Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Про передачу майна з балансу комунальної установи "Фінансово-господарська група з обслуговування закладів та установ освіти" Голопристанської районної ради Херсонської області на баланс комунального закладу база відпочинку "Світоч"

опубліковано: 22-02-2017, 11:03, переглядів: 657,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

 

У К Р А Ї Н А

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

дванадцятої сесії VІI скликання

 

від 16.02.2017  № 269

м. Гола Пристань

 

Про передачу майна з балансу комунальної установи "Фінансово-господарська група з обслуговування закладів та установ освіти" Голопристанської районної ради Херсонської області на баланс комунального закладу база відпочинку "Світоч", надання комунальному закладу база відпочинку "Світоч" права господарського відання

 

Відповідно до статей 143, 144 Конституції України, статті 136 Господарського кодексу України, Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень", враховуючи висновки і рекомендації спільного засідання постійних комісій з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району та з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства від 18 січня 2017 року № 22/16-12, керуючись статтями 43, 59, 60, частиною 10 розділу V "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" районна рада                        

вирішила:

  1. Передати майно згідно переліку, наданого комунальною установою "Фінансово-господарська група з обслуговування закладів та установ освіти" Голопристанської районної ради Херсонської області, з балансу комунальної установи "Фінансово-господарська група з обслуговування закладів та установ освіти" Голопристанської ради Херсонської області на баланс  бази відпочинку "Світоч".

  2. Начальнику комунальної установи "Фінансово-господарська група з обслуговування закладів та установ освіти" Голопристанської районної ради Херсонської області Мануйленко Т.В. та директору бази відпочинку "Світоч" Камінському В.В. здійснити приймання – передачу майна, зазначеного у пункті 1 цього рішення відповідно до вимог чинного законодавства та надати копію акту приймання-передачі до Голопристанської районної ради.

  3. Надати базі відпочинку "Світоч" право господарського відання на нерухоме майно бази відпочинку "Світоч", розташоване за адресою: Херсонська область, Голопристанський район, с.Залізний Порт, вул.Шкільна,  будинок 24-а.

  4. Директору бази відпочинку "Світоч" Камінському В.В. вчинити усі необхідні дії, спрямовані на реєстрацію права господарського відання згідно вимог чинного законодавства України. 

  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства.

 

Голова районної ради                                                В.О.Соловйов

 

-269-pro-peredacha-mayna-fgg-svtoch.doc [40 Kb] (cкачувань: 8)

 

Категорія: Рішення » Рішення районної ради VII скликання » 2017рік » Сесія №12-18 » Сесія12

Календар новин

«    Січень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги