Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Працівники освіти Гладківської територіальної громади будуть із заробітною платою

опубліковано: 2-02-2017, 11:23, переглядів: 647,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

Працівники освіти Гладківської територіальної громади

будуть із заробітною платою

 

Працівники освіти Гладківської територіальної громади  будуть із заробітною платою

  З метою зняття соціальної напруги щодо своєчасної виплати заробітної плати працівникам освіти Гладківської територіальної громади за січень 2017 року, враховуючи листи районної державної адміністрації від 17 січня 2017 року № 01-28/40, Гладківської сільської ради від 16 січня 2017 року № 01-01/17 та рішення Президії районної ради від 18 січня 2017 року № 5, розпорядженням районної ради від 18 січня 2017 року № 2-р внесено зміни до пункту 1 розпорядження від 16 січня 2017 року № 1-р, а саме: абзац другий пункту 1 розпорядження викладено у новій редакції:

Працівники освіти Гладківської територіальної громади  будуть із заробітною платою

  "Першу частину пленарного засідання сесії провести 31 січня 2017 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради та винести на розгляд питання "Про отримання міжбюджетних трансфертів від Гладківської сільської ради".

  Другу частину пленарного засідання сесії провести 16 лютого 2017 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради".

  Тож, 31 січня 2017 року, в залі засідань Голопристанської районної ради о 10.00. було розпочато роботу пленарного засідання дванадцятої сесії районної ради VII скликання.

Працівники освіти Гладківської територіальної громади  будуть із заробітною платою

  Відповідно до Регламенту районної ради перед початком розгляду основних питань порядку денного пленарного засідання відводиться 30 хвилин для навчання депутатів, повідомлень та оголошень.

  Заступник голови районної ради Іван Басараб у своєму виступі звернув увагу депутатів районної ради на статтю 45 Закону України "Про запобігання корупції" та нагадав депутатам про їх зобов’язання щорічно до 1 квітня подавати, шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства, декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

Працівники освіти Гладківської територіальної громади  будуть із заробітною платою

  Також, депутати районної ради одноголосно підтримали звернення до депутатів сільських рад Голопристанщини та громади району підготовлене та озвучене першим заступником голови районної державної адміністрації Оленою Кравченко-Скалозуб щодо декларування мешканцями району власних доходів з метою наповнення районного бюджету.

Працівники освіти Гладківської територіальної громади  будуть із заробітною платою

  Обговорення питання "Про отримання міжбюджетних трансфертів від Гладківської сільської ради" проходило активно та емоційно. До проекту рішення підготовленого та озвученого начальником фінансового управління районної державної адміністрації Наталією Волошиною було внесено деякі доповнення та рішення з цього питання було прийнято народними обранцями одноголосно.

  Голова районної ради Віталій Соловйов оголосив перерву у пленарному засіданні та нагадав, що ІІ частина пленарного засідання дванадцятої сесії буде проведена 16 лютого 2017 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради.

 

                                  Юлія Бишок, начальник відділу організаційної роботи

                                                        виконавчого апарату районної ради

Категорія: Інформація

Календар новин

«    Жовтень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги