відповідна робота членами комісії по вивченню проблемних питань на місцях.  Комісія працювала згідно плану роботи, який затверджено головою районної ради.

Постійно здійснювався контроль за використанням коштів, отриманих від оренди приміщень об'єктів комунальної власності та по перегляду орендних ставок по використанню орендованого майна. Загальна площа приміщень об’єктів комунальної власності, які знаходяться в користуванні на правах оренди  становить 2259,04 кв. м., з якої бюджетним організаціям надано у користування 1140,84 кв. м., з них 877,11 кв. м. використовуються районною державною адміністрацією.

В полі зору та на контролі комісії перебуває виконання заходів програм районної державної адміністрації, а саме:

1. Програми економічного та соціального розвитку Голопристанського району за 2006 рік в частині житлово-комунального господарства.

         2. Програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства Голопристанського району на 2011-2014 роки.

3. Програми підвищення енергоефективності Голопристанського району на 2011-2014 роки.

За ініціативи постійної комісії щорічно проводиться районний конкурс на кращій об'єкт комунальної власності, основною метою якого є збереження об’єктів, підтримання відповідного естетичного вигляду, тощо. За результатами підведення підсумків такого конкурсу визначаються переможці, з проведенням грошових винагород, що є стимулом перш за все для керівників об’єктів по проведенню комплексу робіт, направлених на збереження об’єктів комунальної власності району. 

До участі у роботі комісії залучалися керівники підприємств та організацій, що є об’єктами спільної власності територіальних громад, начальники управлінь та відділів районної державної адміністрації, депутати районної ради  Качан О.М., Шевцов  П.В,  Слюсар Н.О..

Найбільш активними членами комісії є голова комісії Телицин Микола Єфремович та його заступник Конотоп Віктор Миколайович.

 

          З метою сприяння забезпеченню діяльності депутатів місцевих рад, органів і посадових осіб місцевого самоврядування та реалізації державної політики стосовно розвитку територіальних громад району, оперативного вирішення проблемних питань щодо конструктивної взаємодії органів місцевого самоврядування з органами виконавчої влади розпорядженням голови районної ради утворена Рада з питань місцевого самоврядування та затверджено Положення про неї, яку очолює голова районної ради, до складу входять голова районної державної адміністрації, міський та сільські голови.

Однією з форм роботи Ради – це проведення методичних нарад "День голови".

Таких нарад за звітний період проведено – 9.

Основні теми:

-         Методичні рекомендації до формування програм економічного, соціального та культурного розвитку територіальних громад району та критерії оцінки її виконання.

-         Показове засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства, праці, соціального захисту населення та роботи з ветеранськими організаціями (в порядку обміну досвідом).

-         Про зміни в земельному законодавстві.

-         Новації пенсійного забезпечення.

-         Показове засідання постійної комісії мандатної, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, законності та захисту прав громадян в Новозбур'ївській сільській раді.

-         Перспективи розвитку громади, комунальне господарство на селі, зелений туризм, побутове обслуговування.

-         Ознайомлення з положеннями антикорупційного законодавства.

-         Завдання органів місцевого самоврядування по реалізації основних вимог Податкового кодексу.

 

         В жовтні 2011 року в районі проведено конкурс на  кращу  сільську  раду  за підсумками роботи 9 місяців 2011 року.

         Переможцями конкурсу визначено:

I категорія (населення до 1500 чол.)

Олексіївську сільську раду (сільський голова Степанова Валентина Миколаївна).

II категорія (населення 1501 – 3000 чол.)

Нововолодимирівську сільську раду (сільський голова Шинкарюк Микола Миколайович).

III категорія (населення більше 3000 чол.)

Новозбур'ївську сільську раду (сільський голова Самойленко Таїсія Іванівна).

          Переможці нагороджені цінними подарунками.

          Оцінювалась робота сільських рад за 9 місяців 2011 року по окремим позиціям, де переможцями визначено:

- Великокардашинську сільську раду (сільський голова Чухрай Олексій Іванович) за стабільне виконання програми соціально-економічного розвитку та плідну роботу по виконанню бюджету сільської ради;

-  Бехтерську сільську раду (сільський голова Бурак Михайло Іванович) за системну роботу з питань комунального та побутового обслуговування населення;

- Чулаківську сільську раду (сільський голова Корольова Світлана Володимирівна) за оперативне вирішення питань по реформуванню аграрного комплексу, ефективне використання земель;

- Новозбур'ївську сільську раду (сільський голова Самойленко Таїсія Іванівна) за результативну роботу по вирішенню соціальних питань;

- Новозбур'ївську сільську раду (сільський голова Самойленко Таїсія Іванівна) за оперативне вирішення організаційних питань, показове діловодство, якісне впровадження законодавчих актів в територіальній громаді;

- Круглоозерську сільську раду (сільський голова Кравчик Сергій Павлович) за вмілу організацію роботи по забезпеченню правопорядку в територіальній громаді;

           Колективи вищезазначених сільських рад нагороджуватимуться Почесними грамотами районної ради з виплатою матеріального заохочення на День місцевого самоврядування.

 

           В листопаді 2011 року районною радою проведено конкурс на кращий об'єкт комунальної власності з метою перевірки їх утримання, збереження та покращення ефективності управління.

           Переможцями конкурсу визначено:

I місце – дитяче поліклінічне відділення комунального підприємства Голопристанська ЦРЛ (завідуючий Власова Ніна Павлівна);

ІІ місце – колектив Новозбур`ївського міжшкільного навчально-виробничого комбінату (Білоус В’ячеслав Васильович);

ІІІ місце – комунальне підприємство заклад охорони здоров’я Центральна районна аптека №14 (завідуючий Черкашенко Ольга Василівна).

 

           Колективи зазначених установ буде нагороджено Почесними грамотами районної ради з виплатою матеріального стимулювання на День місцевого самоврядування.

           Організаційне, правове та інформаційне забезпечення діяльності ради (проведення та оформлення матеріалів сесій, президій, постійних комісій) здійснює виконавчий апарат районної ради, а саме 11 посадових осіб місцевого самоврядування (голова районної ради, заступник голови районної ради, керуючий справами, 3 начальника відділів, 5 спеціалістів).

           Прийняті рішення і рекомендації доводяться до виконавців та систематично контролюється їх виконання.

           З міською та сільськими радами виконавчий апарат працює за Угодою на підставі рішення другої сесії районної ради VI скликання від 25.11.2010, що включає в себе надання методичної та правової допомоги у вирішенні питань місцевого значення, в проведенні сесій та в оформленні відповідних управлінських рішень.

           Протягом звітного періоду спеціалістами виконавчого апарату районної ради здійснено 27 виїздів в сільські ради з метою надання методичної допомоги, за результатами якої підготовлено відповідні рекомендації та здійснено контроль за усуненням недоліків, які мали місце.

          Особисто головою районної ради відвідано об'єкти соціальної інфраструктури району з метою ознайомлення підготовки їх до роботи в осінньо-зимовий період.

          Як позитив, слід відмітити, що виконавчим апаратом районної ради створено та оформлено веб-сайт районної ради в мережі Інтернет, на якому розміщені відомості про склад депутатів районної ради VI скликання, президію, постійні комісії, розпорядження голови районної ради, проекти рішень та прийняті рішення районної ради, інформації про заходи, які проводяться районною радою.

            З метою інформування населення району про діяльність Голопристанської районної ради з листопада 2010 року по листопад  цього року в районній газеті «Голопристанський вісник» було надруковано 88 статей.

          Із загальної кількості:

-    13 статей висвітлювали роботу пленарних засідань сесій районної ради;

-    про роботу президії районної ради і постійних комісій районної ради  опубліковано 58 статей;

-    засіданням методичних нарад  « День голови» присвячено 9 статей;

- відвідування головою районної ради спільно із спеціалістами виконавчого апарату районної ради сільських рад по питанню підготовки навчальних закладів  до навчального періоду та стану готовності медичних закладів району до роботи в осінньо-зимовий період 2011 – 2012 року висвітлено у 8 матеріалах районної газети;

-    інформацію про звіти депутатів районної ради надано в 1 статті.

         Також були висвітлені заходи за участю голови районної ради в святкуваннях професійних та знаменних дат за звітний період.

            Для забезпечення Конституційних прав громадян з дотримання Законів України «Про звернення громадян» та «Про інформацію» з листопада 2010 року по листопад 2011 року до Голопристанської районної ради надійшло та було розглянуто 68 скарг, заяв та звернень громадян, із них 17 колективних, на особистому прийомі у голови районної ради – 11.

         Найбільше кількість заявників-жителі с. Краснознам»янка (про неналежне медичне обслуговування, про користування мисливськими угіддями), с. Чорноморське, с. Пам'ятне ( про подальше функціонування дитячих садків), с. Круглоозерка, с. Облої (про підвезення дітей до школи та дитячого садка).

 Значна кількість індивідуальних скарг, заяв та звернень надійшли від жителів Краснознам'янської, Малокопанівської, Чорноморської, Новософіївської сільських рад та м Гола Пристань. Основним із питань порушених у зверненнях - питання пенсійного забезпечення, лікування, земельні та майнові відносини, оплата комунальних послуг, виплата матеріальної допомоги.

Найбільша кількість звернень серед фізичних осіб надійшло від громадянки Цикури Н. Л., мешканки м. Гола Пристань. Питання які порушувалися заявником-це надання матеріальної допомоги та пенсійне забезпечення, неправомірна поведінка працівників Голопристанського районного відділу УМВС України в Херсонській області.

За результатами розгляду скарг, заяв та звернень громадян направлено 87 запитів та листів до різних інстанцій. Отримано 68 реагувань. За попередній аналогічний період було направлено 69 запитів та листів, отримано 48 реагувань. Хід розгляду та виконання заяв, скарг та звернень громадян знаходиться під постійним контролем. В процесі роботи із скаргами, зверненнями та заявами громадян порушувалися питання: 

-         про проблеми у галузі земельних відносин -12;

-         про працевлаштування – 4;

-         про водозабезпечення населення – 3;

-         про недоліки в медичному обслуговуванні – 9;

-         про відкриття додаткових груп в дитячих садках – 11;

-         про надання матеріальної допомоги – 29;

-         про неправомірну поведінку посадових осіб – 1;

-         про проблеми з пенсійним забезпеченням – 7;

-         про автотранспортне обслуговування – 5;

-         інші – 6.

         Всі листи, скарги та звернення громадян розглянуті. Вирішено 11 питань, які належать до компетенції районної ради. Інші направлені для відповідного реагування у різні інстанції за належністю. Всім заявникам надані вичерпні відповіді.

         Протягом вказаного періоду до Голопристанської районної ради надійшло 949 вхідних документів, виконання яких було доручено керівному складу та спеціалістам виконавчого апарату районної ради:

Працівниками виконавчого апарату районної ради за вказаний період було підготовлено 543  вихідних документів:

Порушень термінів виконання документів не допущено. 

          Безумовно, за звітний період багато зроблено , але й багато того, над чим потрібно працювати. Отже, звертаю увагу на те, що в наступному році представницькому органу, спільно із виконавчою гілкою влади необхідно докласти максимум зусиль  для того, щоб:

 у галузі медицини - завершити введення в експлуатацію І черги приміщення харчоблоку згідно робочого проекту «Реконструкції недобудованої будівлі харчоблоку під господарсько-медичний блок» комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня»;

- у галузі освіти – завершити добудову харчоблоку Новозбур`ївської ЗОШ №3, провести оптимізацію мережі навчальних закладів та провести навчально-виховний комплекс на базі  ЗОШ.

- у галузі житлово-комунального господарства – продовжити роботу по виконанню районної програми розвитку та вдосконалення газорозподільної мережі Голопристанського району на період до 2020 року, зокрема розпочати роботу побудови підвідного газопроводу високого тиску с.Костогризово-с.Гладківка, перша черга с.Костогризово – с.Гладківка з ГРС в с.Гладківка, продовжити технічне переоснащення в ЗОШ із заміною вікон на енергозберігаючі (металопластикові), залучення інвестицій по впровадженню альтернативної вітроенергетичної галузі, продовжити роботу по освітленню населених пунктів району тощо.

 

Шановні депутати, присутні!

           Говорячи про певні здобутки депутатського корпусу за звітний період, хочу відзначити спільну роботу з головою районної державної адміністрації Моревим Олексієм Олександровичем, першим заступником Куркотіловим Олексієм Павловичем, заступникам Грачовим Володимиром Сергійовичем та Мінєєвим Володимиром Анатолійовичем, керівниками відділів та управлінь районної державної адміністрації Богдановою Галиною Романівною, Казаковою Галиною Володимирівною, Риженко Юлією Миколаївною, керівниками об'єктів комунальної власності Бритвіним Леонідом Васильовичем та Черкашенко Ольгою Василівною.

Шановні депутати!

            Потенціал Голопристанського району далеко не вичерпаний.

            У нас є можливість разом багато що зробити, для громади голопристанщини, задля покращення добробуту населення та підвищення рівня економічного та соціального розвитку району, за умови якщо найвищим інтересом буде– інтерес виборців!

 

 

 

 

Голова районної ради                                                         Г.В. Попов

Категорія: Архів

Календар новин

«    Січень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги