Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Розглядалися питання медичного обслуговування жителів сільських громад і виконання рішення сесії районної ради

опубліковано: 25-01-2017, 10:47, переглядів: 684,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

Розглядалися питання медичного обслуговування жителів сільських громад і виконання рішення сесії районної ради

 

  Після урочистостей з нагоди Дня Соборності України, які були проведені 20 січня у міському Палаці культури «Сузір’я», на території Садівської сільської ради, а саме в місцевій лікарській амбулаторії загальної практики сімейної медицини, відбулася виїзна нарада під головуванням заступника голови районної ради І.К. Басараба. У нараді взяли участь головний лікар КП «Голопристанський центр ПМСД» В.В. Житнюк, в.о. головного лікаря КП «Голопристанська ЦРЛ» А.П. Семененко, заступник головного лікаря центральної районної лікарні з економічних питань Л.М. Кобець, садівський сільський голова В.М. Цуркан, трудовий колектив лікарської амбулаторії на чолі із завідуючим О.І. Щуровим.

  Розглядалося питання медичного обслуговування жителів Садівської, Олександрівської, Чорноморської територіальних громад та виконання рішення дев’ятої сесії районної ради VII скликання від 29 вересня 2016 року № 168 «Про відмову у скороченні ліжок звичайного стаціонару терапевтичного відділення комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня». Відкривши нараду, заступник голови районної ради І.К. Басараб наголосив на необхідності збереження звичайного стаціонару амбулаторії, представив Олександра Івановича Щурова і підкреслив: з 18 січня він є єдиним керівником зазначеного закладу.

  Слід відзначити, що незадовго до зустрічі у Садовому, про яку йдеться у цьому матеріалі, голова районної ради В.О. Соловйов проводив нараду, де розглядалося звернення працівників місцевої лікарської амбулаторії стосовно функціонування стаціонару. Було прийнято рішення: стаціонар має функціонувати а рішення сесії – виконуватись. Тому депутатський корпус районної ради зробив усе можливе для того, аби стаціонар функціонував і в подальшому, забезпечив цей медичний заклад фінансуванням. І нині не йде мова про його закриття, перепрофілювання чи скорочення працівників.

  Під час свого виступу на нараді в.о. головного лікаря райлікарні А.П. Семененко акцентувала увагу на взаємодії в роботі первинної і вторинної ланки медичного обслуговування, відповідальності медиків за надання своєчасних і якісних послуг населенню. Заступник головного лікаря ЦРЛ Л.М. Кобець відповіла на запитання медичних працівників стосовно нарахувань та виплати заробітної плати. Також були надані вичерпні відповіді на запитання, що стосуються організації харчування у медичному закладі, забезпечення паливом, проведення ремонтних робіт із заміни вікон на енергозберігаючі та ін.

О.І. Щуров подякував за довіру, наголосив на необхідності сумлінного виконання обов’язків колективом лікарської амбулаторії, виділення коштів на оновлення медичного обладнання.

  Садівський сільський голова В.М. Цуркан висловив вдячність за можливість провести нараду щодо медичного обслуговування жителів його громади, запевнив у тому, що орган місцевого самоврядування і надалі допомагатиме лікарській амбулаторії, адже вона обслуговує 5 населених пунктів сільської ради. Слід зазначити: свого часу за кошти місцевого бюджету здійснено капітальний ремонт опалення медичного закладу і надання якісних медичних послуг населення є пріоритетним питанням для сільської влади.

  Наприкінці наради заступник голови районної ради І.К. Басараб накреслив добру перспективу: представницькою владою Голопристанщини направлення звернення до Херсонської обласної державної адміністрації щодо відкриття пункту «швидкої» на базі Садівської лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Її бригада комплектуватиметься за рахунок місцевих медиків.

  По закінченню заходу відбувся огляд лікарської амбулаторії на предмет використання та збереження майна комунальної власності територіальних громад району, його учасники поцікавились ходом проведення опалювального сезону. Побаченим вони залишились задоволеними: температурний режим підтримується, створені належні умови для праці та надання медичних послуг.

  Користуючись нагодою, молоді мами з немовлятами зустрілися з А.П. Семененко, яка оглянула дітей, надала корисні рекомендації щодо догляду за ними.

  Насамкінець треба зазначити, що проведення подібних нарад районна рада практикуватиме й в подальшому, оскільки вони дають чудову можливість вирішувати нагальні питання життєдіяльності Голопристанщини безпосередньо на місцях.

Категорія: Інформація

Календар новин

«    Січень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги