Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Висновки і рекомендації від 18.01.2017 № 22/16-12

опубліковано: 25-01-2017, 08:59, переглядів: 477,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

 

У К Р А Ї Н А

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ


Висновки і рекомендації

спільного засідання постійних комісій з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району та з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства 

 

від 18.01.2017 № 22/16-12

м. Гола Пристань

 

Про рекомендації районній раді щодо передачі майна

з балансу комунальної установи

"Фінансово-господарська група з обслуговування закладів

та установ освіти" Голопристанської районної ради

Херсонської області на баланс комунального закладу

база відпочинку "Світоч", надання комунальному закладу

база відпочинку «Світоч» права господарського відання

  Розглянувши лист директора бази відпочинку «Світоч» Камінського В.В. від 16 грудня 2016 року щодо передачі з балансу комунальної установи «Фінансово-господарської групи з обслуговування закладів та установ освіти» Голопристанської районної ради Херсонської області майна об’єкта комунальної власності територіальних громад району бази відпочинку «Світоч» на баланс бази відпочинку «Світоч», враховуючи лист комунальної установи «Фінансово-господарська група з обслуговування закладів та установ освіти» від 26 грудня 2016 року № 541, відповідно до статей 143, 144 Конституції України, статей 43, 60, частини 10 розділу V "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 136 Господарського кодексу України, Закону України  «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», керуючись статтею 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», комісія дійшла висновку:

рекомендувати:

  1.Начальнику комунальної установи «Фінансово-господарська група з обслуговування закладів та установ освіти» Голопристанської районної ради Херсонської області Мануйленко Т.В. провести інвентаризацію майна, переданого комунальній установі рішенням сорок першої сесії шостого скликання від 12 червня 2014 року № 480 «Про затвердження акту приймання передачі, призначення керівника об’єкту комунальної власності» та надати до 10 лютого 2017 року до районної ради перелік майна, що підлягає передачі на баланс базі відпочинку «Світоч».

  2.Районній раді:

  1)Після надання до районної ради переліку майна, що підлягає передачі на баланс  базі відпочинку «Світоч» передати майно згідно переліку з балансу комунальної установи  «Фінансово-господарська група з обслуговування закладів та установ освіти» Голопристанської районної ради  Херсонської області  на баланс бази відпочинку «Світоч».

  2)Начальнику комунальної установи «Фінансово-господарська група з обслуговування закладів та установ освіти» Голопристанської районної ради Херсонської області Мануйленко Т.В. та директору бази відпочинку «Світоч» Камінському В.В. здійснити приймання-передачу майна зазначеного у пункті 1 цих висновків і рекомендацій відповідно  до вимог чинного законодавства та надати копію акту приймання-передачі до Голопристанської районної ради.

  3)Надати базі відпочинку «Світоч» право господарського відання на нерухоме майно бази  відпочинку «Світоч», розташоване за адресою: Херсонська область, Голопристанський район, с.Залізний Порт, вул.Шкільна, будинок 24-а.

  4)Директору бази відпочинку «Світоч» вчинити усі необхідні дії, спрямовані на реєстрацію права господарського відання згідно вимог чинного законодавства України.

  3.Контроль за виконанням цих рекомендацій покласти на голову  постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

 

Голова комісії                                             Д.В.Коломієць

 

Голова комісії                                             О.О.Санашвілі

 

 

Категорія: Комісії » Постійні комісії районної ради VII скликання » З питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства

Календар новин

«    Грудень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року.

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року.

 

         В цей ...

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада