Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

ПРОТОКОЛ № 22/16 спільного засідання постійних комісій

опубліковано: 25-01-2017, 08:30, переглядів: 478,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПРОТОКОЛ № 22/16

спільного засідання постійних комісій з питань бюджету, фінансів та

соціально – економічного розвитку району та з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства

 

18.01.2017                                                     

м. Гола Пристань                                                                                 

 

Присутні:

Члени постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціально – економічного розвитку району:

  1. Коломієць Димитрій Васильович – голова комісії;
  2. Бондар Петро Павлович;
  3. Данилів Валентина Стефанівна;
  4. . Кабакова Наталія Анатоліївна;
  5. Камінський Володимир Вікторович;
  6. Мануйленко Тетяна Вікторівна.

 

Члени постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства:

  1. Санашвілі Олег Отарович- голова комісії ; 
  2. Досенко Віктор Анатолійович;
  3. Коваленко Сергій Георгійович;
  4. Питомець Олександр Іванович;

 

Відсутні з поважних причин :

1.Подтабачний Вадим Олексійович;

2.Леонт'єв Ігор Сергійович;

3.Шевченко Тетяна Вікторівна.

 

Присутні:

Соловйов Віталій Олександрович – голова районної ради

Басараб Іван Кирилович – заступник голови районної ради

Александрова Тетяна Миколаївна – керуючий справами виконавчого апарату районної ради

Дімова Жанна Омелянівна – начальник юридичного відділу виконавчого апарату районної ради

Гусєва Олена Миколаївна – головний спеціаліст виконавчого апарату районної ради

Загородна Віліна Іванівна -  головний спеціаліст виконавчого апарату районної ради

 

Запрошені:

Кравченко - Скалозуб Олена Валентинівна - перший заступник голови районної державної адміністрації

Кокшарова Ніна Григорівна - завідувач сектора внутрішнього аудиту, виконуючий обов’язки заступника голови районної державної адміністрації

Бурлаков Олександр Григорович - начальник управління агропромислового та економічного розвитку районної державної адміністрації

Волошина Наталія Олександрівна - начальник фінансового управління районної державної адміністрації

Гомон Катерина Сергіївна – в.о. начальника відділу культури районної державної адміністрації

Григоркін Олександр Володимирович - головний редактор комунального підприємства редакції газети "Голопристанський вісник"

Козакова Галина Володимирівна  – начальник управління соціального захисту населення та охорони здоров’я районної державної адміністрації

Кузнецова Єлізавета Олександрівна – завідувач сектора регіонального розвитку, містобудування та архітектури  районної державної адміністрації

Житнюк Владислав Вадимович – головний  лікар комунального підприємства

 «Голопристанський  центр первинної медико - санітарної допомоги» Голопристанської районної ради Херсонської області

Проценко Олег Іванович – фізична особа

Риженко Юлія Миколаївна – начальник відділу управління агропромислового та економічного розвитку районної державної адміністрації

Фоменко Тетяна Михайлівна – начальник відділу освіти районної державної адміністрації

Форощук Олександр Володимирович – Гладківський сільський голова

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про проект програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2017 рік.

      Доповідає: заступник начальника - начальник відділу економічного розвитку управління агропромислового та економічного розвитку  районної державної адміністрації  Риженко Ю.М. 

2. Про проект програми делегованих повноважень та підвищення конкурентоспроможності Голопристанського району на 2017- 2019 роки

      Доповідає: заступник начальника - начальник відділу економічного розвитку управління агропромислового та економічного розвитку  районної державної адміністрації  Риженко Ю.М.

3. Про рекомендації районній раді щодо внесення змін до рішення одинадцятої сесії районної ради VII скликання від 29 грудня 2016 року
№ 250 "Про районний бюджет на 2017 рік"

       Доповідає: начальник фінансового управління районної державної адміністрації Волошина Наталія Олександрівна

4. Про отримання міжбюджетних трансфертів від Гладківської сільської ради  

Доповідає: начальник фінансового управління районної державної адміністрації Волошина Наталія Олександрівна

5. Про рекомендації районній раді щодо затвердження Програми управління майном спільної власності територіальних громад Голопристанського району на 2017-2020 роки.

Доповідає: заступник голови районної ради Басараб І.К.

6. Про рекомендації районній раді щодо відмови районній державній адміністрації у передачі в оперативне управління частини будівлі комунального підприємства редакція газети «Голопристанський вісник» та радіомовлення.

Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

7. Про рекомендації районній щодо надання дозволу комунальному підприємству редакція газети «Голопристанський вісник» та радіомовлення на передачу в оренду частини будівлі фізичній особі Проценку О.І.

Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об’єктами  комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

8. Про рекомендації районній раді щодо дострокового припинення дії договору оренди частини приміщення будівлі агропромислового розвитку.

Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

9. Про рекомендації районній раді щодо  дострокового припинення дії договору оренди  між управлінням агропромислового та економічного розвитку районної державної адміністрації та Головним управлінням Держпродспоживслужби.

Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

10. Про рекомендації районній раді щодо надання дозволу управлінню агропромислового та економічного розвитку районної державної адміністрації на зменшення орендованої площі.

Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

11. Про рекомендації районній раді щодо  припинення права оперативного управління комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня» надання права оперативного управління комунальному підприємству «Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги» Голопристанської районної ради Херсонської області.

Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

12. Про рекомендації районній раді щодо передачі майна з балансу комунальної установи «Фінансово-господарська група з обслуговування закладів та установ освіти» Голопристанської районної ради Херсонської області на баланс комунального закладу база відпочинку «Світоч», надання комунальному закладу база відпочинку «Світоч»права господарського відання.

Доповідає:  голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

 

Регламент роботи засідання постійних комісій

1. Доповідь з першого питання                                           до 20 хв.

2. Доповідь з другого по четверте питання                        до 15 хв.

3. Доповідь з  п’ятого по дванадцяте питання                   до 5 хв. кожне

 

Виступи з питання порядку денного                                   до 3 хв.

 

Запитання до питання порядку денного

та відповіді на них                                                                до 1 хв.

 

 

1.СЛУХАЛИ:

Риженко Ю.М.- начальника відділу управління агропромислового та економічного розвитку районної державної адміністрації, яка ознайомила присутніх  з пояснювальною запискою щодо особливостей формування проекту програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2017 рік (далі Програма) (додається до протоколу )

 

ВИСТУПИЛИ:

Соловйов В.О.-голова районної ради запропонував внести до переліку об’єктів, які  будуть  фінансуватися за рахунок бюджету розвитку у 2017 році

Нововолодимирівську та Садівську ЗОШ  I – III ступенів.

 

Риженко Ю.М.- начальник відділу управління агропромислового та економічного розвитку районної державної адміністрації пояснила , що ці школи включені , можливо їх потрібно включити в додаток 8 рішення одинадцятої сесії  районної ради VII скликання від 29 грудня 2016 року  « Про районний бюджет на 2017 рік ».

 

Бондар П.П.- депутат районної ради VII скликання поцікавився, чи прив’язувалася заходи Програми до  можливостей  бюджету, адже вони не будуть виконуватися.

 

Риженко Ю.М.- начальник відділу управління агропромислового та економічного розвитку районної державної адміністрації пояснила, що районна державна адміністрація переслідувала ціль показати , які в нас є проблемні питання спільно з сільськими радами.

 

Бондар П.П.- депутат районної ради VII скликання, просив пояснити чому в програмі немає посилання на Геройське ДПП, а в додатках показники промисловості зазначаються під грифом «конфедеційно». Друге питання стосується сміттєзвалищ, особливо прибережної зони, чому це питання не зазначається в Програмі ?

 

Риженко Ю.М. - начальник відділу управління агропромислового та економічного розвитку районної державної адміністрації пояснила, що це єдине промислове підприємство, яке обліковується за статистичною звітністю і сприяння діяльності ДП "Геройське дослідно-промислове підприємство", як цілісному технічно та організаційно відокремленому  майновому  комплексу засобів та ресурсів для видобутку солі - створення сприятливих умов для розвитку- це все  зазначено в текстовій частині рішення. Це стосується і другого запитання. Програмою визначається  завдання поліпшення житлово-побутових умов сільських сімей (освітлення населених пунктів, збір та утилізація твердих побутових відходів, покращення стану водопровідних мереж, захист території від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

 

Бондар П.П.- депутат районної ради VII скликання поцікавився, чи є в районі  програма з Приморським  управлінням  водного господарства, так як питання підтоплення територій являється дуже актуальним, а сільські ради підконтрольні районній державній  адміністрації

 

Кравченко - Скалозуб О.В. - перший заступник голови районної державної адміністрації зазначила , що це повноваження сільських рад, а саме питання благоустрою села, і відповідно до Закону України  « Про місцеві  державні адміністрації» контроль на останніх  покладений в межах делегованих повноважень, так як започатковано державою.

 

Соловйов В.О.- голова районної ради зауважив, що питанням сміттєзвалищ теж переймається обласна державна адміністрація і це загальна проблема всього району, тому питання берегоукріплення, підтоплення є можливість доопрацювати.

 

Коломієць Д.В.- голова комісії з питань бюджету, фінансів та соціально – економічного розвитку району  зазначив, що в першу чергу питання сміттєзвалищ повинні контролювати сільські ради , які надають землю  в оренду під «наметові містечка » і в них є свої комунальні підприємства, які б займалися прибиранням сміття.

 

Кабакова Н.А.- депутат районної ради VII скликання запропонувала в додатку 5 до програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району  на 2017 рік  змінити   рік початку робіт  на 2017 рік в таких позиціях:

-  капітальний ремонт харчоблоку Новозбур’ївської ЗОШ №3 та капітальний ремонту їдальні в Новозбур’ївській ЗОШ №2;

Питомець О.І. - депутат районної ради VII скликання попросив допомоги у вирішенні питання  ремонту мережі водопостачання та ремонту покрівлі  Великокардашинської ЗОШ I- III ступенів.

 

Мануйленко Т.В.- депутат районної ради VII скликання, зазначила, що питання водозабезпечення відноситься до повноважень сільської ради. Башта Рожновського не стоїть на балансі у відділі освіти і сільської ради. Тому , відповідно до чинного законодавства, сільський голова Чухрай О.І. повинен створити комісію і облікувати дану башту  як безхазяйне   майно  і надалі проводити її демонтаж чи ремонтувати, а відділ освіти оплачує кошти за вартість електроенергії, яка витрачається на підкачування води.

 

Риженко Ю.М. - начальник відділу управління агропромислового та економічного розвитку районної державної адміністрації відповіла , що ці роботи зазначаються в Програмі, тільки теж потрібно змінити рік початку робіт.

 

Мануйленко Т.В.- депутат районної ради VII скликання запропонувала навести порядок з трансформаторними підстанціями, яких у відділі освіти обліковується 9 штук, хоча акту – передачі теж не було. В цьому плані тільки дві сільські ради навели порядок (Чорноморська та Долматівська), а інші не хочуть цим займатися. В результаті такої проблеми, електроенергією користуються не тільки школи, а рахунки оплачує відділ освіти.

 

Санашвілі О.О.- голова комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства запропонував вивчити можливість включення  до програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району  на 2017 рік  завдання щодо проведення ремонтних робіт по облаштуванню вуличного освітлення по центральній вулиці с. Нова Збур’ївка.

 

Мануйленко Т.В.- депутат районної ради VII скликання, попросила надати слово Фоменко Т.М.- начальнику відділу освіти районної державної адміністрації для ознайомлення з проектом програми розвитку освіти, зокрема озвучити питання по оздоровленню дітей в літніх таборах і майданчиках і друге питання - харчування дітей за батьківські кошти.

 

Фоменко Т.М.- начальник відділу освіти районної державної адміністрації доповіла, що проект програми складається із чотирьох підпрограм, які будуть надані районній раді для розгляду. Щодо харчування дітей за батьківські кошти, то в цю суму будуть  включені комунальні затрати , крім заробітної плати ( кухар , комірник ). Питання по таборах знаходиться в стані вивчення.

 

Бондар П.П.- депутат районної ради VII скликання запропонував Фоменко Т.М. зробити аналіз за декілька років щодо виділення коштів на капітальні видатки, а саме  ремонт шкіл, придбання комп’ютерів.

 

В результаті обговорення першого питання комісії прийняли:

Висновки і рекомендації №22/16-1 ( додаються )

Голосували: «За»- одноголосно

 

2.СЛУХАЛИ:

Риженко Ю.М.-начальника відділу управління агропромислового та економічного розвитку районної державної адміністрації, яка ознайомила присутніх з пояснювальною запискою щодо проекту програми делегованих повноважень та підвищення конкурентоспроможності Голопристанського району на 2017- 2019 роки (пояснювальна записка додається до протоколу )

 

ВИСТУПИЛИ:

Бондар П.П. -депутат районної ради VII скликання запропонував вивчити питання щодо можливості створення відділу чи структурної одиниці, які б мали змогу  займатися  виключно розробленням та підготовкою  інвестиційних проектів програм, спрямованих на покращення забезпечення соціально - економічного розвитку району, а також  виключити додаток 2 з  проекту програми та включити його як додаток 6 до програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2017 рік.

Соловйов В.О.- голова районної ради запропонував виключити  з додатку 1 до вищезазначеної програми п.6. «Фінансування заходів щодо виконання делегованих повноважень відповідно до закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" так як це право, а не обов’язок. В районній раді є юридичний висновок з цього питання. Якщо районна державна адміністрація не погоджується , то може подавати до суду.

Кравченко - Скалозуб О.В. - перший заступник голови районної державної адміністрації заперечила, що ст.34 Закону України « Про місцеві державні адміністрації »  передбачається, що  делегування радами повноважень мiсцевим державним адмiнiстрацiям супроводжується передачею фiнансових, матерiально-технiчних та iнших ресурсiв, необхiдних для їх здiйснення.

Дімова Ж.О.- начальник юридичного відділу виконавчого апарату районної ради зауважила , що районні державні адміністрації фінансуються з державного бюджету і ради  делегують їм  повноваження теж відповідно до Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні », тобто так визначено державою.

Соловйов В.О.- голова районної ради попросив Риженко Ю.М. надати інформацію про надходження  до районного бюджету податків  в 2016 році за час роботи державного реєстратора .

В результаті обговорення другого  питання комісії прийняли:

Висновки і рекомендації №22/16-2 ( додаються )

Голосували: «За»- одноголосно

 

3.СЛУХАЛИ:

Волошину Н.О.- начальника  фінансового управління районної державної адміністрації, яка ознайомила присутніх з пояснювальною запискою щодо проекту рішення " Про внесення змін до рішення одинадцятої сесії районної ради VII скликання від 29 грудня 2016 року № 250 "Про районний бюджет на 2017 рік"  (пояснювальна записка додається до протоколу).

  Також Наталія Олександрівна додатково запропонувала кошти отримані від Нововолодимирівської сільської ради в сумі 300,0 тис.грн. спрямувати на будівництво котельні Нововолодимирівської ЗОШ , а також шляхом скорочення видатків на енергоносії на суму 500,0 тис. грн. збільшити видатки на харчування дітей 1 – 4х класів (крім пільгової категорії) за умови спів фінансування 50% кошти районного бюджету – 50% кошти батьків

 

ВИСТУПИЛИ:

Бондар П.П. - депутат районної ради VII скликання запропонував кошти медичної субвенції розподілити 55% на 45%, за виключенням медичної субвенції від Гладківської об’єднаної громади  ( 60% лікарні  і 40% ЦПМСД),а саме :

 медичну субвенцію районному бюджету – 30550000 грн., з яких 16802500 грн. (55 %) лікарні, 13747500 грн. (45 %) ЦПМСД;

медичну субвенцію від Голопристанської міської ради –
 12636400 грн, з яких 69500020 грн. (55%) лікарні, 5686380 грн. (45 %) ЦПМСД.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради запропонував виділити кошти на проведення експертного висновку кошторисної документації по будівництву котелень та по капітальному ремонту системи опалення (Нововолодимирівської, Малокопанської та Новософіївської ЗОШ) та на перерахунок проектно-кошторисної документації в цінах 2017 року для заміни вікон та дверей на енергозберігаючі в будівлях Малокопанської, Старозбурївської, Долматівської, Великокардашинської, Новософіївської ЗОШ.

 

В результаті обговорення третього   питання комісії прийняли:

Висновки і рекомендації №22/16-3 ( додаються )

Голосували: «За»- одноголосно

 

4.СЛУХАЛИ:

Волошину Н.О.- начальника  фінансового управління районної державної адміністрації, яка ознайомила присутніх з пояснювальною запискою щодо проекту рішення « Про отримання міжбюджетних трансфертів від Гладківської сільської ради » ( пояснювальна записка додається до протоколу)

 

ВИСТУПИЛИ:

Бондар П.П. - депутат районної ради VII скликання запропонував розробити  та забезпечити механізм відшкодування коштів за послуги, які будуть надаватися  Гладківській об’єднаній громаді районними позашкільними  навчальними закладами, фінансово - господарською  групою по обслуговуванню закладів та установ освіти.

 

Форощук О.В.- Гладківський сільський голова заперечив, що це делеговані повноваження, визначені державою.

 

Соловйов В.О.- голова районної ради зауважив, якщо всі  сільські  ради несуть пропорційно затрати у вигляді податків  на утримання районних позашкільних  навчальних закладів, фінансово - господарською  групи по обслуговуванню закладів та установ освіти, то це також відноситься і до Гладківської ОТГ.

 

Кравченко – Скалозуб О.В. - перший заступник голови районної державної адміністрації пояснила, що чинне законодавство вимагає, щоб всі відносини між територіальними громадами здійснювалися на договірних засадах і обов’язково має  місце  питання відшкодування витрат за надані послуги, тому зі сторони районної державної адміністрації таке звернення буде, але як сільська рада в часі зможе його оплатити – це інше питання. Вирішити це питання, прописавши затрати тільки в Угоді не є можливим, так як не повністю ще врегульоване чинне законодавство, тому потрібно находити інші шляхи його вирішення.

 

Мануйленко Т.В. - депутат районної ради VII скликання, запропонувала розрахувати суму субвенцій на 1-е півріччя .

 

Соловйов В.О.- голова районної ради запропонував в термін до 25 січня 2017 року надати  уточнений проект рішення з новими розрахунками.

 В результаті обговорення четвертого  питання комісії прийняли:

 Висновки і рекомендації №22/16-4 ( додаються )

 Голосували: «За»- одноголосно

 

5. СЛУХАЛИ:

Басараба І.К. – заступника голови районної ради, який ознайомив з проектом  Програми управління майном спільної власності територіальних громад Голопристанського району на 2017-2020 роки.

 

ВИСТУПИЛИ:

Бондар П.П. – заступник голови постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціально – економічного розвитку району, який запропонував підготувати на чергове засідання комісії інформацію щодо використання акцій ВАТ ім.Покришева.

 

В результаті обговорення прийнято висновки і рекомендації № 22/16-5 (додаються ).

   Голосували: "За" - одноголосно

Матеріали в протоколі дванадцятої сесії VII скликання

 

6. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. - голову постійної комісії, з питання відмови районній державній адміністрації у передачі в оперативне управління частини будівлі комунального підприємства редакція газети «Голопристанський вісник» та радіомовлення.

 

В результаті обговорення прийнято висновки і рекомендації № 22/16-6 (додаються ).

  Голосували: "За" - одноголосно

Матеріали в протоколі дванадцятої сесії VII скликання

 

7. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. - голову постійної комісії з питання дозволу комунальному підприємству редакція газети «Голопристанський вісник» та радіомовлення на передачу в оренду частини будівлі фізичній особі Проценку О.І.

 

  В результаті обговорення прийнято висновки і рекомендації № 22/16-7 (додаються).

 Голосували: "За" - одноголосно

Матеріали в протоколі дванадцятої сесії VII скликання

 

8. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. - голову постійної комісії з питання дострокового припинення дії договору оренди частини приміщення будівлі агропромислового розвитку.

 

   В результаті обговорення прийнято висновки і рекомендації № 22/16-8 (додаються ).

   Голосували: "За" - одноголосно

Матеріали в протоколі дванадцятої сесії VII скликання

 

9. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. - голову постійної комісії з питання дострокового припинення дії договору оренди між управлінням агропромислового та економічного розвитку районної державної адміністрації та Головним управлінням Держпродспоживслужби.

 

В результаті обговорення прийнято висновки і рекомендації № 22/16-9 (додаються ).

 Голосували: "За" - одноголосно

Матеріали в протоколі дванадцятої сесії VII скликання

 

10. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. - голову постійної комісії з питання надання дозволу управлінню агропромислового та економічного розвитку районної державної адміністрації на зменшення орендної площі.

В результаті обговорення прийнято висновки і рекомендації № 22/16-10 (додаються ).

   Голосували: "За" - одноголосно

Матеріали в протоколі дванадцятої сесії VII скликання

 

11. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. - голову постійної комісії з питання припинення права оперативного управління комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня» надання права оперативного управління  комунальному підприємству «Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги» Голопристанської районної ради Херсонської області.

 

В результаті обговорення прийнято висновки і рекомендації № 22/16-11 (додаються ).

  Голосували: "За" - одноголосно

Матеріали в протоколі дванадцятої  сесії VII скликання

 

12. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. - голову постійної комісії з питання передачі майна з балансу комунальної установи «Фінансово-господарська група з обслуговування закладів та установ освіти»Голопристанської районної ради Херсонської області на баланс комунального закладу база відпочинку «Світоч», надання комунальному закладу база відпочинку «Світоч» права господарського відання.

 

В результаті обговорення прийнято висновки і рекомендації № 22/16-12 (додаються).

  Голосували: "За" - одноголосно

Матеріали в протоколі дванадцятої сесії VII скликання

 

Голова  комісії                                                           Д.В. Коломієць

 

Голова комісії                                                               О.О.Санашвілі

 

 

 

 


Категорія: Комісії » Постійні комісії районної ради VII скликання » З питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства

Календар новин

«    Вересень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада щиро і сердечно вітає іменинників, які святкують день народження у серпні 2020 року

Голопристанська районна рада щиро і сердечно вітає іменинників, які святкують день народження у серпні 2020 року

Шановні іменинники!

         Від усього серця бажаємо вам міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту ...

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги